Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Mówiłam, że to szczęście spadło na nas !! :) Inaczej tego nie potrafię nazwać . A co M na to kochana? Jezu jakbym cię wyściskała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne aż dostałam ciarek na skorze hihi GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE MAMUSIU !!!!!!! Ale się ciesze hihi listopadowa mamusiu :* kochana buziaki i najszczersze gratulacje. I dlatego nie należy nidgy tracic nadziei:*:*:* gratuluję. No to na ślub siostry musisz znaleźć większą sukienke żeby brzuszek się zmiescil :) sciskam Cię mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja życzliwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Joanne, my ciebie też namawiałyśmy . Skoro miałaś dzisiaj termin @ to mogłaś zrobić wiedząc ,że na rtg idziesz. No ale nic nie poradzisz już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczęta :) jest po prosu dziwnie, nie wiem co mam myśleć, ale rozbicie, tyle czasu...szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa mnie tez zespamowalo przez te wykrzykniki :) taka niespodzianka :D Joanne - lepiej spytaj lekarza :. Tak bardzo sie ciesze :D . Sciskam cie mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyleciałam z płaczem z łazienki i prosząc aby spojrzał na test, uśmiech mu z ust nie schodzi :) pyta cały czas czy testy się mylą :) ale super, nie wierzę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj teraz to możemy się za jakiś czas spotkać jako " brzuchatki" w realu :-D Jeszcze MN agnes, Daisy i Betka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie Joanne. Dostałas ochronne ubranie. Rtg nie jest zalecane w ciazy ale uwierz mi, ze na pewno taka dawka fal nie zaszkodzi. Każdy lekarz Ci to powie :) Moja znajoma nie wiedząc, ze jest w ciąży miała kilka zdjęć rtg nogi w dodatku przyjmowała antybiotyk i dzidzia zdrowa. Nie martw się na pewno będzie dobrze :* masz teraz dbać o siebie a nie się zamartwiac :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie życzliwa zgadzam się z tobą w 100% :-) Nie dziwię się twojemu M, że ciągle się uśmiecha . Kurcze jaka radość po 2 latach ? ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam bardzo, na prawdę, Wasze wsparcie dużo mi daje, tym bardziej, ze nie chcę mówić nikomu na razie dopóki nie zobaczę na ekranie, ze jest na swoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne jeśli chodzi o zatoki to są w bezpiecznej odległości od miednicy i maluszka :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy chodziło mi o to, ze promieniowanie rtg byly skierowane na zatoki a to jest bezpieczna odległość dla zdrowia dziecka :* jeszcze raz Ci gratuluję :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Joanne84 niepotrzebnie się martwisz, taka ilość promieniowania na pewno nie zaszkodzi :) I mimo przeciwności udało się Wam zajść naturalnie :) Bardzo Wam gratuluję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która stara się o dziecko i którą napieprzają piersi, ma propozycję zrobienia testu ciążowego przed wykonaniem badania RTG (ciekawe, że technik wykonujący badanie nie powiedział - a niech się pani nie martwi, jak co to i tak za daleko od macicy), którego nie wolno wykonywać w ciąży, bo robi wiadomo co. Odmawia (???), a wieczorem robi test, który okazuje się być pozytywny. Gratuluję. Właśnie wspięłaś się na wyżyny głupoty. Jestem pod wielkim wrażeniem. Życzę... przede wszystkim szczęścia. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi, dzi9ękuję :) Dziękuję Wam wszystkim :) właśnie uświadomiłam sobie, że jeszcze 4 miesiace temu naturalne poczęcie było u mnie niemożliwe :) dziewczyny, nadzieja, jeszcze raz nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak, gościówa, tym akcentem się żegnam. Daję wam już spokój. Tak mnie zszokowało postępowanie waszej nowej "brzuchatki", że już mi się odechciało. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłaś sobie zdjęcie rentgenowskie na początku ciąży. Czego mam ci zazdrościć? Tego lęku, który już teraz czujesz? Czy irracjonalnego do bólu zachowania, które mam nadzieję nie zaszkodzi, ale może zaszkodzić twojemu dziecku? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrośnica :P :P :P zazdrośnica :P zazdrośnica :P a my będziemy się brzuchate cieszyć i czekać na kolejne :) a na pewno wszystkie w końcu będziemy, a zazdrośnikom mówimy stanowcze NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne gratuluje kochana!!! Naprawde bardzo!!!! Siedze i placze... Ciesze sie z Wami dziewczyny. Ale kochane ja chyba musze sie pozagnac na jakis czas.... Narazie dla mnie to za duze emocje. Bede zagladac czasami. Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje joanna. mezowi juz powiedzialas? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja- tez trace nadzieje i ciagle rozczarowania doprowadzaja mnie do depresji i tez mam zamiar przez jakis czas sie nie udzielac. powoli robi sie to watek o ciazy a nie o starajacych. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gosciu to nie było ani rtg kl.piersiowej ani odcinka ledzwiowego ani kręgosłupa. Joanne miała plaszcz ochronny i promieniowanie bylo skierowane na głowę a dawka pewnie mała. A Ty siejesz panikę. Pewnie, ze lepiej , żeby nie robić rtg w ciąży ale to nie znaczy, ze Joanne ma teraz usiąść i plakac. Proszę nie denerwuj dziewczyny po co jej stres daj się dziewczynie cieszyc ciaza chyba ze trzymasz w piwnicy wehikul czasu? Nie masz? Nie cofniemy czasu o kurcze co za pech. Joanne nie denerwuj sie będzie dobrze :* życzliwai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gosciu to nie było ani rtg kl.piersiowej ani odcinka ledzwiowego ani kręgosłupa. Joanne miała plaszcz ochronny i promieniowanie bylo skierowane na głowę a dawka pewnie mała. A Ty siejesz panikę. Pewnie, ze lepiej , żeby nie robić rtg w ciąży ale to nie znaczy, ze Joanne ma teraz usiąść i plakac. Proszę nie denerwuj dziewczyny po co jej stres daj się dziewczynie cieszyc ciaza chyba ze trzymasz w piwnicy wehikul czasu? Nie masz? Nie cofniemy czasu o kurcze co za pech. Joanne nie denerwuj sie będzie dobrze :* życzliwai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc co Agnes mamy opuścić i się przenieść na inne forum? bo nie rozumiem teraz. Przecież chodziło w tym forum o to, że by w tę ciążę upragnioną zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×