Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnes ja mam gołąbki ;-) Tyle ich narobiłam , że calutki tydzień będziemy jeść ;-D Nie no zamrozić muszę ,żeby się nie zepsuły . A teraz lecę się szykować, bo zaraz do kościoła się wybieramy :) Miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - no najlepiej w takim razie do lekarza. Agnes - a ty robisz testy ovu?? My dzis idziemy na obiad do mojej siostry Daisy - tyle prania to potem tyle prasowania :P . Ostatnio tez mialas dlugi cykl wiec mozliwe ze tez pozno masz ovu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- dzisiaj zrobilam ostatni test i wyszly hmm na to ze mam ovu ale moge sie mylic. sama nie wiem. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - mi też dziś wyszły znowu prawie identyczne 2 kreski. No można się za głowę złapać.. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj miałam ostatni test. skonczyły mi sie. a czuje cały czas mokro w majtkach:/ musze znowu wkładke ubrac. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - haha :p, ja też dziś zrobiłam ostatni test..były dni kiedy robiłam po 2 dziennie i tak od 13dc. Jutro dokupię kolejne. Ja też mam 'mokro', stąd moje zdziwienie, bo to mokro to już mam 10 dzień..jedno co zauważyłam, to że śluz wewnętrzny zrobił się bardziej gęstawy. Wczoraj staranek nie było bo luby padł na cycki ze zmęczenia, mam nadzieję, że wieczorem się uda, bo poranne podejście niestety nie wyszło :p * Ja z wkładką chodzę cały miesiąc, od lat. Jakoś mi tak świeżej i bardziej komfortowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jak niedziela? Widze ze wszystkie macie plany. Ja wlasnie odpoczywam z Nadia. Krzyz mnie boli dzis. Obawiam sie ze wyladuje szybciej w szpitalu. Daisy jak sluz gesty to powinno juz byc po owu. Skok tem tez raczej o tym swiadczy. Agnes to dzialaj kochana! Ja mam mokro caly czas....ale u mnie to raczej objaw ciazy. Mimo ze pozamaciczna to objawy powinny byc jak na normalna. Gosciowa powiem Wam co z ta ciaza jak sama sie czegos dowiem. Narazie czekam. A czemu zamilklam? Wiesz...mam troche ciezki czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uskutecznilam staranka od srody. byly codziennie. postaram sie przez jeszcze z tydziwn pomeczyc mezulka:-):-). a wkladki to w sumie tez codziennie nosze. dla komfortu:-). malanadzieja- mocno trzymam kciuki aby byla ciaza prawidlowa. a kiedy do lekarza idziesz? jak w pracy? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes. Skoro staranka codzienne to oby wkoncu sie udalo ! W pracy normalnie, jak to w niedziele....nudno... A do lekarza ide w czwartek popoludniu. Po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj mam nadzieje ze cos dadza bo juz mam dosyc wszystkie zachodza w ciaze a ja ostatania znowu zostane. martwie sie tylko bo ciagle mnie boli doł kregosłupa.echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostaniesz ostatnia. Ja bede miala przerwe w staraniach przynajmniej 3-6mcy a potem zobaczymy. Tak wiec zdazysz kochana zaciazyc. A powiedz czy Twoj maz sie przebadal? Bo chuba nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie przebadał sie. jakos kurcze nie ma kiedy. bo musiałby wziac wolne w pracy i musielibysmy pojechac do gdanska to całodzienna wyprawa. teraz nie miał jak w pracy ma zapierdziel. ale moze za pare tyg uda mi sie go wyciagnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze sie szybciej uda ;-) My juz przynajmniej wiemy ze maz nie musi sie badac. Ja bede musiala.sprawdzic droznosc jajowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze musiałby sie tez przebadac ale uznałam zeskoro juz raz byłam w ciazy o z nim jest oki a po drugie skoro u mnie wyszło ze owu nie mam wiec ja sie podlecze najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bylam. jakies 3;5roku temu. w sumie to nawet nie wiedzialam ze jestem i poronilam. od tamtej pory sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi. Moze to faktycznie przez ten progesteron niski. Ja teraz biore duzo luteiny. 3x2. No i ni plamie. Ale za to boli ten prawy jajnik dzis. Tak mysleli, ze to bedzie po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz kochana czekac cierpliwie do wizyty lekarskiej i tyle. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Juz Nadie nastawilam na to ze znowu pojade chyba do szpitala. Musi wiedziec. Dobrze ze moja mama przyleciala to pewnie poprostu troche czasu spedzi z babcia. Bede spokojniejsza. Agnes a wogole czulas owulacje w tym cyklu? Lutke bierzesz? Bullitka Ty kochana jak sie czujesz? Neska do Ciebie to samo pytanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem. Od roku nie mogę zajść w ciąże (mam już dwoje dzieci). Ginekolog zalecił mi abym przez jeden miesiąc przyjmowała tabletki antykoncepcyjne i od razu po ich odstawieniu będzie jajeczkowanie i zajdę w ciąże. Czy ktoś wie jakie jest wtedy prawdopodobieństwo ciąży mnogiej? I czy wy zdecydowałybyście się na taki eksperyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malanadzieja - zycze ci z calego serca zeby to jednak byla normalna ciaza. Jutro idziesz znowu zrobic bete?? Agnes - jak kreski sa tego samego koloru to znaczy ze owulacja zaraz bedzie. Po ile tabletek teraz bierzesz? Ja sie czuje dobrze. Piersi bola i brzuch troche. Tez troche mdli ale to przewaznie rano. A tak to wszystko dobrze. Dlugie 3 tyg do usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) u mnie jeszcze brak @ als pewnie przyjdzie albo wieczorem albo jutro rano, na razie czekam I czekam :) trzymajcie sie dziewczeta, MalaNadzieja nie zalamuj sie :) badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, nie, jutro nie robie bety. Robie tylko w srode. Wynik bede miala w czwartek i odrazu wtedy ide do lekarza. Joanne zycze Ci z cqlego serca zeby @ nie przyszla. Nie zalamuje sie. Wiem co mnie czeka poprostu. Nie licze na pozytywne wiesci bo za duzo bylo oznak ciazy pozamacicznej. Gosciu mysle ze prawdopodobienstwo ciazy mnogiej nie jest duze przy takim sposobie. Ja zaszlam w ciaze zaraz po odstawieniu tabletek ale bralam je kilka lat. Nie jestem przekonana czy jeden cykl cos zmieni. Tymbardziej ze chyba nie znasz przyczyny problemow z zajsciem? Robiliscie z partnerem badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! gościówa 22 życzę zdrówka dla córci. Szkoda małej, oby jej się szybko polepszyło. :) DaisyDotHoney nie próbowałaś monitoringu? Chociaż jak Ty jesteś taka skrupulatna, to powinno Ci to szybko zaowocować. ;) Ja nigdy nie potrafiłam określić owu z testów, a do pomiarów temperatury jestem za leniwa. ;) agnes oby Twoje intensywne staranka były owocne w tym cyklu. :) Bullitka81 tak się cieszę. że Ci się w końcu udało. Ciągle o Tobie myślę. :) MałaNadzieja trzymam kciuki za betę. Jesteś dzielna. Na pewno los Ci wynagrodzi te trudne przeżycia w przyszłości. Życzę Ci tego. :) Ja już po dwóch starankach (zastanawiam się, czy to mało czy dużo?). Trochę mnie to denerwuje, że to wszystko jest tak super wyliczone co, gdzie, kiedy. Poza tym nie potrafię się wyluzować i cały czas myślę, czy zajdę w ciążę czy nie. Masakra. We wtorek idę zobaczyć czy pęcherzyk pękł. Nie mogę się doczekać. :) Dziewczyny powiedzcie mi, czy któraś z Was miała robione badanie jak chlamydia i cytpmegalia? Bo i to i to u mnie pozytywne i nie wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline - pozytyw tzn ze na to chorujesz. :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I są to choroby przenoszone drogą płciową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - nie do końca tak jest jak piszesz Eveline - jakie parametry miałaś robione odnośnie chlamydii?? IgG, IgA czy IgM?? ja miałam robione IgM i IgG, pierwsze świadczy o tym, że przechodzisz, a drugie, ze miałaś w swoim życiu kontakt. Pamiętaj, że IgM - jeśli miałaś pozytywny wynik, to będzie się utrzymywał całe życie, nawet jeśli będzie ponad normę - przynajmniej moi lekarze mi tak tłumaczą, a było ich dwóch :) u mnie w dalszym ciągu brak @...czekami czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×