Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

ODCHUDZANIE PAŹDZIERNIK 2013 kto wbija

Polecane posty

Cześć wszystkim !! Zakładam ten temat chcąc zmobilizować sie i innych do zrzucenia kilogramów ;) MOIM ZALOZENIEM JEST WAZYC SIE CO TYDZIEN i wpisywać rezultaty, moze w ten sposób zaczniemy rywalizować, ale również wspierać sie i doradzać ? Kto dołączy ? Hallo ? Dawać !!!.;D Rodzynek pulpecik czekaaaaa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzyszo
To ja razem z Tobą :) Chcę zrzucić ok 10 kg tak w max 2miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Hejka.Przyłączam się.Waga 88kg,cel 55kg.Do przyszłych wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet1980
przyłączę się ale po 12.10 bo 12 mam wesele siostry męża.cel to 60kg a mam 80kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, razem razniej !:) Ja zaczelam dziś, zjadlam 1100kcal. Waze 93 kg przy wzroście 1.71 chce ważyć 60kg. Ja do lipca chce pozbyc sie 20 kg, potem zostanie mi rok na zrzucenie jeszcze 10 kg, chce isc do ślubu fit !:D dziękuję Wam że dolaczylyscie, mialam kuzynke 1.68wzr waga 112 kg ale chyba nici z jej odchudzania razem że mną ... Zabelek widzę. Że chcesz zbić tyle co ja, najssss !:D Bet1980 Czekamy !!! Trzyszo jaki masz plan na zgubienie tluszczyku ? Jakieś cw, dieta ? Pochwal sie jak zaczniesz widzieć efekty !!! Mobilizujmy sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle na stałe bez jojo
Hej dziewczyny chętnie zacznę z wami od poniedziałku bo jutro mam rodzinne gotowanie pierogów:) a zdarza sie to u nas tak rzadko ze szkoda przegapić:) ja ważę teraz jakieś 76 a chce ważyć 65 i mieć płaski brzuch do wakacji z waga może uda się wcześniej gorzej z brzuchem:( a no i wzrostu mam 174cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak sie wazymy ? Raz na tydzień, na 2 tyg, miesiąc ? Ja tak palnelam na początku, ale w sumie nie wiem :P fajnie, ze jest Nas coraz wiecej !;) Odezwe sie jutro wieczorkiem co jadlam :P milego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje w poniedziałki, ja będę w każdy podawac spadek wagi, mimo to waze się codzien i zapisuje sobie wage:) ja dziś na sniadanie 2 kromki chleba 2 parowki, na obiad 2 krokiety z mięsem będą, a na kolacje, nie wiem moz epol kubka dużej jogobelli light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
to ja zaczynam razem z wami:) mam 160 wzrostu chce wazyc 53-55kg jeszcze w tym roku na sylwestra ubrac piekna sukienke iwygladac w niej cudnie. Jutro podam dokladna wage moja bo dzis zapomnialam sie zwazyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzyszo
Hej :) Ja też zaczynam razem z Wami. Już wcieliłąm w życie treningi z Tiffany Rothe. Waga wyjściowa 90kg przy 172cm. Póki co chiałabym zrzucić 10kg. Moim największym problemem są biodra i brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
O Matko!!Smerfetko9,przecież z ciebie nic nie zostanie po tej diecie...Jeżeli chodzi o mnie to odchudzam się już od 10 dni,schudłam przez ten czas chyba 2kg.Piszę chyba,bo raz na wadze jest mniej 4kg,a innym razem 2...Więc dokładnie nie wiem,ale i tak zawsze najlepiej widać efekty po ubraniach.Jeżeli chodzi o dietę to staram się nie jeść słodyczy,nie pić kawy ze śmietanką 12%(!!!!)-tylko z mlekiem,jem ciemne pieczywo,dużo warzyw i staram się jeść 5 posiłków w ciągu dnia.No i po godzinie 20 jest całkowity zakaz jedzenia.Oprócz tego powróciłam do moich ukochanych ćwiczeń.Jakieś 30 kg temu byłam bardzo,bardzo aktywna(nawet za bardzo),w momencie kiedy zaczęłam tyć,darowałam sobie też wysiłek fizyczny,no i dziesiątki kilogramów poleciały w górę.Ale teraz znów ćwiczę!!Chociaż muszę przyznać że kiedy waży się 90kg to najprostsze ćwiczenia to masakra.Znalazłam turbo spalanie Chodakowskiej i codziennie staram się ćwiczyć.Motywuje mnie to że przez kilka dni diety i ćwiczeń jest odrobinkę lepiej-nie mam już kilku oponek na brzuchu,tylko jedna większą,hi hi.Czy ktoś mi napisze jak robić buźki?Moja największa waga(pod koniec ciąży) to 104kg.Marzę o 55kg.Wtedy będę najszczęśliwszą osobą na świecie.A jak tam u was,dziewczyny?Nie było sobotnich grzeszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
u mnie byly:( 1,5 drozdzowki i 3 kostki gorzkiej czekolady:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
zonka_zonka - to i tak nieźle,ja słodycze omijam szerokim łukiem,bo pewnie na trzech kawałkach czekolady bym nie poprzestała niestety.Poza tym gorzka,nie ma tragedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
jak tu poradzic sobie ze slodyczami hmm... musze sprobowac moze dam rade nie skusic sie na jakiegos.... wkoncu to tylko chwila przyjemnosci a potem idzie w biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Ja po swoich ćwiczeniach jestem tak wykończona,że szkoda mi marnować wysiłek jaki w nie włożyłam.To mi trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
no tak racja.... chyba zaczne moja diete jogurtowa: rano i na kolacje jogurt nat, obiad male ilosci ale to co mama ugotuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
witajcie;) jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedeechudaa
również sie przyłączam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłośniczkaJedzenia
Hej dziewczyny, bardzo chętnie się przyłączę. Ważę 62,5 kg a chcę 54... moim założeniem jest dieta do 1000 kcal i co najważniejsze REGULARNE POSIŁKI oraz duuużo rowerka stacjonarnego. Przygarniecie mnie? Daje sobie czas do Nowego Roku... Wzrostu mam coś ok 175. Może tragedii nie ma, ale mam taką budowę, że na szczupłą dziewczynę też nie wyglądam... a chciałabym i to bardzo. :) Mogę się do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinna
Hey, tez sie przylaczam :) chce zrzucic 10 kg i zrobic plaski brzuszek.Plan : fitness 5x tydzien, boze daj mi sile! zero slodyczy, zero jedzenia po 20, ograniczenie chleba, makaronu itp Fajnie, ze jest grupa wsparcia!!! bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinna
chcialabym osiagnac cel do 1 stycznia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłośniczkaJedzenia
Ja założyłam sobie narazie następujące zasady: 1. Jeść do 1000 kcal dziennie podzielone na 4-5 psiłków. 2. Codziennie ruszać się minimum 1 godzinę. (chodzenie po jedzenie się nie liczy ;)) 3. Nie traktować rowerka jak wieszaka na ubrania. 4. Co jakiś czas mierzyć za małe jeansy (motywacja). 5. Zrezygnować z jasnego chleba, makaronu, ziemniaków, kasz (tylko jaglana) i białego ryżu. 6. Codziennie jeść ważywa. 7. Ostatni posiłek jeść przed 18. 8. Ważyć się jak Wy, co poniedziałek (oczywiście od 14ego października). 9. Chudnąć! 10. Trzymać się z daleka od słodyczy. (W moim wypadku najlepiej nawet nie być obok nich podczas zakupów) 11. Przestrzegać zasad. Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłośniczkaJedzenia
To zazdroszczę Laleczko, że to na Ciebie działa... Ja należę do osób, które muszą sobie wszystko planować, bo inaczej nic nie wychodzi. :/ Konkretnie, minimum godzina ćwiczeń, bo jeżeli będzie samo "poćwiczyć" to stanie na jakiś 15 minutach, jeżeli wogóle do ćwiczeń dojdzie... No niestety jestem człowiekiem chaosu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja tez planuje swoje posiłki, po prostu jem miedzy 10 a 18 trzy posiłki po 450, 600 i 150 kalorii, orientuje się co ile ma mniej więcej a jak nie wiem szukam informacji w necie:) podoba mi się ta dieta bo po pierwsze chudne po drugie jem to na co mam ochote tylko mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×