Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość lady_di
Kasia a Ty miałaś to HSG? Mogłaś po tym badaniu normalnie funkcjonować? Bo tyle się już oczytałam na ten temat że naprawdę się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
Witam 5 lat temu mialam robione hsg,to jeste nic groznego ,to jest tak jakby ci cewnik zakladali i wpuszczaja kontrast,po tym badaniu mozna normalnie funkcjonowac nic sie nie dzieje tylko ma sie lekie krwawienie.mi to badanie zle wyszlo oba jajowody nie przepuscily kontrastu i musialam miec laparoskopie zeby to sprawdzic ale wtedy wyszlo dobrze.obecnie teraz jestem po laparoskopi i histeroskopi zwiadowczej i nic nie znalezli zadnej przyczyny .Od pierwszego dnia cyklu zaczynam ziola pic.i jeszcze musze powiedziec ze niemam owulacji jestem stymulowana lekami dzieki temu mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_
siema dzie wczyny :) co nowego u was? kto bedzie testowal w najblizszym czasie ? ja planuje test ok 10 października jesli oczywiscie nie przyjdzie okres (mam nadzieje ze nie ) a jak sie u was sprawy maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
marti ja 8-10 mam dostać okres więc jak się nie zjawi to też będę testować ;p ahhh... jak bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_
aniulka to bedziemy wspolnie w tym samym terminie emocjonowac sie- licze na to ze bedziesz! bo ja to panikara jestem i bede przezywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
marti powiem ci szczerze że już nie robię sobie nadziei ;p po co znowu się rozczarować... Lepiej miło się zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Hej hej ;) Mi się właśnie @ skończyła przedwczoraj i co dziwne dziś rano zauważyłam płodny śluz.? Kupiłam testy owu i zrobiłam ale nie mam owulacji więc sama nie wiem o co chodzi... Generalnie owu powinnam mieć za tydzień - niedziela, poniedziałek wiec coś mnie ten śluz oszukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Witajcie. Również się dołączę. Starania rozpoczełam dopiero 3 miesiące temu. Dzisiaj zrobiłam test i jest wynik negatywny a jutro ma przyjść @ ale brzuch ani piersi nie bolą. Od tygonia boli głowa codziennie i często mnie mdli. Jak myślicie może za wcześnie test zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambola
I ja sie dolaczam do waszego grona.Staramy sie od stycznia 2013 i jak do tej pory nic u jeszcze cykl mi sie rozlegulowal...nie wiem kiedy nam sie uda zajsc.lekarka do ktorej chodze proponuje mi na razie leki ziolowe castagnus,przez 3 miesiace a ja to nie pomoze to to wtedy hormony.no oczywiscie witaminki wisiolek i kw.foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Pysia bardzo możliwe że za wcześnie. Jak jutro @ nie nadejdzie to pojutrze zrób :) 3mam kciuki :) Gambola robiłaś już jakieś badania? Marti i Aniulka za Was też mocno trzymam kciuki :) Miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam badania hormonow i usg wszytko jest ok.ostatnio mialam nieco stresow i zaczelam cwiczyc wiec lekarz podejrzewa ze to moze byc przyczyna rozlegulowania okresu no i podejrzewa ze mam cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady nie zaszkodzi trzymać :) ech... wiecie co, dzisiaj byłam u mojej maleńkiej chrześniaczki (2msc) i jak wyszłam z odwiedzin to mi łzy same poleciały ;( z bezsilności chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
pysia trzymamy kciuki :) daj nam znać jak tylko coś będziesz wiedziała:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
anulka jutro dam o wszystkim znać i rano zmierze tem. Jak narazie zmęczenie mnie bierze, chociaż jutro ma przyjść @ brzuch ani piersi nie bolą. Brak apetytu na słodycze które zawsze przed okresem pożeralam:) jestem rozczarowana dzisiejszym wynikiem testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Może mi doradzicie. Więc czy was przed @ bolą piersi i brzuch zawsze? i macie straszna chęć na słodycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
pysia mnie tak boli i jem przed okresem .Ajak bylam w ciazy to mialam brak apetytu,jutro ide robic badanie amh i boje sie strasznie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
pysia ja nie raz mam tak, że bym zjadła wszystko ze wszystkim np czekoladę przegryzioną ogórkami kiszonymi, a nie raz nie mam jakiegoś specjalnego apetytu. A piersi bolą mnie zazwyczaj tydzień przed @ a jak nie bolą to w dzień @ rwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_
a mnie piersi w ogole nie bola nie sa jakies wrazliwe ani przed ani w trakcie ani po okresie. Jak zaszlam w ciaze to pierwszym objawem u mnie byly mega wielkie i bolace piersi i to mnie zaniepokoilo bardzo, wiec chyba nie ma reguly kazdy ma inaczej. I ja np zadnych zachcianek nie mam nawet w ciazy nie mialam no moze poza napojami gazowanymi za ktorymi normalnie nie przepadam a w ciazy to jak uzalezniona- dzien bez gazowanego - nie bylo opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pysia i jak tam ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
zapomniałam się podpisać pysiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Ja przed @ zawsze mam chęć na słodkie :) w sumie to tak po owulacji parę dni mi się na słodkości zawsze zbiera. Z piersiami to jest różnie. Ale zazwyczaj bolą a przed samą @ przestają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Witajcie dziewczyny. Dziś dzień @ jak narazie cisza. Rano temp. 37. Brzuch dalej nie boli ani piersi. Jestem bardzo zmęczona. Mój partner zadowolony z braku okresu he. W piątek testowanie jak @ nie pojawi się. Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Pysia a Ty dziś powinnaś dostać @ tak? To przecież możesz jutro testować ;) Ja bym nie wytrzymała do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Tak dziś powinnam dostać @. Wytrzymam do piątku. Od tygodnia (może pare dni więcej) leci ze mnie biała wydzielina 2 razy na dzień czuje jak wycieka. Jest ona gęsta, nierozciągliwa i ma takie białe grudki co ona może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
ja też bym tak długo nie wytrzymała ;p ja jestem po kolejnej ciężkiej rozmowie z moim ukochanym... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
aniulka jaka to ciężka rozmowa była? Wytrzymam do piątku może przyjdzie @ ale czy w nawet gdybym była w ciąży to brzuch i piersi nie powinny mnie boleć? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pysia mi sie wydaje ze to grzybica takie ma objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
gościu a może masz rację:/ kiedyś słyszałam że grzybica nie ma wpływu na @ czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tego to juz niewiem ale nieswedzi cie a ni nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Nie no grzybica raczej na @ nie ma chyba wpływu. A co do dolegliwości to u każdego inaczej jest- moja siostra nie miała żadnych objawów. U niej jedynym objawem był brak @ i rosnący potem brzuszek :) Aniulka i na czym stanęło? Osiągnełaś coś czy nadal się upiera? Może on na razie nie chce dzieci mieć i dlatego nie chce się przebadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×