Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość pysia99
nic mnie nie swędzi ani nie pieczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny glowa do gory na kazda przyjdzie czas ja czekam na malenki cud juz prawie 6 lat.......w przyszlym roku czeka mnie in vitro ale sie nie poddaje mimo ze juz wyplakalam wiele lez i wycierpialam zycze duzo cierpliwosci i jeszcze raz cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki:-D my z mezusiem tez sie staramy o pierwszego babasa juz od lipca I narazie nici. Od miesiaca zazywam castangus. @ Ma nadejsc za 3 dni I wszytkie znaki na niebie wskazuja ze tak sie stanie. Takze czuje ze w tym miesiacu nici z tego. Ale nie ma sie co zalamywac I trzeba probowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu a czemu bedziesz podchodzic do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady nic do przodu nie ruszyło. A może i nawet masz rację, bo ostatnio to ja już coraz częściej tak myślę, że może on nie chce i wgl. choć twierdzi że chce i to bardzo ale jakoś nic nie robi w tym kierunku :( a mnie dziewczynki dziś wzięło na sprzątanie że ho ho ;p dopiero skończyłam :) nie wiem skąd tyle energii we mnie. Ale czas na kąpiel i nyny :* dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kobitki. Jak tam samopoczucie? u mnie jeszcze dwa dni do @, dolegliwości jakby ustały... zobaczymy co będzie. i tez mam anulka chęci do sprzątania :D wypucowałabym każdy zakamarek domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniewaz maz posiada przeciwciala plemnikowe malutkp plemnikow do tego nasienie bardzo slabe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie musi to być starać się tyle i nic :( mam nadzieje że wam się uda i wszystkim tu zgormadzonym forumowiczkom. Mnie najbardziej denerwuje to, że ludzie którzy nie chcą mieć to mają od strzała , przez przypadek na jakiejś dyskotece, a Ci którzy pragną za cholerę nie mogą. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
karola, jak słyszę w tv "kolejne zamordowane dziecko" to aż chciała bym wejść przez telewizor do tych ludzi i sama bym im wymierzyła kare śmierci... Ojj długo by cierpieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Witajcie dziewczyny:) U mnie drugi dzien bez @. Po obiedzie wypiłam kawe i strasznie mnie zemdliło: a tak ogólnie spać się chce, głowa boli i wszystko mnie drażni. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
pysia... to kto wie ??? :):) a mi doszedł teraz taki problem że coś okropnego :( Nie zdrowotny ale też bardzo poważny :( Nie wiem czemu to życie tak mi po d***e daje :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za to @ dwa dni przed spodziewanym.. troche mi smutno :( miałam nadzięję, że na październikowy wypad w góry pojedziemy już w trójkę... pysia może akurat się udało :) byłoby super :) ladi_di co się stało? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola ja do kolejnej @ podchodzę jako do nowej szansy. Lepiej że wcześniej niż zaczęła by się spóźniać i dawało by to tylko nadzieję. Co się stało? Dostaniemy sporą karę finansową ;'( generalnie za niewiedzę :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Dziewczyny szczerze mówiać to jeszcze nie pora dla mnie na dziecko. Postanowiłam w tym miesiącu sobie odpuścić na jakieś 3 lata z dzieckiem ale gdzie ten @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
pysia testuj już nio :) ja jeszcze 6 dni do okresu i wiem na 100 % że bd tak jak co miesiąc co do godziny... Nie robie sobie nadziei. Lady człowiek całe życie się uczy,ale wszystko się ułoży zobaczysz:* Ja tylko czekam na nowy cykl i zaopatruję się w ziółka o.sroki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Jutro kupię test a w piątek rano zrobię chociaż czuje że wyjdzie jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Witam:) Dołączam do tematu. My zaczynamy trzeci cykl starań. Moim koleżankom udawało się zajść za pierwszym razem, myślałam że u nas też tak będzie. Przez głowę przechodzą mi już głupie myśli chociaż wiem że za wcześnie żeby się przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czulam @ I sie potwierdzilo. Pysia czekamy na wyniki . Ja za 5 dni zaczynam od nowa. A jak czesto sie przytulacie kobitki? Celujecie w owu? Czy moze systematycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Milka_123 Witam cię w naszym gronie:) U mnie też 3 cykl ale po @ sobie odpuszczam starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Wiem że się jakoś ułoży ale powiem Wam szczerze że ze wszystkim w życiu od początku mamy z mężem pod górkę :'( pociesza mnie to że wiem że zawsze mogę na niego liczyć i on na mnie też... Aniulka sama kompletowałaś ziółka czy na allegro gotowe zamawiałaś? Pysiu a co się stało że zmieniłaś zdanie? Milka witaj:) trzeci cykl to przecież jeszcze nic. Ja tak myślę że lekarze sugerują się rokiem bo przez ten czas kobieta się w sumie uczy dopiero swojego cyklu, bo jednak utrafić w owulację nie jest tak prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
1986Karola Ja się przytulam kiedy mam na to ochotę. W pierwszej ciąży cudem zaszłam mój partner doszedł we mnie tylko 3 razy i bum mała fasoleczka mi w brzuchu się pojawiła i niegdy jej już nie ujżę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
lady_di Zdecydowałam że najpierw wszystkie sprawy prywatne pozałatwiam. I tak za ok. 3 lata od nowa starania zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Wiem dlatego jeszcze się nie nakręcam, co nie zmienia faktu że bardzo bym chciała żeby nam się udało. No właśnie Pysia99 czemu rezygnujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Pysiu poronienie miałaś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Tak ;/ poroniłam w 8 tc . Wiecie co strasznie boję się zajść znów w ciążę ale mój partner zapewnia mnie że teraz nam sie uda ale ja się tak strasznie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
pysia99 tzn ze nie donosiłaś poprzedniej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Przykro mi :( A lekarz podał przyczynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny glowa do gory I koniec smutasow .lady cudowny maz to podstawa . Jestesmy szczesciarami ze mozemy na nich liczyc. Pysia a co sie stalo ze odpuszczasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×