Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Mała mi napisz coś o sobie :-) skąd jesteś, ile macie lat, czy macie już jakieś dzieciątko itd :) Faktycznie mamy dzisiaj burzliwy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - wybacz ze sie nie przywitalam ale tak sie ucieszylam joanne ciaza ze z wrazenia nic nie dotarlo. Witaj :) Neska - oj chodz , ja cie przytule :). Neska powiedz boli cie brzuch?? Bo mnie dzis i plecy i brzuch bolal i to tak okresowo. Strasznie sie wystraszylam. Czy jest to normalne? Malanadzieja - ja wiem ze w czwartek przekazesz nam dobre wiadomosci :). Ja moge sobie tylko wyobrazic jak sie czujesz . Ja mimo ze jestem w ciazy to tez sie strasznie boje. Kazda wizyta w wc mnie przeraza ze zobacze tam krew. Tak strasznie sie boje i wyobrazam sobie twoj strach. Gosciowa - nie denerwuj sie kochana. To emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
Witam forumowiczki :-) czytam wątej i też chcę zajsć w tym roku może w końcu się uda jestem w14 dc trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- chyba trace checi na pisanie a pisac o byle czym i zasmiecac watek bzdurami na cale strony (nawet czytac sie tego nie chce)hmmm to nie dla mnie. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka po razkolejny mówię, że absolutnie się nie denerwuję;-) Ból jak na okres jest normalny . Też miałam dosyć silny ból i bałam się strasznie ale później to mija. Pewnie nadmiar śluzu się pojawi - to też normalne :-) Także niczymsię nie stresuj.A pracujesz? Czy od razu na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc przykro mi bardzo- Nic na to nie poradzę już . Zanim zaszłyśmy w ciążę też pisałyśmy " o byle czym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy z Trójmiasta, więc znów pomorskie ;) chociaż ja jestem przyjezdna i mieszkam tu dopiero od trzech lat. Ja kończę w tym roku 26 lat a Mój jest 5 lat starszy ode mnie i póki co jesteśmy sami, ale chcielibyśmy żeby była nas trójeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ten wątek mi się spodobał. Bo nie pisaliśmy tylko o temp, śluzie, dniach płodnych , ile sexu itd ale o Wszystkim ! O dzieciach , mężach , o problemach jakie mamy jak i o pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jest nas sporo z pomorskiego ;-) Pracujesz? uczysz się? Chcielibyśmy bardziej cię poznać :) dlatego tak wypytuję. A ten zabieg to dlaczego dopiero w czerwcu? Nie można iść prywatnie szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - to mnie uspokoilas. Wlasnie byla szwagierka w 7 miesiacu ciazy i tez mowila ze to normalne. Ja wlasnie ze pracuje. I caly dzien na nogach. A najgorzej wlasnie na ranna zmiane bo wszyscy chodza zestresowani . A moja praca polega na chodzeniu, kontrolowaniu, przygotowaniu do przerwy. Strasznie duzo stresu ale chyba najgorsze to to chodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi ale praktycznie każda z nas jest po przejściach. Ja starałam się rok, Joanne 2 lata, Bullitka jest po in vitro więc każda z nas patrzała na ciężarne nawet już z rozpaczą. Te ciągłe docinki w stylu kiedy będziecie mieli dzieci bo to czas itp. każdą z nad doprowadzały do szału ale uważam że każdy w końcu zasługuje na małą kruszynkę. Trzeba tylko się nie poddawać. Wiem że niektóre dziewczyny mogą pomyśleć że bredzę i mam już wszystko za sobą bo jestem już w ciąży ale dla mnie wcześniej był to straszny czas i nie chciałam się poddać. I tego Wam życzę nie podawać się! Popatrzcie tylko na Bullitkę i Joanne to są kobitki godne naśladowania:) Buziaki dla Was kochane:* Bullitka a pamiętasz jak ja się bałam przed pierwszą wizytą? Ale mam już za sobą a teraz znowu mam lęki ale tak to już jest chyba przez całą ciąże:) a brzuch boli a dokładnie wiadomo na samym dole. Czasami mocno a czasami leciutko. Więc to chyba normalne. Lekarz nie widział nic niepokojącego:) Nie martw się kochana:) I dziękuję za przytulaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po studiach i pracuję w przedszkolu :) Niestety na zabieg trzeba tyle czekać, bo to na NFZ. Z tego co mówiła moja pani ginekolog sprzęt do histeroskopii mają tylko dwa szpitale z czego jeden to prywatny swissmed, a zabieg ten u nich kosztuje 3 tys. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja w pracy jeszcze nic nie powiedzialam ze jestem w ciazy. Wiadomo ze jeszcze wczesnie . Neska - ale tez masz taki jak na okres? Ze jajniki jakby ?? Ja pomietam jak sie denerwowalas. Ja teraz przezywam to samo. A do usg jeszcze 3 tyg. Nie wiem jak ja to przezyje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi a po takim zabiegu ile nie można się starać ? Neska ja za bardzo nie mogę się odnieść do twojej wypowiedzi.Starałam się 0,5 roku. Ale ja też uważam , że Joanne i Bullitka zasługują na medal :-) Tyle siły i wiary w to, że w końcu się uda w nich , że ojeju :-) Też bym chciała być tak silna. Ja po 3-4 cyklach już płakałam , że nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka najważniejsze , żebyś nie dźwigała ! Kurcze sama bym poszła za ciebie do pracy, bo tak się martwię o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa jesteś śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- to wyzej to nie ja. odtad jak bede cos pisala to sie zaloguje. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różni mówią różnie... Podobno od 6 tygodni do 6 miesięcy nawet. Histeroskopia, to po prostu wyłyżeczkowanie macicy, tylko bardziej nowocześnie. Wiem, że dziewczyny tu starały się bardzo długo i im się udało, może dlatego to forum mnie przyciągnęło, bo nie tracicie nadziei. Moja kuzynka też teraz zaszła w ciążę po dwóch latach starań i zabiegach operacyjnych, chociaż lekarze nie dawali jej szans, bo ma endometriozę. Więc widzę, że nie można tracić nadziei :) Póki co rozpieszczam trzymiesięczną córę przyjaciółki, kocham małą jak swoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa nie szkodzi:) Ja tylko chciałam napisać że to jest natura i żadna z nas nikomu na złość nie robi że zaszła w ciążę. Niejedna z nas od razu nie zaszła i też było ciężko patrzeć na inne. Nikt tej ciąży w prezencie nam nie przyniósł. Bullitka różne to są bóle. Czasami tak jak by mi ktoś chciał rozerwać od środka brzuch a czasami kłucie jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tak mi się przypomniało , że życzliwa pisał o tym mailu . oże faktycznie tam będziemy wysyłać swoje zdjęcia itd? Jakoś straciłam chęci do pokazywania zdjęć USG itd na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie kłucie to ja jeszcze czuje . Także dziewczyny nie przejmujcie się zbytnio . Oczywiście nie mówię o silnym bólu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jak sie czujecie?bullitka jak sie czujesz?@kiedy masz wizyte?widze ze u was same dobre wiesci i coraz wiecej ciezarnych:)ja juz7miesiac a czas leci strasznie szybko:)dzidzia rosnie wazy juz1050 i ma ok35cm a *****iwa na maxa:)mam nadzieje ze bedziecie dobrze znosic ciaze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie tych boli. Niby normalne ale wiadomo ze jak vos boli to cos sie dzieje. Mama powiedziala ze jsk pojuttze pojdzie do pracy to spyta lekarzy o te bole. I jak jutro dalej bedzie bolalo to zadzwonie do lekarza. Ja jestem z hiperka a lekarz mnie uprzedzil ze przy ciazy to moze byc jeszcze gorzej. Neska - a gdzie mieszkaja twoi rodzice?? Gosciowa - kochana jestes :). Jutro moze porozmawiam z szefem i powiem jak to wyglada u mnie. Tylko ze dopiero co zaczelam prace a teraz znowu chora . Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - no to wielki chlop z tego twojego synusia. Ty juz prawie przy koncu. Ja bym chciala aby juz te 3 miesiace zlecialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka mieszkają w Niemczech. A co do maleństwa to zobaczysz jak czas szybko zleci i będziesz ganiać za takim małym słodziakiem po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta, Kochane, rozumiem Was, ze ciężko jest słuchać jak kolejnej się udaje a reszcie nie, ten rok naprawdę przynosi nam niespodzianki, w końcu forum zmieni nazwę i będziemy pisać o brzuszkach i dolegliwościach ciążowych, a później o pieluchach i wyprawce dla maleństwa. U mnie dopiero test wykrył, jutro zobaczymy co beta wskaże, jestem pełna obaw, bo przy laparoskopii, plastyce jajowodów, mam większe prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej, dlatego na razie emocje opadły i jest niepewność. Mimo wszystko choć chwilę mam możliwość pocieszenia się, liczę że się ułoży i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka no kawal chlopa:)ale moze byc psikus i dziewczynka bo wstydzi sie pokazac teraz:)zobaczysz jak szybko zlec***amietam moje ciezkie poczatki:)m sie dziwi ze w brzuchu mam takiego duzego dzidziusia bo brzuch mam nieduzy ale w uda i tylek poszlo mi:/zobaczysz ze niebawem tez bedziesz w7miesiacu:)ja jhuz bede szykowac wyprawke :)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne wszystko będzie dobrze- zobaczysz kochana :* Właśnie powiedziałam M , że moja " wirtualna" koleżanka kolejna zaszła w ciążę to miałam tobie przekazać , że też się cieszy ;-D hahaha wariat .... Oczekująca ja też powolutku zamierzam od 7 miesiąca kupować wyprawkę. W sumie to mam prawie wszytko ale wiadomo. Czasami może być tak, że szybciej się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×