Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka - no to masz fajnie, ja czekam na M już tupiąc nogami, zastanawiam się tylko jakie miejsce wybrać na wyjazd w celu odpoczynku :) za gorąco nie może być także południe odpada, pewnie nasze polskie morze pozostanie, ale nie tak blisko jak zawsze tylko gdzieś dalej bym wybyła, może Hel?? Jastarnia?? zobaczymy :) powiadasz, ze dziewuszki się uspokoiły?? coraz mniej miejsca mają to i mniej szaleją :) mój maluch dzisiaj brykał pół ranka :) dostał jedzonko i chyba poszedł spać :) jak ja nie lubię spacerów w samotnośc****ewnie znowu będę w domu siedzieć, choć ładna pogoda, gotujesz zupkę z makaronem czy ryżem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - pomidorowka musi byc z ryzem obowiazkowo. Ten nasz polski ryz jest troszke inny niz holenderski i jak maz sprobowal pomidorowki z ryzem to teraz jego ulubiona. A moze dla odmiany byscie w gory pojechali?? Twoj M ciagle na morzu wiec moze dla odmiany co innego. Jeszcze 2 tygodnie i juz bedziesz go miala przy sobie :). Ja was podziwiam za takie rozlaki. Ja juz troszke zaczelam sie martwic ze tak malo sie ruszaja ale moze masz racje. Neska - czekam na zdjecia corci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - cudowna :D jak wyrazna :). A jaki nosek ma sliczny :D slicznosci nasza :). Ja mam usg we wtorek wiec pewnie beda nowe zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska, czekamy :D Bullitka - ja nie lubię gór, M też nie za bardzo, jak odpoczynek to tylko nad morzem :) od dziecka tak mam :), M sam proponował wypad nad morze, także widzę, ze tatuś dojrzewa :D kurcze, tak sie zastanawiałam, jaka to kuchnia holenderska?? co mają takiego typowego i swojskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska jaka fajniutka :D a jak leżakuje sobie :D, duża nasza księżniczka :D mój to bezwstydnik, albo pupkę pokazywał albo wszystko inne :P haha, do tej pory śmiać mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki:) Joanne moja tez pokazała ładnie co ma między nogami i mam zdjęcie ale już Wam nie pokazywałam:-D A Twój m to widzę że jak już w morzu się zakochał to nawet na wakacje nad morze go ciągnie:) Bullitka ale fajnie tak co 2 tygodnie sobie chodzisz i oglądasz swoje kochane córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no ja tez uwielbiam morze i wole lezec na plazy niz chodzic po gorach. Ale gory tez lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no fajnie ale co za tym idzie to ciaza wysokiego ryzyka i jakby sie cos dzialo to musza odrazu reagowac. A powiedz co oni dokladnie robili na tym usg polowkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Bullitka. A na usg sprawdzał lekarz wszystkie narządy czy są w porządku. I jeszcze dodatkowo miałam usg dopochwowe żeby sprawdzić jak nisko jest to łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzal czyli co robil? Mierzyl je?? Tzn glowke, zoladek , serce nozki, raczki?? Bo mi to robia na kazdym usg i wlasnie jestem ciekawa jaka jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - to jest kolejne badanie prenatalne, takie jak było w 11-13 tyg. to co wymieniłaś, pewnie uda się jeszcze zważyć. musi zobaczyć czy dobrze się narządy rozwijają, bo to, ze się wykształciły to jedno, a one jeszcze muszą prawidłowo rosnąć i funkcjonować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - on to chyba widzi, na pierwszych mówił, że nerki, pęcherz funkcjonują prawidłowo, serce wiadomo, budowa, bicie, czy nie ma przerostów komór, czy pozamykane, prawidłowe przepływy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne idealnie to opisałaś:) Bullitka np. Czy serce składa się z dwóch komór i dwóch przedsionków, czyli czy budowa jest prawidłowa czy odpowiednio funkcjonuje żołądek, pęcherz moczowy, nerki itd:) Mierzą wszystko w cm czy odpowiednio się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - a jak dlugo trwa to badanie?? Ja bede je miala dopiero za 3 tyg Joanne - co masz na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - u Ciebie bedzie trwało dłużej, bo masz podwójne szczęście :), ja dzisiaj nic nie robię, napchałam się popcornem, muszę trochę brzuch odciążyć, bo mnie flaki bolą jak rano wstaję :( zjadłam niedawno arbuza i jak zgłodnieję (oby to nie było przed 18) zjem wtedy kolacyjkę lekką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ok 20 minut ale tak jak Joanne pisze ty będziesz miała dłużej bo masz dwa szczęścia w brzuszku:) Joanne ty nasz głodomorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska - a Ty nie masz ssania? Przecież ja zwariuje jak będę tyle wcinać, choć moze ja dużo nie jem a czesto dlatego mam takie wrażenie, no ale nie zmienia to faktu, ze trochę musze brzuch oczyścić, bo bola mnie jelita, najlepiej przerzucić sie na warzywa i owoce, pojade w tygodniu na ryneczek, truskawki, fasolka, brokuly :D jest cieplo to nie powinno sie tyle wcinać :P nogi mi sie telepia jak galareta wszystko poszlo w uda :\ ja idę za 2 tygodnie do swojego doktorka a później będę umawiać sie na polowkowe czyli jakiś miesiąc pewnie jeszcze :) wiecie co? Ostatnio oglądałam zdjęcie narządów chlopca i dziewczynki w tygodniu kiedy u mnie wyszedl chlopak, mam mieszane uczucia, hehe mój doktorek musi potwierdzić mi pleć, ale będzie Julian, zgodzilam sie z M, w końcu to syn, niech tatus reke przylozy :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - a gdzie to ogladalas?? No ale jak byl siusiaczek to nie moze go teraz nie byc. Predzej odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka na necie jest zdjęcie porównujące, wystaje siusiak i lechtaczka a po bokach w jednym i drugim praktycznie to same, tylko u chlopca zstępują jajeczka a u dziewczynki rozchodzą na bok wargi, choć na naszym to byly juz z przodu, tak ja to widzę na naszym usg, ale czekam aż mój doktorek potwierdzi :) Bullitka - goscie juz byli? U nas cieplo, ale slonce za chmurkami, chyba duszno nie jest, nie wiem nie probuje, a u Ws jak? Co dzisiaj porabiasz? Ja ogladam kolejny odcinek gry o tron :) a dziewczyny nasze chyba poszly na wybory, ja sie nie ruszam, M pewnie będzie marudzil ale mam to w nosie :P joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja mam różnie z jedzeniem:) Czasami jem normalnie a czasami mam ochotę zjeść pół lodówki:) U mnie na normalnym usg lekarz mówił że to co widzi to prawdopodobnie wargi sromowe i wczoraj się potwierdziło:) Bullitka miałam piersi z kurczaka, ziemniaki z koperkiem i sałatę ze śmietaną:) Teraz idę się położyć, a potem do teściów. U mnie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - to teraz mnie zaciekawilas . Mam nadzieje ze te moje dziewczynki nie zamienia sie nagle w chlopca bo juz tak sie przyzwyczailam do mysli o coreczkch :). Sasiadki jeszcze nie bylo. A o 17 idziemy na ten obiad do ciotki meza. Ja teraz ogladam film Dziecko Rosemary ale ta nowa wersje z 2014 r. Bo juz 2 wieczory przed spaniem ogladalam ale za kazdym razem usne w polowie filmu i ogladam tak na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska no to pysznie, uwielbiam salate ze śmietana :) mlode ziemniaczki z koperkiem, bajera :D Bullitka - lekarz Tobie stwierdzil to na pewno tak będzie, ja u swojego nie bylam, a tylko jemu ufam :) no wiadomo, jeśli powiedziala chlopak to na pewno Bedzie, ale jednak musze mieć potwierdzenie od niego :) padnięta jestem, ale wyobrazilam sobie te ziemniaczki i teraz będą mi po głowie chodzic :) M najprawdopodobniej będzie wracal pociagiem, mysle co zrobić na obiad, chcial krewetki, ale mysle ze taki obiadek z świata, ziemniakami bylby idealny :D a wymysliliscie imie dla drugiej corci?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z salata mialo byc, Tel mi zmienia wyrazy :) Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - tez bym zjadla takie mlode ziemniaki z koperkiem. Pycha. A powiedz jak robisz krewetki ? Male czy duze?? Ja przewaznie to male i na patelni z pieczarkami. Ale ciekawa jestem innych przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam tylko raz i to zupe z dużych :) ale zwyczajnie na maselku z czosnkiem, duże lub male, choć te duże bardziej nam smakują :) tylko nie mam pomyslu co do nich, także jeszcze przemysle, krewetki zrobie na kolacje, kupilam u Niemców chleb turecki, przyrządzę krewety i do tego cieply chlebek z wlasnej roboty maselkiem czosnkowym :) Bedzie bajka, mam trochę do zrobienia przed przyjazdem M, chce zrobić szparagi z szynka w galarecie, roladę ze szpinaku, serka i lososia wędzonego pychotka, moze ogórki malosolne, a niech wie, ze zonka lubi go rozpieszczać :D, Moze Ty znasz jakiś przepis na przekąskę bardziej, bo na kolacje to będą krewetki na pewno :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - moze zrob jakies koreczki na przekaske jeszcze. Ja wlasnie nigdy nie mam pomyslow co do jedzenia zrobic dlatego tak was za kazdym razem wypytuje. My tez kupujemy dziennie chleb z tureckiej piekarni. Jest pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - na pewno upiekę boczek, na kanapki zrobię roladę :) ogólnie my nie jadamy wędlin z marketów, a swojskie to swojskie :D, pasztet bym zrobiła, ale jeden mi nie wyszedł bo był za suchy i odstawiłam tę przyjemnosć hehe, a uwielbiam z ćwikłą, robisz takie rzeczy?? chyba skuszę się i na pasztet :), będę miała zajęcie na nie ten a następny tydzień :D no ale tak, ja uwielbiam w kuchni przesiadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - raz kiedys pasztet zrobilam ale nie byl za dobry. Wogole ja mam 2 lewe rece do gotowania. Naprawde sama robisz wedliny??? Wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×