Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Betka no cos Ty.... to jest niedopuszczalne wedlug mnie. masakra. Zyczliwa ja jutro jade to zapytam ale juz sama nie wiem czy faktycznie cos tam czulam. Ja nie mam kwiatow cytrosowych. Ja wogole nie mam reki do kwiatow. Zato moj m ma storczyki i papryczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka to szok normalnie. Jak można dopuścić w ogóle do takich sytuacji. To jest granie na ludzkich emocjach. Dziewczyny ja też bym sobie pojeździła na rowerze ale trochę się boję. Od dwóch lat odkąd kupiliśmy z m rowery jeździliśmy bardzo często a teraz mi tego brakuje. Może w jakieś krótkie niemęczące trasy się wybiorę. Życzliwa ja czuję się świetnie. W przyszłą środę jadę na te badania prenatalne cokolwiek to znaczy. Trzymam się cały czas wersji usg o której mówiła mi pani przez telefon, a gina mam za równe 3 tygodnie. Co do cytrusów to mam jednego w domu ale nie wiem czy to cytryna czy pomarańcza bo wsadziłam kiedyś pestki do doniczki i wyrosło sobie drzewko:) Tylko 2 razy już mi w połowie usechł ale woda go uratowała:) Ogólnie mam dużo kwiatów w domu i jakoś tak nie ode mnie zależąc kwiaty rosną jak na drożdżach:) Życzliwa niestety Karolcia musi zacząć się przyzwyczajać zostawać z kimś innym. A przecież tatuś to osoba najbliższa tak jak ty. Chyba będziesz musiała ją odzwyczajać od siebie zostawiając na chwilkę a potem robić coraz dłuższe przerwy. Pewnie dla Was będzie to takie ciężkie przeżycie jak dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i może zgrzeszę ale idę się napić coca coli z cytryną bo tak mi się zachciało że nie mogę przestać o niej myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska grzesz... czasami mozna :) ale przeciez ty mowilas ze idziesz na platne badanie prenatalne a usg genetyczne jest bezplatne. Ile wtedy dokladnie bedziesz w ciazy? Co do dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm wiecie co znalazlam sobie badania ogolne nasienia w kartuzach i tam koszt to 30 zł a nie 100 zł jak w invikcie. :D Normalnie mozna walnąc glowa w sciane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja no właśnie płatne bo nie mam skierowania. Przez telefon babka mi mówiła że to jest usg 2d lub 3d tylko że 3d jest 100 zł droższe ale że to 3d to taki bardziej bajer dla oka a obydwa są tak samo dokładne jeśli chodzi o sprawdzenie wad u dziecka. Jak zaczęłam czytać na necie to zrobił mi się jeden wielki mętlik w głowie i więcej już nie czytam. Pojadę i się dokładnie dowiem co i jak. Naczytałam się jeszcze o badaniu z krwi ale nic mi ta babka nie mówiła. Powiedziała że nie muszę się przygotowywać do tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska a ktory bedziesz tydz i dzien ciazy? Ja dostalam skierowanie ale nie moge z niego skorzystac bo termin nie pasuje. Nie zdazylabym go zrobic do konca 14tc wiec tez ide prywatnie. koszt 80zl u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie według jej obliczeń 12 tydzień i 6 dzień. A może to jest tak że ja chodzę prywatnie do lekarza ginekologa. Badania morfologi krwi, moczu, te hiv, itd też mam bez skierowania. Wydałam na nie 140 zł. Później robi się koło 20 któregoś tygodnia i na te już dostanę skierowanie więc będą za darmo ale na 2 nie mogłam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wedlyg mnie jak chodzisz prywatnie do lekarza to on powinien Ci takie usg zrobic na wizycie. dziwne to dla mnie. to w sumie za co Ty mu placisz? No ja bede miala 12t5d bo ide 22 kwietnia. a mozna robic do 13t6d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa no faktycznie musisz zacząć odzwyczajać Karolinkę od siebie niestety :( u nas w domu tez tak jest że mała nie opuszcza na krok swojej mamy i ta biedna nawet ma problem żeby iść do kibelka bo dziecko krzyczy jakby mu się jakaś tragedia stała-masakra, a mała ma rok i prawie 2 m-ce i tak daje czadu.... Musisz Kochana zacisnąć zęby i troszkę się córci przeciwstawić bo będzie coraz trudniej :( 3mam kciuki żebyście dały radę :* A kwiatków cytrusowych nie mam ale bardzo mnie zainteresował ich temat ;) chętnie bym sobie zasadziła coś takiego "innego" ;) Co do badań się nie wypowiadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja płacę za to samo co chodziłabym na nfz i nic więcej ale ja wszędzie chodzę prywatnie. Na szczęście stać mnie na to bo inaczej musiałabym chodzić na nfz. Ja może mam złe doświadczenia chodząc do lekarzy na nfz i dlatego moje myślenie takie jest. Do okulisty czy dentysty też chodzę prywatnie bo nie wyobrażam sobie żeby mieć czarne plomby czy brak znieczulenia, a dopłata za to wszystko wyniesie mnie prawie to samo co wizyta prywatnie. Do okulisty jak się nie ustawisz raz w tygodniu o 7 rano w kolejce i nie wyprzedzisz 8 starszych pań to czeka Cię znowu tydzień czekania i tak w kółko. Z resztą moja ciocia dobrze że poszła się przebadać prywatnie u okulisty bo się okazało że ma od kilku lat zaćmę i nikt wcześniej tego nie odkrył. Niestety nadal chodzę na nfz do lekarza pierwszego kontaktu ale też zostałam zrugana że po co przyszłam ze swoim przeziębieniem skoro to nie grypa z 40 stopniową gorączką. O jednej Pani ginekolog nie będę się wypowiadać. Ale była strasznie nieprzyjemna. A jak się poczyta opinie na necie o tym jak się zachowuje prywatnie a jak na nfz to tak jakby ta kobieta miała dwie osobowości. Także jak będę emerytką to tylko się modlić żeby za moje 500 zł emerytury nie trafiać na takich lekarzy bo aż strach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do nas ktos dzis przyjdzie domek ogladac po 18 :) Chcial po 16 ale powiedzialam ze nie bo siedze kawe pije i sprzatac mi sie nie chce i luby umowil na wieczor :D Czuc ze sezon sie zaczyna, niech ten dom sie sprzeda w koncu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któregoś wieczoru Mała już spała i jej mamusia poszła się kąpać więc ciocia Becia w pogotowiu bo lubi się obudzić.. no i płacze, próby położenia jej nieudane więc wzięłam ją na ręce (bo tak robią) i dopóki nie zobaczyła mojej twarzy to już nawet zaczynała przysypiać.. Potem nagle podniosła główkę, zobaczyła, że to nie mama i jak wpadła w krzyk to tak płakała jak bym jej coś zrobiła-kiepskie przeżycie.... nie da się ani nikomu uspokoić, ani uśpić, nic totalnie nic bez mamy jej nie odpowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska mam podobne doświadczenie jak Ty z lekarzami na nfz niestety :( Daisy 3mam kciuki - może się uda sprzedać :) My działkę sprzedajemy już ze 2 lata i nie możemy sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka wsadź do doniczki do ziemi kilka pestek cytryny albo pomarańczy i podlewaj. Powinno coś wyrosnąć:) Ja tak zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska tak zrobię tylko skombinuję sobie doniczkę :) i pewnie na parapet na słoneczko najlepiej :) będzie eksperyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najlepiej na okienko:) Tylko wrzuć kilka pestek bo jedna może się nie przyjąć, a tak na pewno któraś zakiełkuje:) a doniczki jak nie masz w domu to ze 3 zł w kwiaciarni kosztuje:) A co do dzieci to zależy jakie są. Jedne za przysłowiowym diabłem pójdą a inne tylko z mamusią by chciały być. Daisy no to może w końcu uda Wam się sprzedać domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe szczerze wątpię, no ale co zrobic trzeba chociaz pranie pochowac :p Jejku jak ja nie lubie takich nalotow. Do tego wieczorem znowu ktos ma przyjsc gadac o robocie tarasu. Eh no takiego napietego grafiku dawno nie mialam. Juro rano za to mala jedzie do kina, ja musze jechac oznaczyc grupe krwi sobie, potem gin na 9:15 i potem jeszcze do szkoly jade podpisywac papiery :D Potem padłabym, ale nie, bo bede musiala nas spakowac na weekend na dzialke :D A i jeszcze w miedzy czasie odebrac leki z apteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no niby tak, ale chodzi mi o to ze idziesz prywatnie na wizyte a on Ci nawet nie zrobi usg genetycznego? To takie dziwne dla mnie. Bo placisz mu za wizyte to wedlug mnie powinna juz byc konkretna wizyta. Bo jednak np ja ode na nfz i nie musialabym placic dodatkowo za usg genetyczne ani za usg 3d. Dobrze ze ja teraz znalazlam mam nadzieje konkretna przychodnie. Bo wolalabym nie bulic takiej kasy. Poprostu byloby mi szkoda. Zawsze mi sie wydawalo ze jak sie idzie prywatnie to juz ma sie full wypas, a nie ze sie placi u niego za wizyte i dodatkowo za usg ktore sie poprostu nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh przeczytałam wszystko ale nie mam natchnienia odpisać . od wczo4aj remont trwa a ja mam dosyc. Rozp*****l na 3 pokoje i korytarz a tylko jedne drzwi nie do końca wstawione bo czasu zabrakło ;-( dzisiaj mam nadzieje że 2 drzwi wstawia a wtedy zostaną dwa okna do wstawienia i drzwi do zaslepienia. Tyle przeróbek że w głowie się nie miesci. Dzisiaj ' wylizalam' dziadków pokoj także chociaż to z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety MałaNadzieja jest zupełnie odwrotnie. Płacisz za wizytę mimo że inni mają to samo za darmo na nfz, a dodatkowo wszystkie badania które robisz to płacisz bo nie dostajesz skierowania z pieczątką nfztu. Dobrze że udało Ci się trafić na normalnego lekarza na nfz bo to się rzadko zdarza. Jakoś dajemy sobie radę finansowo:) Może nie mamy luksusów ale źle nie jest. Gdyby mój budżet nie dawałby rady to zmuszona byłabym chodzić na nfz i jakoś bym przeżyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Teraz jak już mam ogarnięte mieszkanie zapraszam Was na kawkę ;) * Diasy, ale się zakręciłaś z ta biała bluzką :D Ale Wercia elegancka :) Ja w Nju Port pracuję. A dzień to rzeczywiście jutro cię pracowity czeka. Którego masz zabieg? Wybacz jeśli pisałaś i nie doczytałam :P * Betka kurcze, co to za lekarze, którzy nie potrafią tak prostych rzeczy podać jak wynik, albo mylą się . Robią nadzieję, a tu taka sytuacja :/ Musicie jeszcze czekać :/ * Życzliwa musisz Karolkę zostawiać choćby z tatą na trochę, mimo płaczu, bo potem będzie jeszcze trudniej. Wiem, że to nie łatwo, ale im wcześniej tym łatwiej jej bedzie później. * Zmykam na szkolenie BHP, a tak mi się nie chce, że masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa spokojnie zagryź zęby i pracuj tam :) Mam nadzieje, ze obiad na 13 byl podany? :D :D :D Ja dzis mam pyzy z miesem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×