Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milka_123
Dziewczyny ja od dzis proboje z testami owulacyjnymi, moze to cos da;) probowalyscie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3008
ja probowalam,ale z 3 razy ale zawsze mi wychodziła jedna jasniejsza druga ciemniejsza kreska tak jakbyw ogole nie było owulacj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Mała MIA co masz na myśli? Dziś piesi ani brzuch nie bolały, jestem cały dzień zaspana i leciała ze mnie biała wydzielina i raz taka woda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia a moze to jednak ciaza tylko test nie wykryl. Ja mam takie dziwne pytanie. Jak przytulacie sie ze swoimi partnerami to cale jego nasienie pizostaje w was ? Bo ja mam wrazenie ze wiekszosc mi ze tak powiem ucieka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3008
tez mam wrazenie ze niekiedy dużo ucieka,a niekiedy nie.Gin kazala mi zawsze dużo lezec po i przekrecac się na rozne pozycje. Tak już chyba jest ze czesc tego i tak ucieka upłynnia się i wylatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki madzia myślałam, że coś ze mną jest nie tak. Spróbuję następnym razem dłużej poleżeć i się poobkręcać :) a nuż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola ciekawy temat poruszyłaś... Kurcze mi się zawsze wydawało że po pewnym czasie "musi wypłynąć", no bo co by się z tym stało? Ze mnie też wypływa i to w sumie dosyć szybko, może to jest jakaś przyczyna? Magda spróbuję się też "poobkręcać ;) " Pysia i nadal bez @? Może betę zrób? A jak wyjdzie że nie, to do gina na wywołanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Cześć dziewczyny. Dzis kolejny dzień bez @ cały dzień biała wydzielina i miałam dzis straszny ból w lewym jajniku ale podejrzewam że go przewiałam, zaczynają mnie piersi boleć ale nie sutki tak jak zawsze przed @:/ jestem nerwowa i śpiąca:/ kurde co tam w brzuchu może się dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Pysia moze naprawde zrob ta bete i zapisz sie do gina. Bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Hej dziewczyny:) ja dzisiaj mam straszny dzień ;( wszystko mnie denerwuje, złość wywołuje byle co choćby nawet to ze mój ukochany chcial mi pomóc przy sprzątaniu ;( po prostu czuje sie tak jak zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj @ juz prawie dobiega konca weekend sie zaczyna mozna spokojnie odpoczac ;-) ja za to dzis jestem pozytywnie nastawiona do wszystkiego. dobranoc kobitki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Witajcie dziewczyny. Kolejny dzień bez @. Poczekam do wtorku i zrobie test jak bd negatywny to ide do gin. Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
U mnie chyba owu nadchodzi bo czuję lewy jajnik :) Czas na przytulańce z mężem 😍 Aniulka a kiedy powinnaś dostać @ ? Pysia no ten Twój przypadek to mnie tak zastanawia że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Lady za 3 dni. Ale czasem 2dni później się pojawia.czyli do 10musi być. Pysia no ja tez ci kochana radze do lekarza sie wybrać bo cos jest nie Tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Cześć dziewczyny. Co się nic nie odzywacie. U mnie dalej brak @ jutro kupuje test. Boje się wyniku ale mój partner już nastawiony na dziecko jest he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Hej :) dzisiaj zamówiliśmy ziółka:) czekam na @ i zaczniemy od początku starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
witam aniulka a jakie ziola zamuwilas i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a ja mam taka sytuacje ze miesiaczke mialam ostatnia 4 wrzesnia zawsze mam regularne kochalam sie ze swoim facetem 15,16,18,19 do konca bez zabezpieczenia. miesiaczka spoznia mi sie 6 dzien. nie wiem czy to ciaza gdyz mam bole takie jak na @ bole jajnikow, bole podbrzusza mam wrazenie ze zaraz dostane a tu nic, nawet jak kocham sie z facetemw dzien spodziewanej miesiaczki to dostaje a teraz kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
kasia na allegro zioła ojca sroki:) gość radzę ci zrobić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
pysia i jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki pewnie wszystkie w pracy, tylko ja obibok w domu na tyłku :D dziecie spi, obiad sie robi wiec matka polka siedzi na necie! pysia - co do twojego braku @ wlasnie mi sie przypomnialo ze ja w pierwszej ciazy robilam test- wyszedl negatywny, a okresu nie bylo (wiec sie ucieszylam, brak okresu zwalilam na stres w pracy) poszlam do gina bo mialam akurat wizyte wczesniej umowiona a on do mnie "gratuluje, serduszko bije" wiec ten test moze za wczesnie zrobilas? proponuje powtorke lub test z krwii- napewno bedzie miarodajny aniulka z tym dentysta to dobrze myslisz, moj gin powtarza zanim ciaza najpierw dentysta i okulista :D mala mia- wiesz pewnie masz zracje ale ja wtedy o tym kompletnie nie myslalam, nie mialam sily w tamtej ciazy czulam sie fatalnie, co miesiac w szpitalu i nie chcialam sie wloczyc po sadach a tamta firma to duuza miedzynarodowa korporaja i maja prawnikow naprawde swietnych - szkoda slow. ale nie wyszlam na tym stratna mam kontakty, doswiadczenie i planuje otworzyc cos swojego - mam dosc zasuwania na kogos, uwag itp. baba śląska - witamy witamy- oczywiscie na tym topicku jest zalozenie ze kazda z nas do konca roku zaciazy :D inaczej myslec nie mozna dziewczyny co do wyplywania to moze to wydac sie smieszne ale moja znajoma robi zawsze po stosunku swiece... nogi na sciane i lezy 20 min.. u mnie bez zmian- okres bedzie ok 10 października- raczej w tym cyklu sie mi nie udalo eh wszystko prtzez delegacje meza- chyba go oglusze zwiaze i bede trzymac w lazience, wykorzystam i wypuszcze dopiero jak sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
marti mnie zastanawia moja temperatura bo zawsze dzień przed okresem mam ok 37 i mniej, a ostatnimi dniami miałam 37,5 a dzisiaj 37,6 (jutro @) ale odczucia takie same jak na @ więc nie robię sobie nadziei,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka - nie znam sie na tym kompletnie nigdy nie mierzylam temp. ale z tego co czytam to wzrost temp. jak najbardziej pozytywna sprawa przy staraniach :D oby okres nie pojawil sie ja w ogole jakas zielona jestem testow owulacyjnych nie robilam nigdy, lekow i ziol tez nie- moze zaczne za jakis czas jesli sie nie uda zajsc swoja droga co za ironia nie chcialam zajsc w ciaze to zaszlam teraz chce zajsc i nie moge- gdzie sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
marti no ja kiedyś brałam różne witaminki a teraz tylko kw foliowy i jadą do mnie ziółka o sroki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam o tych ziolach i kobiety sobie chwala - szybko zachodza w ciaze hm ... chyba zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
no właśnie, są skuteczne. Mam nadzieję że jutro już będę miała je w domku to zacznę pić tak jak to wskazane :) na pewno podzielę się z wami moimi "odczuciami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Anilka z tego co czytałam to bardzo czesto w b.wczesnej ciąży dziewczyny czuły się tak jak na @. Z tempką to ja jakoś się nie mogę zmobilizować żeby zacząć mierzyć... Ja mam dzisiaj jakiś słaby dzień:/ albo przesilenie jesienne mnie dopada albo jakieś przeziębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
zobaczymy co jutro bd dziewczyny... trzymajcie kciuki żeby ta cholera nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Cześć dziewyczyny. Od terminu @ mineło już 6 dni. Wykonałam dzisiaj test i jedna kreska. Już się klnąć chce:./ czemu nie mam okresu? Leci ze mnie biała wydzielina aż czuje jak wycieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×