Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

ja nawet nie wiem kto to jest ta mayor. zreszta smieszy mnie to jesli ktos mysli ze to jest prowokacja to niech nie wchodzi nie czyta i nie komentuje, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezbożnicaSekutnica
Dobrze, że zaczerniłaś nick :D przynajmniej żaden podszyw już tu nie wlezie. Męzatkazdługimstażem dobrze mówi: nie pisz do niego w weekendy, ani kiedy wiesz że jest z narzeczoną. Ja zawsze przetrzepuję telefon narzeczonego, on też ma do mojego dostęp - z jego bratem się widzę raz w tygodniu w tym samym miejscu i o tej samej porze, a jeśli mu albo mi coś wypadnie to mam go zapisanego jako T-Mobile :D i wtedy mi wysyła sms z fake reklamą - to oznacza, że się nie widzimy w tym tygodniu. Ale to są już wyższe poziomy oszukiwania. Tutaj też piszę z okna incognito ;D historii nie usuwaj bo TO JEST DOPIERO PODEJRZANE! Usuwaj wybrane wątki, albo używaj okna incognito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupie zdziry, tylko grzebiecie w tych telefonach, jakby to miało coś wyjaśnić. Gówno prawda, ja mam kochanka, on już dawno się nauczył ze o koleżance z pracy za dużo się nie mówi, zwłaszcza w superlatywach, a smsy się kasuje co do jednego. Ograniczone flądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezboznica no widze ze ty jestes juz na wyzszym levelu masz wszystko obcykane. :) dobrze, ze tu zagladasz bede sie miala kogo radzic w razie czego. maz teraz spi, a ja oczywiscie nie moge zasnac bo mysle o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, ten mój szwagier to super gość, przystojny. Jak będę się dziś kochała z mężem, to będę sobie wyobrażała że to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja c**a swędzi, żenująca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, jestem dzisiaj tak rozkojarzona od samego rana ze az maz to zauwazyl i sie pytal czy cos sie stalo. czuje sie fatalnie i caly czas sie boje ze cos pojdzie nie tak, ze nie bede w stanie sie tak kamuflowac zeby nikt niczego nie zauwazyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mam juz jakas obsesje, jak tylko dzwoni telefon moj albo meza to od razu lece bo mysle ze to on. to juz zaczyna byc naprawde jakies wariactwo. jade teraz do znajomej bo obiecalam jej pomoc. napiszcie mi jakies rady jakie dodatki ubrac do tej sukienki bo ja nie wiem sama. bede popoludniu, postaram sie jak najszybciej, mam nadzieje ze sie ktos odezwie, bo bez was oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmezatkaaa
hej autorko.Sledze twoj watek ale chyba cos przeoczylam.Dzis idziesz na jakas impreze rodzinna czy cos takiego? bo gdzies idziesz gdzie bedzie i ON? Tez mialam romans z bratem meza,ale nasze stosunki lekko sie rozluznily.Na szczescie.Bo zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Bezboznicy - ale co ci daja te spotkania raz w tygodniu? Narzeczony cie nie zaspokaja czy jestes nifomanka ? Kreci cie to ,ze ktos inny cie pozada , ewentualnie ta adrenalina ukrytego romansu ? Bo wiesz , narzeczony , jegi brat , drugi brat --troche tloczno . Zawsze masz ochote na seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaaaaaaaaaaa
nie no nie wierzę że takie Kobiety istnieją ?? po co Wam to? jak macie Kochanego Męża ? dlaczego chcecie go zranić? pomyślałyście jak oni sie poczują ? Zachowujecie się jak głupie nastolatki! jak tak można ? no jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaaaaaaaaaaa
a jak się Rodzina dowie to Was z nienawidzą !Zrobicie sobie [iekło w domu !! na pewno będziecie żałować ! jak można tak skrzywdzic Ukochana osobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość ludzie jestescie nienormalni autorka walczy o uczucie prawdziwe a wy co? nikt by z was sie na takie cos nie odwazyl walczy o swoje szczescie to grzech? zbrodnia? zle wybrala kiedys, z mezem nie jest szczesliwa. Ja uwazam ze powinna sprobowac i walczyc o milosc, zwlaszcza ze brat dobrze odbiera jej sygnaly. ewidentnie jest nia zaiunteresowany poprostu zazdroscicie jej wredne trole " buahaha, jaka milość? masz niską inteligencje emocjonalną, autorka tematu to zwykła szczylka albo prowokatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezatkazdlugimstazem też zdradza męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezatka z dlugim stazem - zdradzala kiedys wielokrotnie i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam 3 jej wpisy i od razu obstawiłam, że też zdradza. taka natura od razu daje się we znaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezbożnicaSekutnica
Można powiedzieć, że szukam mocnych wrażeń i napędza mnie adrenalina. Jestem dosyć wyuzdana, a mój narzeczony to spokojny koleś, też przesiąknięty religią katolicką, dla którego najbardziej erotyczną rzeczą, jaką może zrobić to dać mi klapsa w czasie seksu. A ja potrzebuję kogoś, kto mnie zdominuje, nazwie suką, przyszpili do ściany i dobierze mi się do majtek - lubię być zdominowana gdyż w życiu pozałóżkowym to ja dominuję nad innymi. Czy tłoczno? Znam się z narzeczonym od trzech lat - przez pierwszy rok byłam szaleńczo zakochana i nawet mi do głowy nie przyszło, żeby spojrzeć na innego. Potem zajęłam się pierwszym bratem, który po pół roku się wycofał, a kiedy zauważyłam barani wzrok drugiego brata, z którym nadal mam układ od roku, to dlaczego nie skorzystać? Bawi mnie to. Można powiedzieć, że bracia są do siebie podobni z wyglądu i z gustu bo ich żony są tak jak ja ciemnookimi brunetkami, z to mają zupełnie inne charaktery :] Jest jeszcze trzeci brat, ale świętoszek do kwadratu i wcale mnie nie kręci. Autorko, do sukienki ubierz jakieś bransoletki i może ładne kolczyki bo naszyjnik nie będzie się dobrze prezentował na koronce, która sama w sobie jest dość strojna. I powściągnij emocje!!!! Na pewno sobie poradzisz. Hmmm, a jeśli mąż coś zauważy to zwal to na PMS, albo coś równie kobiecego co przeraża facetów ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmezatkaaa
to w koncu co to za impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezbożnicaSekutnica
Imieniny teściowej, z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam... jak bylam u znajomej to dostalam od niego smsa "chce cie miec przy sobie" hmm i nie wiem jak mam to rozumiec. czy jemu chodzi o to ze chce siedziec kolo mnie na tych imieninach? czy to tak ogolnie napisal ze chce byc przy mnie? nic nie odpisalam bo w sumie boje sie ze jak cos napisze to jego narzeczona przeczyta. ale tez dziwne ze jak ona jest to on pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pozyczylam od znajomej kolczyki bo mi sie spodobaly jak znajde jakies podobne zdjecie to wam wysle i napiszecie co sadzicie o nich. no i kupilam ponczochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facata
cokolwiek ten fagas napisze to autorka pisze: co on miał na myśli? o co mu chodziło? .... naprawdę, nawet prostych zdan nie możesz sama rozgryźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że ktoś autorkę zidentyfikuje i udaremni to łajdactwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo niezrozumiałych słów użyłaś, gościu, autorka jest prostą dziewką po podstawówce i rozumie tylko: d**a, c**a, wsadzi mi oraz kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisz mu .Jak do ciebie pisze to żona napewno niedorwie tel. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×