Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
wiesz, najlepiej jakbyś poprosiła jakąś koleżankę, która ma silikonowe piersi, żeby dała ci pomacać. ja tak zrobiłam i powiem ci, że natychmiast wiedziałam, że nie chcę mieć implantów. to obce ciało, twardsze dużo od tkanek, zimniejsze, wyczuwalne. no po prostu kawał tworzywa w ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam koleżanki, która ma silikony :( a czy ta twoja koleżanka jest zadowolona z implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananiuan :) przesłałam Tobie na maila zdjęcia przed i po zabiegu - rozmawiamy na ten sam temat w dwóch miejscach w necie i to zabawne ,ale jednocześnie zarówno tu ,jak i tam ja piszę i opisuję swój własny przypadek szczerze i nie ściemniam czego dowodem są owe zdjęcia , naprawdę cieszę się i nie zamieniłabym tego zabiegu na implanty to wszystko . Ktoś prosił o namiary do Pani dr ,ale nie chcę publicznie ,zeby nie być posądzoną o reklamę albo nie daj Boże o to ,ze jestem przedstawicielką kliniki , zatem jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to podam z czystym sumieniem , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Magdalenka51 :) na to drugie forum wrzuciłam zdjęcia, które mi wysłałaś na maila. Dużego efektu nie widzę, ale już swoje piersi przed zabiegiem miałaś spore i myślę, że bardziej spektakularny efekt jest u dziewczyn, które mają bardzo małe piersi. Najważniejsze, że Tu jesteś zadowolona i czujesz się dobrze z nowymi piersiami.... Dlaczego ten aquafilling jest taki drogi... :( gdyby był tańszy już dawno bym go zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia nie zawsze śa dobrze wykonane i oddają prawdziwy efekt , to amatorskie fotki wykonane ot w łazieneczce , tak to prawda przed zabiegiem nie miałam deski ,ale musiałam zakładać pusch ap -y ,a teraz biust naturalnie wypełnia stanik i nie muszę się wstydzić się wypchanego sztucznie biustonosza, i biust jest jędrny :) Wiem, masz rację drogi ten zabieg ,ale dla mnie najważniejsze było ,aby wrócić do pracy po 2 dniach ,a implanty wiadomo ok 1 miesiąca wyłączona z życia ,a ja muszę pracować i chcę bo lubię to ,co robię i dużo zarabiam więc hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po 2 tygodniach wracają do pracy a są przypadki ze po tygodniu. Zawsze można iść na zwolnienie a po tym normalnie się funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do anainuan - no, to trochę gorzej, jak nie możesz na żywo się przekonać jak to jest. moja koleżanka - wiesz, nie wiedziała nawet o alternatywie. miała do wyboru deskę po karmieniu dziecka albo implanty, to zrobiła implanty. w ubraniu efekt jest bardzo dobry - nie widać, że są sztuczne, bo niewielkie wybrała rozmiarowo. tylko w dotyku i jak jest w biustonoszu albo kostiumie, to widać, że to silikony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka51 moge zapytac jaka prace wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy metoda aquafilling powieksza sie takze usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pracę to jestem dyrektorem w pewnej dużej firmie, a co do powiększania ust Aqafilling to stosuje się, ale ja nie stosowałam na usta więc nie wypowiem sie , ja mam nici Aptos Exelance na twarzy i w ustach u tej samej pani dr w Poznaniu , jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zwykle nie pisuje na forach , ale z uwagi na to ze sama sie bardzo interesowałam tematem aquafillingu, i obawami z nim związanymi, czuje sie zobowiązana do napisania kilku słów o tymże zabiegu. Dwa dni temu miałam zrobiony zabieg Aquafilling na piersi w Józefowie pod warszawa.Bólu podczas samego zabiegu nie czułam bo zostałam poddana sedacji i przespalam cała procedurę. Po wyjściu byłam lekko skołowana ale w pełni świadoma. Nie odczuwalam żadnego bólu bo działało jeszcze znieczulenie. Pierwsza noc była dramatem, nie mogłam sie obrócić z boku na bok tak mnie wszystko bolało. Na drugi dzien wstałam bardzo obolała i aplikowalam środki przeciwbólowe przez cały dzien. Po zabiegu odczuwa sie według mnie bol o dużym nasileniu( oczywiscie każdy ma inny próg bólu) dyskomfort, ja miałam wysoka gorączkę. Aktualnie jestem przerażona wyglądem moich piersi, sa całe w twardych grudach pod piersiami, nabrzmiałe , i nie do końca estetyczne. Nie takiego efektu oczekiwałam. Byłam dzis przerażona u lekarza ktory wykonywał mi zabieg ( bardzo dobry specjalista i fachowiec ) i uspokoił mnie troche ze piersi troszke zmaleją i nabiorą naturalniejszej formy.. Narazie jest za wcześnie aby moc ocenić efekt finalny. Jesli w przeciągu miesiąca nic sie nie zmieni to rozważam usunięcie tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa - jesteś dwa dni po zabiegu. napisz za dwa tygodnie, bo teraz histeryzujesz bez sensu. wszystko było tutaj na forum opisane - kolejne dni po zabiegu, jakie są trudne i bolesne, i jak bardzo piersi się zmieniają dochodząc do swojego końcowego wyglądu. odpoczywaj, pij dużo wody, łykaj paracetamol i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua Aqua - śledzę to forum przez jakiś czas juz i Ty jestes moja jedyna nadzieja. Jedyna kobieta która pisze sensownie i potrafi uspokoić . Mam nadzieje ze sytuacja sie ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się nie martw, ja jestem 8tyg. po zabiegu, i jest wszystko w porządku, a pierwsze 2dni wysoka gorączka i silny ból, potem już coraz lepiej, a piersi przez pierwszy tydzień,wyglądały jakby pociąg w nie uderzył, sine w okolicach wkłucia, obolałe, wiec to co przeżywasz jest naturalne na tę chwilę. Będzie dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak obrzęk zejdzie to one bedą mniejsze ? Modlę sie o to, bo jak narazie czuje sie jak dojna krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Do gościa, który robił 2 dni temu zabieg aquafilling w Józefowie - ile masz ml w każdej z piersi? Który lekarz Ci robił zabieg (bo w Józefowie jest ich dwóch)? Czy lekarz powiedział że te grudki to normalna sytuacja? Lekarz Ci nie powiedział, że przez pierwsze tygodnie trzeba spać na plecach? Aqua aqua i inne dziewczyny, które robiły zabieg - też miałyście takie grudki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u dr K ...a. Złego słowa nie mogę powiedzieć na temat tego lekarza. W jednej piersi mam 220 ml w drugiej 180ml . U mnie nie chodziło o powiększenie a o uniesienie piersi. Po dwójce dzieci one poprostu przypomniały dwa worki. Napisze za dwa tygodnie bo faktycznie moze za wcześnie na taka panikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dużo 220 ml podczas jednego zabiegu... mi ten drugi doktor na konsultacji powiedział, że maksymalnie 150 ml w jedną pierś... podobno im więcej ml podczas pierwszego zabiegu tym bardziej później boli. A można wiedzieć ile zapłaciłaś w sumie za te 400ml? Czy możesz załączyć jakieś zdjęcia przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za całość zapłaciłam 14 400 zł. Pierwotnie rownież miałam mieć po 150 ml w każdej piersi, ale pan doktor podczas zabiegu zadecydował o większej ilości. Jesli chodzi o lekarzy w tym miejscu i wszystkich pozostałych pracownikow to jestem zachwycona. Dla nich przedewszystkim liczy sie komfort i zadowolenie pacjentów. Natychmiastowy kontakt telefoniczny w razie potrzeby, natychmiastowa konsultacja , itd. Odczucia po podobnych zabiegach każdy ma inne. Ja mam takie jakie mam. Nie do końca czuje sie w swojej skórze. Ale jak dziewczyny wyżej pisały to podobno normalne. Pan Doktor mi powiedział ze jesli po miesiacu nadal bede czuła taki dyskomfort to nie ma problemu aby usunac preparat i piersi wrócą do formy pierwotnej. Jesli chodzi o sam zabieg to poprostu ja osobiscie mimo bólu gorzej go znoszę psychiczne niz fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Magdalenka51, współczuję tej niezadowolonej i obolałej dziewczynie , ja w ogóle nie miałam takich dolegliwości naprawdę , zero gorączki , ból umiarkowany ,a jutro mijają 2 tyg od zabiegu i nic złego sie nie dzieje ,żadnych zgrubień ,żadnych nierówności ,ale ja miałam po 150 w każdą pierś ,może te 200 to za dużo jak na 1 raz . Wydaje mi się, że należy w Pani przypadku uzbroić się w cierpliwość i poczekać az preparat sie ułoży ,a bieliznę odpowiednią Pani nosi - ja noszę 24 h/dobę chociaż już mi się znudziła ,ale tak musi być . Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mało zapłaciłaś 14 400 zl jak za 400 ml. Mi taką cenę podali w sumie za 260 ml czyli po 130ml w każdą pierś. Czy jest teraz jakaś promocja? Czy możesz wrzucić zdjęcia piersi przed i po? Czy nosisz cały czas biustonosz, który dostałaś po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
też jestem zdziwiona, że taka niska cena... normalnie to za 200 ml (po 100 ml w pierś) jest około 10,000, więc powinnaś zapłacić około 20,000 - bardzo duży upust, gratulacje! może już tanieje preparat? muszę przekazać koleżankom, które czekają aż będzie taniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba w moim przypadku nie była kwestia upustu czy promocji, a bardziej tego ze Pan Doktor ustalił przed zabiegiem ze mną cenę 14 400 za 300 ml i podczas zabiegu musiał wstrzyknac więcej. Nie policzył mi za to dodatkowo poprostu. Tak chodzę w biustonoszu ktory dostałam. Jesli chodzi po piersi to jak narazie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie wydaje ze to nie kwestia upustu. Ja ostatnio przy dopełnieniu miałam to samo w Otwocku. Co prawda u mnie to już był kolejny zabieg. Ustalaismy przed zabiegiem dopełnienie około 50 ml w każda pierś, przy zabiegu okazało sie ze weszło po 90 ml. Płaciłam, za 50 ml. Pozdrawiam. Zadowolona z aquafilling. Nie mogę tego powiedzieć o macrolane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Do gościa powyżej - a ile w sumie masz ml? Czy wrzucisz jakieś zdjęcia przed i po? U którego lekarza w Otwocku robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam u dr Klosa. Aquafilling mam w sumie 130 ml, ale 1,5 roku temu Mialam tez przeszczep tluszczu (okolo 100 ml), pozostało pewnie jakieś 40/50% oraz rok temu macrolane- około 100 ml, pozostało pewnie jeszcze odrobine. Z moich doświadczeń aquafilling jest rewelacyjny. Nie miałam takich efektów ani po przeszczepie ani po macrolane. Czuje różnice na plus. Czyli w sumie myśle ze mam jakieś dodatkowe 200 ml. Wszystkiego. Chciałabym jeszcze dopełnić za kilka miesięcy jak całkowicie wchlonie sie macrolane. Jeśli chodzi o rozmiar biustu to przed przed pierwszym zabiegiem nosilam 70 d albo e z triumpha, ale z push up, takie podwojne poduchy. Po przeszczepie tluszczu zmienilam na 70 e z taka wszyta poducha, niezbyt gruba ale jednak. Teraz w triumph sie nie mieszcze, maja chyba ze cos sie zmienilo do 70e. Teraz nosze najczesciej z angielskiej rozmiarowki 70f, 70. Ff, 65 ff. z Ewy Bien 70g:). Jestem przeszczesliwa. Wczesniej moze biust nie byl Za tak maly ale Za to sflaczaly, po prostu okropny. Teraz nawet nie raz wkladam bluzke bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, a co do zdjec to troche nie pomyslalam. Nie mam zdjecia z przed Poltora roku takiego bez stanika. Mam Za to przed ostatnim podaniem 90 ml. Ewentualnie poszukam jakichs w stroju kapielowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka czy możesz mi podać namiary na Panią dr z Poznania na maila - murcja90@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super efekt aqua☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×