Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MałaNadzieja poczytałam jeszcze w necie i chyba będę miała jeszcze robiony ten test pappa z krwi o którym kiedyś Życzliwa pisała. Ale one 100 % gwarancji nie dają. To też pisała Życzliwa. 100 % pewności dają tylko te inwazyjne badanie które miała robione siostra Betki ale je się wykonuję już wtedy kiedy jest jakieś realne podejrzenie że coś może być nie tak bo 1% grozi poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widocznie tak skoro to tyle kosztuje. Skoro samo usg to kosz ok. 100 zł to za co ta reszta. No więc poczytałam troszkę i pisze że w skład badań prenatalnych wchodzi usg i test pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zastanawiam czy ta pani w rejestracji dobrzr mnie zrozumiala ze to mialoby byc usg genetyczne. Jutro jak bede na miejscu to sie zapytam w rejestracji czy to napewno 80zl. Bo pojade ze stowa i bedzie zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza. Lekarz powiedzial ze na ten moment jest wszystko bardzo dobrze . Dostalam luteine dopochwowa i mam uzywac rano i wieczorem a jak by bylo plamienie to wtedy po dwie. Ze musze byc pod scisla kontrola . A dzieci sa w 2 workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja to lepiej się dopytaj no chyba że od razu weźmiesz ze sobą 100 więcej:) Bo może samo to usg kosztuje 200 zł. Już sama nie wiem. Bullitka to same super wieści:) Teraz to tylko pozostaje Ci się cieszyć ciążą w pełni:) Gościówa jak remonty?:) A Twój sposób: słonecznik na zaparcia działa u mnie cuda:) Jem garstkę dziennie i codziennie jestem w kibelku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no to super. A dostalas tyle tej luteiny zeby miec na jakis czas? Neska no ale wlasnie dalam tej kobiecie skierowanie do reki. I jeszcze sama mi napisala na nim koszt 80zl. Ale jutro zapytam. I dam znac. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja to w takim razie nie mogła się pomylić. Co innego telefonicznie a co innego jak miałaś na skierowaniu napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie kafe wkurza :/ czy Wam też uznaje wszystko za spam? I to tylko z komputera, na komórce pisze to samo i puszcza bez problemu :/ nie wiem co jest :/ * Evelynka współczuję ci tego zapracowania. Ja w weekend będę musiała posiedzieć nad papierami do pracy, bo dyrektorka ciska gromy :/ * Neska może ja też spróbuje wyhodować cytruska :) do tej pory wszystkie kwiaty mi padały, ale może ten przetrwa. Kiedy masz to badanie? Czekamy na fotki malenstwa :) * Agnes mam nadzieje, że mąż szybko wróci :) * Bullitko cieszę sie, ze z maluszkami wszystko dobrze :) czy to, ze maluchy są w osobnych workach sprawia, ze nie będą sobie podkradac? A na ile przepisał ci lekarz tej luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska-cieszę się bardzo, że i tobie pomogło :-) . Nooo ja to dzisiaj resztę dnia zrywała tapetę :-/ Jutro ciąg dalszy mnie czeka. Drzwi wstawione. Teraz dopiero prawdopodobnie coś dalej ruszy we wtorek, bo wtedy brat będzie miał czas. Niestety ale m ma sporo pracy poza domem :-/ gościówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki :) Betka już w pracy.. wczoraj przypadkiem trafiłam na piwko i się miło odstresowałm ale trochę obawiam się dzisiejszego dnia ;) Bullitka super że Maluszki są w oddzielnych workach :) ciesz się Kochana w pełni swoją ciążą :) lekarze Cię chyba już uspokoili ;) Miłego dnia! Potem napiszę jak będę przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też już w pracy od 2 godzin, potem do domku sie chyba przespie i na 16 na szkolenie :/ jak dobrze se już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziewczynki właśnie już dzisiaj piątek:) MałaMi dlaczego nie? Powodzenia w sadzeniu:) A badanie mam w środę. Dziewczyny a jak bardzo lubicie kwiaty to ja kupuję w tych marketach budowlanych w ogrodach takie małe kwiatuszki np. fikus, przesadzam w domu do większej doniczki i po roku to już jest kwiatek gigant:) Nie kupuję w żadnych specjalistycznych sklepach za dużą kasę. W ten sposób można się dorobić sporej kolekcji kwiatów doniczkowych w domu:) Gościówa to już teraz z górki:) Zrywanie tapety to niezła harówa. Sama to nie raz przerabiałam jak tata robił remont i ja zawsze musiałam to skrobać. A słonecznik pomógł oj pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mam czasu z rana to napiszę w końcu coś o ile Tośka się nie obudzi i mi nie przeszkodzi :-) . Joanne straszne rzeczy piszesz :-( Radzisz sobie jakoś bez Baśki? Kurcze tak byłaś do niej bardzo przywiązana ... Trzymaj się słońce :-* . Bullitka, a zapisał ci większą ilość luteiny, żebyś miała na potem? Cieszę się, że wszystko ok. A teraz kochana tylko się cieszyć i spędzić te kilka dni miło z rodziną. . Betka, a mi to szkoda słów żeby cokolwiek napisać na temat twojej siostry ! Znaczy na temat błędu lekarzy. Szok ! Ale u nas była podobna sytuacja. Mam w rodzinie takiego dalekiego wujka pijaczka. Zachorował dosyć mocno ( moja mama go doglądała). Trafił do szpitala. Wszystkie badania mu zrobili i co się okazało?Że ma raka. No dobrze przykro ale w końcu wszyscy wiedzieli że to nastąpi u alkoholika prędzej czy później. oja mama też nie pierwszej młodości postanowiła oddać go do domu opieki społecznej. Co się okazało? Że przysłali złe wyniki i ma się super. Dobra my się cieszymy, a teraz co tamten mężczyzna musiał czuć, jak dowiedział się że zostało mu kilka tygodni życia?Gdzie może świętował z dziećmi, żoną , wnukami ,że jest zdrowy? Straszne.... Tak tylko dałam przykład z życia wzięty, że lekarze się bardzo często mylą niestety. . Daisy kochaniutka jak tam dom? :-) Ja widzę,że ty tak jak ja. Jak nie masz "natchnienia" na robotę to choćby cię bili nie weźmiesz się za to :-D . Mała mi mieszkanko super ! Najważniejsze,że jest czystko i ma się gdzie w ciszy odpocząć :-) . Małanadzieja jak córeczka? zdrowa? . Chyba nie odpisałam wszystkim . Przepraszam ale zbyt duuużo tego było. . Tośka wczoraj z tych wszystkich wrażeń padła jak muszka po kąpieli :-) A przez sen wołała " Tatuś ! Muła(czyt. wujek) na bok ! :-D " Bo przecież tak ciężko z mamusią pracowała,że stali ciągle jej na drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo ze sa 2 workach to i tak moga sobie podkradac dlatego musze miec kontrole co 2 tyg . Na ten moment jest wszystko dobrze ale musze byc pod scisla kontrola. Tak jest przy kazdej ciazy blizniaczej. Dzidzie maja juz 3.26 i 3.19. Czyli rozwijaja sie bardzo dobrze. Lekarz powiedzial ze za tydzien ta ciaza bedzie juz wygladac zupelnie inaczej. Dostalam luteiny 3 opakowania. Takze dal mi swoj prywatny numer i powiedzial ze jakby cos sie dzialo albo bym miala pytania to moge dzwonic. Luteine moge brac do 14, 15 tyg . Jakby mi zabraklo to mam powiedziec mamie to on wtedy da mamie recepte i mama mi przesle bo ten lekarz zna moja mame bo razem pracuja w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Wsio zalatwilam jestem na myjni :D Dzis 19dc, endo 7mm, pecherzyk plaski 16mm z prawego jajnika, lewy zero.. Zaplodnienia z tego nie bedzie. Od dzis mam brac lutke 2x1 przez 10 dni. Od 5dc mam brac clo 5 dni. 10, 11, 12 dc monitoring i pct. Sluzu plodnego u mnie brak jakiegokolwiek. Nie wiadomo czy uda sie pct bo nie ma sluzu u mnie. Przyszly cykl droznosc jajowodow tez mam zrobic. Mamy sie bzykac co 2 dzien bo po 3 dniach za duzo tych plemnikow i moze dlatego tez padaja tak szybko. Lykac wszystko co kupilam, ale conceive kazala juz w tym cyklu nie zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ale pobojowisko :D a Tośka jaki slodziak :) macie piece kaflowe? Ja kiedyś w kamienicy mieszkalam, uwielbialam grzec nogi na piecu i czytać książki :) * Bullitko to, co oznacza, to ze są w dwóch workach? Bo ja nie mam pojęcia żadnego w tym temacie :) super, ze masz taki układ z tym lekarzem, na pewno bedziesz spokojniejsza. A na jak długo przylecialas do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa hahaha dobre dobre zgadza sie :D * Wczoraj przyszli ludzie tylko mnie w******i i poszli. :D jacys p******** Nawet na.gore nie poszli. Synus pozyczyl passata od tatusia, a sloma z butow :D wstyd i hanba, zapytalam sie czy chca na skroty wyjsc przez drzwi balkonowe ahaha. :D Ale wlasnie dzwonil kolega ze ma klientke koniecznie na dzis obejrzec. Niech przyjdzie poki mam posprzatane! :D ma byc przed 18 wiec pewnie po 18 wyjedziemy dopiero na dzialke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to ładne zalecenia dostalas, super ze coś w tym kierunku już robicie :) a zaraz będzie po zabiegu i w tym czasie sobie wyregulujesz cykl. Teraz na bank wam sie uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny widzisz Daisy - bedzie dobrze jak zaczniesz brac lutke i clo to odrazu zajdziesz:-). a mnie dziewczyny w nocy straszny bol pod prawa piersia zlapal ciezko mi sie oddycha i nie moge lezec nawet na bokach. wzoelam tabletke przeciwbolowa ale troche tylko pomogla. do lekarza dzisiaj sie nie dostane. dopiero jutro.ale martwie sie od czego to moze byc. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć, że żyję :P Kilka dni nie było mnie w domu bo byliśmy z M u Teściów. Ogromnie się ucieszyli z wnuka/wnuczki :) Jestem mega w tyle co u Was, nie mam nawet siły czytać. Źle na mnie działa luteina, bo z dnia na dzień czuję się coraz gorzej, całe dnie leżę, śpię, mdłości nie opuszczają mnie ani na chwilę. Wstaję tylko do łazienki, bo ledwie się na nogach trzymam :( I sama się zastanawiam, czy to od lutki czy po prostu z dnia na dzień coraz większe objawy ciąży mam. Brzuch boli mnie okropnie :( Jak tylko mi przejdzie to zaraz do Was napiszę i może nadgonię wpisy, ale na razie to idę się położyć. Miłego dnia :) Trzymam za wszystkie kciuki i za ciężarówki też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dziewczyny ale piątek.... chcę do domku!!!! a tu nawet nie połowa pracy za mną :( MałaNadziejo jak tam Nadusia się czuje? Gościówa no niezłe pobojowisko macie hehe ale jak skończycie to będzie miód malina ;) Słodka Mała :) Daisy rety jak ja bym chciała być po tych wszystkich badaniach już tak jak Ty.... :( przeraża mnie to wszystko, aż nie mam chęci się za to brać :( :( Agnes rety ciekawe co to za ból.... a brałaś no-spę? Aaaga współczuję dolegliwości-męczysz się biedna, ale dla Maluszka wszystko :) Jestem wykończona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka kochana no niestety widzisz. Ja jestem bardzo zadowlona, ze przynajmniej nie czekalam tego cholernego roku!!! Tak jak kaza lekarze. Wiesz wtedy to bym byla zalamana, ze tyle czasu stracilam na proby bez sensu.. Jednak zastanawiam się, czy poczekac z ta lutka, ze moze jednak owu przyjdzie i cos sie wydarzy? Ona twierdzi, ze endo sie rozminie z ew. dojrzalym pecherzykiem, poza tym brak sluzu, geste nasienie. Moja tempka 11dc 36.40 12dc 36.37 13dc 36.35 14dc 36.36 15dc 36.02 16dc 36.42 17dc 36.11 18dc 35.95 19dc 35.71 Tak więc mam taaaki spadek na wykresie, ze hej! Teraz nie wiem co robić, myslicie, ze ten plaski pecherzyk sie poprostu zapada i juz? :( Jak mnie szlag trafia no wszelkie nadzieje zawsze przekreslone :p Ale! Powiem Wam co zauwazylam! Odkad nie biore tabletek od tego pazdziernika, to naprawde chce mi się seksu :) Wczesniej to jakos tak wiecie, pewnie mialam przez te 6 lat tak r******** organizm, ze ciagle bolala mnie glowa (doslownie). Teraz to chociaz jakas frajda jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie mam pojęcia co z tym pęcherzykiem.... nie podpowiem Ci nic... U mnie już chyba wielkimi krokami zbliża się owu bo odczuwam już.... Kochana może jednak powinnaś pobrać ten wiesiołek-spróbuj co Ci zależy..?? A wiesz, jestem zapisana na wtorek do tego gina ale nie mam chęci tam jechać i gadać i prosić... Może mam jakiś kryzysowy moment, ale z drugiej strony tez nie chcę czekać nie wiadomo ile czasu.. Mam nadzieję, że wrócimy dziś do staranek, bo mam już płodny śluz widoczny także trzeba coś działać, bo kurde jak przestaniemy się starać to chyba w deprechę wpadnę już.. Dobrze, że masz ochotę na seks :) to bardzo przyjemne uczucie kiedy możesz spełnić swoje "pragnienia" :) Jeju ja marudzę hehe soooorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - jak dobrze, ze wszystko dobrze u Ciebie :) Dobrze, ze maluszki rosną. Dlugo bedziesz w PL? Bo teraz bedziesz chodzic co 2 tyg na kontrole, a jak wrocisz do siebie to co? * Aaaga - no dobrze, ze wreszcie dalas znak zycia :) Mówię Ci caly czas, jeszcze trochę, 2 trymestr bedzie o wiele lzejszy, zobaczysz!! * Gościówa - niezly burdel haha :D ALe pociesze Cię, wcale nie mielismy u nas lepiej :) Kiedys jak znajde foty z remonu u nas co mi sie udalo porobic to podesle :p * Agnes - pamietaj nie bierz jakichs dziwnych przeciwboli! Żebys ew ciazy nie zaszkodzila! Bo rozumiem ze Twoje plamienie bylo i minelo? Eh moze jednak sie uda, nigdy nie wiesz. Oby nie bylo jak u mnie pamietasz, ze mialam nitki krwi, a potem na drugi dzien mnie zalalo. * MalaMi ja nie wiem czy tak sie nam szybko uda, gin mowi ze jak ja mam sluz do d**y co ostatecznie ocenimy w przyszlym cyklu, to czeka nas i tak IUI. Ponoć w invikcie stosuje się do 3 x sztuka, potem sugeruja in vitro. Ta mi tam zaczela wyklady robic haha ze prosze sie nie martwic, ze kosciol, taki wiek itp. Ja mowie spoko, spoko, mi to bez róznicy - chcemy miec dzieci, nie wazne jaka droga. Az chyba sie zdziwila. * Miala któraś z Was sprawdzana droznosc? Ona mi mowila, ze koszt ok 1500 zł, ale teraz nie wiem juz czy z inseminacja czy jak. Musze sprawdzić. Wiecie wczoraj zamawialam te leki na plodnosci, ten zel conceive, dzis te tabsy. Do tego policzyc nasienie, androloga i mojego gina 2x to wyszlo w ciagu miesiaca 800zł, a od poniedzialku poszlo juz na to 600 zł. Nic dziwnego ze jak czlowiek siada na sam koniec bedac juz w bezpiecznie zaawansowanej ciazy powiedzmy po in vitro i liczy i wychodzi ponad 30 tysiecy bo i takie rzeczy czytalam w necie. * Luby na spokojnie. Tylko troche nie wiemy co z ta inseminacja teraz, czy czekac na cuda az mu sie rozrzedzi ta sperma czy isc na zabieg. * Babka powiedziala, ze do pct ona mna bedzie kierowac, potem juz do invicty. Dopytalam ją, w koncu jest jest moją klientką, a ja jej hahah :D Ona powiedziala wprost, ze ona jest gin poloznik, a od nieplodnosci to sa specjalni specjalisci, ktorzy caly czas pod telefonem siedza poza praca itp. I wtedy te osoby sie zajmuja tylko nieplodnoscia i na pewno do takiej osoby trafimy. Do niej juz mowi ze zapraszac bedzie na usg w ciazy itp, ale na jakis czas do kogos innego trafimy. Ona jest polozna na klinicznej w Gdansku tez. Juz znam caly jej zyciorys haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaga Ojj biedna Ty, mam nadzieje, ze po pierwszym trymestrze coś sie zmieni i zaczniesz czuć sie lepiej. Super, ze tesciowie sie cieszą :) * Daisy ja jak grałam tabsy anty to też sie tak źle czułam. Stale bolała mnie głową, a seks nie był żadna przyjemnością, bo w ogóle nie miałam ochoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja sprawdzałam koszt badania drożności jajowodów i jest to koszt ok 500zł z tego co widziałam... np: http://www.gravida.com.pl/pl/cennik to jest sprawdzona świetna klinika ponoć - mam na nią namiary z polecenia ;) Tez bym chciała wykonać u siebie takie badanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka Ty masz kochana tego gina na nfz tak? Wiesz co tak oni działają niestety. Chodź, przychodz, oni za kazda wizyte przeciez ciagną kasę. Masakra jakaś. Ale wez sprobuj z nim/nią pogadać. Powiedz wprost, ze chcesz miec to i to zrobione. Moze powinnas byc bardziej stanowcza? No wlasnie zamiast tego wiesiolka zainwestowalam 100zł w conceive plus jakis taki lubrykant co imituje sluz plodny i ponoc jest mega skuteczny. Kupilam taki w aplikatorach dopochwowo, to nie bede sie pierniczyc z tym, smarowac itp. * Eehhh musze spadac kochane dzwonil luby ze w Loopy's World bedzie spotkanie dzis na przedluzenie neta, to bujne sie z nim :) Musze wskoczyc w szpilki, nioch nioch :p Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjem jeszcze w Waszym towarzystwie drugie śniadanie i zmykam stąd bo chyba ogarnia mnie jakaś panika :) Tabletek anty nigdy nie brałam więc nie wiem jaka jest różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×