Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ashtaroth

Depresja po operacji nosa Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość kama000
myślę nad procesem , jestem w kontakcie z jedna dziewczyną która tez jest niezadowolona po op u tego samego chirurga ,tylko caly czas zastanawiam sie czy jestem w stanie wytrzmac to psychicznie , nie wiem jak by to w ogóle miało wyglądac tki proces sądowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama000
i czy w ogóle jest to sensowne ,zdarza sie kiedy kolwiek aby ktoś wygrał taką sprawę ,przecież przed op podpisuję sie cały sots papierów w których zgadzasz sie na ewentualne niepowodzenie :(:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś to sobie chyba jaja robi a pelikany łyjakją prowo :P , owszem zdazają się nienormalne sytuacje -operacje, bo polscy lekarze są tak zakręceni i mają tyle op, wielu z nich jest zamotanych jak :O ( sprawa z zakresu chirurgii plastycznej jest w Polsce praktycznie z góry skakazana na porażkę i ciągnie się latami, idź do pierwszego lepszego adwokata, a powie ci to samo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama000
Ashtaroth jak się trzymasz ? ja sie w ostatnich dniach czuję fatalnie nic mnie nie cieszy nic mi sie nie chcę jedynie co to ryczeć mi sie chce ,żal mi moich bliskich bo widzę ze sie o mnie martwią ,jestem zupełnie inną osobą :( tak bardzo chciałabym tej 2 operacji caly czas o tym mysle to w sumie jedynie zielone swiatelko dla mnie ze moze być lepiej ale i zmartwienie ze sie nie uda i tylko strace czas i wtedy juz nie bedzie ratunku i żadnej nadziei ...dziewczyny pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashtaroth
Czas mija a ja nie mogę na siebie patrzeć.Jak będzie wyglądało moje dalsze życie?Tyle planów legło w gruzach..Do tego kolezanka chce abym była świadkiem na jej ślubie.. Jak mam postąpić z lekarzem kt.mnie tak urządził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashtaroth
kamaooo-jak się czuję?Niestety podobnie do Ciebie. Do tego ta pogoda sprzyja takiem nastrojowi.Cykl mi wariuje z tego stresu..Fizycznie czuję,ze wracam pomału do normy ale mimo to bardziej uswiadamiam sobie co się stało.Czasem budze się i mam nadzieję,ze to był tylko zły sen.Oczywiście płacz jest na porządku dziennym.To jest jakies nierealne dla mnie.Wstydzę sie wychodzić.Chcę cofnąc czas i nigdy się nie zgodzić na to,nie podejmowac tej decyzji.Niedawno zaczeły mi się studia,ostatni rok,mam robic dyplom itp.Nie wiem jak mam to zrobić kiedy nie potrafię o niczym myśleć i skupić się na takich sprawach.Oczywiście odbija się to na otoczeniu,bo często jestem zła i niemiła.Czekam tylko żeby każdy dzien sie skonczył,biore cos na sen,budze sie przedwczesnie i tak w kółko.Przeraza mnie dotykanie nosa,jest jakis dziwny,z jednej strony wyżej z drugiej niżej.. Myślę,że powinnaś poważnie podejśc do decyzji o poprawce.Porozmawiaj z bliskimi.Chcesz jednak robić u tego samego lekarza?Ja chce sie skonsultowac z jakims innym lekarzem,bo chce obiektywnej opinii. Jesli o mnie chodzi to wiem,ze poprawka nie wroci mi mojego wygladu a moze coś popsuć i tego sie obawiam. Dlatego musialabym byc pewna tej decyzji. Musisz pogadac z lekarzem,pytac,przedstawiac swoje zdanie i oczekiwania,jesli Cię będzie zbywał lub odpowiadal byle jak to go olej.Ale może dało by się to poprawić?Jak myślisz? Tez myślałam o tym,zeby moj lekarz poniósł konsekwencje ale jak i co to nie wiem,mnóstwo nerwów itd,pzt ja jestem slaba psychicznie i nie jestem osobą z "twardym tyłkiem";).Na dzien dzisiejszy nie mam siły na nic.. Trzymaj się jakoś.Nigdy nie jest tak zle,zeby nie mogło być gorzej jak ktos mądry powiedział;) Tak sobie czasem mówię albo,że to kolejna zmiana w życiu,kt.musze zaakceptować i sie do niej dostosowac.Cięzkie,wiem ale pomaga choć na chwile ---------------------------------------------------------------------------------- Do gościa:"ktoś to sobie chyba jaja robi a pelikany łyjakją prow"-spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opmowilyscie
dokladnie szczegolow z lekarzem to potem dzieja sie takie cuda niewidy. To bardzo skomplikowany zabieg operacyjny, szkoda,ze nie kazdy mowi to na konsultacji. Niajgorsze sa kliniki ktore zatrudniaja chirurgow na umowy a sami nie maja pojecia o medycynie. Takie kliniki to koszmar. Niajlepiej robic operacje u gdzie szefem jest sam lekarz jak np klinika dr Sczyta, Kolasinskiego, i im podobne, zaufane, a nie naciagacze zli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama000
własnie w takiej klinie miałam op ,gdzie chirurg był sam sobie szefem ,a co do szczegółów przed operacją to chyba nie kierowałas do mnie, co miałam z lekarzem ustalać ? ze nie wyjdzie mi nos? i po prawej bedzie wybulenie po lewej wklęśnięcie albo nie moze na odwrót po prawej wklęśnięte a po lewej wybulenie .... ,to zwykły błąd ,idąc na operacje wiedziałam ze to ingerencja w moje ciało i ze chirurg to nie stolarz i ze nie zamówie u niego nos jak od linijki , bylam przygotowana na to ze mój organizm moze zareagować różnie ale nie ze bede miała gorszy nos niż przed operacją za 10m tysi .wyglądam jak by mnie ktos pobił albo jak bym piła wódkę przez kilka miesięcy no i do tego w pakiecie depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie dokumentacji medycznej - przykry obowiązek czy niemy świadek? Jakie istnieją sposoby udostępniania dokumentacji medycznej? Czy miałeś problemy z dostaniem swojej dokumentacji? Ważne wiadomości http://goo.gl/HNOAQs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashtaroth
Nie daję rady.Nie zniosę tej męki dłużej.Mam ochotę to skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ashtaroth poszukaj sobie psychologa albo psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama000
Ashtaroth mam to samo co ty ,od pól roku jest ze mna źle a przychodzą momenty takie jak teraz gdzie jest ze mna bardzo źle ,zyc sie nie chce, i tez mam ochote ze soba skonczyć ale mam przed oczami moich bliskich i wiem jak by cierpieli wtedy ,bylam u psychologa ,niestety nie byl w stanie mi pomóc najwyraziej bylam jego pierwszym takim przypadkiem ,pozostaje psychiatra i psychotropy .co ja najlepszego narobiłam :( tyle pięknych planów i chwil mnie omija niszcze sobie przyszłość rujnuję to na co tyle czekałam a teraz stało sie możliwe tylko ze ja nie mam siły myślec o niczym innym jak tylko sie widze i jak widze spojrzenia innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama000
Ashtaroth jeśli masz ochotę porozmawiać na priv moze podaj maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashtaroth
Dziękuję.Mój mail ashtaroth2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo niestety
I po co nam to bylo? Rowniez jestem po nieudanej operacji nosa. Chyba kazdy decydujacy sie na taka operacje ma swiadomosc, ze moze sie cos tam nie udac. Ale ze az tak? Mialam miec usunietego garba, a on nadal jest! Poza tym nos zadarty jak u swini. Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje wam ludzie. Też nienawidzę swojego nosa, jest gigantyczny ale natury(a już na pewno twarzy) poprawiać bym się nie odważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny piszcie nazwiska lekarzy przynajmniej taką antyreklamę można zrobić,niech nie będa bezkarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem was przestrzec przed tym zabiegiem. Zastanówcie się 1000 razy zanim go zrobicie, bo niewielka niedoskonałość, z którą chcecie się uporać, a która może i sprawia ze jesteście uroczy może się przerodzić w wielką traumę po nieudanej i szpecącej operacji. Wielu ludzi jest niezadowolonych z zabiegu.Jeśli nie macie naprawdę poważnej deformacji to odradzam z doświadczenia.Pamiętajcie, że fora są nadmuchane pozytywnymi komentarzami pracowników klinik chcących zachęcić do zabiegu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisu autorki oraz po podaniu przez nią pewnych istotnych szczegółów domyślam się jaki to lekarz. Poza tym ktoś wystawił mu opinię która w dużym stopniu się pokrywa. Jestem zdziwiona, że On (tak go nazwijmy) zrobił to bez konsultacji z tobą, ponieważ kiedy ja chciałam się czegoś dowiedzieć czy będzie plastyka czy nie będzie /a zależało mi, jakoś... nie bardzo chciał odpowiedzieć, doktor był trudny mówiąc kolokwialnie. Dowiedziałam się dzień przed zabiegiem że jednak tak i ja jestem zadowolona, ale myślę że to ten sam. Do autorki - naprawdę sie nie zgodziłaś a lekarz poza twoją wiedzą zrobił plastykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne do zrozumienia co się wyprawia, jednak ludzie nie kłamią, wystarczy przeczytać tych co zostali pokrzywdzeni w temacie o nieudanych operacjach nosa. Tutaj laryngolog zrobił darmową usługę która przecież wiele kosztuje ;) Może chciał pomóc w dobrej wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja ta jest wynikiem tylko i wyłącznie źle zrobionej operacji. Każdy kto po takiej fuszerce nie może oddychać przez nos, ma zadyszkę jak starsi ludzie, leci katar przypominający ropniste gile, zdrowie pogorszyło się jak u ludzi ciężko chorych. Ciekawe kto w takim nie miałby depresji. Do tego brak funduszy na poprawkę i jest tragedia. P.S. Co do postu o naganiaczkach wielu ludzi zorientowało się w ich oszukańczym procederze i od jakiegoś czasu na kafe się nie pojawiają. :/ Wcześniej pisali tu ci z tych klinik które gdyby nie nachalne, kłamliwe reklamy już dawno nie miały racji bytu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacja nosa nie poprawia samooceny -bylyscie niezadowolone i dalej takie jestescie .czy tu jest ktos zadowolony z operacji nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ashtaroth Ja bym sie cieszyl gdyby laryngolog zrobil mi to za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że to spadaj suko było do gościa od cellulitu, czy może do mnie?-wczoraj Pytałam czy lekarz zrobił plastykę bez twojej zgody i wiedzy, czy po prostu efekt nie spełnił twoich oczekiwań, a zgoda była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu ludzi chciałoby mieć darmową korektę autorko , chyba że zrobił wbrew tobie to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowo jest tylko na NFZ i czeka się 2 lata. Mogłaś podać który to, bo w gratisie mieć operację nosa to jest to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam 11 miesięcy a teraz pewnie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w którym roku czekałaś 11 miesięcy ? rok czasu to nie aż tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieg miałam w kwietniu 2013 a konsultacje w maju rok w czesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×