Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Joanne niestety wiem, że nic się nie poprawiło, bo od końca @ miałam może zaraz po kilka dni bez plamień, a tak to ciągnie mi się to już drugi tydzień :/ Do tej pory jeszcze tak długo nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne niestety dla Twojej siostry i stety dla Ciebie że jesteś pierwsza w ciąży i masz prawo wyboru. A jak siostra będzie miała córkę? Niewiadomo co będzie w przyszłości. MałaMi trzymaj się kochana i odliczaj dni do zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne u mnie wszyscy zaakceptują imię oprócz teściowej. Fajna jest kobitka ale już mi imię wybierała i zastrzegła żebym nie dawała imienia dziwnego i wymyślnego. Nie skomentowałam tego. Jedna dziewczyna nazwała Liwia i już się krzywi. A mnie się akurat to imię podoba. Nie dogodzi się wszystkim. No trudno najwyżej trochę pomarudzi a potem się przyzwyczai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska nie patrz na innych, bo to Wasze dziecko. Teściowa miała okazję wybierać imię dla swoich dzieci :) Mojej przyjaciółki teściowa się krzywiła na imię Blanka, stale jakieś komentarze typu "a co to za imię", "wymyślcie coś innego", ale oni się uprali i jest Blanka, a teściowej teraz już się podoba, bo się przyzwyczaiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę, że problem jest wszędzie, też ciągle powtarzam, że może urodzić dziewczynkę a wtedy imię niczyje będzie, twierdzi, ze M usłyszał i chce jej na złosć zrobic, no kurcze, przecież to imię dla dziecka na całe życie a nie wybranie gry :| i tak zrobimy jak będziemy uważać, moja teściowa z kolei się nie wtrąca, zawsze mozesz powiedzieć jej to co ja powiedziałam swojej mamie, że miała już możliwość wyboru imion, a teraz niech zostawi wybór nam - rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne to są dla mnie pretensje bez sensu. Trochę mnie to śmieszy nawet:) Planować przyszłość na 5 lat i wybierać imię na przód 5 lat:) Dziewczyny zrobię tak jak mówicie. Jak się teściowa coś odezwie to też jej powiem że ona miała już szanse wybrać imię dla swoich dzieci więc teraz moja kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
MalaMi no to teraz czekamy na operacje i pozytywne wyniki tuz po, będzie dobrze, zobaczysz, lekarze mówią swoje, czasami straszą zupelnie niepotrzebnie, zobaczysz, ze niedlugo juz będziesz cieszyc sie z nami, chcialabym bardzo, aby kolejna z Was przyniosla cudowna informacje :) evelynka co u Ciebie slychac? Napisz jak sie czujesz Aaaga a co u Ciebie? Dolegliwosci mijają czy dalej jest ciezko?? MalaNadzieja ale nam zamilklas, mam nadzieje, ze nie z powodu ostatnich dni i Twoje milczenie jest spowodowane tylko problemem z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny, ja też mam taką nadzieję. jeszcze tylko 1,5 tygodnia. Za tydzień we wtorek idę na kolejną dawkę szczepionki i będę już całkowicie przygotowana do zabiegu. A weekend przed koleżanka z pracy zaprasza nas wszystkie do siebie na działkę, na takie nasz zakończenie roku, bo potem to już czasu nie będzie, więc się wyluzuję i nie będę szaleć z nerwów :D Ale z wyliczeń @ ma mi przypaść na 14.06, więc przed samym zabiegiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelynka
Dzień dobry Dziewczęta, robiłam dziś test, jak przypuszczałam negatywny :( Nie mogę się dostać na kafe na tel no i przez to jeszcze bardziej sobie u Was zaległości robię :( weekend mam nareszcie cały wolny więc znów postaram się nadrobić Miłego dnia Kochane :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
Witam Was jakie dzisiaj plany?? Ja będę sprzątać pewnie pól dnia, jutro na zakupy musze dokupić mieso i warzywa, pojutrze gotowanie a w sobotę witam sie z M. ale mam od wczoraj zdretwiale nogi, ręce mrówki wszędzie, maluch mi uciska jakiś nerw pewnie, obudzilam sie o polnocy bo aż duszno i w glowie sie krecilo...ech, ale M dzwonil, 1,5 doby na nogach byl, ale zrobili, masakra.... evelynka - zaglądaj do nas częściej, ale fakt z kom ciezko, choć ja sie tak nie loguje milego dnia Wam życzę :) choć pewnie ciezko z lozka będzie wstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullitka81
Czesc dziewczyny U mnie pada bleee. Ale mialam dzis glupie sny. Za kazdym razem sie budzilam i wszystko od nowa. Snilo mi sie ze bylam w lesie ze znajomymi i chcialy nas zjesc jakies tygrysy, lwy , lamparty i musielismy szybko uciekac na drzewo na sama gore. Potem schowalismy sie w jakims domu i ktos chcial nas najpierw tam podpalic a potem zalac. Potem znowu ze bylam gdzies na wycieczcr i przesladowal mnie jakis zboczeniec. Masakra dzisiaj te sny Mala mi - to napewno bedzie wesolo na takim pozegnaniu roku. Super :). A powiedz ty masz raczej okres dokladnie czy raczej sa poslizgi ?? Evelynka - ale jeszcze moze za szbko na test co? Mowilas ze powinnas dostac w piatek a dzis sroda dopiero. Dobrze ,ze masz weekend wolny to odpoczniesz. Joanne - tylko nie rob wszystkiego na raz. Jeszcze tylko 3 dni i juz bedzie :). Jak to zlecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Joanne ja od 7 na nogach bo byłam na pobraniu krwi. Zrobiłam zakupy i dopiero sobie klapłam z koktajlem w ręku:) A plany moje to obiadek i dalsze dłubanie przy tych firankach. Jakoś nie miałam weny. Wczoraj przerabiałam spodnie ciążowe bo dostałam od znajomej, nowe z metką. Ona kupiła ale jej nie pasowały jednak i tak leżały bez celu. Zaraz zadzwonię do mamy:) Twój m przyjeżdża w tą sobotę a moi rodzice na przyszła:) Hurrrrraaaa....:) Evelynka a ty nie miałaś testować w weekend? Chyba za wcześnie na teścik hm..? Trzymaj się cieplutko i zaglądaj do nas chociaż na tyle ile czas pozwoli:* Bullitka no to faktycznie dziwne sny. Mi się ostatnio śnił poród w domu. I urodziłam bliźniaki. Lekarz zważył je na mojej wadze kuchennej, zanotował i wyszedł. A ja zostałam sama z dwójką dzieci w domu zaraz po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanne12345
Bullitka - oglądałaś jakiś film przyrodniczy albo horror?? współczuję, bo wiem jak potrafią takie sny zestresować, budzisz się mokra i przestraszona w nocy nie wiedząc co się dzieje :) Neska - a ta krew to kontrolnie tak?? ja dostałam już zlecenie na krzywą cukrową, bleeee, fajnie, ze dostałas spodnie i to nowe, z takim talentem w ręku pewnie przerobisz je na siebie, a one niestety kupę kasy kosztują :) ja mam jedne po kuzynce, potem moja siostra w nich chyba chodziła i trafiły do mnie, dobre 10 lat mają, ale wiadomo, w ogóle nie zużyte, z tym, ze...są na mnie za duże i pewnie ich nie założę, no i mają materiał zamiast gumy i nie ma siły aby się na mnie trzymały :) też mi brakuje koktajlu, wczoraj skończyłam arbuza, jutro kupię znowu jakieś owocki bo aż mi ślinka cieknie Bullitka - Ty mi lepiej powiedz jak Twój M zrobił tego hamburgera, z jakiego mięsa itd...no nie daje mi spokoju, pięknie wyglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - haha no to mieso mielone wolowe. Wymieszac z przyprawami. Uformowac na kotlety i usmazyc. Do srodka salata z duza iloscia cebuli i sos czosnkowy. Bulke podgrzac na grillu elektrycxnym i gotowe. Tylko ze najpierw musisz bulke podgrzac potem sos , salatka, sos i kotlety. Pychhhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja dostałam skierowanie na TSH ze względu na te moje zaparcia. Nie wiem jaki to ma związek ale poszłam i zrobiłam:) Nawet nie wiem jaka jest norma. Joanne spodnie skróciłam bo niestety za dużo nie urosłam i wszystkie spodnie muszę skracać i trochę zwęziłam od kolan w dół bo za szerokie były jak dla mnie:) Bullitka zrobię sobie pizze:) A co to za hamburger? Nie widziałam żadnego zdjęcia? A wy co na obiadek robicie? A rodzice przyjeżdżają na tydzień:) A we wrześniu już mama zostanie w Polsce ze względu na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - ja nie mam pojecia co na obiad. Poczekam az maz wroci z pracy to pojedziemy do sklepu i cos kupimy. Moja mama przyjedzie 10 lipca na tydzien a potem we wrzesniu i tez juz u mnie zostanie. To juz bedzie prawie jak urodze i mama bedzie pomagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
Bullitka dzięki :D zrobienie takiego kotleta to też nie lada wyczyn, musi być idealnie doprawiony :) będę próbować jak M wróci :) Neska - no chyba, zadna z nas nie wyrosła do nieba :P ja mam 159 cm hehe :) fajnie, ze Wam mamy będą pomagać, ale ja się tego właśnie obawiam, obawiam się, że nie będę mogła podejmować własnych decyzji "bo mama wie najlepiej" :P, zobaczymy jak w praniu wyjdzie, mam mamę na miejscu :) ja dzisiaj mam na obiad makaron z sosem, albo podgrzeje jedzonko. które siostra mi z obiadu zapakowała :) lecę dalej Kochane, nawet kupę z okna umyłam, bo już nie mogłam patrzeć,a le więcej okien nie myję :) trochę mnie czeka jeszcze, ech jak ja nie lubię sprzątać....nogi dalej mrowieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja mam ostatnio taki apetyt ze wszystko mi smakuje. No i tez widac. 10 kg na + . A dopiero polowa za mna . W zyciu nie wazylam 60 kg!! U nas musi ktos byc do pomocy bo blizniaki a potem jak wroce do pracy to my z mezem pracujemy na 3 zmiany wiec zawsze sie mijamy wiec musi ktos byc zeby przypilnowac dzieciaczkow. A mamy juz drugie imie tez. Bedzie Alisia i Aleyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne8412
Bullitka - no piękne imiona, obcojęzyczne a bardzo mi się podobają :) no wiem, że przy bliźniakach moze być samej ciężko, a kiedy zamierzasz wrócić do pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja akurat mam taką mamę że ona się nie wtrąca tylko pomaga jak ja proszę o pomoc. Słucha mojego zdania:) O to siostrzyczka dba o Twój żołądek i maleństwo:) Bullitka bardzo ładne imiona:) A ty przy bliźniakach to szczególnie pomocy potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - w Nl jest tylko 3 miesiace maciezynskiego :(. Wiec po 3 miesiacach bede musiala wrocic :(. Ale bede mogla pracowac np 4 dni zamiast 5 w tygodniu. No imiona musimy dopasowac do obu rodzin. A ze mieszkamy tu wiec tez bedzie w przyszlosci dziewczynka latwiej . Neska - maz wymyslil Alisia a ja Aleyna :). A wy juz podjeliscie ostateczna decyzje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja mam równe 160cm wzrostu:) Bullitka to bardzo krótko trwa macierzyński. Szkoda. My jeszcze nie podjęliśmy decyzji. Sama nie wiem które wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
Neska - będziesz mogła już zwracać się do córci po imieniu :) a w ogóle mówicie do swoich brzuszków?? my z Julkiem to akurat sprzątamy i mały chyba pomaga bo wierci się :D Bullitka - no ale bardzo ładne te imiona :) szkoda tylko, że będziesz tak krótko z córciami w domku, a ja chyba złożę w grudniu papiery do policji, jest nabór do końca roku w całej Polsce, u nas też trochę będą przyjmować, ogólnie to fizycznie mogę się nie nadawać, ale warto spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)co drugi tu temat to dziecko lub kuchnia gratulacje 999 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no pewnie ze warto sprobowac. A moze akurat sie uda :). Ja nie mowie no bo nie wiem co mam mowic. Tak dziwnie . Ale tez sie wierca obie. Pewnie sie bawia :D Neska - i Alicja i Lilianka bardzo ladne :) tylko teraz , ktore wybrac :). Liliana chyba mniej spotykane. Sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne a ty już pracowałaś kiedyś w policji czy to pasja Twoja? Ja nie mówię do brzucha ale słyszałam że powinno się bo dziecko będzie rozpoznawać głosy. Bullitka ja też się bardziej skłaniam ku Lilianie ale jeszcze m nie podjął decyzji:) Gdzieś nam wszystkie dziewczyny ucichły. MN co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
gosciu - jak wchodzisz na temat "ciąża, poród, macierzyństwo i wychowywanie dzieci" to się nie dziw, ze temat o dzieciach haha, ludzie chyba mają problemy z przysposobieniem :) Bullitka - teraz Lilianka staje się coraz bardziej popularne :) no wiadomo, bo ładne :D nie będę dzisiaj podłóg pastować, nie dam rady, wszystko ogarnęłam i teraz czas na małe leżanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×