Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
wklejam na chwilę zdjęcia przed, po około 150 ml i końcowy efekt po 300 ml. tylko ja jestem wysoka i mam szeroką klatkę, więc wyszło duże B/małe C. mimo wszystko, w tym tygodniu znów 2 osoby mnie pytały, czy zrobiłam sobie implanty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Dzięki aqua aqua za zdjęcia. Efekt po 300 ml jest super ale jaką Ty kasę na to wydałaś.... to prawie 30 tys zł, 2 razy więcej niż silikony.... mnie niestety na to nie stać :( jestem prawie płaska ale niska i szczupła, żeby był efekt zadowalający musiałabym sobie ze 200-250ml wstrzyknąć. Aqua a nic Ci nie ubywa tego preparatu po prawie roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
myślę, że nie ma sensu rozmawiać o finansach... od początku było wiadomo, że to drogi preparat. jednego stać, drugiego nie. takie życie. plusem jest to, że można a nawet trzeba rozłożyć w czasie dodawanie i nie trzeba wydawać od razu tak dużej kwoty. a akurat dla mnie silikon jest nieakceptowalny. uważam, że to była fantastyczna inwestycja, żałuję, że wcześniej nie było takiej opcji. 10 miesięcy minęło i nic nie ubyło. efekt jest w 100% naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
dzieki aqua aqua za zdjęcia!:) super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua - Twoje piersi wygladaja cudownie. Zbieram kase :) Mi ze sporego B powinno wyjsc C, tez mysle o 300 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze z twoich zdjec, ze wcale duzego efektu nie osiagnelas. fakt sa wypelnione ale i tak bardzo male. Chyba lepsze silikony i taniej wyjdzie.Myslalam ze aquafilling powieksza bardziej biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa powyżej - dla każdego coś miłego. moim zdaniem silikonowe balony na bardzo szczupłym ciele wyglądają nienaturalnie. każdy ma inny gust. ponieważ razem już 4 różne osoby pytały mnie, czy zrobiłam implanty widząc mnie w ubraniu i bez stanika żadnego, to chyba jednak nie masz racji, że są "bardzo małe". moim zdaniem są średnie i takie mi odpowiadają. do pozostałych - dziękuję bardzo! najważniejsze to dobrze czuć się w swoim ciele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
75 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, dzieki za zdjecia, ale efekt rzeczywiscie nie powala. Dla mnie to one wygladaja na pelne A. Chyba jednak wole implanty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gościu, A? :-D powiem tylko że w Calzedonii kupiłam ostatnio górę od kostiumu w rozmiarze 3 i leży idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam 2 osoby po zabiegu aquafillingu i efekt super! niestety zgadzam się z tym ,że jest to zabieg drogi ale w sumie za 5 lat może wymyślą coś jeszcze lepszego i chyba się jednak zdecyduję. Nie wyobrażam sobie siebie na starość ze sterczącymi implantami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Pytanie do gościa powyżej - po ile ml w każdą pierś miały podane te kobiety? Jak się czuły po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua aqua piękne sa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa341
Witaj aqua aqua. Gratuluje, po 300 ml są super. A jak wygląda sprawa pieszczot;-) czy mąż/chłopak może pieścić je tak samo intensywnie jak naturalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dziękuję! do asi - piersi są jak normalne - żadnych przeciwskazań do pieszczot :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, aqua - stanik stanikowi nierowny w kwestii rozmiarow. Mnie Twoje piersi naprawde wygladaja na pelne A. Ja mam sporo wieksze od Twoich obecnych i skoro na malych efekt jest niewielki po 300ml, to chyba nie ma sensu dawac tyle kasy przy wiekszych - mozna sie rozczarowac. W kazdym razie, wazne że Ty jestes zadowolona i czujesz sie teraz lepiej w swoim ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_____
Uważam, że to świetny zabieg i jeśli tylko ktoś ma możliwość i się zastanawia, to nie ma nad czym! Efekt jest naprawdę naturalny, zabieg miałam rok temu i dziś piersi wyglądają tak samo dobrze (byłam w gabinecie Bellisana, piszę, bo nie wiem, jak to wygląda w innych, a ten znam z doświadczenia, więc mogę polecić). Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Mariola a ile ml masz w każdej piersi? Opisz jak się czułaś podczas podczas zabiegu i jak po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua nov 13
Dziewczyny, które miały robione uzupełnienie. Jak wyglądała kwestia znieczulenia - czy też spałyście, czy nie? Czy po mogłyście prowadzić auto? Jak kwestia bólu? Dużo mniej niż po pierwszym zabiegu? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Aqua nov 13 jak ja byłam na konsultacji to mi doktor powiedział, że dodatkowe wstrzykniecie preparatu jest już bez udziału anestazjologa i znieczulenie tylko miejscowe. Doktor znajduje za pomocą usg bańkę z preparatem i do niej dodaje dodatkowe ml. Aqua aqua tu pisała, że to nie boli tak jak za pierwszym razem. Pewnie prowadzić samochodu nie można przez pierwsze 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy od progu bólu..ja prowadziłam auto zaraz po zabiegu. Zabieg nic nie bolał. Bolało dopiero na następny dzień. Przez około 7 dni były obrzęknięte i trochę twarde ale wszystko wróciło do normy i jestem bardzo zadowolona z efektu. W sumie mam po 150 ml w każdej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa powyżej. A u kogo robiłaś zabieg? Byłaś usypiana czy znieczulenie miejscowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spac? czyli ten zabieg wykonuja pod narkoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam w GC , znieczulenie miejscowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast już pierwszy zabieg powiększenia miałam bez anestezjologa i tylko w znieczuleniu miejscowym, trochę bolało ale samo wlewanie żelu, jakby odrywanie skóry od kości, ale do wytrzymania, więc ewentualnego dopełnienia wogóle się nie boję, ale mam pytanie, bo pierwszy zabieg robiłam w Katowicach kiedy we Wrocławiu nie było specjalisty a teraz jest i czy muszę dopełniać w Katowicach, czy mogę już u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
W gold clinic robią w znieczuleniu miejscowym a w kriocentrum w Józefowie w tzw.sedacji, głupi jaś,to nie narkoza. Dziewczyny pisały że mimo że jest znieczulenie miejscowe to i tak boli, czuć takie rozpieranie. Ja się chyba zdecyduje na kriocentrum ze względu na to usypianie... wolę spać i nie widzieć co się dzieje i nie czuć bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja robiłam w krio Wstrzykują środek usypiający do żyły, zakreci sie w glowie i spisz Po zabiegu nie czulam sie ani otepiala ani otumaniona Auta nie mozna prowadzic Natomiast po dopelnieniu ktore trwa dosłownie 15min można prowadzic samochod od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×