Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Anna - widze ze u was tez grubo jak sie klocicie. my sie staramy juz jakies 3lata. echh moze mu przejdzie ale z obiadku nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie rzadko się kłocimy i dlugo moge gadac i gadac i gadac ale jak juz jest przegięcie to idzie na noże i mam w d***e czy sie wyniesie z domu czy nie byleby cos dotarło. Przewaznie na drugi dzien juz jest oki nie umiemy sie do siebie nie odzywac. 3 lata to sporo a ja sie wkurzam na kilka miesiecy to juz chyba bede bardziej cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zimno na dworze ale za to słonko świeci. Wiecie jaka jest przyczyna że tak długo sie staracie i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - ja mam dopiero 22 dzień cyklu. Owulację odczuwałam w zeszły poniedziałek, więc w sumie ok. przyszłego wtorku powinnam testować. Staraliśmy się trafiać w 'te dni', no ale ja nie mam jeszcze wprawy - dopiero odstawiłam tabletki w październiku właśnie, po ponad 6 latach. Sorki, mam nadzieję, że się nie obraziłaś za tę różnicę wieku :p Ja mam skończone miesiąc temu 27, luby ma skończone 29 lat. Ja też chcę mieć drugie przed 30tką, a trzecie zaraz po drugim jakoś. Śmiesznie, jak my się kłócimy to zazwyczaj ja się wyprowadzam :D Tzn tak mówię, broń boże jeszcze do tego nie doszło. Ale my się kłócimy o pierdoły, jak sobie coś wymyślę itp. Bo luby to strasznie ugodowy jest i czasem jest mu wszystko wszystko jedno. Np. 'Jaką kupimy umywalkę?' - 'Wszystko jedno'. 'Co jemy dziś na obiad?' - 'Wszystko jedno'. Kłócimy się czasem gdy ja mam jakieś plany, on dzwoni i mówi o 17.40, że zaraz wychodzi z firmy do domu, a o 18.20 dzwoni i mówi, że wróci ok. 20. Ech. Czasem, gdy młoda jest u ojca, pakuję obiad i jadę do firmy i tam z nim siedzę i czekam, aż wszyscy skończą pracę, zamykamy i co zrobić, zazwyczaj wracamy do domu, bo późno. Albo gdy czasem trzeba coś załatwić na mieście za dnia, a on wiecznie nie może. On jest taki typ, że bez niego 2 h to firma upadnie, rozumiecie :p :p :p Anna, no co z tym testem.? Dawaj to zdjęcie! :) No ja to jak napisałam, długo się nie staram, ale wiadomo jak to jest. Podejmujesz decyzję i chcesz już, teraz! A tak bywa często, że ktoś ma wpadkę i się wcale o dziecko nie prosi, a te co chcą, to lipa. * Agnes - A ty z tamtych rejonów jesteś? Ja tam byłam u koleżanki pierwszy i póki co ostatni raz we wrześniu, w drodze z Torunia, kurde taki mały koniec świata trochę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz sie ze Twój jest ugodowy mój to jest taki wredny i kłotliwy że szkoda gadac. Ja po raz pierwszy kazalam mu sie wynosic bo zawsze sama wychodzilam jak mielismy sprzeczki i mówilam ze nie wracam to od drzwi mnie przynosil do pokoju na rekach i mowil ze nigdzie nie ide nawet do lazienki nie mogłam wyjsc i tak sie gapilismy zawsze na siebie to tym razem chcialam zobaczyc czy da sie go wyrzucic ale sie nie dało:):) teraz jak to pisze to smieszne to jest.... Wyzej napisalam ze na zdjeciu nic a nic nie widac. Na zywo jakos tak inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też jest mega ugodowy i dzielnie znosi moje humory.. tak właściwie to pokłóciliśmy się tylko raz i to jeszcze przed ślubem.. był załamany-myślał, że zerwę zaręczyny bo pytał: i co teraz z nami będzie? itp. teraz jakos daje radę ze mną, ale mówi czasami, że mi się zbiera i jak juz wybuchnie to będzie ciężko heh obydwoje jesteśmy uparciuchami, więc aż powiem szczerze boję się trochę tego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ale wesoło macie hehe zabrzmiało to faktycznie śmiesznie, w rzeczywistości musi to wyglądać bardzo groźnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,leżę w szpitalnym wyrku i nudze się potwornie, już po kilku tabsach i kilku badaniach, oglądamy tv ale z chęcią bym usnela,niestety stresy nie pozwalają,no i panie które ciągle czegoś chcą Hehe trzymam za Was kciuki i za siebie oczywiście ale potwornie boję się narkozy a niestety inaczej się nie da, czytam o waszych mężach i się pod nosem śmieje,mój też aparat, myślał że przejmę się gadaniem o rozwodzie.kocham go za to że jest taki nieustępliwy choć i tak na wiele mogę sobie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Juz po pracy :-):-) Ktoras z Was pytala czy testuje. Ja mam dopiero 23dc. No my jak sie z m "zremy" to talerze lataja. Haha:-) Witaj Anna. Tez mam dzidcko piecioletnie. I tez od marca sie staramy :-) Joanne trzymaj sie cieplutko w tym szpitalu i nie stresuj sie kochana. Bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj tez straszny jest jak sie klocimy. o rozwodzie gada. wyzywamy sie wtedy. juz nie raz pakowalam mu torbe. ale potem godzenie jest najfajniejsze. ja juz po rehab. za tydzien kontrola i zobacze co dalej z kolanem. joanna - trzymaj sie cieplutko. narkoze dostaniesz to pospisz troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanne bądź dzielna, wszystko będzie ok. Ja też bardzo boję się narkozy, a właściwie jej skutków, ale da się przeżyć ;) Kurcze to teraz wszystkie czekacie na wielkie testowanie heh jestem z Wami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a wogole czujesz poprawe w tym kolanie? Ktora teraz testuje bo sie zgubilam. Agita naprawde chcesz tyle czekac? Ktoras z. Was pisala ze nawet jesli okres przyjdzie to bedzie robic bete dziewczyny ja nie wierze w okres w trakcie ciazy. Ewentualnie jakies bardzo delikatne plamienie ale nie okres. Kazde plamienie moze byc oznaka ze cos nie tak z ciaza a co dopiero okres. Przeciez brak okresu to pierwszy objaw ciazy. Jak inaczej lekarze mogliby wyliczac termin porodu z OM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam o okresie, tzn. źle to ujęłam, bo wiadomo, że jeśli dostanę obfity i normalny okres to testować nie będę, ale jeśli to będą plamienia to betę zrobię. Aż taka dziwna nie jestem i zdesperowana, żeby robić betę mając normalny okres.. bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga poprostu wiem ze niektore dziewczyny uwazaja ze w ciazy mozna miec okres na poczatku. Ja w to nie wierze. Daisy mialam Ciebie pytac w ktorym dniu cyklu wydaje Ci sie ze mialas plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego co dla nich jest okresem, bo dla niektorych okres to 2-3 dni plamień, a dla innych musi on trwac koło tygodnia. Dla mnie jeśli trwa on 2-3 dni to nie okres, tylko plamienia, a to może występować na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie powinno. Plamienie w ciazy nie jest dobrym znakiem. Jakiekolwiek. Czytalam ze czasami moze wystapic plamienie implantacyjne o ktorym pisala daisy. Czasami wystepuje w okolicy terminu miesiaczki i to moze byc ewentualnie takie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mi właśnie o takie chodzi, plamienie około miesiączkowe. No nic pozostaje tylko czekac. Czas pokarze co z tego wszystkiego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga a Ty jutro masz termin@? To kiedy wybierasz sie na bete? A nie chcezz najpierw sikanca zrobic? Wybacz jesli juz pisalas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprzedniej stronie są moje posty na ten temat :P jutro mam teoretycznie termin miesiączki, bo dzisiaj jest moj 28 dc. ale to mój pierwszy cykl z duphastonem i przez niego powinnam jutro dostać okres. A poprzednie cykle normalnie miałam koło 36dni. betę robię w czwartek, 12 dni po owulacji. i chyba w czwartek rano zrobię test z moczu. Wolę być pewna po prostu. Może niektóre z Was uważają, że za szybko, ale czytałam trochę na ten temat i wydaje mi się, że nie jest za szybko na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie. Teraz doczytalam :-) Moja siostra jak brala duphaston to lekarz kazal jej zrobic test w dzien kiwdy brala ostatnia tabletke bo nie powinno sie podobno odstawiac w razie ciazy tak jak luteiny ze wzgledu na prawdopodobienstwo zbyt szybkiego spadku progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. mi nic nie mówił co mam zrobić jak się okaze, że jestem w ciąży. Ale sama stwierdziłam, że jeśli test wyjdzie pozytywny, to od razu do niego zadzwonie i się zapytam czy brać dalej. Bo wiem, że dużo dziewczyn bierze na początku ciązy, nawet do konca 3-go miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nadzieja - niby dobrze juz z kolanem ale cos znowu napuchlo. echhh ja mam dzisiaj 24dc wg poprzednich m-cy powinnam jutro dostac okres ale pewnie nie dostane.dlugo mialam krwawienie w poprzednim miesiacu przez zastrzyki. niewiem jak teraz bedzie echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a luteine bierze sie nawet do 20 tyg. Ja dzis mam 6dzien z lutka... A skad wiesz dokladnie kiedy mialas owu? Mialas monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes skoro odtawiasz luteine to pewnie dostaniesz na dniach :-) aleto dobrze. Coraz blizej clo:-):-):-) No moj poprzedni cykl trwal 22 dni... A dzis mam 23dc ale nie sugeruje sie tym krotkim cyklem bo sluz plodny mialam od 15dc wiec licze tak ok 30 dni. A moze.znowu przemeczylas kolano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja brałam duphaston na uregulowanie 3 miesiące ale szczerze mówiąc to g***o dało. Tylko po nich strasznie źle się czułam ;/ Mój m miał dzisiaj kupić test i oczywiście zapomniał ;/ Bo wiecie nie na każdej wiosce jest apteka ;D Od tzrech dni za mną chodzi sałatka z pieczarek marynowanych i jaja . Muszę mykać do sklepu i kupić, bo już dłużej nie wyrobię :) Macie tak , że przed terminem @ jakieś zachciewajki was łapią?? Bo ja tak mam przeważnie za każdym razem i to właśnie na coś kwaśnego/ ostrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja- nie przemeczylam bo przez weekend nic nie robilam. jedynie z psem wyszlam a tak to lezanka. no zobaczymy kiedy @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomózcie:( od czerwca staram się o malca i nic. Nigdy nie brałam tabletek anty. Czemu do tej pory nie zaszłam?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ja się sugeruje śluzem płodnym. 18dc miałam przezroczysty, i mega ochote na przytulanki, no ale nimi sie nie sugeruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×