Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość niuńkaa2013
Karola marzy mi sie Hiszpania ale zobaczymy czy bedzie cos w rozsadnej cenie, a jak nie to Tunezja, bede polowac na last minute bo znacznie taniej:) agii32 a jaka *****iwosc A+B ma Twój M jesli moge zapytac oraz samo A i samo B? Morfologie nasienia tez miał robioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka ja właśnie dzisiaj mam taką galaretkę a wcześniej odkad się zaczęliśmy starać ani raz takiej nie zauważyłam. wiec chyba wiesiołek w moim przypadku coś tam naprawił. też dzisiaj ostatnia tabletka i odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Karola no to super śluz typowo mega płodny korzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka a co to jest za badanie ta prolaktyna bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka nie wiem o co pytasz w drugiej linijce, ale miał takie podstawowe badanie robione i ok, teraz drugi raz mam to badanie po stosunku żeby zobaczyć jak tam plemniki i jest ok, resztę pewnie będę wiedziała za tydzień bo mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
niuńkaa a co to za krople Hormel S? Zaraz przejrzę internet i poszukam info na ich temat ;) Są dostępne w aptece? Dziewczyny, a Wasi mężowie coś biorą? Jakieś witaminy czy coś? Bo ja swojemu nic nie daje a moze powinnam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie bierze nic, ale myślę że jakbym coś mu podsunęła to by brał , rzucił palenie z początkiem stycznia :-D co mnie bardzo cieszy, bo wiadomo że palenie nie sprzyja za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż bierze androvit , koleżanka mi poleciła bo w aptece pracuje . Mówi że napewno nie zaszkodzi , a pomóc może więc kupiłam ;) ale bierze dopiero niecały mies. a trzeba przynajmniej trzy. Także skrycie licze na jakis mały cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu daje salfazin, wcześniej jakiś inny brał ale nie pamiętam już nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
agii32 pytałam o ***** iwość plemników kasy A+B oraz samo A i B bo pisałas ze meza wyniki sa ok dlatego byłam ciekaw tej rucjliwości :) prolaktyna po obciazeniu czyli po podaniu tabletki która działa jakbysmy byli pod wpływem stresów i po 60 minutach od jej zażycia robi sie ponownie badanie prolaktyny i nie powinna wzrosnac wiecej niz 5 razy od podstawowej, a czesto jest tak ze rosnie za duzo i to tez jest problem :( maxim77 tak sa dostepne bez recepty ale pewnie bardziej w zielarskich sklepach ale w aptece tez powinni sprowadzic, podobno Hormel S teraz został zmieniony na Hormel SN ale to to samo, poczytaj sobie o nim w necie wielu kobietom tez pomogł zajsc w ciaze, a ja zrobie sobie kuracje 3 miesieczna ale od kolejnego cyklu bo teraz mam jeszcze planowany jeden zastrzyk. Mój M brał 3 miesiace Fertimen w aptece internetowej 24zł, pozniej brał Salfazin troche ale ten Salfazin to troche ubogi w skłąd jedynie cynku ma dużo który oczywiście jest wazny, teraz kupiłam mu Pro Conceptio Man, po witaminach sie poprawiła mu jakosc nasienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
agii32 ********* i w o ś ć musiałam tak napisac bo inaczej widzisz jak wyskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
szybkosc moze tak to nazwe bo *************-i-w-o-s-c nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Dziewczyny proszę dopiszcie mnie do tabelki wera_84_ -------3cykl -------@26.03. W lutym nam się nie udało ale w marcu już same dobre wieści będą. Melisqa usłyszy bicie serduszka swojego maleństwa, a my staraczki dołączymy do ciężarówek ;) ja jeszcze jutro męczę się z @ a potem nie czekając na owu zaczynam działać co 2dzień bez kalendarza - musi się udać. Dziewczyny działajcie tak razem ze mną! Bez kalendarza, a na pewno się uda ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lady_di _________26lat____26______@ 04.03.2014 Marcelka89______24lata____8_____@05.03.2014 aniulka0341_______21lat____22____@6.03.2014 cytrynka_5_______25lat____25_____@08.03.2014 fasolka87_________27lat____6____@09.03.2014 1986Karola_______27lat____8_____@14.03.2014 agiii32________32lata_____6______@15.03.2014 brzuzka24______23lata____9_____@15-16.03.2014 niuńkaa2013_____29lat_____5_____@21.03.2014 maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________27lat_____3 _____@26.03.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srodowa beta wynosila u mnie 6233. Za godzine jade po wynik dzisiejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa wynik bety prawidłowy prawda?:) Odezwij się koniecznie. Trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny. Melisqa daj znać jak odbierzesz wynik z dzisiejszej bety. Ja w 7 tyg miałam ponad 55tys-beta,ale myślę że ten Twój wynik też jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka zapytam się lekarza i jak będę wiedziała to Ci napisze bo teraz nie wiem, a wynik on mi mówił przez telefon więc nie pytałam, nawet nie wiedziałam:-) Melisqa myślę że wynik super, zobaczysz wszystko będzie ok daj znać jak tylko będziesz wiedziała więcej:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisqa czekamy na dobre wieści:) ja mam dostać za tydzień @ a czuje się jakbym już miała, boli mnie brzuch i krzyż i mam wisielczy humor. w zapasie już mam 3 testy ciążowe, tak mnie korci żeby zrobić, ale jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka inne objawy niż zawsze to zawsze jakieś dobre objawy :) jak jestem ciekawe czy ten wiesiołek faktycznie zmniejszy moje bóle @. Bo normalnie to ja mam taki ból, że bez ketonalu nie da rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja też podczas @ to wije się z bólu, to mój pierwszy miesiąc z wiesiołkiem, więc zobaczymy, co do śluzu to faktycznie w tym cyklu po wiesiołku był zupełnie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no waśnie mój też pierwszy z wiesiołkiem, mówią, że po 3 miesiąc widać efekty więc cudów się nie spodziewam pod tym względem - co ja pisze w ogóle się nie spodziewam @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam porównanie, Dziewczyny. Beta w środę - 6233 Beta dzisiaj - 9592 Pomiędzy badaniami minęło 46h. Beta przyrosła o 53%. Znalazłam w internecie, że powinna wzrastać w ciągu 48h o min. 66%, żeby wszystko było dobrze. Natomiast mój lekarz i znajoma położna mówią, że musi być przyrost o 100%!!! :/ Lekarz niestety mnie nie zbadał, ponieważ POSZEDŁ DO DOMU. Kiedy ja odbierałam wyniki badań, on się właśnie pakował i do jego gabinetu trafiłam, gdy jego od 20 minut nie było. Paranoja, ta nasza służba zdrowia. Nikt nie chciał mi podać do niego numeru telefonu, więc mam dzwonić po 14 do jego gabinetu, to MOŻE uda mi się z nim porozmawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa mam nadzieję że wszystko ok, ten twój lekarz to rzeczywiście niezły, no ale taką mamy służbę zdrowia, jak zadzwonisz to daj znać koniecznie, dobrze by było jakby Cię zbadał wiedziałabyś na czym stoisz. Fasolka i Karola ja też jestem pierwszy cykl na wiesiołku, też jak u mnie też@ przychodzi to jakaś masakra, takie bóle , chociaż nie mam obfitych, to jednak boli nie wiem od czego to zależy, powiedzcie mi jeżeli mogę przytaczamy podczas dni płodnych jak często się przytulacie:-P Czy też cały cykl czujecie jajniki, bo ja już drugi cykl i dosłownie czuje kłucie cały czas, a wczoraj aż mi dech odbierało z bólu nie wiem czemu, muszę do Was dołączyć z kiepskim humorem niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii ja podczs dni płodnych codziennie a w pozostałe to spontanicznie:P ja w zeszłym cyklu nie odczuwałam jajników, za to w tym po owu od kilku dni boli mnie podbrzusze i krzyż, da się wytrzymać bez problemu. to takie uczucie jakby delikatne skurcze lub mrowienie. melisqa czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział, że przyrost jest za mały. Mam w niedzielę w szpitalu powtórzyć badanie i w poniedziałek zgłosić się na oddział na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Melisqa przykro mi ale nie martw się,ja cały czas wierze że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×