Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

@ się rozkręca. zmieniam lekarza z prywatnego na nfz. nie poddam się mimo wszystko. może będzie lepiej. nie będę tracić kasy i nic z tego nie mieć przez tak długi okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proszę mi tu szybko przerwać złą passę !!!! ja niestety nic nazwyczajonego nie czuje wiec kurde chyba nici z tego. trochę mam nadzieje, ale czuje, że to tylko moja głupia głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To My Karola jesteśmy następne, ja też nic nie czuje Strasznie nam @ wysypało, nie sądzę że w moim przypadku będzie inaczej. Brzuska myślę że niestety nie ma takiego środka na wyłączenie myślenia, a przydałoby się podobno bardzo duża w tym zasługa mózgu że nie można zajść. Marcelko ja też mam w kwietniu urodziny i też chce ten sam prezent co Ty, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii32 - byłoby cudownie dostać Taki prezent na urodziny :D brzuzka - wszystko to prawda co piszesz , no ale jak to zrobić żeby nie myśleć ?? Mąż mi tez ciągle gada żebym przestała się przejmować .... jejku ale nie potrafię . Przecież na okrągło o tym nie myślę ... chyba , staram się żyć i funkcjonować , ale otoczenie pełne dzieci i ciężarnych brzuszków nie pozwala mi na to !! :( Zresztą fasolka sama pisała że prowadziła kalendarzyk i różne zapiski,testy owulacyjne robiła (a ja takich nie robię ) i jakoś sie jej udało pomimo tego, w niczym jej to nie przeszkodziło ... gdzie w tym wszystkim logika jest ja sie pytam :( Noc miałam ciężką , wypłakałam się w ramionach męża, on mnie pocieszył na ile potrafił.... potem zasnęłam .Ale podświadomość oczywiście wygrała, obudziłam sie po 3 w nocy i zasnąć nie mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, Agi, ten brak objawow to tez moze byc dobry znak! Nie nastawiajcie sie! Nie mamy limitow, ze jedna w miesiacu tylko zachodzi :-) Ja juz sie boje. Za 3h wizyta. Chcialabym nie wracac na gorna tabelke, ale po opowiesci Maxim jestem pelna obaw :( A Wera gdzie zniknela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa daj znać koniecznie po wizycie, idziesz do innego lekarza dzisiaj tak? Prywatnie chyba, czy do tego ignoranta co ostatnio? Marcelko jak dobrze że te nasze chłopaki pozwalają się wypłakać w ramie, mój też mnie wspiera w granicach swoich możliwości, faceci są tacy bardziej prości w konstrukcji i nie zawsze potrafią nas zrozumieć, no bo przecież wkońcu zajdziesz słyszę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa koniecznie daj znać jak tam na wizycie i niestety moja droga nie ma możliwości wracania do górnej tabelki :) jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B :D właśnie sobie pomyśałam o tym limicie i faktycznie przeważnie było, że jedna na miesiąc ;/ trzeba przełamać tą tendencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Marcelką tak na urodziny i górna tabela zniknie całkowicie:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście tym niezmienionym też życzę z całego serca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mam nadzieje że to będziemy my obie :) Heheh przynajmniej razem możemy robić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to moze i ja sobie zrobie prezent na urodziny bo tez mam w kwietniu :-) ale bylo by super :-). A ja dzisiaj zmieniam prace:-) mam nadzieje ze sie sprawdze i mnie przyjma :-) meliska bedzie dobrze ! Nie moze byc inaczej:-) a o gornej tabelce to mozesz sobie juz pomarzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola_______27lat____8_____@14.03.2014 agiii32________32lata_____6______@15.03.2014 brzuzka24______23lata____9_____@15-16.03.2014 niuńkaa2013_____29lat_____5_____@21.03.2014 maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________27lat_____3 _____@26.03.2014 lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014 cytrynka_5_____25lat______26______@31.03.2014 aniulka0341_______21lat____23____@4.04.2014 Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014 fasolka87_________27lat____1 dziecko______ 16.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zobaczyłam że brzuzka też z nami testuje czyli jesteśmy jak trzej muszkieterowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeden za wszystkich, wszyscy za jednego:-D No proszę Aniulka ,ile nas jest tu kwietniowych, mam nadzieję że wszystkie dostaniemy Ten prezent wyrażony, powodzenia w nowej pracy, żeby Ci się wszystko powiodło jak należy, napisz koniecznie później jak poszło:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia jak przerwać te myślenie. Mąż też mówi że mam sie nie nakrecac i nie myśleć. No ale wiadomo jak to jest z kobietą :) i chyba nie ma jednoznacznej reguly. Po prostu trzeba przeżyć swoje i tyle. No tak jak trzej muszkieterowie :) ja chyba nie bede robic testu. Na razie nie czuje takiej potrzeby. Chociaż w ten dzień znajac życie bede schizowac ale jakoś mam wrażenie że sie nie udało. No i dzisiaj ból lewego jajnka. W nocy tak mnie zabolał ze aż sie przebudzilam. Czulam takie ciagniecie. MelisQa napisz jak po wizycie jesteśmy z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja beta ze środy 19,4 po 48 godzinach 49,4, chyba dobrze. no dziewczyny musicie przełamać tę złą passę. dzwoniłam do lekarza i jestem cały czas na duphostonie na podtrzymanie, powiedział, że toxo IGg trochę za wysokie i awidność dziś musiałam robić za tydzień wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisqa zdawaj kochana relację z wizyty. właśnie dziewczyny która teraz dobre wieści nam przekaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślimy o Melisce :) na pewno zaraz będzie wychodzić z gabinetu cała w skowronkach :) brzuzka ja niestety też czuje ciągnięcie a ja czuje tak co miesiąc wiec to chyba nie jest dobry znak. Podczas starań myślałam sobie "super teraz na pewno się uda" Zaraz po owu: "ciekawe czy się udało" Obecnie: "chyba się nie udało" istny roller coster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka tak sie ciesze i gratuluje:) Jak beta wzrosła to chyba oznacza że jest dobrze. Nie znam sie na tym ale na moj rozum to dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja co miesiac tak regularnie go nie odczuwam. Ale zdarza się tak jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola i Brzuska wiem jak jajniki potrafią nas boleć, na szczęście w tym cyklu nic nie czuje, w tamtym strasznie wszystko odczuwałam i tak się rozczarowałam strasznie:-[ Marcelko jak się czujesz czy już Ci się samopoczucie chociaż trochę poprawiło, wiem że to trudne ale może już troszkę lepiej jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius ma 1,3cm, bije mu serduszko :-) A teraz najlepsze.. Wszystko odpowiada tygodniowi ciazy!!! Nic nie jest za male, Dzidzius nadrobil zaleglosci :-) Nie wiadomo, jak to mozliwe, ale najwazniejsze, ze wlasnie tak jest :-) Jedyny stres to, ze niestety mam wskazania do wykonania badan prenatalnych.. - w pierwszej ciazy nie mialam ich robionych. Ale to za 5tyg. :-) Fasolka!!!!!! MASZ 100 % PEWNOSCI!!!! Gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqo ale olbrzym ;-);-) gratulacje, dobrze że już wiesz wszystko i nie musisz się sterować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×