Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość lady_di
fasolko gratuluję !!! :) Milenkaa trzymaj się w tym szpitalu kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Fasolka gratuluje bety!!!! A moze po diagnozie lekarza ze zajdziesz tylko po ineitro spowodowalo ze przestalas myslec ze zajdziesz czy jednak liczylas myslami na cud? Najwazniejsze ze Ci sie udalo, a maz na spokojnie zacznie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Mam nadzieje i mocno w to wierze ze w tym roku wszystkie zajdziemy! Fasolka a mam pytanie codziennie w dni plodne sie przytulaliscie? ?? Ja wczoraj u gin bylam pecherzyk owulacyjny rosnie w weekend powinna byc owulacja w poniedzialek ide sprawdzic jeszcze raz na usg czy pekl pecherzyk, a jutro ide wymaz robic: PCR chlamydia i ureoplazmy 250zl echh i po co te skladki nam odprowdzaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi pisał, żebym jutro po wizycie dała znać, a ja idę pojutrze jakby co :) Milenka szpitale są okrutne, ale robisz to dla swojego Skarbka, wytrzymasz :* Fasolka, tylko pamiętaj, że C***ić już od dzisiaj oficjalnie nie wolno, więc za bardzo z mężem nie świętujcie :) Aniulka, a jak u Ciebie? Jutro Twoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka89______24lata____8_____@05.03.2014 aniulka0341_______21lat____22____@6.03.2014 cytrynka_5_______25lat____25_____@08.03.2014 1986Karola_______27lat____8_____@14.03.2014 agiii32________32lata_____6______@15.03.2014 brzuzka24______23lata____9_____@15-16.03.2014 niuńkaa2013_____29lat_____5_____@21.03.2014 maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________27lat_____3 _____@26.03.2014 lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014 fasolka87_________27lat____1 dziecko______ 16.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pysia nie odzywa się, odkąd poszła ciążę potwierdzić. Strasznie mnie to martwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Melisqa to ja mówiłam, że idziesz do lekrza bo mi się wydaje, że dzisiaj jest piątek :P Kurde a tu jeszcze jeden dzień pracy. agi faktycznie razem testujemy , ja to chyba nie zdarze bo od poniedziałku czuje jakby @ miał nadejść zaraz. I do tego podbrzusze cały dzień odczuwam i piersi też. Tak mi się zaraz po owu zrobiło, że symptomy mam bardzo wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja też tak mam. Jest już kilka dni po owulacji zaczęły pobolewac mnie piersi. A do @ jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie nakręcam bo moje ciało już nie raz spłatało mi figla. W ogóle dzisiaj nawet o tym nie myśle bo miałam fatalny poranek -> zahaczyłam samochodem o róg domu , nie dość ze porysowałam samochód to jeszcze rozwaliłam róg domu (nowa elewacja) a na dodatek mąż tak na mnie nawrzeszczał ze mi się już dzisiaj wszystkiego odechciało. brzuzka a ty coś podejrzewasz :)? fasolka super pomysł z tymi body. Sama bym tak chciała mężowi zrobić niespodziankę. Jak mi się kiedyś uda to ukradnę twój pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi twoja koleżanka paliła w ciąży ? fuuuu nie wyobrażam sobie jak można tak truć maleństwo. Ja też paliłam swego czasu ale po ślubie postanowiłam, że skoro mamy założyć rodzie to rzucam to świństwo i już nie palę. Mój mąż też rzucił. Teraz mnie nie ciągnie ale początki były trudne. minus tego, że lekko przytyłam, ale za to czuje się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzucilam, gdy zaszlam w pierwsza ciaze i tak zaraz beda juz 3 lata, odkad nie pale :-) Karola, no niestety, ja tez bym chciala, zeby juz byl piatek, bo boje sie, zebym scenariusza Maxim nie powtorzyla. Bo mamy taki sam przyrost bety i ona tez raz slyszala serduszko.. Na razie jestem szczesliwa i spokojna, ale wiem, ze jutro bede strasznie przezywac przed wizyta. Wiecie, ja zawsze marzylam, ze tez tak fajnie powiem Mezowi, a za kazdym razem lecialam do niego zaplakana i ledwo dukalam, co sie dzieje :-P Fajnie, ze innym sie udaje cos przygotowac :-) A Cytrynka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka w tym cyklu zrobiliśmy inaczej, zaczęliśmy się przytulać 5 dni przed owu codziennie w owu no i dzień po, także w sumie 7 dni, było ciężko ale podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę rano na betę po 48 godzinach, żeby sprawdzić czy przyrasta, denerwuje się, że coś może pójść nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka nie denerwuj sie , na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Cieszę sie , że nam sie marzec tak pięknie zaczął... a swoją drogą fasolka, ja to juz kilka razy słyszałam że seks codziennie ogólnie nie jest wskazany , bo że niby plemniki są wtedy słabsze czy coś, mi ostatnio gin. kazał co dwa dni .... ale każdy w sumie mówi co innego więc juz nie wiem jak to jest . Ale ważne że w twoim przypadku sie udało , i ten pomysł z body naprawde extra , aż sie uśmiechnęłam jak to przeczytałam :) Można sobie rzeczywiście wyobrazić mine twojego męża ;) Milenkaa - życzę szybkiego powrotu do domku aniulka - a jak tam u Ciebie , może sie nie odzywasz bo ,,coś,, świętujesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie będziemy się nakręcać, szkoda auta i domu no ale przecież specjalnie nie zrobiłas tego, faceci nie są wyrozumiali na takie sprawy, ja też czasem słyszę że wgniotłam zderzak a mimo tego że już ponad rok temu i dawno po naprawie, no cóż moja koleżanka strasznie nie odpowiedzialna ale to jej sprawa, ja już nie sale 7 jak mój mąż niedawno do mnie dołączył wkońcu:-) Melisqo koniecznie daj znać jak po wizycie, będzie dobrze :-) musi być, ja też ryczałm jak zaszłam nie wiem czemu, fasolka to ma nerwy ze stali i głowę do pomysłów, podziwiam jej spokój:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj dziewczyny obudził Straszny ból brzucha , od razu pobiegłam do łazienki przekonana że dostałam @ ( bo ja zawsze dostaje rano ) ale jednak nie ..... po 10 min. ból minął , ale od czasu do czasu brzuch pobolewa, no a piersi to juz chyba 2 tyg. mnie bolą ehh . Jeżeli mam dostać tą @ to chciałabym JUŻ , to czekanie i ta nadzieja która mimowolnie wkrada sie do mojego umysłu , dosłownie mnie dobija . Staram sie o tym nie mysleć , no ale łatwiej powiedziec trudniej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - rzeczywiście ale pecha miałaś rano , pewnie jakby to Twój mąż zahaczył to nic by nie gadał za wiele ,,no stało sie i juz, trudno,, he he , ale faceci NIESTETY juz tacy są ;) aż mnie ciarki przeszły na myśl jakby mój zareagował na coś takiego Wrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka wierzę ze ten ból był tym bólem :) już w sumie Ci się spóźnia jeden dzień to jest ta dobra wiadomość wkońcu jak nie my to kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, u mojego Meza zawsze jest moja wina, jak jemu cos nie wyjdzie, wiec pewnie gdyby to on zrobil, to uznalby, ze wybudowalam dom za blisko auta. Jak mu sie cos wyleje, to zawsze ja nie dokrecilam, postawilam za blisko brzegu itp. Jak kiedys zrzucil doniczke, to sie tak na mnie obrazil, ze kilka godzin go zmuszalam, zeby posprzatal, bo na pewno ja przestawilam, dlatego mu spadla. Takze moj Maz jest nieskazitelny, a ja co rusz przygotowuje na niego jakies pulapki :-D Karola, jak mu zaraz powiesz, ze jestes w ciazy, a on Cie denerwowal, to bedzie przepraszal, az milo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, ten bol moze byc dobrym objawem, wiec trzymajmy kciuki, bo niby dlaczego tym razem to Tobie mialoby sie nie udac? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelko a kiedy masz zamiar testować, myślę że to dobrze że ten ból przyszedł oby Ci się udało, daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa haha dobre :) zaczynam podejrzewać, że mamy tych samych mężów :P no chciałabym mu tak utrzeć nosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. bardzo Was przepraszam za to moje milczenie :( ale miałam masę problemów na głowie. biorę cały czas wiesiołek i castagnusa. piersi mnie niemiłosiernie bolą przez cały cykl. teraz delikatnie zelżały,ale nadal są bardzo wrażliwe na dotyk. mimo tego wszystkiego co miałam na głowie, starania z mężem wprowadziliśmy, można powiedzieć, że w rutynę :) czekam z utęsknieniem na @ tak się nastawiłam,bo tak mi lepiej. ale powiem szczerze, że ciągnie mnie trochę w lewym jajniku i czasem od 3 dni podbrzusze mnie pobolewa. to nadzieja i dobra oznaka :) 3mam kciuki nadal za wszystkie i gratuluję fasolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka, trzymam kciuki, zeby Twoje problemy sie skonczyly i zeby brak @ przycmil teraz wszystko :-) Karola, haha, oby nie :-D Mam nadzieje, ze lepiej trafilas :-D Zartuje oczywiscie. Ale kto wie, moze sa spokrewnieni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nic nie podejrzewam. Wiem ze sie nie udalo. I tak przy okazji ja tez rozwalilam samochod. W misce dziura i samochod zatarty i takim sposobem cena samocbodu o polowe mniejsza. Moj maz tydzien sie do mnie nie odzywal i jeszcze do tej pory mi to wypomi a minelo juz z pol roku. Fasolka mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, musi byc :-D Marcelka mam nadzieję że to dobry znak :-D Cytrynka trzymam kciuku za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh mam nadzieję dziewczyny , że ten dzisiejszy ból był tym właśnie bólem, ale nie mogę nastawiać się za bardzo .... dzięki, że trzymacie za mnie kciuki :) Nie wiem jeszcze kiedy będę testować, myślę o poniedziałku ale nie wiem czy wytrzymam ( zakładając że @ do tego czasu się nie pojawi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a na co bierzecie ten castagnus? Może ja od następnego cyklu też będę go brała, bo jak narazie to kwas foliowy i wiesiołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa ciesze się ze humor Ci powrócił i na pewno jutrzejsza wizyta uspokoi Cię jeszcze bardziej myśl pozytywnie bedzie dobrze na pewno :) Marcelka no to czekamy na Twoją betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tyle jeżeli chodzi o mnie, najwidoczniej cuda w moim przypadku się nie zdarzają ... właśnie dostałam @ :( :( Wiedziałam , że to wszystko wydawało się zbyt piękne by mogło być prawdziwe :( Nie wiem co jest nie tak , czemu ciągle się nie udaje , chyba Bóg mnie nie kocha ... masakra , znowu porażka ;( nie wiem ile jeszcze wytrzymam Może jedyny maleńki plus w tym wszystkim to taki że ,, możliwe,, że @ się mi w końcu uregulują , bo ostatnio miałam drugiego a teraz szóstego i jak tu teraz złagodzić ból ?? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×