Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham  morze  o  świcie

Ona nieśmiała on nieśmiały

Polecane posty

Gość Kocham  morze  o  świcie

I kto ma tutaj zrobić pierwszy krok? Gapią się na siebie, coś wisi w powietrzu, ale na tym się kończy... Żadna ze stron nie ma odwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Kiedy ja nie jestem żadna Fiku. Z kimś mnie mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Ale w jaki sposób? Nigdy nie miałam chłopaka, jestem strasznie wstydliwa, a on też wydaje się onieśmielony. I jak mamy się ze sobą spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co was łączy? W sensie chodzicie razem do szkoły, pracy, jakies zajecia dodatkowe?? i czy rozmawiacie czasami czy tylko sie do siebie usmiechacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Myślisz, że się nie przestraszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Jesteśmy znajomymi z uczelni. Nasz kontakt jest minimalny - mówimy sobie cześć i się czasami uśmiechamy do siebie. Ale na tym się kończy. On jest rok wyżej ode mnie, więc nawet o notatki nie mogę poprosić. Strasznie mi się podoba i wyczuwam, że ja też nie jestem mu obojętna, ale obydwoje jesteśmy zamkniętymi w sobie osobami trzymającymi się nieco z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Chciałam już dać sobie spokój, skoro on nie przejął nadal inicjatywy, ale też nie potrafię o nim zapomnieć. Zaintrygował mnie sobą i wyczuwam w nim bratnią duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest rok wyzej to wlasnie mozesz poprosic o notatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze jest na innym kierunku ale to zawsze mozesz zapytac czy chociazby nie zna kogos kto by mial do sprzedania notatki:) a jak ten sam kierunek to jest milion pretekstow chociaz by wypytanie o profesorów, przedmioty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Sama nie wiem, czy pasuje tak znienacka podejść do jakby nie było obcego faceta i prosić o notatki. Marzę, żeby nadarzyła się jakaś okazja typu koncert (wiem, że słuchamy tych samych zespołów, widziałam go nawet na pewnym festivalu niedawno, ale był z kolegą, więc zabrakło mi odwagi, aby podejść), ale no kurcze... będzie trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie sytuacje, jest ich mnóstwo. Cóż, mówiąc szczerze skończy się tylko na patrzeniu, to jest sytuacja patowa, żadna strona nic nie zrobi. Ale będzie co wspominać kiedyś ;) Aha, często nieśmiałych chłopaków podrywają jakieś przebojowe dziewczyny i zostają ich żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Nawet mnie nie strasz. Chciałabym coś uczynić, ale wszak jestem kobietą i nie wiem, czy mi wypada. Już nie wiem, jaką sytuację mam zaaranżować, abyśmy wpadli na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Dodam, że mnie inni faceci nie interesują, takich przebojowych to się dopiero się krępuję, a on wydaje się bardzo fajnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham  morze  o  świcie
Może czyta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×