Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Czytalam ze chlamydia moze byc powodem bezplodnosci. Tylko ze nie orientuje sie tak dokladnie jak Joanne. Joanne no to swietny znak. Oby juz nie przyszla przez 9 mcy przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok macie rację, doczytałam, że można w basenach i kąpieliskach się zarazić, przy porodzie również. Ale najczęstsze przypadki to właśnie seks, oralny, analny i także kontakt z narządami płciowymi partnera. Bądź co bądź, mąż Eveline powinien się także przebadać..Bleeee a ja byłam pierwszy raz w życiu w Aquaparku teraz na urlopie :/ * Joanne - to świetnie, ze nie masz @. Oby nie nadeszła!! * A mnie tak se jajniki raz lewy, raz jak na @ coś ciśnie. Teraz po tylu staraniach to ciężko będzie sobie nie wkręcać przed testowaniem :D * Eveline nie byłam na monitoringu..11dc miałam 13mm pęcherzyk, tej nocy wyjechałam na urlop, moja pani gin też i wraca dopiero na koniec marca. Mówiła, żebym w tym miesiącu na testach owu spróbowała, luby ma badanie nasienia zrobić i przyszły cykl monitoring. Akurat ona wraca 24 marca, to ja będę gdzies kolo 8 dc pewnie, przy moich cyklach. * Teraz co wieczór jak siedzę to sobie myślę 'Kurcze, ciekawe jaką temp będę miała rano' :D No oby już nie spadła. Teraz powrót do przedszkola to będę znowu cały czas wstawać o tej samej porze, a tak cały urlop musiałam się wybudzać na mierzenie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline - ja to nie mam pojecia co to wogole jest. Ale trzymam za ciebie kciuki aby te staranka byly dodatnie Malanadzieja - mam nadzieje ze hospitalizacja nie bedzie konieczna Joanne - i ty jeszcze testu nie zrobilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - dziś mam 22dc i rano 36.8, traktuję to jako skok, bo 21dc - 36.6., 20dc - 36.4, wcześniej też 36.6 i mniej...jednak śluz, który zaobserwowałam jako płodny, miałam między 13-21dc. Chyba za krótko się staram, by móc wyczytać cokolwiek z wykresu, który nawet sam nie wyznaczył mi jeszcze owu. Albo coś z termometrem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wydaje mi sie ze jest ok. Skok nastepuje nawet do 3 dni po owu. A jezeli chodzi o sluz to dzien szczytu nast wtedy kiedy sluz jest najbardziej plodny. Czyli jakos pod koniec chyba. Moglas miec owu w 20-22 dc. To termin @ ok 34-36dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też jakby podobnie to widzę, bo nawet test owu wyszedł mi prawie pozytywny 18 dc, to by się zgadzało. Eh, oby te staranka nasze coś dały w tym miesiącu! Kochana, a Tobie życzę, by się jednak wszystko ok okazało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyniki mam takie Chlamydia Trachomatis IgM DODATNI, mój mąż UJEMNY, natomiast Cytomegalia IgM i IgG mam DODATNI. Ciekawe jak się zaraziłam jak w życiu tylko z mężem się kochałam. No nic. Przy okazji wtorkowego USG zapytam lekarza. Mam nadzieję, że mi to nie przeszkodzi w tym miesiącu i zaciążę! ;) joanne84 obyś się nie doczekała @ ;) DaisyDotHoney no skoro w 11dc miałaś 13 mm to owu mogła być około 20dc. A na wykresach i temperaturach się nie znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy wszystkie macie w ogóle mózgi, czy myślicie już tylko macicami? Nie chodzi o to, czy cytomegalia jest przenoszona drogą płciową, powietrzem czy ch*j wie czym. Ważne jest to, że jest szalenie groźna dla dziecka w pierwszym trymestrze ciąży. Gdy zachorujesz (Eveline), i jednocześnie zajdziesz w ciążę, to grozi ci: "Wirus najgroźniejszy jest u ciężarnych w I trymestrze ciąży – zwykle doprowadza do poronienia. Zakażenie w II i III trymestrze może skończyć się niedorozwojem np. płuc, słuchu czy CUN – wszystko dlatego, że wirus atakuje tkanki niedojrzałe. Dziecko zakażone w drugiej połowie ciąży może również urodzić się przedwcześnie. Możliwe objawy wrodzonej cytomegalii: - wybroczyny - zapalenie naczyniówki i siatkówki oka - utrata słuchu - niska masa urodzeniowa - małogłowie (mikrocefalia) - powiększenie wątroby i śledziony powodujące rozciągnięcie powłok brzusznych" czaisz w ogóle, głupia kobieto? Ale nie, jasne, staraj sie dalej i dalej mniej tę swoją słodką, idiotyczną, naiwną radość, że może zaciążysz, bo przecież dlaczego miałoby ci to przeszkodzić? Oczywiście żadna z twoich super koleżanek nie powie ci: hej, eveline, przerwij starania, to niebezpieczne. Nie, zamiast tego prawie się porzygały, że to choroba przenoszona drogą płciową. Ach, jak słodkim jesteście sobie oparciem. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Bilutka, dla ciebie to już w ogóle ukłony. "Nie mam pojęcia, co to jest, ale mam nadzieję, że staranka będą dodatnie." Zacznijcie myśleć, do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny nic nie wypowiadam sie na temat tych badan bo pierwszy raz o nich slysze Eveline- a co jesli tak jest jak gosc pisze? hmmm nieciekawie. lepiej skonsultuj wyniki z lekarzem i zapytaj o wszystko. mnie wczoraj prawy jajnik bolal chyba owu byla albo dzis jest. staranek cd. joanna- jak u ciebie?? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczeta, u mnie dalej brak @ I nawet babelkow nie mam jak co miesiac tylko boli dol brzucha, czekam dzis a jutro jak Nic sie nie rozkreci to tescik :) co do chlamydii to ja przeszlam a skad sie wziela? Z lozka na pewno, ale ja nie mialam jednego partnera w zyciu, moj M rownoez, leczylismy sie I jest Ok ale fakt, to co pisze gosc, jesli mass aktywna to po pierwsze odloz starania na bok a po deugie zacznijcie sie zabezpieczac any Meza nie zarazic. My przez to swinstwo przeszlismy Stan zapalny przydatkow, a co konsekwencja byl wodniak na obu jajowpdach a dalej juz wiecie, szpital I na szczescie ich uratowanie, ale juz byla wizja ich wyciwcia, czyli taj jak pisala jwdna Z Was nieplodnosc. Idz kochana po antybiotyk dla siebie I M tez bym dala, moj bral. Bedzie Ok now stresuj sie, a o cyto wiwm niewiele bo nie przeszlam tego. trzymam kciuki I dzialaj od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Joanne - super kochana!! Zaciskam kciuki, ale czemu nas tak trzymasz w niepewności? :D Ja się zgadzam z gościem, jednak nie rozumiem tego tonu. Chyba lekarza ma Eveline, to jej powie co i jak zrobić. A jak uprawiała seks tyle czasu z mężem i się nie zaraził, to wątpię by te parę dni robiło różnicę. No przykra sprawa, co zrobić. Ja przez to nie przechodziłam, ale nigdy nie wstydziłam się powiedzieć partnerowi 'Chodź się ze mną przebadać'. Wtedy się wykłada kawę na ławę czy można rezygnować z prezerwatywy czy nie, bedac w stałym związku. * Agnes - mi wykres dziś wyznaczył owu faktycznie na 20dc, pomimo, że dziś zanotowałam spadek 36.6. Jak dobrze, że się 'wstrzeliliśmy' w terminy :D Wczoraj nam znowu nie wyszło wieczorem :/ Luby chyba miał nerwa niedzielnego, bo pół nocy nie spał, może przez to, że dziś znowu trzeba się 'użerać' w biurze, bo jak wiadomo poniedziałki to ciężkie dni :D Agnes który masz dziś dc? Możesz przypomnieć? Która po Joanne testuje? Niewiele nas zostało haha :D Mi wylicza ten cykl na 36 dni, więc @ dopiero 10 marca.... *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dalej mam ból, a piersi mam jak 2 wielkie....wory?? haha, żartuję, ale są wielkie, dzisiaj jedziemy do centrum to kupię test :) aż sama ciekawa jestem, no bo jak dzisiaj nie przylezie @ to...to będzie całkiem ciekawie :), choć tyle szczęścia od początku roku??, abyśmy się nim nie zachłysnęły dziewczęta :), choć byłoby pięknie, każda po kolei :) miłego dzionka życzę, będę w miarę na bieżąco zdawać relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze Joanne! Tak trzymaj, niech puchną i rosną :D Ja to pewnie od razu bym wiedziała, że ciąża idzie, jeśliby mi cycki podrosły, bo z natury nie są zbyt duże, a w trakcie cyklu się z nimi kompletnie nic nie dzieje, więc zmiana byłaby zauważalna. Ja za to wczoraj podczas kąpieli prawie zemdlałam pod prysznicem :/. A wcale nie kąpałam się w jakimś specjalnym wrzątku, raczej w temp niższej niż zazwyczaj. Może to progesteron po owu tak zadziałal? A weź przypomnij nam kiedy powinnać mieć @? W zeszły piątek? Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline jest pod stala kontrola lekarza. Ma monitoring i badania zrobione. Lekarz napewno tego nie przeoczyl i jakby to bylo takie niebezpieczne jak pisze gosc to lekarz napewno by zabronil staran. Takie moje zdanie Joanne - zawsze mialas w terminie okres?? Jak ja trzymam kciuki aby ta @ nie przyszla. Daisy - no wkoncu sie doczekalas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy uwazaj na siebie mode powinnas lekarzowi o tym powiedziec, lepiej to skonsultowac skoro uwazasz ze przez hormony takie rzeczy sie dzieja mamusiu Bullitko jak sie czujesz? U mnie przychodzi zawsze albo po 28 albo po 29 dniach, dzisiaj 29 jesli nie dostane, jutro z rana testuje. Zawsze regularnie dlatego dzis jeszcze czekam aby na darmo sie nie stresować :) ale bylaby niespodzianka i w sumie cud, bo nie mam nadziei na naturalne poczęcie juz. Zobaczymy, na razie bola piersi aż M powiedział ze cos duże sie zrobimy, a to wiadomo, od razu przytulanki haha. Jesteśmy juz w centrum, dzisiaj mam laryngologa, zatoki i nos dalej doskwieraja, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U góry to ja, Joanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. Daisy- dzisiaj mam 19 dc troche piersi mnie pobolewaja. Ciekawa jestem jak długi w tym miesiacu bede miała cykl. joanna- ale trzymasz nas w niepewnosci ja juz dawno test bym robiła:). trzymam kciuki. teraz to joanna potem Daisy bedzie testowała a potem byc moze ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes wole nie robić sobie nadziei, inaczej czeka sie na @ a inaczej na druga kreskę na teście, dlatego dzis jeśli wytrzymam oczywiscie testu jeszcze nie zrobie, ale kupić zamierzam i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Bullitka jak się czujesz? Neska? Gościówa? Ale dużo tych mamusiek! Neska, Bullitka - chwalić się przewidywanymi terminami porodów! Na pewno w necie sprawdzałyście co Wam powychodziło :D Jakieś nowe objawy? Dolegliwości? Mnie coś boli w sutkach, jest to mało komfortowe. * Joanne biedna Ty z tymi zatokami. Mi w tym miesiącu szczęśliwie nic nie dolegało :). Nawet po wizycie u lekarza od tamtej pory nic mi się nie pojawiło jeszcze na tym migdale, choć wciąż spuchnięty (chyba już mi tak zostanie) i bolące to gardło trochę. Może górskie powietrze tak na mnie podziałało zdrowotnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was kochane ale się rozpisalyscie :) mam dużo do nadrobienia w czytaniu :) poczytam na spacerku z Karolcia :) dzisiaj bylam robić wyniki tarczycowe i kilka innych w środę mam wizytę u endokrynologa :) tak ogolem przejrzałam co pisalyscie także Joanne zaciskam kciuki wierze ze Ci się uda:* stopniujesz napiecie z tym testem hihi :) Eveline zrób test na awidnosc odnośnie cytomegali. Bałam się tego wciazy ponieważ zdarza mi się pracować z pacjentami z cytomegalia. Po pierwsze nie denerwuj się. Zanim zaczniesz za dużo myśleć skonsultuj się z lekarzem, nie czytaj za dużo w google bo niepotrzebnie wyczytasz jakies historie a nerwy tu nie pomoga. Sciskam Cię mocno napisz co lekarz powiedział. to nie koniec świata. Całuje Agaa odezwij się do Nas Betko a wiesz co chciałam Ci ostatnim razem napisac ze pomodle się za Ciebie i za zdrowko maleństwa ale odpuściłam pomyślalam : nie każdy musi wierzyc w Boga. Cieszę się, ze również jesteś osobą wierzaca. Bullitka mamusiu jak samopoczucie? Neska już niedługo czwartek :D Daisy, Agnes wierze ze uda Wam się. Nie mogę się doczekać aż zatestujecie : Mała nadziejo dolaczam się do tego co już napisały dziewczyny - po cichu wierzę ze jednak będzie dobrze :* Gosciowa ja mam xlandera cy z 2008 roku 3w1 trojkolowca i jestem bardzo zadowolona ma duże pompowane koła. Sprawdza się super w terenie. Jak się czuje córeczka? Powiedz, ze już lepiej ?! Odezwę się jeszcze jak nadrobie Wasze wpisy Buziaki.życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopijam kawke i smigam najpierw z psem a potem troche pojezdze na rowerku. Pogoda fajna trzeba korzystac. niewiadomo co marzec przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilutka - Eveline napisała, że przy okazji wtorkowego badania spyta lekarza. Co oznacza, że lekarz jeszcze NIE WIE, że ona choruje - w większości przypadków test mówi o braku obecności wirusa. Każda rozsądna kobieta poczytałaby w tym przypadku o tym, z czym ma do czynienia, a nie stwierdzała lekko, że mam nadzieję na zaciążenie. Oczywiście, może być różnie. Ale najczęściej dochodzi do poronienia. Czyli Eveline zobaczy sobie test pozytywny (hurrrrraaaaaaa!!!!!) a po sześciu tygodniach będzie wam wyła, że już po zabiegu. No i jak to się mogło kurcze stać, no? Wczorajsza wypowiedź była odpowiednia do tego, co tu wczoraj robiłyście. Może się trochę otrząśniecie z tej staraczkowej radości i zdacie sobie sprawę z tego, o czym pisał gość. Jestem tu na stałe, ale nie mam ochoty się ujawniać przy tej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - miło Cię znowu 'widzieć' :) A powiedz mi na temat tego 3 kołowego wózka, jak on się spisuje? Ja miałam każdy wózek 4 kołowy (miałam taki 3 w jednym, ale potem sprzedałam i kupiłam spacerówkę, bo tamten był taki ciężki, że nie dało się popchać gdy mała urosła). Ciekawa jestem, bo jak widzę takie wózki to przyznaję bez bicia, że pukam się w głowę, bo wg mnie to strasznie niepraktyczne i nie kupiłabym takiego wózka. Chętnie poznam opinie innych mam. Jednak następnym razem zastanowię się przy kupnie fotelika do samochodu, mam dwa (żeby każdy miał w aucie w razie czego) i niestety jeden z nich ma takie uchwyty na pas z ząbkami do zaciskania pasa. Szlag mnie trafia często i gęsto bo one się odpinają. Niby mała jest przypięta i te zapięcia nie są potrzebne, ale jak są to już niech chociaż działają :/ * Aaaa na urlopie jak byliśmy to nasza Pani Adwokat dzwoniła i się chwaliła, że ma termin na sierpień br. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Jestem i ja!! Nie odzywałam się, bo nie mam na nic nastroju, ale pomału (przynajmniej chwilowo) wzięłam się w garść.. @ mnie już opuściła ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, bo zawsze gościła u mnie 6-7 dni, a w tym cyklu po 4 dniach się "zmyła"... Bullitko bardzo się cieszę :) Joanne trzymam kciuki teraz za Ciebie :) Życzliwa dużo zdrówka dla Karolinki :) Gościówa i dla Tosi również :) Daisy, Agnes owocnych staranek! Eveline uważaj na siebie, bo przeraziło mnie czytanie wypowiedzi gości :/ Ja póki co czekam na owu i na jej objawy... aha i zaczęłam brać wiesiołek - ciekawa jestem efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - żebyś się nie porzygała przy tym swoim p********iu w takim razie, skoro nie masz odwagi napisać kim jesteś. Jakoś między nami nie było takich sytuacji, żeby ktoś komuś napisał coś 'złego' i potem się gniewał czy jakoś namiętnie obrażał, więc ukrywanie się naprawdę nie ma sensu. Każdy tu ma prawo wyrazić swoje zdanie, jakiekolwiek by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo jeszcze słówko do Ciebie - wszystko będzie dobrze, bardzo mocno wierzę, że się poukłada!! Fajnie czytać, że jest z nami coraz więcej mam i oby kolejne z nas zachodziły w upragnione, zdrowe ciąże!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×