Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Bullitka - spokojnej podrozy :) Ja wrocilam dopiero do domu z mala. Zjezdzilysmy cala okolice w poszukiwaniu bialej bluzki z kolnierzykiem. Tragedia nigdzie nic nie ma!! W koncu wyladowalysmy w auchan no ale tam juz nie ma.5 10 15 o czym sie dzis dopiero przekonalam. Skonczylysmy spacerem po Matarni :/ masakra padam ze zmeczenia. Ale zakupy udane. Jutro robia w przedszkolu fotografie te pamiatkowe na koniec roku. 3h jezdzenia za bluzka :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi no niestety no ale co zrobisz. Najlepsze ze rano jak jechalam do tej Gdyni to weszlam do Swiata Dziecka i pani mi odlozyla na 122cm bluzeczke. Potem z mala tam zajechalam na przymiarki, okazalo sie ze za mala i nie ma wiekszej..yh. Ostatecznie w reserved kupilysmy na 134 cm i jest super lekko luzna i moze starczy na dlugo choc my mamy problem z utrzymaniem bialych rzeczy w bieli i zwyczajnie kupuje nowe jak jest potrzeba. :/ w ogole stwierdzilam ostatnio ze ona ma za duzo rzeczy :( a to jeszcze 2 pak podkoszulek jej kupilam i spinki chociaz ma cale pudelko. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, to musisz małej chyba zrobić jakiś remanent w ciuchach :) ale w sumie się nie dziwię. Boje się, że jak będę miała córkę kiedyś, to oszaleję na punkcie tych sukienek, kokardek, spinek :D * Agnes ja właśnie skończyłam sprzątać. Mam błysk i w końcu czuję się u siebie :) Teraz zaległam na kanapie i odpoczywam :) * Wysłałam fotki naszych czterech kątów na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh dzwonilam do mojej gin. Jade do niej w piatek rano spr owu czy idzie. Kurde ona swoje. 'Jak maz po 1 h nie ma uplynnionego nasienia to nie zajdzie pani w ciaze'. I ch*j. :(.Dlaczego codziennie informacje sa takie k***a dobijajace :( Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - moze umowcie sie w invicta do innego lekarza i zobaczycie co on powie. ja bede stawiala ze u ciebie wyregulowac cykl i wywolac owu i tyle ze jednak wyniki meza sa dobre. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes tak zrobimy. Probowalam do lekarza innego gina sie umowic dzis ale albo nie odb, albo gdzies 30km. To ja wole dorzucic pare km i od razu zalatwic w Gd milion jeszcze innych rzeczy. Zadzwonilam o te owu dla swietego spokoju i od razu na ten 23dc wtorek sie umowie do niej. Ja juz k***a nie wiem co zrobic. Czuje sie jak dziecko na plazy z za duza iloscia piasku. K***a jeden lekarz to drugi to. Androlog mowil ze z moim sluzem te plemniki sie inaczej moga zachowywac, o ile mam dobry sluz. Nie wiem czy mam dobry bo przeciez u kazdego inny bedzie tym odpowiednim. * Ogladacie mecz? Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a mi sie wydaje ze powinnas jednak sluchac tego androloga. Chyba zna sie na swojej pracy a ona nawet nie potrafila dobrze odczytac wyniku. Nie wiem. Tak mi sie wydaje. Androlog w takiej klinice jak invicta musi znac sie na swojej pracy. Po co mialby mowic nie prawde. Tymbardziej ze moglby zarobic na tym? Ja ide spac. Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli chodzi o ten sluz to pewnie chodzi o to czy jest odpowiednio rzadki i nie "wrogi" pij magnez. Poprawia sluz. Znam to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam bitwę o dom i pije herbatę, a potem spać, bo o 5:30 pobudka :/ Daisy na pewno wszystko będzie dobrze. Wierzę w to :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - meczy nie ogladam. ja wole top chef. a pisalas ze twoj luby ma jechac na jeszcze jedbe badanie nasienia? to pamietajcie ze dwa dni przed badaniem nie mozecie sie sexi ani nic. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny jestem w rozsypce, tragedia mi sie przydarzyła :( moja Basia nie żyje :( zostala zagryziona przez psa na tej *****ej wsi !!! Boje sie o maluszka bo dzisiaj mnostwo stresów, szok normalnie, nie wiem co mam robić, nie bylo mnie przy tym :( daisy mój M mial uplynnienie po 2.5 h, ta baba piedroli bzdury, kup wit c 1000 mg do picia i codziennie tak przez jakiś czas, my nie powtarzalismy badan i co?? Udali sie, co to za babsztyl niedouczony, widzę ze niezle w tej klinice naciągają :\masakra ogólnie mam z****** dzien, jak będę miała sily to sie odezwe joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne tak strasznie mi przykro :( wiem jaka to strata, tak nagle stracić ukochanego członka rodziny, bo zwierzęta też do niej przecież należą. Sciskam cię mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne Boże współczuję!! Tragedia ;( ;( wiem co to znaczy :( 3maj się Kochana :* tak mi przykro ;( Mała Mi dobrze że już się ogarnęłaś w nowym mieszkaniu a foty zobaczę jak będę przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Mi bardzo przytulne mieszkanko, ładniutko macie :) tak ciepło urządzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Joanne - tak bardzo bardzo mi przykro ;((!! To musialo byc straszne :((. Ja tez kiedys stracilam mojego ukochanwgo psiaka :((. Wiem ze nic cie nie pocieszy . Trzymaj sie kochana i uwazaj na siebie. W twoim stanie taki stres :((. Mala mi - mieszkanko piekne . Oby przynioslo same szczesliwe dni :) Ja dojechalam bez problemow. Lot znioslam bardzo dobrze. Joanne - nie moge o tobie przestac myslec :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja tak samo-cały czas o Tobie teraz myślę odkąd przeczytałam Twój wpis :( :( rety.. Najgorsze jest to, że nie mamy Cie jak pocieszyć :( Bullitko i jak w PL? :) Daj znać po konsultacji z lekarzem ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyniki z amniopunkcji moja Siostra ma ok :) Teraz pojechali jeszcze do instytutu genetyki skonsultować estradiol, który ostatnio podobno bardzo źle wyszedł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - strasznie sie cirsze ze wyniki ok :)). Tyle stresu . Daj jeszcze znac co powiedzial ten lekarz. Ja dopiero po sniadaniu wiec jeszcze nic nie zrobilam. Jestesmy wszyscy razem wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze cho serduszka trzeba Maleństwu zrobić.. Dzięki Bullitka :) a dobrze się czujesz? Nie plamisz? Ciesz się Kochana Rodzinką i Polską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Joanne strasznie mi przykro:( Ludzie strasznie przywiązują się do zwierząt i ich strata jest strasznie bolesna. Ja też nie potrafię traktować inaczej zwierząt jak domowników bo mają czasami więcej miłości i przywiązania niż ludzie. Trzymaj się kochana:* Daisy jednak nie ominie Was konsultacja z innym lekarzem. Bo teraz to się wariactwo jakieś zaczęło i ja sama w takiej sytuacji nie wiedziałabym w końcu co mam robić. MałaMi mieszkanko bardzo przytulne:) Betka super że jednak u siostry wszystko dobrze się układa ale aż Wam współczuję ile przez to wszystko strachu się najedliście. Bullitka a kiedy masz wizytę u lekarza i na ile zostajesz w Polsce? U mnie ok:) Gościówa a jak tam sytuacja z Waszym autkiem? MałaNadzieja a jak się Nadia dzisiaj czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! * Joanne - jest mi bardzo, bardzo przykro. Nawet nie chce sobie wyobrazac jak sie czujesz. Kochana tak mi przykro :( Od razu mi sie przypomnialy moje 3 koty, jak widzialam je martwe :( :( :( :( :( Tragedia :( Jak to sie stalo? Kto go zagryzl? Jakis pies? Pamietaj by to zglosic do weta, niech placa za 'pogrzeb' psa (nie chce pisac normalnie jak to sie nazywa :( ) i jeszcze badania na wscieklizne oboiwazkowo. Weterynarz do okregowej weterynarii to zglosic musi i tamci dostana pismo. Kochana trzymaj sie tam, uspokoj sie i mysl o malenstwie. * Bullitko jak podroz Ci minela? Mam nadzieje ze wszystko dobrze? * Zamowilam dzis w aptece żel conceive plus, taki w strzykawkach, mam nadzieje ze przyda sie :) A luby juz kupil flegamine sobie, reszty nie bo nie wzial kartki haha. Ale tam sa jakies trany itp. Nie wiem czy jest sens by to lykal. Ja mam magnez w domu wiec bede pic. Myslicie ze oprocz tej flegaminy luby ma lykac te witamine c? Kurde zeby nie przesadzic w druga strone. A patrze ta witamina c 1000 to jest i po 120 zł i po 10 musujace i 70 zl tabletki hm :D * Dziewczyny teraz jaja. Mowilam Wam wczoraj ze jezdzilysmy za ciuchami itp na dzis na zdjecia. No. To pieknie sie rano ubralysmy uczesalysmy (zaraz podesle Wam fotke ). I patrze jeszcze raz w przedszkolu na te kartke (bo dzieci w bluzach itp :D ), a tam k***a jak byk 10 kwietnia (czwartek) :D :D :D. Normalnie siara na maksa :D No trudno mam dzis ladnie ubrane dziecko :p * Zobaczymy jutro co z tą owu. Dzis kreska wciaz jasniejsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka kochana to super wiesci, jeszcze chwila i juz na pewno bedzie wszystko calkiem ok i bedzie niedlugo sliczne zdrowe malenstwo w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska dzięki, powiem Ci, że wszyscy osiwieliśmy... Moja mama ostatnio mówi do mnie, że mam tyyyle siwych włosów (na szczęście przy tym blondzie tak nie widać), sama tez się na blond zrobiła bo jak gołąbek już wyglądała.. Nie wspomnę już o stresie jaki przeżyli rodzice Maluszka no i nadal jeszcze drżą, ale tak to już jest.. Wszystko musi się dobrze skończyć i nie ma innej możliwości!! :) A u nas nadal choróbsko w domu.. M wczoraj z gorączką, mnie ucho boli coraz bardziej-chyba będę musiała odwiedzić laryngologa.. M tez na ucho narzeka... ehhhh Dziewczyny uważajcie na siebie i nie dajcie się żadnej chorobie, bo strasznie ciężko się tego świństwa pozbyć :/ Zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dzia Kochana :* heh to dziś Wercia będzie gwiazdą :) no i dobrze-nie zaszkodzi :) Nie pomogę Ci niestety w tym co Twój Luby ma brać a czego nie, ale sama chętnie bym mojemu coś "zapodała" tez hehe lepsza witamina C czy ta Flegamina (to syrop zwykły)? hmmm ;) I magnez dla siebie muszę kupić właśnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka flegamine on ma w tabletkach. Ma brac jedna rano i jedna w poludnie. A acc 600 ma wieksza dawke wiec tylko rano jakby cos. Moj luby to sie chyba przejal bo szuka w necie tych wszystkich witamin. Jeszcze mu androlog polecil 'Fertility support for men' takie kapsulki. Chyba tez kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dobrze że nie odpuszczacie:) a z bluzką to faktycznie śmieszna historia:) Betka mam nadzieję że będzie u Was tylko z górki bo już wyczerpaliście limit złych przeżyć na ten rok:* A z uchem masz rację wybierz się do lekarza. póki w małym stopniu boli. Mnie jak przewieje to ból nie do wytrzymania. Czuję jak by mi coś od środka głowę rozsadzał. Zdrówka życzę bo to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×