Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość gość
do siebie.... Nie poszłam :/ bałam się że powie mojemu bylemu że byłam łatwa, zresztą nie powinno mnie to teraz(tzn wtedy) interesować... Żałuję że się nie odważyłam. Ale bardziej żałuję tego że nie poznalam go jako pierwszego :( smutno mi się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2510
cieszyc się seksem jest,okej ale czy dla was normalne jest to by sypiac z bratem męża??!! a gdyby to,wasza.siostra zaczęła wypisać z waszym mężem jak byście się poczuły??? jesteście zwykłymi SZMATAMI MEZATKO SPLATKO BEZBOZNICO I MEZATKO Z DŁUGIM STAŻEM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonanarzeczona
Autorko wiem jak sie czujesz , ja sie czułam tak samo jak krecilam z chłopakiem przyjaciolki bedac z moim narzeczonym :) Fajne uczucie , prawda?? Te motylki w brzuchu , nerwy, napięcie, to oczekiwanie na wiadomość od niego, zastanawianie się co odpisać... TE EMOCJE z tym związane . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilksiezyc
A w ramach opisu sytuacji co moze czuć facet ktorego kobieta sypiala z jego bratem to moj maz kiedyś w kłótni wykrzyczal mi ze wolałby żeby zerrznal mnie byle menel z ulicy badz banda murzynow ale nie jego brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2510
*Sypiac co na ten temat,faceci myślą? to samo byle by wsadzić takiej prostaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie jest normalne sypiać z bratem męża, ale co na tym świecie jest normalne? :D Nie jest dla mnie normalne umoralnianie dorosłej osoby, która podjęła taką czy inną decyzję. Każdy odpowiada za swoje czyny, a zresztą ta historia mnie wciągnęła :D Nie kumam po kiego grzyba uzurpujesz sobie prawo do naprawiania świata i oceniania innych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od byłego
Ja nie popieram związku z bratem męża, ale z przyjacielem męża to już inna historia... Mój był zresztą eks i mężem nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilksiezyc twoj akurat jest nieuczciwy bo skoro "wzial" cie po rozstaniu z jego bratem o co mu k***a teraz chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
o qrczaki :D chwile mnie nie bylo, a tu juz stroj na pierwsze spotkanie przed bzykankiem zostal wybrany i rodzina rozsadzona przy stole. mezatko i sekutnico, a jakie macie rady a propos depilacji miejsc intymnych? brazylijska czy lepiej zostawic troche niedopowiedzen, owiac nutka tajemnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od byłego
Odezwij się po kolacji jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
' łącznie z okolicami o***tu' ale anal to chyba nie tak od razu... z tym to chyba poczekaja przynajmniej do urodzin tescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilksiezyc
Wiem na szczęście się ogarnął bo się wyprowadzilam przez to z domu.juz o tym nie mówi nie wypomina w czasie kłótni.Chodziło mi tylko o to jak musi faceta taka świadomość boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od byłego
haaaahahaha niezłe, albo na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatkazdługimstażem kobiety najczęściej nie depilują się dlatego że to lubią tylko dlatego że tak lubią ich partnerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
'z tego wszystkiego dzisiaj tylko odgrzewana zupa z wczoraj i nalesniki z dzemem' to zdanie mnie zaniepokoilo. jezeli szybko nie pojda na calosc meza-rogacza moze spotkac smierc glodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od byłego
Jutro będzie gorący kubek lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezbożnicaSekutnica
Ja do zera się depiluję, od/byt też ;) Autorko, zbaczamy z tematu :D Jutro bądź spokojna, opanowana i zimna, a on będzie płonął od środka. NIE POKAZUJ ŻE CI SUPER ZALEŻY. "Może zależy, może nie zależy, może być fajnie, a może nic nie być, jeśli zje/biesz" - taki sygnał powinnaś mu wysłać. Sukienka świetna, jeśli masz pończochy to też je ubierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyszlo wam do glowy ze on (ten brat) sie po prostu nia bawi? nigdy nie flirtowalyscie z kims dla draki? smiesznie by bylo. kurde bede obserwowal ten topic. ale z bratem...? :o nie moge, powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
"Może zależy, może nie zależy, może być fajnie, a może nic nie być, jeśli zje/biesz" - taki sygnał powinnaś mu wysłać. sekutnica, poprosze o instrukcje jak sie taki sygnal wysyla. nigdy nie udalo mi sie tej sztuki opanowac. czy to trzeba jakos specjalnie usiasc? moze pokazac troche cycuszkow, a moze nie pokazac wcale cycuszkow. jak nie zalozy majtek, ale cipki tez nie pokaze to bedzie znaczylo, ze jej zalezy, ale nie super? pogubilam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się golę właśnie ze względu na męża, bo mi osobiście to lotto :D No może nie do końca, bo jednak lata depilacji powodują pewne przyzwyczajenie do gładkiego ciała. Mój mąż też się depiluje w miejscach intymnych i pod pachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
'Jutro będzie gorący kubek' jutro beda sie tarzac w kuchni w resztkach przyjecia urodzinowego tesciowej 🖐️ tesc bedzie stal na czatach, a pozniej przyjdzie jego kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko dodaj ten temat do ulubionych za pół roku wróc do czytania tego, co napisałaś i zobaczysz w pełnej krasie jaką idiotką byłaś pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię jak mój mąż za często goli jajka, bo mnie później te włoski w cipkę kłują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
maz zaraz powinien wrocic z pracy, ale sie usmialam czytajac niektore komentarze, np ze jutro bedzie goracy kubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×