Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Niunka maxim przykro czytac o tym co was spotkalo :-( melisqa przykro mi strasznie. Czemu takie rzeczy przytrafiają sie dobrym ludziom :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
niuńka chlamydii nie miałam, ale pewnie powinnam zrobić...niuńka jakie jeszcze badania robiłaś? MalisQa zatem sprawa jest już przesądzona? Na 100% nie ma nadzieji? Kurcze strasznie mi przykro...koszmarnie...obyś się tylko nie mordowała tak jak ja z tymi okropnymi bólami... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny cały czas o was myślę, nie wiem jakbym to przeżyła, taką stratę. zasłużyłyście na to, żeby się wreszcie udało. niech każdej z nas się uda. a maxim powiedz mi czy te badania robisz prywatnie i gdzie w olsztynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
fasolka badania, te które zlecił mi lekarz, robie prywatnie u mnie na jarotach w Medyku ul. Janowicza 1. Nie wiem czy wiesz gdzie to jest? Wyniki są szybko, ceny też przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gdzie to jest. a badania na toxoplazmozę i cytomelagię bo w cennikach laboratoriów są na każde po 3: Awidność Toxo IgG (surowica), TOXO IgG (surowica), TOXO IgM (surowica) - który powinno się zrobić np na toksoplazmozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqo jak to czytam to aż nie chcę w to wierzyć, bardzo mi przykro:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
fasolko mam napisane by wykonać następujące badania: -TSH -przeciwciała TOXO IgG, IgM -przeciwciała CMV IgG, IgM do tego jeszcze badanie stomatologiczne Powiem Wam dziewczyny, że poronienia to teraz jakaś plaga! Co raz słysze o takich przypadkach...aż serce boli...dlatego nie popełniajcie takiego błędu jak ja-dwie kreski na teście nie znaczą wcale że będziecie mamami, dwie kreski to dopiero początek długiej dziewięciomiesięcznej drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci maxim za odpowiedź. chyba początek ciąży jest najgorszy, zawsze ta niepewność. a teraz słychać albo o poronieniach albo o problemach z samym zajściem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa mam nadzieję, że jutrzejsze badania będą dobre, trzymam za ciebie i twoje dzieciątko kciuki. jesteśmy wszystkie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa to czekam jeszcze na wieści jak tam usg, beta średnio ale jeszcze czekaj na usg ciekawa jestem jak tam zarodek o ile mm urósł bo to też ważne. maxim77 robiłam w 5 dniu cyklu: tsh, ft3,ft4, prolaktyne, progesteron-on powinien byc po owulacji robiony, toxoplazmoze obie, i jeszcze 4-5 innych ale musz sprawdzic ich nazwe bo skomplikowana drogie były bo 300zł dałam za nie :-/ a cóz tak stomatologa musisz zaliczyc? Ja tez mam z 3 dziurki ale somatolog to porazka dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa2013
Maxim77 wracajac do tych badan to robilam jeszcze przeciwciala p. kardiolipinie IgG i IgM oraz przeciwciala p. beta-2-glukoproteinie-1 IgG i IgM oraz antykoagulat toczniowy na szczescie nieobecny a powyzsze prawdlowe wyniki no i cytologia i mocz, a moj max badanie nasienia pelne wraz z posiewem. Jeszcze ta chlamydie bede w tym tugodniu robic. A Ty jakie jeszvze badania robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa2013
Chlamydie warto zrobic bo ona tez czesto moze byc powodem niepowodzen i poronien, tak samo pisiew nasienia mezczyzny jest wazny bo kolezanki maz mial bakterie w nasieniu ale dopiero jak dwa razy poronila to konkretny inny lekarz ich poprowadzil w badaniach pobral antybiotyki i maja dwoje dzidziusiow jedno 2 latka drugie 4 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa2013
MelisQa sprawdxilam moja bete co juz podobno sie lekarzowi nie podobalo pierwsza troszke ponad 9000 a po 48h ponad 14000. Kolejnych juz nie robilam:( ale Ty czekaj dzielnie na USG bo mi lekarz wtedy powiedzial ze sama beta to za malo do diagnozy, ale niestety serduszko nie pojawilo sie a z zarodkiem co kolejne usg bylo gorzej, nawet zrobiili mi w szpitalu USG DOPLEROWSKIE zeby poszukac tego serduszka jeszcze dokladniej ale niestety nic nie bylo. Dlatego czekaj dzielnie na to usg oby bylo dobrze czego Ci z calego serca zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa daj znać co i jak. Martwimy się o Ciebie :( Dziewczyny tak żeśmy się zagapiły, że czas przeleciał mamy marzec i na tapecie lady i Marcelkę a później aniulkę cytrynkę i fasolkę .Generalnie cały tydzień testowania. Dziewczyny jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
1986Karola wracajac do tego co napisałas ze "dlaczego dobrym ludiom taki rzeczy sie przytrafiaja" to powiem Ci że ja sama w to nie mogłm uwierzyc dlaczego ja, przeciez ja tylu osobom w zyciu pomogłam, majac 11 lat zmarła mi mama na raka a miała zaledwie 38 lat to była moja pierwsza trauma strata ciazy to druga trauma :(, zawsze wszyscy moga na mnie liczyc, wszystkim sie podziele, jak to sie mówi: jak sie ma miekkie serce trzeba miec twarda d-pe i u mnie to sie sprawdza bo czesto za dobroc dostaje w tyłek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
a na testowania dziewczyn też czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, przepraszam, ze zmonopolizowalam temat!!! Oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i mam nadzieje, ze w tym miesiacu spelnia sie Wasze marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa no co ty !!! jesteś dla nas ważna i wcale nic nie zmonopolizowałaś !!! Po to tu jesteśmy, żeby dzielić się nie tylko swoimi radościami ale także smutkami. Daj znać jak tam po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
1986 Karola, chodziło mi o błąd, ze zobacząc dwie kreski na teście, planowałam, kupowałam, poszłam na zwolnienie z pracy, powiedziałam najbliższej rodzinie o ciąży, nie przyjmowałam do wiadomości że może stać się coś złego, a potem nagle przyszło rozczarowanie. Troche nie jasno napisałam co mam na mysli, teraz jak zajdę w ciąże, po pierwsze nie powiem tego nikomu poza mężem i wami, będę pracowała co najmniej do 4 msca żeby ewentualnie jak coś złego się stało nie było problemów z powrotem do pracy itd Pierwsze 3msce ciąży to loteria. niuńka to Ty mase badań robiłaś, a ja dopiero zrobie te, które napisałam. Będę na monitoringu to podpytam lekarza czy powinnam coś więcej zrobić. Mój lekarz powiedział, że badanie stomatologiczne jest wręcz niezbędne, wszelikie stany zapalne w buzi mogą wpłynąć na ewentualne poronienia. Nawet jak miałam operacje na kolano to musiałam dentyste odwiedzić, bo takie stany zapalne są niebezpieczne, a wydaje się że to błachostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim ok rozumiem. Ja też jak się uda nie będę się przechwalać. Ja właśnie niedawno wyleczyłam wszystkie zęby a ciąży jak nie było tak nie ma :/ Nie wiem czy to moja psychika (najprawdopodobniej tak) ale czuję się dzwnie. Chyba za bardzo się nakręcam znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Cześć dziewczyny. Ostatnio mało się oddzywam, ale podczytuję was regularnie. Melisqa trzymam mocno kciuki za Ciebie i Fasoleczkę. Myśl Kochanie pozytywnie a zobaczysz ze będzie dobrze! U mnie @ dzis nadeszła... Dzień przed czasem...:/ lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja czuję że moja @ tuż tuż ... brzuch co jakiś czas pobolewa i cycki bolą niemiłosiernie, no i oczywiście wzmożony apetyt - jak zwykle przed moją francą . Już nie mam siły naprawdę co miesiąc przeżywać tego samego .... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja dzisiaj Patrzyłam na tabele i właśnie myślałam o Tobie, bardzo mi przykro :-( Marcelko wiem co czujesz ja też mam już tego dosyć, chociaż ten cykl mam zamiar sobie odpuścić, chodzi mi o wypatrywanie oznak, co będzie to będzie, ja tylko czekam na drożności jajowodów i tego będę się trzymać Melisqa czekamy na wieści. Jak przeczytałam ile badań musicie robić to aż się za głowę złapałam, ale rzeczywiście go więcej tym lepiej, ważne żeby wykluczyć wszystkie problemy Ja w weekend nie miałam za bardzo czasu, moje dziecko miało urodziny i robiłam urodziny i było 10 dzieciaków i powiem wam że nie specjalnie przeszkadzał mi hałas, bardzo się cieszyła że mój synek jest zadowolony, chciałabym żeby udało mi się mieć chociaż jeszcze jedno dziecko, było by super. A z tym dostawaniem w d.pę to zgadzam się z Niuńka , mam podobnie tylko że zawsze dam się wykorzystać ludziom, a później mnie to boli strasznie:-( Wiecie mam bardzo niską temperaturę to znaczy że pewnie nic z tego, zaczęłam mierzyć od początku cyklu po @ i jak miałam owu to miałam 36,2 już nic z tego nie rozumiem, myślę że miałam owu bo brałam leki żeby ją mieć:-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu melisqa super ! ! ! Ale powiedz w porzadku wszystko ? Ale zes nas wystraszyła ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqo bardzo się cieszę, widzisz wszystko dobrze, teraz odpoczywaj i się relaksuj, w głębi duszy wiedziałam że tak będzie, nasze modlitwy zostały wysłuchane:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×