Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość anainuan
Zadowolona jesteś z efektu? Ile ml masz w każdej piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zadowolona Mam po 130ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja mieszkam blisko Katowic, jaka klinike mi polecacie najblizasza? I jesl chce po 150 do kazdej piersi od razu, nie na raty, a najlepiej zeby po 200 ml sie zmiescilo sadzicie ze sie zgodza? I cena widze za 100 ml w jedna piers to 11 000, wiec za 200 ml do kazdej bym musiala zaplacic 40.000 zl??? :-O Cholernie duzo to... Czy 150 w kazda wystarcza aby powiekszyc o jeden rozmiar widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa dwa posty wyżej - poczytaj co tutaj było pisane - zabieg jest inwazyjny dla bardzo delikatnych tkanek - jeśli chcesz mieć dobrze zrobioną kieszonkę i nie chcesz dostać zapalenia z 40 stopniową gorączką to radzę ci podać 100 ml i potem dopiero kolejne 50 ml. cena jest za podanie danej ilości ml w obie piersi! czyli 100 ml w każdą to około 10,000 a 200 ml w każdą to około 20,000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam podane po 150 w każdą piers i bylo ok. Tylko tak jak pisze aqua miałam gorączkę następnego dnia ale to ponoć normalne. Jeżeli masz tam najbliżej to rób - wg mnie nie ma znaczenia większego gdzie to zrobisz Największa różnica to chyba kwestia znieczulenia bo jak sie orientowałam to tylko nieliczni lekarze robią to w "sedacji" a większość w znieczuleniu miejscowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Dziewczyny a co lepsze? Zabieg w tzw.sedacji czy w znieczuleniu miejscowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w katowicach , w jedna miałam wlane 160 w druga 40ml( miałam asymetrie). jest super, ale zabieg był w znieczuleniu miejscowym, wiec czułam jak mnie rozpiera, samo wbijanie kaniuli nic nie boli, tylko wpuszczanie żelu. miałam gorączkę przez dwa dni, i silny ból, dostałam antybiotyk. po 3dniach czułam się już dobrze, tylko rąk nie mogłam podnosić, i to spanie na plecach mnie wykanczało:). Na stronie www.aquafilling.pl są wszyscy lekarze którzy wykonują ten zabieg w polsce. pozdrawiam, nie ma się czego bać, a ja planuję już dopełnienie;)płaciłam za 200ml 10tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co z tym poliamidem ze moze za kilka lat powodowac jakies skutki uboczne...? skoro w niektorych krajach tego nie wykonuja jakis motyw jest... Boje sie troche, ze sie cos zacznie rozprzestrzeniac na inne komorki w ciele itp. Sa jakies stronki dziewczyn ktore maja to zrobione np od 3-4 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Ja robiłam sobie ostatnio w Raciborskim centrum medycznym, na początek Pani doktor wstrzyknęła mi 100ml w każdą pierś, żebym zobaczyła czy mi taki rozmiar odpowiada, bo zawsze można jeszcze później dodać :) jestem zadowolona, mimo tego, że spanie na brzuchu było dla mnie kłopotliwe :) Jak dla mnie to ta metoda jest super, bo piersi wyglądają bardzo naturaknie, a o taki efekt mi chodziło :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba spac na brzuchu po zabiegu?? Ja na brzuchu wogole nie umiem spac... Tylko na prawym lub lewym boku, czasami na plecach ale krotko bo odczuwam kregoslup mam krzywy pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na brzuchu spimy po powiekszeniu posladkow a na plecach po powiekszeniu biustu..przez miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na boku nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na stojąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze tu glupie osoby odpisuja takze. Tèpe. Czy sa tu jakies dziewczyny ktore zabieg zrobily 3-5 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Nie ma takich bo metoda ta jest w Polsce od października zeszłego roku. Z tego co wiem to aqua aqua robiła ten zabieg jako jedna z pierwszych. A co tam aqua aqua u Ciebie? czytasz nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce zabieg jest od ok roku wiec marna szansa by ktos tutaj się wypowiedzial kto mial zabieg wczesniej niz rok temu. ja mialam robnione we wrzesniu 2013 czyli minął rok i jest ok Dowiadywałam się ze preparat jest wykorzystywany od ponad 10 lat i pomyslalam ze skoro nadal jest na rynku to chyba nie ma jakis wiekszych komplikacji. Mialam wczesniej macrolane i wchłonęło mi się po roku wiec porownując 2 preparaty z aquafilingu jestem duzo bardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
czytam, czytam. piersi są nadal na miejscu a ja przeszczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
To świetnie aqua aqua, najważniejsze że jesteś zadowolona. A powiedz czy jak biegasz czy ćwiczysz nie czujesz jakiegoś dyskomfortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zalozycielka tematu, niewiem skad wy sie dowiedzialyscie o aquafilling , ja z onetu.Chce zrobic ale sie waham bo duzej roznicy nie ma z tego co widze, sa pelniejsze, a ja chce rozmiar a nawet dwa wieksze. Mam pelne B ( 2) a chcialabym duze C ( 3) male 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 15:42 ile mialas wstrzykniete? i czy efekt chociaz o jeden pelny rozmiar powiekszenia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jejku po-przełączałam sie i okazuje się,że jestem na dwóch forach z podobnym tematem. Jestem tydzień po powiększeniu piersi aqafilling i mogę tylko powiedzieć ,że warto i jestem bardzo zadowolona, nareszcie mam piękne, duże , jędrne i jednocześnie naturalnie wyglądające piersi bez bólu i operacji :) jedynie staniczek trzeba nosić w dzień i w nocy żeby wszystko się ustabilizowało i ułożyło odpowiednio:) Pozdrawiam niezdecydowane i szczerze zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka51 prosze podaj liinka do drugiego fora.Chetnie poczytam. Ja chce w styczniu zrobic. W pewnej klinice najlepiej woj. slaskie lub okolice wojewodzctwa slaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja równiez robiłam ten zabieg niecałe 2 tygodnie temu i jestem zachwycona. Sam zabieg był niestety bardzo bolesny, natomiast na nastepny dzien mogłam juz robic w domu prawie wszystko (oczywiscie w granicach rozsadku). Po 2 dniach bol prawie całkowicie ustapil, a teraz juz nic nie boli. Wstrzyknełam sobie po 150 ml do kazdej piersi, ale jestem zdecydowana uzupełnic jeszcze po 50 ml. Zdecydowanie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos tu reklama zajezdza rowno, widac po sposobie pisania!!! Pewnie kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do anainuan - piersi zachowują się jak całkowicie naturalne, więc przy ćwiczeniu, a ja ćwiczę dużo, nie ma żadnego dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo aqua aqua za odpowiedź :) ja nie mogę się zdecydować co wybrać.... czy aquafilling czy implanty. Gdyby ten aquafilling był tańszy to wolałabym tę metodę bo mniej inwazyjna i efekty bardziej naturalne. Ale jak mam zapłacić 15 tys to czy nie lepiej już wybrać silikony i na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×