Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Wokół mnie?? No proszę cię ... Większość staraczek które były od początku sobie już daawno poszły... Teraz udzielają się głównie nowe... No i ty oraz agnes . Jestem bezpośrednia no i musiałam powiedzieć to co myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
" Jak narazie tylko kasiula zaciazyla wiec nie wiemy czy to objaw ciazy czy moze pecherz a moze poprostu duzo dzis pilas..." - Po raz kolejny mówię ,że nic nie wspomniałam o ciąży . I tekst typu "tylko kasiula zaciążyła" byłam w jednej ciąży tak jak i ty i obie dobrze wiemy , że objawy każda z nas ma zupełnie inne - tak dla jasności :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Na miękko! Gościówa - toć tylko się droczę! Ale skutecznie ściągnęłyśmy Cię z powrotem:) A ja tu lubię zaglądać..przynajmniej nie szlajam się na ogólnym, bo tam czasem jak zajrzę to o pomstę do nieba można wołać - każdy się tylko nawzajem obraża i nie wygląda to za ciekawie :). Zaciążone mają fajnie - mogą już zmienić temat :) My musimy się trzymać w kupie, bez fochów mi tu! Co porabiacie na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole dziewczyny jakie najczesciej strony przegladacie? no oprocz forum oczywiscie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fb :D Trójmiasto, tablicę, alledrogo, dużo po wpisach w wujku gógle - obecnie szukam inspiracji kolorystycznych do kuchni :D Na kafe kiedyś byłam stałą bywalczynią, lwem salonowym haha, teraz się udzielam na stałe tylko tu. Raczej dużo czasu spędzam w necie, ale nie są to strony 'rozrywkowe'. :) A Ty Agnes? Co Ty się tak kłócisz z tym Mężem swoim? Późno już, dajcie odpocząć sąsiadom :D Mój luby właśnie pierze monety - przyniósł z pracy jakieś drobniaki ze skarbonki i obiecał Młodej, że jej da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh bo co normalnie pogadany to zaraz sie poklocimy o cos. szkoda gadac a sasiedzi starszuki gluche:-). ja fb nie mam. pudelek, tablica , wp. strony jak szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież musimy o czymś rozmawiać..inaczej każda z nas zaglądałaby tu tylko w dzień testowania, by dać znać, co wyszło :p Może kiedyś, jak się lepiej poznamy, zaplanujemy jakiś miting na dzielni? :) *Agnes daj nam szansę, to była tylko delikatna wymiana poglądów :) A jeśli chodzi o tv, to ja oglądam dużo DOMO+, właśnie leci Hotelove :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa taka czy siak mam nadzieje ze chociaz czasami do nas zajrzysz i daj znac jak pokaza sie dwie piekne kreseczki :-) Agnes to widze ze ostro. Klotnia sie ciagnie.... Ja wlasnie pozegnalam meza. Nadia spi i ogladam m jak milosc :-) Ja wchodze na fb allegfo jakies info wiadomosci i przede wszystkim moje regionalne strony tcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - chodzilo mi ze ja z mezem sie klocimy jak chwile jest normalnie to zachwile znowu klotnia. malanadzieja- z tczewa jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pelplina agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Tak dokładnie małanadzieja śledzę wątek :) trochę z wami jestem to co nieco wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah wiec to Ty ;-) Myslalam ze znowu jakis gosc bo ostatnio tez ktos nieznajomy pisal skad jestem :-) Dziewczyny juz jest polowa listopada. Nie moge sie juz świąt doczekac pomimo ze w pracy bede... Ale sam fakt. Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko by sie jakas premia przydala na swieta. Hihi My na kolacje wigilijna do tesciow sie wybieramy. A Wy jak spedzicie swieta? Wiem ze juz pisalysmy ale moze sie plany pozmienialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Achh święta, święta.. Jeszcze parę lat temu uwielbiałam, a teraz od jakiegoś czasu cała magia zniknęła..Może od tego roku będzie fajniej, bo w końcu w najbliższej rodzinie pojawiły się dzieci, bo do tej pory było średnio.. Za rok pewnie ktoś przebierze się za MIkołaja, bo teraz to wątpię, bo za małe dzieciaczki i może by się bały :) w końcu coś się zmieni.. Kurcze jakiegoś doła mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premia oj taaaaaaaak bardzo by się przydała :) najlepiej podwójna pensja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Perspektywa świat mnie przeraza. Znów szał i sprzatanie a potem 5 kg na plusie. Wigilia pracująca brrrr i u mnie w firmie żadnych bonusów na świeta nie ma. Ani premii ani bonów a zapierniczać trzeba potrójnie na tydzień przed świętami. Nie lubie świąt w sumie ze wszystkich świąt to lubie Wszystkich świętych bo wtedy nikt nic nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem tylko na chwilke. Piszę, zebyście nie pomyslały, ze uciekłam...niestety, ale piątkowy wypadek Aleksa dał o sobie znac...Może mi się uda po południu zajrzec to napiszę co i jak dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agita mam nadzieję, że będzie ok!! Anna u mnie tez nie ma żadnych bonusów, ale na szczęście nie pracuję.. nadrabiam w domu achh nie lubię tych przygotowań, ale trzeba :/ Samopoczucie? Dziękuję, ale jakoś niebardzo wiesz :( rozbita jakaś jestem-zawsze tak mam w dni płodne.. Wkurza mnie wszystko.. Mąż wczoraj przyznał się, że boi mi się cokolwiek powiedzieć, bo ja od razu zaczynam płakać.. achh jeszcze kilka dni i minie.. Dziewczyny, a Wy starając się kochacie się codziennie w dni płodne czy co 2-3 dni? Jak to u Was jest? Zapewne był już ten temat, wybaczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z eMkiem staramy sie tak co dwa dni od 7 dnia cyklu do 18 dc. Al eto róznie bywa czasem co 3. Staramy sie nie codziennie, mój gin mowił zeby nawet przed owu 3,4 dni poczekac a potem 3 dni z rzedu codziennie ale jakos nie umiem do tego podejsc jak maszyna. Jest ochota to jest seks. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedział, żeby starać się pomiędzy 12 a 16 dniem przy cyklu 28-dniowym. My zaczynamy tak zazwyczaj 11 albo 12 dnia cyklu i co drugi dzień się staramy.. Mam jednak wrażenie, że to może za mało i korci mnie żeby "się poświęcić" i przez te kilka dni próbować codziennie.... sama nie wiem.. są osoby które starają się codziennie nawet dwa razy (rano i wieczorem) i w ten sposób zachodzą... dla nas to nie jest łatwe ze względu na pracę i codziennie życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym miom cyklem to róznie. Kiedys byl 28 dniowy a w tym roku od stycznia go kontrroluje i najkrótszy mial 22 dni a najdłuzszy 29. Gin kazal przyjac 26 dniowy bo tak średnio wypadało i tez mówil ze 12 dc to owulka powinna byc a po 14 dniach od owu @ w sumie tak jakos wychodzi. Ja dzis mam 26dc i narazie brzuch mnie boli. Takie skórcze mam dziwne jakbym juz @ dostała. Betka masz juz dzieci? Wybacz moja niewiedze nie cofałam sie do poprzednich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×