Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Przykro mi, Niunka, ze jednak @ przyszla. Nie powinno tak byc :( Mialam naprawde nadzieje co do Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka głowa do góry pamiętaj to nie koniec, to początek i nowa nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Maxim77 właśnie były byśmy już mamami...echh jakie to smutne ze jednak tak się nie stało jak o tym pomyśle:( wiem jak Ci trudno z myślami o tym co się stało dlatego sama wiem po sobie ze wsparcie pomaga! MelisQa, fasolka87, 1986Karola ja tez miałam nadzieje naprawdę większą niż dotąd, ale niestety jednak się nie udało, ciekawe co powie mi lekarz mam wizytę 4 marca, i znów w tym cyklu szykuje się na zastrzyk wiec może teraz cos zaskoczy:) dzięki Wam za wsparcie i za wiele cennych informacji od MelisQa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Niunka jestem z toba i trzymam kciuki za ciebie w nastepnym cyklu ;-) MelisQa mam zamiar mierzyć temp i robic testy owulacyjne moze akurat sie uda :) Fasolka nie przejmuj sie tesciami. Ja powiedzialam tylko swojej mamie i nikomu wiecej o tym nie mowimy. Moja tesciowa uwaza ze mlodzi ludzie powinni od razu miec dzieci jej jeden syn wpadl wiec uwaza ze my tez zaraz bedziemy miec wiec jej nic nie mowie nie chce glupich i przykrych komentarzy. U mnie wlasnie konczy sie @ wiec po weekendzie rozpoczynamy dzialania :) a teraz wyjezdzam na weekend odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ogladam rozmowy w toku na ttv o maloletnich matkach 15-16 letnich. Krew czlowieka zalewa jakie te dziewczyny sa glupie i ze maja dziecko! I niektore sie nawet dobrze nie potrafia nim zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Jestem właśnie po badaniach prenatalnych. Z dzidziulkiem wszystko dobrze:)Piękne fika koziołki:):)i boksuje rączkami:) Ogromnie mi ulżyło bo na samą myśl o tych badaniach miałam gęsią skórkę.Bałam się ich okropnie.Cudowne uczucie z wizyty na wizytę oglądać zmiany jakie się dzieją z tą maleńką istotką,która jest częścią mnie:):) Natomiast u mnie lekarz stwierdził niski przepływ ciśnienia krwi i do końca ciąży będę brała acard:(Uspokoił ,że dawka 75 mg nie zaszkodzi dziecku. Poczytałam o skutkach niskiego przepływu i nie ma z tym żartów...kolejna wizyta 13 marca oby ten czas szybko minął... Kobietki cały czas was podczytuję i ogromnie trzymam kciuki za każdą z Was!Nie poddawajcie się!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Witam dziewczyny :) późno już ale chcę się zameldować ;) Niuńka w następnym cyklu na pewno się uda. Ja też raczej nic nie wskórałam w tym miesiącu, takie mam przekonanie i ambitnie wzięłam się za malowanie mieszkania :) jestem dopiero na półmetku a już opadłam z sił, ale wolę się czymś zająć niż odliczać dni do @. Planowo ma przyjść w sobotę ale może być poślizg do 2dni. Czuję się pod tym względem całkiem dobrze tylko piersi mnie bolą, psmu jakoś nie było widać... hmmm czas pokarze. Jak tylko coś się zmieni, dam Wam znać. Dalej trzymam kciuki za nas wszystkie ;) Pozdrawiam i spokojnej i owocnej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera, miłego remontowania :) Niuńka, nie ma za co, staram się pomóc, jak mogę. Z tą kuzynką łączy mnie akurat zażyłość, stąd taka moja wiedza na ten temat. Dzielę się, bo coś tam od niej liznęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesska super, że z twoim bobasem wszystko ok :) ale Ci zazdroszczę (pozytywnie) :) dbaj o siebie kochana :) mam nadzieje, że żadne dolegliwości ciążowe nie zabierają Ci radości oczekiwania :D wera nie mów hop :) musisz nam tu odrwócić złą passe i pochwalić się II kreskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola dziękuję:) Dbam o siebie bardzo.Na szczęście wymioty już ustąpiły, zmęczenie i senność jeszcze o sobie przypomina ale to nie zabiera radości z oczekiwania na dzidziulka:):) Kochana mam nadzieję ,że w marcu Ty zobaczysz upragnione dwie tłuściutkie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Inesskaa - pewnie po prenatalnych jestes spokojiejsza bo to jednak ważna badania i odczuwa sie po nich podobno ulgę :) ciesze sie ze z Twoim dziudziusiem wszystko dobrze :) wera_84_ nic nie wiadomo i nie przemeczaj sie z tym malowaniem bo wiesz jesteś pod lupą do póki nie będzie jasne jaki wynik u Ciebie :) :) MelisQa kolejny cykl z Pregnulem zobczymy jakie efekty i niespodzianki przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa a wracajac do twojej kuzynki to dopiero po 4 latach lekarze coś w końcu jej przepisali na cykle bezowulacyjne? Bo moja koleżanka która tez mnie wspiera to po ponad roku staran i obserwacji lekarza dostała leki na wywołanie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
hej dziewczyny. chcialam sie was poradzic jestem tu nowa. otoz w listopadzie okazalo sie ze mam puste jajo plodowe w 9 tygodniu, oczyszczilo sie samo, nie mialam zabiegu. lekarz zalecil aby sie wstrzymac ze staraniami ze 3 cykle. 28-01-2014 mialam miesiacze mam ja regularnie 28-29dni. tzn zawsze mam 28 teraz mialam 29. kochalam sie z moim partnerem 10,11,13,14, lezalam nawet z nogami w gorze;] myslalam ze jest jakas szansa na zajscie w ciaze, ale pobolewa mnie brzuch tak jakby jajniki przed miesiaczka, do tego podczas siusiania mam jakby taki lekko rozowawy sluz, i pewnie dostane okres. juz sama nie wiem kiedy sie kochac jak w polowie to nie wychodzi, a myslalam ze po poronieniu przyjdzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
gość2 nie ma reguły, ja poroniłam 23 maja 2013 roku, po trzech cyklach zaczęłam starania i jak dotąd w ciąży nie jestem, mimo że wtedy zaszłam za pierwszym razem. Niestety chcesz rozśmieszyć Pana Boga to opowiedz mu o swoich planach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńkaa2013 ojjj ulżyło mi ogromnie:):) Sama pewnie tego doświadczysz już niedługo:) Trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńkaa2013 ojjj ulżyło mi ogromnie:):) Sama pewnie tego doświadczysz już niedługo:) Trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka, ona brała 3 rodzaje leków co cykl. Najpierw kilka dni jedne, potem drugie i na końcu luteinę na ewentualne podtrzymanie. Miała takie 3miesięczne kuracje i wtedy owulacja bywała. Raz miała cystę jak Ty, bo jajeczko nie pękło i miała cykl ponad 40dniowy. Po 3 latach z Pregnylem się nie powiodło i na rok (niecały) sama sobie odpuściła chodzenie kilka razy w miesiącu do lekarza. W październiku minęły 4 lata, odkąd się starają. Odpoczęli psychicznie i w listopadzie wzięła Pregnyl. Rodzi w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska super słyszeć dobre wieści o twoim dzidziusiu, zobaczysz jak szybko zleci a już będzie przy tobie. a która testuje w najbliższym czasie? czekamy wszystkie na dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ja nie testuje, na 99.99999% @ nadejdzie u mnie 25.02 tudzież wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Jestem realistką ;) i niestety nadal jestem straaaasznie przeziębiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, mam nadzieje ze jestescie w stanie troche mnie uspokoic, a może ktoras z Was miała podobnie, Mianowicie staramy sie z mężem o dzidziusia, w tym cyklu kochalismy sie w dni płodne, w dniu planowanej @ dostalam cos podobnego do okresu ale nie mozna tak tego doslownie nazwac poniewaz trwal 3 dni, byl bardzo skąpy, bez skrzepow i żadnych objawów ze to jest @ { chodzi mi o ból piersi czy cos takiego } nigdy tak nie miałam, zawsze byl bardzo obfity @ ze skrzepami i tradycyjnymi bolami przedmiesiaczkowymi. w dodam ze w trakcie tego krwawienia zrobilam test i wyszedl negatywny, czy jest mozliwosc ze jednak jestem w ciazy czy moze to od czegos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
gościu wątpię żebyś była w ciąży, ale test możesz tak dla pewności powtórzyć. Okres mógł się skrócić z najróżniejszych przyczyn. Ja też czasem tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera_84_________29lat____2______@ 22.02.2014 maxim77________27lat_____6______@25.02.2014 lady_di _________26lat____26______@ 04.03.2014 Marcelka89______24lata____8_____@05.03.2014 aniulka0341_______21lat____22____@6.03.2014 cytrynka_5_______25lat____25_____@08.03.2014 fasolka87_________27lat____6____@09.03.2014 1986Karola_______27lat____8_____@14.03.2014 agiii32________32lata_____6______@15.03.2014 brzuzka24______23lata____9_____@15-16.03.2014 niuńkaa2013_____29lat_____5_____@21.03.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) chwile mnie nie było , i tak sobie wyobrażałam że wejdę ,,tu,, i zobacze jakieś szczęśliwe komentarze że któraś z nas zaciążyła ....ale niestety :/ chciałam się z jakiegoś powodu ucieszyć bo mam ostatnio kiepskie dni :( Ciekawe co z Werą ? dzisiaj spodziewała się @ - oby ta franca nie przyszła .... Ja niestety z wielkim bólem muszę przyznać że moja @ zbliża sie wielkimi krokami :( jestem rozdrażniona , boli mnie brzuch i wczoraj znowu prawie jednym tchem pochłonełam czekolade , jak zawsze przed tą francą-@ . Ehh czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Dziewczyny u mnie na razie cisza :) dziś 28dc ale może przyjść w 30... Będę meldować jakby coś się zmieniło. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam kciuki za kazda z Was :-) Najmocniej w tej chwili za Were, bo osiaga nam tu punkt wrzenia :-) W ogole widze, ze poginely nam dziewczyny!!! Gdzie jestescie? Wracajcie nam tutaj zachodzic w ciaze :-) Ta tabelka z @ ma nam sie zamienic w terminy porodu i bedziemy tak samo za siebie odliczac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
MelisQa dziewczyny się dziś pewnie relaksują :) No też mam nadzieję, że ta tabelka niebawem przekształci się w terminy porodów i będziemy dalej kciuki trzymać ale już za szczęśliwe rozwiązania ;) U mnie dalej cisza, to 29dc oby tylko nie przed burzą. Max do wtorku czekam i robię test. Pozdrawiam i miłego popołudnia Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×