Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Wiesz ale ona była bardzo blada na pewno ją widziałam, a dzisiaj nic tylko ta jedną wydaje mi się że był jakiś błąd nie nastawiam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz patrzę na ten test i są jakieś trzy kreski:O jedna ciemna i obok niej jasna i tam gdzie powinna być druga też jest jasna, na porannym teście nie widać tej drugiej, to pewnie jakiś błąd :-( no nic chciałam zobaczyć dwie a wyszły trzy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii no coś wyczuwam tu dobre wieści, zrób rano jeszcze jeden. mi przy becie 19 wyszedł taki test nazywał się Amil różowe opakowanie miał i kreska druga była blada, ale widoczna, także zależy to od testu. ale trzymam kciuki za tę drugą krechę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuska nieźle :-D:-D fajnie by było, powtórzę test w niedzielę o ile @ nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuzka na kiedy masz termin @? Pamiętaj,że test może być wykonany za szybko,dopóki nie ma @ są szanse i nadzieja:) Kobietki dziękuję za wczorajsze wsparcie:)!! U mnie pozytywna wiadomość to taka ,że zostaniemy rodzicami chłopca:)Zawsze marzyłam o synusiu:)Mąż jak zobaczył siusiolka w gabinecie urósł o jakieś 10 cm :)Pokazał nam rączkę w taki sposób jakby chciał przybić piątkę:):)Serduszko bije prawidłowo:) Zła to taka,że źle sklejona jest kosmówka z owodnią czy jakoś tak, nie wiadomo czy jest tam jakiś płyn czy krwiak...:( dostałam luteine, magnez, duphaston i zalecone leżenie non stop na chwilę obecną w domu za dwa tygodnie kontrolna wizyta. Plusem jest to,że nie ma krwawienia. Lekarz wykazał w dniu wczorajszym dużo empatii i zaangażowania,żeby podnieść mnie psychicznie a już dzień wcześniej gdyby lekarz u którego byłam wykazał się chęcią dokładniejszego usg przyjmowałabym leki... I znów...łzy szczęścia i łzy strachu... Nie spalam całą noc...poukładałam w głowie całą tą sytuację i nasze życie. Od dziś myślę pozytywnie, nie denerwuję się., zmieniam proiorytety...mój synuś ma przecież dzielną mamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Inesska widze ze nie masz łatwej ciazy i złe samopoczucie daje Ci w kość ale pomyśl zawsze o tym ze jestes coraz blizej zeby przytulic synusia na rękach :) Bedzie dobrze synus Ci wynagrodzi te złe samopoczucie:) agii zrob kolejny test tak jak mowisz rano w niedziele ale kup inny ja nie mam zaufania do Qick ale tych w malutkim kwadratowym kartoniku, kiedys kupiłam dwa takie same i jeden pokazywał inaczej niz drugi i zgupiałam. brzuzka24 czekaj na @ która ma nie nadejsc a test mozliwe ze za wczesnie i nie pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka puki nie ma @ wszystko jest możliwe. Agi wierze, ze ten pierwszy test sie nie mylił :) a ja mam pytanie do doświadczonych w badaniach forumowiczkach: jelsi mam badanie na Tokspolazmoze to co oznaczaja ze mam skierowanie na dwa badania: IgG i Igm? czy te razem badania moga cos powiedziec w sumie czy ja mam lub miałam? tak samo mam skierowanie na to co maksim ma , troche się boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska gratulacje z synka teraz odpoczywaj i ciesz się ciążą, uważaj na siebie:-) Brzuska ty masz termin @dopiero w niedzielę więc może zrób jeszcze jeden, ja kupiłam taki dokładny i rano zrobię chociaż uważam że to bez sensu bo temperatura mi spadła i czuje bóle jak na @, ale powtórzę żeby być spokojniejsza, obiecuje sobie że od następnego miesiąca zero mierzenia temperatury i nakręcenia się, mam nadzieję że wytrzymam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska, bardzo mi przykro, ze tak nieciekawie przechodzisz ciaze. Wiec lez, lez i nie wstawaj po nic, bo dzidzius jest najwazniejszy :-) I miej na uwadze, ze przed 20tyg. ciazy plec jest bardzo prawdopodobna, dopiero po 20 tyg. mozna miec niemal 100% pewnosc :-) Osobiscie znam urocza dziewczynke, ktora na 2 pierwszych USG byla chlopcem :-) A potem siusiak zniknal ;-) Takze miej to na uwadze i nie kupuj jeszcze niebieskich ubranek :-) Chociaz zycze Ci faceta (i sobie). Moja lekarka do 20tyg. ciazy w ogole nie mowila, co jej sie wydaje, bo uwazala, ze to jest loteria i 50% szans, ze widzi dobrze :-) Agi, podobno nawet cien cienia cienia drugiej kreski oznacza ciaze. Nie wiem, jak to sie ma do temp., ale trzymam kciuki za jutrzejszy podwojny wynik!!! :-) Brzuzka, Ty sie w ogole nie sugeruj swoim testem, bo sie pospieszylas i juz :-) Kolejny bedzie szczesliwy Karola, na tokso robisz IgG i IgM. To o ile pamietam, oznacza, czy mialas i czy masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola badania na toxoplazmozę tak jak mówiła Melisqa IgM znaczy, że aktualnie chrujesz, a i IgG, że chorowałaś. natomiast ja mam wysokie IgG i lekarz kazał mi zrobić jeszcze dodatkowo "awidność toxo IgG" ono wykazuje jak dawno chorowałaś na toxo, jeśli zachorowanie jest świeże, to wówczas będąc w ciąży musisz antybiotyki braki, żeby zbić IgG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie termin mam w niedziele ale nie zrobie testu. Czekam na @. Mam wrażenie że i tak ja dostane. Śluz zmienił mi sie z takiego gestego bialego na taki delikatnie żółto brązowy jakby był początek @. I czuję sie taka wielka jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info :) trochę mnie stresują te wszystkie badania tzn nie same badania ale ich wyniki ;/ zawsze myślałam ze zajście w ciąże to będzie jeden numerek i już :P i nawet mi przez głowę nie przeszło, że będę musiała podjąć jakieś kroki w kierunku leczenia , no coż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa jakby siusiol zniknął to nie miałabym nic przeciwko :p ale na wczorajszym usg był bardzo widoczny:)cały dzień w myślach mam to jakim będzie chłopcem ,kim będzie,jak mu damy na imię, cierpliwie i grzeczniutko leżę w łóżeczku i wymyślam mężowi czego musi go nauczyć...radość jest przy tym ogromna:) dla mnie najważniejsze jest to,żeby dzidziuś był zdrowy i urodził się w prawidłowym, bezpiecznym dla niego czasie... ...przetrwam wszystko,żeby tylko ta kruszynka miała szansę na życie... ...dziękuję za gratulacje ;) ja na tokso robiłam igm i igg . Brzuska zrób test najwcześniej w poniedziałek.My w podwójnej obsadzie trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuska i Karola doskonale was rozumiem, tez mi się wydawało że zajście w ciążę to pestka, ale niestety tak nie jest, jestem z Wami dziewczyny bo w końcu musi się nam udać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska twój dumny jak paw, że synka będzie miał, mój mówi że córe by chciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka87 u nas było tak samo:) Mój mąż nie wspomniał o synku ani słowa cały czas słyszałam o córuni... a tutaj wyszły jego skryte pragnienia:):) Często dostaję kwiaty ale wczorajszy bukiet mega mnie zaskoczył:)myślę ,że związany był nie tylko z poprawą mojego nastroju ale również z wiadomością,że w brzuszku jest synuś:) Heh...Faceci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to samo mialam pytac :-) Dawajcie znac, kto dzisiaj testowal!! Ineska, to super :-) Moim zdaniem faceci marza o synach, ale nawet nie sa w stanie sobie wyobrazic, jak bardzo sie zakoc***a pozniej wlasnie w tych malych Ksiezniczkach :-) Ale, Ineska, cokolwiek sie urodzi, bedzie kochal nad zycie!!! A brzuszek juz masz? :-) Ja jestem w 9tyg. + 2 dni i jutro odbieram od krawcowej spodnie ciazowe i zaczynam je nosic, bo spodnie, ktore nosilam na pasku na 3 oczku nosze na gumce do wlosow zapiete, bo inaczej w nich nie usiade!!!! A to i tak 2 tyg. pozniej niz w pierwszej ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też jestem ciekawa jak tam testowanie. melisqa ja choć jestem w 6 tygodniu to już 3 pary spodni mi tylko zostały, strasznie odkłada mi się woda i jak usiąde to mam brzuch jakbym w 4 miesiącu była, w pracy już plotki a mi coraz ciężej to ukryć:) po wizycie jak będzie wiadomo że wszystko ok to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie brak @. Brzuch tylko boli od wczoraj. MelisQa jak ja juz bym chciala miec taki brzuszek i nie miescic sie w spodniach w ktorych teraz chodze ;-) Trzeba jednak cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa no pewnie ,że mam:) Najbardziej widać jak zakładam sukienkę albo obcisłą bluzeczkę. Pod luźnymi bluzkami jeszcze nie widać... Nie kupowałam jeszcze nic z odzieży ciążowej bo co przytyje to za kilka dni pewnie przez stres waga leci w dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jednak jedna kreska i nie widać tej drugiej :-(:-( nie mam dalej @ i objawy nikłe a już miałam taką nadzieję, we wtorek idę do gin i pewnie mi powie kiedy będę miała tą drożność tylko tego się trzymam i tylko w tym mam nadzieję. Zazdroszczę Wam dziewczyny brzuszkow tak pozytywnie, ja nie będę miała problemów z ubraniami bo sama jestem krawcową, często jestem zmuszona szyb dla siebie bo mam ponad 1,80 i trudno mi zawsze kupić coś gotowego, jakbyscie były bliżej to porzeszyłabym Wam spodnie:-), chciałabym mieć córeczkę bo wtedy mogłabym jej szyć piękne sukien:-(ki a tak narazie muszę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, ale Ci zazdroszcze!!! Ja do szycia mam dwie lewe rece :-P Z kazda dziura biegne do Mamusi ;-) Raz sobie bluzke ponad godzine i byla do wyrzucenia :-) Brzuzka, a Ty dzis nie testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa nie testowalam nie mam testu ale dam sobie spokoj na razie. Poczekam jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuska a jak się czujesz, ciekawe jak tam Karola czy dostała @ może chociaż jej się uda albo tobie. Nie wiem wydaje mi się że jak się robi test w dniu @ to powinien wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×