Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

ODCHUDZANIE PAŹDZIERNIK 2013 kto wbija

Polecane posty

Gość Żabelek
No wiem,nieźle mi przybyło.Najwięcej po ślubie!!!A to wspólne obiadki,kolacyjki z winem,lody...i pooszłoo!!A mój mąż schudł,jak na złość.Nieźle razem wyglądamy.Odkąd jestem na diecie nie jem słodyczy,niczego nie słodzę,nie piję alkoholu,nie jem białego pieczywa,na obiadki chude mięsko,zazwyczaj pieczone.No i ćwiczę.A tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
O rany!!!Jak późno!!!Muszę iść spać.Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Rzadko tu zaglądam ale na razie tylko tak mogę. Dzisiaj mija dokładnie tydzień odkąd postanowiłam znowu zacząć się racjonalnie odżywiać (zaczęłam w tamten czwartek). Weszłam dzisiaj na wagę i nie mogłam uwierzyć własnym oczom! Mam -4kg na wadze!! wiem, że pewnie połowa z tego to woda itp. ale mimo wszystko widzę, że się coś ruszyło i to mnie cieszy :) Czy jest tutaj ktoś kto też stosuje dietę 5:2? Chciałąbym się dowiedzieć jakie wy macie spostrzeżenia na tej dietce. Jak na razie jestem suuuper zadowolona i chociaż jest momentami ciężko, to wtedy zapijam się ziołowymi herbatkami :) Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. No ja jestem w szoku a zarazem zadowolona z wagi:) chociaż z mojego jedzenia to nie:(ale ubyło mi 2kg od wtorku chociaż troszkę więcej jadłam może te ćwiczenia coś dają może:) oby tak dalej:)Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no patrz ! Ty po ślubie a ja przed, nie wiem co gorsze :b mój Luby dobrze gotuje no i to jest ten problem KOLEJNY a przy gotowaniu desperados smakuje jak w letni wieczór :P Bylam u ginekologa, jak nie zrzuce wagi, ciężko mi będzie zajść w ciążę a tak za 2 latka pasuje popracować nad potomkiem. Chwilę poleze i Ide na wagę :D Cuilwel niestety ja nic nie wiem o diecie 5:2 ja poprostu nie jem slodkiego, sosow, białego pieczywa, masła, wieprzowiny, tluszczy itd, staram sie jeść dużo wazyw i drobiu i pić dużo wody ( pije od 2-3 l dziennie) no i ruszać sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem po ślubie już 3 latka i muszę zwalać swoje kg bo też chce mieć dzidzie ale mam z tym dobrze że mój mąż nie umie gotować i co ja mu ugotuje to musi to zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! jestem taka happy, ze musze sie gdzies uzewnetrznic, a temat o odchudzeniu jest najwlasciwszym miejscem. Od 4 dni jestem na diecie warzywno-owocowej (Ewa Dabrowska). I powiem Wam, ze ta dieta jest reweeelacyjna! Juz po 4 dniach czuje przyjemna pustke w zoladku, ale zero glodu! Warzywa i owoce daje niezliczone mozliwosci kulinarne, mozna kombinowac, ze hej! Czuje sie lzejsza, zdrowsza i szczesliwsza. Dzis jak wstalam rano to myslalam, ze rozniose mieszkaie tyle mam energii. Goraco polecam post warzywno owocowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy!!! Jestem i ja po sniadaniu zwanym jajeczniczką :) Trochę sredniedietetycznie ale dzien dlugi więc zdołam strawić . Ruch mam dzisiaj zaplanowany - bedzie to mycie auta :p super nie???? Ale mam duze , czarne , brudne wiec zadziała to jak istny fitness hihih. Co wicej zamieściłam w stopce wymiary bo z tym ważeniem to w kółko az na plusie , raz na minusie :D Rodzyn-ja jak wiesz po slubie i mysle ze w tą moja strone to gorzej bo facet poslubił sexi laseczke a mam na codzien sexi baleronka:p Wieczdecydowanie jestem przekonana ze bycierubaskiem przed slubem jest o niebo lepsze niz roztycie sie po slubie ... bo to tak jakby sie czlowiek nagle przestal starac :) U mnie przysłuzyła sie temu praca i tu ciasteczko tu dwa , a ze duza firma to praktycznie codziennie ktos miał urodziny i tak się podziało:) SPADKU WAGI GRATULUJE BO TO NA SERIO DUZO !!!!:d:d:d Zabelek - mam nadzieje ze i Ty dotrzesz i napiszesz co u Ciebie :) co wiecej czekam jak na zbawienie na Twoje rady odnosnie sprzetu a na 15 ide na zabieg :p Cuilwen1- witam i Ciebie:) Szkoda ze nie mozesz zagladac systematycznie ale dobrze ze chociaz raz na jakis czas wpadasz . Z tego co pisałas to wwnioskowalam ze startujesz od 79kg? ... z reszta niezaleznie od tego od jakiego momentu zaczysnasz wazne ze to zrobilas a minus 4 kilo to mega duzo nawet gdyby to miala byc tylko woda:) Emilciam21- widzę ze Ty poszlas tym torem co i ja i przytyło Ci sę po ślubie:p hihih uu mnie tez w czarwcu miną trzy lata :) poki co małzenstwem ejstesmy dwa lata - przed slubem wazyłam 54 wiec teraz te moje blisko 6 to jakas masakra ;/ A...i ja tez chce miecdzidziusia ale u mnie to troche bardziej skomplikowane ze wgledu na prace i powiazane z tym zusy vaty itp , a wiecie co jest najgorsze? Niby mamy zamiar się starac z męzem od maja tzn on takim terminem walnął, ja nawet myslalam ze to bedzie po wakacjach :) no ale tak czy inaczej ... oj bedzie mi ciezko znow bo dopiero co wroce do 55 a tu znow tycie ;/ no ale wtedy... chociaz to na pocieche ze jak przytyje z 20 to bede miec 70a nie 200 kg jak zawodnik sumo :p A wy jakies pzygotowania do bycia mamusiami poczynicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bradi27- sorry , jakos mi umknął twoj wpis o diecie warzywno - owoceowej . raz jeszcze sorry ae tak cz inaczej ja sie nie zdecyduje .Po pierwsze idzie zima wiec o swieze rzeczy bedzie trudniej , a po tych z chemia bede miala tlko wiecej syfu w organizmie i bede swicila jak rentgen :p Moze u Ciebie to sie sprawdzi , ja jestem typowym miezsozercą wiec po prostu.... nie dalabym rady , no chyba ze w ramach oczyszczania dzien dwa , ale to tez latem kiedy jest z czego wybierac:) Mimo to trzymam kcuiki i mam nadzieje ze kg Ci polecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana ja już przed ślubem miałam trochę ciałka a teraz więcej niż wcześniej. No u nas we wrześniu mineło 3 latka a 5 jak jesteśmy razem. Więc trzeba się w końcu wziąść za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania1117
Ja też się odchudzam, ale jakoś mi to pomalutku idzie. Dopiero zaczęłam i ta dieta i sport, to jednak jest za mało. Zdecydowałam się więc na łykanie takich kapsułek na odchudzanie http://nutrina.pl/28,slimette.html . Moja znajoma je łyka od dwóch miesięcy i już schudła 11 kilogramów. Może i mnie się uda tym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilciam21 - no u nas poki co 4 lata znajomosci , a w malzenstwie 2 lata ... ba nawet teraz wracajac autem zaliczylismy klotnie o smak batonika proteinowego:):) :) U mnie przed slubem bylo super , choc cala reszta ( sarsze roczniki ) twierdzila ze jestem za chuda - ale wtedy wlasnie mialam kostke na brzuchu ... Teraz jest inaczej :) Teraz mam rzad salcesonkow:p Hania1117 - a Ty to czuje za jakas ryptoreklame uskuteczniasz wiec dla odmiany na przekor wszystkiemu kupiłam specyfik konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się na tym temacie nie bawimy w żadne tabletki :D Więc proszę uskuteczniać linki na innych topikach :) No :) Co tam, jak tam ? Ja dzisiaj po 5 godz wyszłam z pracy, nie miałam siły, do teraz nie mam, coś od 2 dni słaba jestem, nie wiem, czy przez jedzenie, czy przez ćwiczenia a w mojej pracy jak już wspomniałam (ogrodnictwo) jest szybko i ciężko, zakręciło mi się w głowie, więc zakończyliśmy pracę. Dlatego jestem zdania, że lepiej powoli, ale skutecznie. Zdeterminowana do Sylwestra zejdziesz z palcem w d ... :) do 60 ! 2,5 miesiąca, ale czy ważne jest ile lecimy z wagi ? Nie lepiej to widzieć na sobie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ... Wiecie co się u mnie zmieniło przez tydzień ? Zmalały mi tylko piersi !!! ;( No i teraz moment z cyklu "RODZYN PYTA" Coś na ujędrnianie, ćwiczenia i coś jeszcze macie ciekawego ? Boję się, że mi opadną niżej niż ustawa przewiduje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzyn kazde cwiczenia na klatkę piersiową :) ale bez przesady.... ja z piersiami nie mam akurat problemu ale nie wiem czy nie gorsze sa łydki bo ich nie ma jak korygowac niestety ;/ a ponizej dorzucam kilka cwiczen:) Ćwiczenie 1. Połóż się tak, aby plecy leżały na stepie. Łokcie muszą mieć możliwość opadania swobodnie poniżej ciała. Hantle trzymaj w dłoniach koło klatki piersiowej tak, aby znajdowały się w jednej linii z brodawkami. Jednocześnie podnoś oba hantle do góry, prostując ręce w łokciach i powracaj do pozycji wyjściowej. Podnosząc hantle do góry należy powietrze wydychać, opuszczając je spokojnie wdychać. Ćwiczenie 2. Połóż się się tak, aby twoje plecy leżały na stepie. Ręce z hantlami wyprostowane przed sobą, dłonie zwrócone do siebie wewnętrznymi stronami. Rozchylaj ręce na boki, opuszczając hantle i delikatnie zginaj łokcie. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie kilka razy. Hantle powinny znajdować się w linii prostej w brodawkami. Opuszczając hantle w dół należy wdychać powietrze, podnosząc je wydychać. Ćwiczenie 3 Pompka na stepie. Opieramy kolana i podudzia na podłodze, dłonie rozstawione na szerokość ramion opieramy na stepie. Brzuch musi być mocno napięty, aby biodra nie opadały. Uginamy łokcie i powracamy do pozycji wyjściowej z wydechem. Wykonujemy dwie serie po osiem powtórzeń i trzecia serię z maksymalna ilością powtórzeń. Można też wykonywać jedną długą serię z maksymalna ilością powtórzeń trzy razy w tygodniu. W kolejnym tygodniu zwiększamy ilość pompek o 2-3. Ćwiczenie 4 Na „jogina”. Siadamy w siadzie skrzyżnym na stepie, kręgosłup wyprostowany. Składamy dłonie jak do modlitwy na wysokości klatki piersiowej rozkładając szeroko łokcie. Naciskamy dłonią na dłoń z maksymalną siłą przez około 6 sekund. Powtarzamy ćwiczenie cztery razy z krótkimi przerwami. Codzienna gimnastyka może sprawić cuda. W trosce o utrzymanie jędrnego biustu zaleca się również pływanie, wiosłowanie i specjalne ćwiczenia na atlasie. Ale ćwiczenia i specjalna kosmetyka pomaga tylko w pewnym stopniu na zwiotczałe, niezbyt jędrne piersi. Dalej pozostaje tylko chirurgia plastyczna. Dlatego starajmy się jednak tak dbać o nasze ciało, aby nigdy nie była ona potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrka rodzyn to ja Zdeterminowana :) Nie zalogowałam sie ale juz to robię :phihihi nie zmianiato faktu , ze mozesz wyprobowac co nieco - ja kiedys cwiczyłam z takimi mini hantelkami po 1.5 kg i powiem Ci ze przy okazji cwiczenia rak biust tez widzialam ze pracowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Witam wszystkie dziewczyny!Stare i Nowe:-) Ja oczywiście się rozchorowałam,wystarczyło że trochę pojeździłam metrem z kaszlącymi i kichającymi ludźmi,no i już jestem chora.W związku z tym piję mleko z miodem i masłem,nie ćwiczę i generalnie moja dieta wzięła w łeb.A ta impreza rodzinna jest za tydzień,coś czuję że będzie tak jak zawsze-zamiast schudnąć,przytyję.Jedyny plus z tego dnia jest taki że łaziłam z dzieckiem 2 godziny po lesie... Rodzyn i cuilwen1-gratuluję!!!Trzy i 4kg mniej,super!!!Tak trzymajcie! Zdeterminowana30-nie wiem co Ci doradzić z tym sprzętem...W sumie lepiej jest mieć swój własny w domu i nie wydawać kasy na zabiegi.Wcześniej pisałam o tym że nie jest drogi,ale później pomyślałam sobie że jeżeli nie byłby użytkowany hurtowo,tylko przez jedna osobę,no to powinien trochę posłużyć. A jak znosisz te zabiegi?Bo dla mnie były strasznie bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabelek, pomimo przeziębienia i imprezy rodzinnej nie poddawaj się !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabelek to gdzies Ty sie tak załatwiła? Pracujeszw jakiejs przychodni czy co? Ja powiem Ci ze tez jestem chora wiec to nie nowosc ale ja zaltwilam sobie najpierw gardło , a pote oczy po pernmentnym bo mi sie pięknej zachciało byc ;/ nie wiem z reszta to jakiego diabla skoro moj chlop i tak tego nie widzi :) Za imreze trzymam kciuki i melduje ze ja tez mam za tydzien ale taka skromniejsza chyba - tzn u mnie sa imieniny mamy a ona nauczyła sie juz zeby nie wpychac we mnie wszystkiego na chamca:) C do zabiegu o bylam dzisiaj i ta babeczka chyba tak mnie nie katowala na maksa , sprzet jednak iny ale tez na tym samym sie opiera bo kazda z elektrod jest odzdzielnie sterowana.... na lydki mi ich nei staczylo wiec sama nie wiem ... ale tak jak u Ciebie tak i u mnie - boli cholerstwo strasznie ;/;/;/ I co tu zrobic? Kupic? Co zyskam? bo podeslam ten link pamietasz?1 – Poprawa krążenia, program idealny dla osób cierpiących na: · obrzęki · Wzdęcia · Gromadzącą się nadmierną tkankę tłuszczową w okolicach ud i nóg. · Przeciwdziała powstawaniu zmian cellulitowych 2 – Utrata wagi – zabieg porównywany w joggingiem, marszem itp. 3 – Utrata wagi – zabieg porównywalny z ćwiczeniami siłowymi 4 – Trening – dla klientów ze zwiotczałymi mięśniami, aby pobudzić ogólną kondycję i mięśnie 5 – Fitness – program wyszczuplający dla osób z nadwagą 6 – Powiększenie biustu – dla klientek z małym biustem z natury (problem wrodzony) 7 – Powiększanie biustu – dla klientek, u których problem pojawił się po ciąży, po dużej utracie masy ciała itp. (problem nabyty) 8 – Lifting biustu 9 – Tonowanie, relaks – łagodne impulsy wyjściowe dla masażu tych partii ciała, które są nadmiernie narażone na wysiłek, także na okolice brzucha dla kobiet po porodzie. 10 – Uśmierzanie bólu – na te partie ciała, którym doskwiera dokuczliwy ból. ktory z tych programow ma jakis sens? plizzzzodpisz bo Ty dla mnie w tej kwestii jestes wyrocznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odchudzaczki podczytuje to wasze forum i powiem Wam,ze was podziwiam tez chcialabym schudnac 2 lub 3 kg ale jakos nie moge sie ogarnad:P:P uwielbiam slodycze i w ogole nadwagi nie mam ale 2 kg po ciazy zostaly i tak sobie siedza we mnie:)jakies sposoby na to zeby nie zrec slodkiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karojana- zazdroszcze Ci tych 2, 3 kilo w nadmiarze :) Mnie do celu pozostalo jakies 11 wied nie jest dobrze niestety :( chcialabym aby wygadalo to lepiej ale jakos z motywacja gorzej .... i slodycze tez chodza za mna dzien w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak to jest, że każdy lubi słodycze, one są feeee, poważnie :D Ja mam bardziej problem z chipsami :P Ale tylko do piwa (piwo też tuczy wiem :P) tylko żeby nie było, że codziennie wale 3 browary ee, tylko w weekend :D Natomiast paluszków, krakersów też nie lubię ... Jest sposób na podjadanie ! Wypić dużo wody i czymś się zająć :)) Przeważnie podjadamy na noc (najgorsze co może być:P) Telewizorek bach bach i delicje znikają. Ja kupiłam sobie takie fajne duże szklanki w ikei, wypijam czasami nawet na siłe dwie szklanki wody i czuje się mega syta, potem biorę swój czarodziejski zeszycik, który prowadzę od pierwszego dnia diety i piszę sobie co jadłam i co zrobiłam przez cały dzień (jak w pamiętniku:P) tak mnie to relaxuje, że masakra :D polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinna
Czesc Sloneczka! jak tak trzymacie sie? Ja wlasnie przymierzylam sukienke mini....Boze........tu za duzo, tam za duzo....tak bardzo chce byc szczuplusia. oto figura ktora mi sie zajebiscie podoba (atletyczna) http://www.youtube.com/watch?v=h0GtE72YgVU musze duzo cwiczyc, po pierwsze zrzucic tluszczyki- 10 kg nadwagi..:(:( MUSIMY DAC RADE DZIEWCZYNY!!! TERAZ ALBO NIGDY. NIE MA LEPSZEGO CZASU NIZ TERAZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóc ci z dietką czy sama dasz radę? Dukan jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinna
Duncana nie probowalam....dowiem sie cos o tym, na razie coraz bardziej ograniczam chleb, ziemniaki, makaron, na kolacje salatka, po 9 nic nie jem, zaczelam cwiczyc. ale duzo za malo :( :( chyba za malo sie dociskam z dieta....moglabym jeszcze mniej jesc... zobacze jak bedzie szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinna
wlasnie przegladam stronke z dieta Dunkana. Dzieki wielkie za polecenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×