Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość vitalia90
dochodza moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
nie chce was martwic dziewczyny ale rodzinki ma juz nie byc... ma wejsc nowy serial z kozuchowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza i tak ma byc kazda zajeta swoim mezulkiem ja tez zatem znikam do mojego. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
moj maz poszedl do pubu :( wiec sama siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
przynajmniej mam 2 koty ktore grzeja mi lozko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje lozko dzisiaj grzeje moje dziecko :-) bo ja ide dzis do jej pokoju spac bo maz napewno po pracy bedzie chcial ogladac tv a ja nie zasne przy . Rano niestety trzeba wstac o 5:-( Agita ja tez ogladam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle oglądam CSI Miami na universal channel :) 2 odcinki pod rząd z 5 sezonu :), już kolejny raz, mój najulubieńszyj amerykańckij serial :D dziewczęta, mój emek wraca za...2 miesiące i tydzień :D, pewnie Was pocieszyłam co?? :D Baśka poszła spać do siebie, choć w nocy pewnie znowu będzie grzała mi plecki :D, kochany zwierzak, niestety muszę ją odstawić do ojca na tydzień, zapłaczę się bez niej :(, chociaż ona będzie zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Hej dziewczyny. Dziękuję za troskę i pamięć. Beta spadła z 400 do 68 :). Spodziewałam się tego po jednej wizycie w toalecie, szczegółów oszczędzę. Wczoraj i dzisiaj rano miałam już gorsze chwile - ciągle robiło mi się słabo, ostatecznie w przychodni lekarskiej pacjentki nawet ze współczuciem na mnie spojrzały, gdy weszłam im w kolejkę. Chyba nie prezentowałam się zbyt stabilnie ;). Dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, że mój lekarz uznał, że dość tego dobrego. Mam zakaz zachodzenia w ciążę (wszak już były 3 w tym roku) aż do końca wykonania badań. Na początek, jak tylko przestanę krwawić - kontrola, potem badania genetyczne moje i Męża. Potem cała reszta. Powiem Wam szczerze, że wracałam z poradni z uśmiechem na ustach. Po pierwsze - żadnego testu przez kilka miesięcy, żadnych wątpliwości, strachu, że i tak mogę znowu poronić. Po drugie - w końcu dowiem się, dlaczego. Teraz jestem już bardzo zmęczona, dopadło mnie chyba przygnębienie ostatnich dni i chciałabym po prostu odpocząć od tego wszystkiego. I tym podsumowując - dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Eye ja bym tak samo na twoim miejscu zrobiła . Odpocząć i się zregenerować. Myślę , że wtedy pójdzie tobie z górki. Ja też już założyłam , że co ma być to będzie ale mój M niestety teraz popada w jakąś rozpacz. Widzę , że coraz bardziej chce :( Wiecie co, wczoraj byłam na polter abencie ( czy jak to się tam pisze) u koleżanki z wioski. Masakra... Gdyby nie nasz grupka 7 osób nikogo by nie było. Siedzieliśmy do 00:00 :) W szoku byłam ,bo u nas dwa lata temu było ponad 100 osób :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta :) Eye jest mi bardzo przykro, ale rzeczywiście lepiej zrobić wszystkie badania i zdiagnozować przyczynę niepowodzeń, zregeneruj organizm i odpocznij psychicznie :) będzie wszystko dobrze tylko potrzeba na to czasu (tak mawia moja teściowa :) ) ale ja jej w to wierzę :) ja piję kawuchę, strasznie boli mnie żołądek i kark, oglądam tv i planuję sobie dzień, dzisiaj urodziny kumpeli także trzeba będzie wyszykować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa, co to za impreza to polter cos tam? :D Ja wpadlam w sumie nie wiem pochwalic sie czy pojeczec.. W poniedzialek miala owulke, kurde wczoraj tak mnie bolal jajnik lewy ze ledwo usnelam. A dzis rano wstaje a na wkladce rozowo. Od razu wyczytalam, ze to moze byc krwawienie implantacyjne..pisalyscie o tym juz wczesniej. Teraz glupia jestem zla na siebie bo wsiadlam na 10 min na rowerek. Kurde :( Czytalam ze 2, 3 dni po tym krwawieniu mozna robic test. Czy lepiej poczekac do okresu? To dopiero 18 go :/ Wiem, co napiszecie :D Lece sie ogarniac. Kurcze mialam nadzieje ze zakupy zalatwimy w miare rano no ale niestety o 7.30 dzwonil koles od drewna, ze przyjedzie dopiero ok. 13. Czyli dzis zapowiada sie bieganie po sklepach do wieczora. Milego dnia dla Was wszystkich! Eye - odpoczywaj, bidulko. Faktycznie moze tak bedzie Ci latwiej przez to wszystko przejsc. A ja slyszalam kiedys, ze od poronienia powinno sie czekac ok roku do nastepnych staran..moja kolezanka tak miala zrobic no i we wrzesniu br urodzila. Hm co lekarz to inna opinia czy to zalezy od hm no wlasne od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Eya - tez sie cirsze ze sie cieszysz teraz wszystko sie pouklada na spokojnie. odpoczywaj duuuuuzo i bezstresow. ja dzisiaj lezanka calyyyy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy polter abend to dzień przed weselem :) Wieczorem tłucze się szkła na szczęście - nie macie takiego zwyczaju?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- u nas jest taki zwyczaj (mieszkamy na tym samym terenie:-) ale mowi sie poprostu tluczenie butelek. znowu cisza. ja leze sobie maz poszedl drewno rabac. a we wtorek zaczynam gotowac bigos taki prawdziwy z suszem i takie tam:-):-) przez tydzien bedzie sie pichcil.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) U mnie tez jest tluczenie butelek :-) A mnie dzis straszliwe jajniki bola. A wlasciwie cale podbrzusze. Mysle ze chyba @ przylezie. Eyque najwazniejsze ze obylo sie bez zabiegu. Wiem co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny coz taka cisza? jak mija sobota? MalaNadzieja - co tam w pracy? ja lezakuje. maz dalej drewno rabie. bylam tylko z psem na krotkim spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnes. Po pracy jako tako. Szybko zlecialo bo to sobota. Jutro bedzie sie ciagnac nieublaganie od 6. A jak Wam dziewczyny weekend mija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja to mam dzisiaj w planach jakiś film obejrzeć z moim mężem :) Ehhh nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia. Same testowanka :D 3mam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja niedawno wróciłam z uczelni, ale tylko dwa zajęcia miałam to nie tak źle :) kawusię właśnie piję z Mężem :) trochę późna dzisiaj :P obiadek będzie trzeba uszykować i resztę dnia będziemy odpoczywać :) w końcu długi weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta; jak minęło niedzielne popołudnie?? ja cały dzień w domu, jutro Baśkę odstawiam do ojca i popołudniem będę pakować się na wizytę w szpitalu :) co raz bardziej denerwuję się, strach ma wieeelkie oczy :) trzymajcie kciuki aby wszystko poszło dobrze :) która z Was teraz będzie testować?? trzymam za Was wszystkie kciuki aby prezenty świąteczne były tymi wymarzonymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Joanne trzymam kciuki baaardzo mocno. Napewno bedzie wszystko ok. Ja po pracy dzis wymeczona bo zle spalam w nocy. Poza tym naprawde bardzo chwilami boli mnie jajnik. Obawiam sie ze moze naprawde jakas torbiel sie zrobila. Poczekam na @ i po do ginekologa. Niech sprawdzi. Zycze Wam milej reszty niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×