Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość lady_di
Pysiu a te testy kupujesz z tej samej firmy czy z różnych? Aniulka 3mam moooocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Tak tej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
To leć jutro po testy z innej firmy! Może te jakieś wadliwe są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka762
poczekam dwa dni i zrobie kolejny. Kurde niewiem co już myśleć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
może masz racje lady_di a jaki test jest nalepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Oj tego to Ci nie powiem bo testu używałam raz w życiu tylko :( Ale po prostu weź kup z innej firmy niż masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:-D ja wlasnie zakonczylam @ I zaczynam od nowa. Moze warunki mi dopisza bo za 2 tyg jedziemy z mezem na weekend w gory a wtedy wypada mi owu. Moze akurat gorskie powietrze zaowocuje. Bo jak narazie w domu nerwowo. Mieszkamy w ciotka w jednym domu co prawda osobne mieszkania no ale ciotka stara panna I czasami daje nam popalic. Moj maz oaza spokoju a dzisiaj juz nie wytrzymal. Znacie ten film : starsza pani musi odejsc ? :-D czasami czuje sie jak w tym filmie. Aniulka moze I ja siw skusze na te ziollka no I oczywiscie trzymam kciuki zeby nie przyszla :-D moze razem z pysia bedziecie pierwszymi szczesciarami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
hej dziewczyny! dołączam do tematu,choc zapału mam juz coraz mniej. Staram sie od 10 miesięcy. Na początku obserwowałam śluz,mierzyłam temperature, latałam z tymi testami. Dzis nie mam juz siły trochę. od 2 cykli miało być spontanicznie. Kochalismy sie wylacznie bez zabezpieczen. Oczywiscie była nadzieja. W głowie plany, ale znowu zakończyło sie fiaskiem. negatywny test.Czekam teraz na okres i moze dlatego mam taki humor wisielczy. Licze na to, ze znajde wsród was wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jelonku :) miło, że do nas zawitałaś. 10 miesięcy to nie tak dużo, tu koleżnaki po 2- 3 lata się starają. Głowa do góry, trzeba zmienić podejście, że nowy miesiąc to kolejna szansa. Nie ma się co załamywać bo psychika i nastawienie też mają wpływ na nasze starania. Może za jakiś czas warto wybrać się do gina? może on zaproponuje jakieś rozwiązanie witaiminki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonku to razem czekamy na okres- u mnie byly starania ale nic z tego nie bedzie wiec niech (jak to nazwala aniulka) ta cholera przyjdzie i pojdzie i probujemy od nowa :D pisz zawsze jak potrzebujesz - wspomozemy :D lady co u ciebie? zyjesz? nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
melduje ze @ jeszcze nie ma, ale... 28 dnia zawsze do godz 16 przychodzi więc mamy jeszcze trochę czasu... A wszystko wskazuje ze tupta już coraz boleśniej i bardzo odczuwalnie. Nie długo idę zapisać sie na kolejna wizytę do dentysty i przy okazji odwiedzę moja małpkę (chrześniaczkę) i jej przystojnego 2 letniego sąsiada :) to sie dzisiaj mój ukochany nasłucha żalów i płaczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
marti żyję :) Oddzywam się zwykle popołudniami :) Dzis mam wolne i korzystam z pięknej jesieni :) Mi też dentysta jest potrzebny, ale po prostu od dziecka mam jakiś ogromny uraz do dentystów i idę jak już tabletki ni pomogą :( no boję się i już... Jelonku nie starasz się przeciez jeszcze długo... Spokojnie, będzie dobrze... Sylwestra WSZYSTKIE mamy spędzać z.... brzuszkami :) takie jest założenie :-) Karola to jakie narzędzia poszły w ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Pysia kupiłaś inny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
byłąm u gina 4 miesiace temu. Powiedziala mi,zebym sie nie stresowala, bo wszystko wyglada ok. Wszystko jest dla mnie ok dopoki nie otaczaja mnie ciezarne i kobiety z dziecmi. Wywoluje to we mnie takie niekomfortowe uczucie. Ale trzeba być dobrej myśli : ). Może im bardziej będzie wyczekane, tym lepiej dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Cześć dziewczyny. Nie kupiłam jeszcze testu. Stwierdziłam że poczekam do piątku. Dziś mocne ale bardzo krótkie kłucia w macicy hmm... Rano temp 37,2 + biała wydzielina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
u mnie nadal cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady jeszcze żadne ale to chyba kwestia czasu :D ale wam dziewuszki zazdroszczę tego przedokresowego czekania, ja dopiero będe mogła wypatrywać @ za jakieś 21 dni. Mam nadzieje, że uda nam się wszystkim przed nowym rokiem :D tak dzisiaj sobie myślałam, że szkoda, że trzeba celowac w ten jeden dzien w miesiącu +/- 3 dni. Jakby tak można było przez cały miesiąc móc zajść a takto się się czeka i czeka. Z drugiej strony czytałam, że jeśli trafi się w ten dzień owu to prawdopodobieństwo zajscia w ciąże nie przekracza 40% . I jak tu idealnie wycelować :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Jeszcze żeby w konkretną godzinę się wycelować dało... Nie mogę zrozumieć czemu ten świat jest tak dziwnie stworzony... Ci co nie chcą to mają dzieci i mordują, a Ci którzy pragną najmocniej na świecie to ni mogą :/ Może podejście trzeba zmienić i nie chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Aniulka a masz test na jutro rano???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady nie mam ale tak czy tak poczekam do 10-tego :) jutro powinny ziółka dojechać a tam jest test w prezencie:) na w razie "wu" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Tak tu wspominacie o tych ziólkach ale nie wiem czy któraś pije? Ja drugi cykl... Skończę trzeci cykl i wezmę się za ziółka na zrosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady no ja zacznę teraz dopiero, zobaczymy co z tego wyniknie. I pewnie jak efektu nie bd to też zakupię te na zrosty. Słyszałam i czytałam wiele pozytywnych działaniach o nr3 więc i takie zakupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
witam was ja tez jak sie nie uda to zaczynam pic ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
witam jak nie uda mi sie to tez zaczynam pic ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
No właśnie ja też ale one to chyba pomagają jak owulki nie ma... A z tego co u siebie zaobserwowałam to owulację mam, z tym że teraz jak piję te zioła to o wiele mocniej ją odczuwam :) A te na zrosty zacznę pić skoro lekarz mi o HSG mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3008
hej dziewczyny jak te ziola się dokładnie nazywają o których piszecie. Ja teraz czekam na rezulty naszych staran..nie były az tak bardzo intensywne jakbym chciała.ale zawsze jest jakas nadzieja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie planowanie udało jutro idę do gina potwierdzić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Gościu gratuluję! !!!! Madzia chodzi o zioła o. Sroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
pysia teraz wiem jak sie czujesz nie mając okresu... Ech... Już bym chciała wiedzieć co jest grane. Ale trzeba być cierpliwym. :) a jak tam u was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×