Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Acha, u mnie cykl był bardzo regularny, ale odkąd się staramy to zaczął się rozjeżdżać :/ teraz widzę, że wraca do normy, no ale zobaczymy. Nie mam dzieci, jestem ponad rok po ślubie, o maleństwo staramy się w sumie od czerwca chociaż ciężko to staraniami nazwać, bo jakoś nie zabezpieczaliśmy się, ale tez nie zwracaliśmy uwagi na te dni. Od ślubu męczyłam męża o dzidziusia-już przed ślubem dużo na ten temat rozmawialiśmy.. On zawsze twierdził, że jest za wcześnie i że uda się za pierwszym razem no i się nie udało :) teraz obydwoje już chcemy tylko niestety na tym etapie mojej bezsilności psycha mi zaczyna siadać. Tłumaczę sobie, jakoś odpuszczam (niby) a za chwilę ze zdwojoną siłą wszystko do mnie wraca.. najgorzej jest właśnie w te dni płodne, bo już głupieje i nie wiem jak często mamy się starać-wiem, że nie ma tragedii, ale moja podświadomość robi swoje :) w minionym cyklu bardzo staraliśmy się kochać we właściwe dni i w tym tez się staramy.. Kibicuje Ci bardzo, żebyś jednak @ nie dostała, te bóle sa nie do odczytania, bo moga prognozować zarówno @ jak i jej brak czyli dwie krechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 8 miesiacach juz sobie tak nie wkrecam kazdego bólu ale gdzies jeszcze tli sie we mnie nadzieja. Zycze Nam wszystkich pieknych zdrowych dzidziusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, lepiej dla Ciebie, że sobie nie wkręcasz ;) ja tez Nam wszystkim tego życzę :) dobrze będzie-musi być :) będę czekać na info od Ciebie jak dalej się sprawy potoczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam moje pierwsze trzy cykle- swir byl ze mnie straszny bylam pewna ze jeden seksik bez zabezpieczenia i bedzie dzidzia. A tu tak ze mnie życie zakpiło. Za bardzo sie nastawilam na początku i odpuscilam troche po 3 cyklu. Z synem poszlo szybko wystarczyl jeden raz. A robilas jakies badania takie na poczatek? żeby sie upewnic że wszystko oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no to super, że synka masz już :) nie robiłam żadnych badań. W zeszłym roku robiłam hormony to było ok. Mam mięśniaka na macicy, ale konsultowałam go z wieloma lekarzami i kazali w ciążę zachodzić. Niestety dzisiaj to nie takie hop siup żeby zajść, nielicznym tylko się to udaje :/ a Ty robiłaś teraz badania czemu Wam się nie udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg usg mam owulacje i lekarz oprócz tego mięśniaka to powiedział, że wszystko jest w porządku. Mam małą przegrodę, ale tez nie jest groźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zrobilismy podstawy. Mąż nasienie i dobry wynik. Ja cytologia, krew, mocz, tsh, proby wątrobowe i usg narzadów rodnych. Plus testami owu potwierdzilam ze wystepuje owulacja. Lekarz dał Nam zielone światło że wszystko jest oki a jak do stycznia sie nie uda to mam wracac i szukamy dalej. Hormonów nigdy nie mialam badanych. W sumie to nie wiem dlaczego sie nie udaje, moze psychika a moze cos w środku sie jednak popsuło jakies zrosty czy coś. Mam tylko jeden jajowód drugi usuneli mi po ciazy pozamacicznej ale potem zaszlam w ciaze bez problemu wiec nie wiem dlaczego. Natura sama sie rządzi. U Was to drugi cykl teraz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Miałam dać znać jak test - otóż wszem i wobec ogłaszam ,że k***a ciąży znowu nie ma !!!! Pieprzona jedna kreska ;( Trzymam kciuki za pozostałe - mam nadzieję, że niebawem zajdziecie w upragnioną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
28 przy cyklach 30sto dniowych. Czuję , że okres nadchodzi ;( Chyba już powoli depresja wraca . Niby wszystko na luzie a jak przyjdzie testowanie i jedna kreska to nie mam siły na nic. Chce mi się płakać i nie wiem co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Cie pociesze ze ja wczoraj testem rzuciłam i wkurzona poszlam dalej do łóżka no dół jest nie da sie ukryc ale trzeba walczyć dalej prawda? Ja od 8 miesiecy mam doła w dniu @ bo zawsze ta małpa wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Anna no niby trzeba walczyć dalej ale skąd brać te siły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Anna zgadza się-niby drugi taki bardzo kontrolowany, poprzednie bardziej na loozie.. Gościówa nie martw się :( wiem, że łatwo mówić :( Anna kurcze to skoro wyniki badań są ok to może faktycznie masz jakąś psychiczna blokadę :/ do stycznie nie za dużo czasu zostało, no ale zawsze trzeba być dobrej myśli. Jesli chodzi o ten jajowód to ostatnio podczas badań nie sprawdzaliście czy jest ok?Cytologię też mam ok bo jestem na świeżo po tym badaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa jak @ nie przyjdzie to powtorz Test za 3 dni. Ten wg mnie o niczym nie swiadczy. Jestes przed terminem. Anna ja tez nie mam bonusow na swieta. Malo tego. Pracuje nie tylko w wigilie ale tez w pierwszy i drugi dzien swiat. Podobnie jak w sylwka i nowy rok.ale i tak swieta mnie ciesza:-) A czytalam ze testy owu wcale nie zapewniaja ze owu bedzie. Zawsze moze byc "przymiarka" do owu a pecherzyk moze nie pekac i wtedy lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja masz rację :) wstrzymajcie się kobietki do terminu @ i dopiero róbcie testy, bo wcześniej mogą wyjść nieprawidłowe.. a tylko może niepotrzebnie teraz cierpicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Po pierwsze to chciałam was serdecznie przeprosić za wczoraj ... Jak coś nie idzie tak jak ja chcę to wybucham, a później żałuję ;/ Czuję, że ta pieprzona @ nadchodzi. Niby wiedziałam , że w tym miesiącu jakoś tak się nie staraliśmy , a i tak rozczarowanie jest straszne. 6 cykl niepowodzeń ... Już też mam chwilęsłabości i myślę o tych testach owu ale podejrzewam , że to będzie totalna klęska z mojej strony - tak jak małanadzieja mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa nie ma sprawy :-) kazdy musi czasem jakos odreagowac ;-) I nie podlamuj nam sie! Bedzie dobrze. Zobaczysz. Wiem ze latwo sie mowi bo ja sama juz tez sie jakos podlamuje. Zastanawiam sie nawet czy brac wogole jeszcze w przyszlym cyklu clostilbegyt.... Jakos juz mi sie niechce. Wiem ze w tym cyklu raczej lipa bo caly czas boli mnie podbrzusze.... Jakos sie chyba poddaje powoli. Chociaz moja bardzo bliska przyjaciolka stara sie juz 4 lata o pierwsze malenstwo. Oni chociaz znaja przyczyne. Ale podziwiam ja bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Oczywiście cieszę się, że mam Antośkę ale jak na nią patrze to łzy mi się kręcą w oku jak sobie uroje w tym moim móżdżku ,że będzie jedynaczką ... Ja mam dużo rodzeństwa ( była nas 7) i nie wyobrażam sobie mieć jedynaczki. Małanadzieja a czemu nie chcesz już brać clo?? może akurat ci pomoże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ja mam 4 rodzenstwa takze tez nas sporo bylo. Jestem najmlodsza. Miedzy mna a najstarsza siostra jest roznica 12 lat. Nie wiem. Moze jak nie bede brac i calkiem odpuszcze to bedzie lepiej. To bedzie juz moj trzeci cykl z clo. I nic.... Poza tym odstawilam anty miedzy innymi na kiepskie wyniki bilirubiny. A teraz dalej truje watrabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Między moją najstarszą siostrą, a najmłodszym bratek jest 22 lata różnicy ;D Właśnie najlepiej by było całkowicie odpuścić... Ale to chyba silniejsze od nas wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
hej dziewczyny, pisalam wczesniej, jednak @ przyszla planowo 10 ... ae w tym miesiacu sie uda 24 mam owu wiec bede dzialac:) uda sie i na swieta bedzie niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
ile macie lat dziewczyny? co wasi mezowie na to wszystko? denerwuja sie czy nie chca gadac na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja już po i mam super wieści,mój doktorek cudotwórca uratował moje jajowody i mam szansę na naturalne poczęcie jestem mega happy tylko z łóżka wstać nie mogę bo wymiotuje ale to po lekach, grunt to żyć nadzieją, los jednak jest łaskawszy dla mnie niż myślałam. Mąż wraca w styczniu,oj będzie się działo Hehe trzymam za nas wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny joanna super wiesci:-) bardzo sie ciesze naprawde. widze ze rozmowki jakos trwaja tez sie ciesze:-) ja tez mam dobre wiesci zakwalifikowalam sie na testy do pracy do sekretariatu szkoly. po testach rozmowa i juz:-):-). kurcze strasznie sie ciesze teraz musze sie pouczyc na test o szkole i administracji i do boju. okresu nie mam wczoraj bol jajnikow a dzisiaj nic a nic. co do swiat to moj maz dostaje kase jakies 500zl plus paczki(kawa slodycze). wiec super zastrzyk gotowki. a propo meza wczoraj na wieczor sie pogodzilismy. teraz mnie wspiera abym prace dostala. dzisiaj zaczelam gotowac bigos az nie moge sie doczekac aby juz go jesc:-) .taki prawdziwy z suszonymi grzybkami sliwkami mmmm pare dni bedzie sie prychcil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Sorki, że się nie odzywałam, ale miałam okropną końcówkę tygodnia, a potem byłam na wyjeździe służbowym zagranicą i nie miałam dostępu do neta. U mnie @ przyszła łaskawie w sobotę z 5-dniowym opóźnieniem i w ogóle jakaś dziwna była... No ale nic... W przyszłym tygodniu idę na USG i zobaczymy co ten mój lewy jajnik zdziała. gościówa 22 trzymam kciuki za następny cykl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja syszałam ze po clo to moment i juz wszystkie sie chwalily że dzieki temu zaszły. Betka ja mam jeden jajowód był sprawdzany ale na usg nie widac chyba czy jest drożny to sie pozniej jakos sprawdza na HSG- nie wiem bo nigdy nie miałam, poza tym wszystko było w porzadku, ani torbieli, mięśniaków polipów nic a nic czysto i pieknie. O testach owu też czytałam że mogą sie mylic ale mój gin mówi ze jak okres jest regularny to owu jest na 100 procent- wierze mu a Wy co na ta teorie mojego gina- kurcze moze sie myli. Joanne mówiłam że bedzie dobrze, fajnie że wszystko dobrze poszło oby na święta byly juz dobre nowiny i dzidzi w drodze. Ale ja Wam zazdroszcze jestem jedynaczka i powiem wam ze to naprawde przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to dobrze ze juz sie pogodziliscie. Ja wlasnie sie z moim poklucilam. Wkurza mnie jak cholera. Nie moge na niego patrzec. Anna no jak widac u mnie narazie ciazy po clo brak. A to nie tak ze testy sie moga mylic tylko wyczuwaja pik lh ktory wyst na okolo dobe przed prawdopodobna owu ale to wcale nie znaczy ze owu napewno wystapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×