Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, to samo było z dr Libor Polak, na stronie aquafilling jest ze robi i ze ma licencje a jak do niego zadzwoniłam to na mnie nakrzyczał ze nie robi i nigdy nawet nie zamierzał i ze to nie jest dobre :( To ze to burak to juz inna sprawa, ale możecie same to sprawdzić, facet jest Czechem ale mówi po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
czesc Dziewczyny. minelo 10 dni od zabiegu i dzisiaj sciagnelam sobie szwy. piersi wygladaja super i juz prawie nie bola niestety w dotyku troche mnie martwia.... mam w nich jakby kamienie z preparatu i boje sie ze tak juz zostanie bo nie idzie tego rozmasowac. tego kompletnie nie widac.. dopoki nie podniose rak do gory !!! aqua pisalas niedawno ze przez 2/3 miesiace byly takie twarde w dotyku- moze to wlasnie te kamienie o ktorych pisze? moze jeszcze jest nadzieja ze sie to jakos rozlozy. zabiegu nie zaluje i powtorzylaby mgo drugi raz ale troche innego efektu sie spodziewalam glownie ze wzglewdu na ta twardosc. aqua napisz prosze cos na pocieszenie. jutro bede dzwonila umowic sie na wizyte kontrolna do Dr. wczesniej myslalam zeby sobie dolac jeszcze po 50ml na piers ale na ten moment nie widze takiej mozliwosci. co do miejsca w ktorym robilam zabieg to bylo to epi centrum w Gdansku. na stronie kliniki nie ma o tym wzmianki ale na stronie aquafilling juz tak i stamtad wzielam namiary. robi to Dr.Dziwura. sam zabieg byl ok ale co do efektoe koncowych to na razie nie wypowiem sie ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
co do zdjec to nie mam przed. a jezeli chodzi o wymiary to z obwodu 82/83 mam teraz 86/87- jak dla mnie wystarczajaco. sa ksztaltne i stojace jak u nastolatki .spokojnie ,oge paradowac bez stanika i czuc sie apetycznie........... tylko ta twardosc. martwie sie ze jak zaloze normalny lekko usztywniany biustonosz to ta twardosc bedzie mnie drznila eeeehhh no ale trzeba byc dobrej mysli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
to już w piątek, a jak dolegliwości bólowe? czujesz coś po 10 dniach jeszcze przy wykonywaniu codziennych czynności? np. przy rozłożeniu na boki/podniesieniu rąk do góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nic Ci nie będzie też miałam twarde piersi przez pierwszy tydzień , może dłużej trochę - na konsultacji doktor rozmasował"grudki" i juz jest ok - są miękkie i naturalne w dotyku. Robilam usg i lekarz powiedział ze wszystko jest w porządku wiec jestem dobrej myśli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
dzieki za pocieszenie! jestem tylko ciekawa jak wygladalo to rozmasowywanie grudek bo moje sa dosc spore i sama probuje to zrobic i nic to nie daje. ja po zabiegu jestem prawie 2tyg i nic sie nie poprawia. w dodatku dzwonilam do lekarza i jest za granica. prosil zeby zadzwonic w poniedzialek dopiero ;-( jezeli chodzi o dolegliwosci bolowe to przy codziennych czynnosciach nie czuje nic. jedynie jak Dziecko przycisnie no albo kiedy probuje je masowac to jeszcze czuc jakis tam bol. troche mnie jezcze ciagnie nad lewa piersia ale to nic uciazliwego. zeby tylko te kamienie zniknely to bede najszczesliwsza na swiecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
dużo dziewczyn pisało tu o tym problemie, o uczuciu jakby 'kamieni' zamiast piersi, ale nie czytałam na forum żeby komuś tak zostało. miałaś po 100ml podane? Pytanie do wszystkich dziewczyn które są po zabiegu. Czy 8 dni urlopu wystarczy żeby móc w pełni wrocic do wykonywania wszystkich codziennych czynności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
konsultacje przed zabiegiem mam początkiem grudnia, a urlop musze rozplanować juz teraz. dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus maria, tekst o "kamieniach" mnie rozwala. Pod kopuła masz jeden wielki kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
oby rozwalił Cie całkowiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam twarde ok miesiąca od zabiegu ale dostałam zalecenie od 7dnia po zabiegu masować i wszystko znikło. 8dni urlopu to idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
8dni w zupelnosci wystarczy ;-) zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquaaqua moglabys podeslac Twoje zdjecia przed i po na moj e-mail: kasiolq@o2.pl ? Podane linki niestety nie dzialaja, a ja potrzebuje solidnego argumentu do podjecia ostatecznej decyzji o Aquafilling? Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież miałam twarde piersi około miesiąca... Dziś jestem 3msc po zabiegu i nie ma grudek itp. Masuj piersi a będzie wszystko ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana66
Dawnoo mnie tu nie było. Przypomne że zabieg robiłam w lutym i po dwóch miesiącach powtórzyłam razem 250ml. Tak jak już pisałam efektu duzego nie mam rozmiar mam ten sam, tyle, ze troche pełniejsze. Wiem, że aqua cały czas pisze że to jest cudowny preparat no ale wiadomo o co chodzi.. Ja nie bede sciemniac pisałam , że miałam goraczkę po zabiegu ponad 40 stopni o czym nikt mi ne powiedział. I bolało jak Cholera. Tłuszczu to ja niestety nie mam, może dlatego. Ostatnio bolą mnie te piersi a jak dotykam to czuje jakby grudke boli jak naciskam. oglądałam tez program -pytanie na sniadanie i była mowa o tym.. kobiety pojawiały się z tym problemem, żeby to usunąć.. Nie minął rok a ja czuje, że u mie to może nie byc tak kolorowo i w tyg. zapisuje sie na USG. Zaznacze ( choć może to nie ma wpływu na to) mam silny układ immunologiiczny i np. kwas hialuronowy na mnie nie działa spalam wciagu miesiąca. Tak wiec na 5 lat u siebie nie licze, ale grund, żebym nie muisał tego usuwać. Od samego poczatku wiedziałam, że ryzyko jest ale tak nie chciałam miec implantów.. Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co dodawałaś do 250ml jeżeli taką miałaś reakcje za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana66
Osoba która pyta "po co dodałaś 250ml.." Czytaj ze zrozumieniem, napisałam wyraźnie , że RAZEM mam podane 250ml Najpierw było 150ml i po ok 2 miesiącach podane 100ml Miedzy podaniem pierwszym a drugim było ok, tyle, że miałam grudki, które miały zniknąć nie koniecznie wciągu 2 m. Napisałam, że teraz mnie coś boli i muszę to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce sie kłócić. napisałam '...po co dodałaś DO 250ml...' jak zrozumiałam poddałaś się zabiegowi 2 razy Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Edit71 a zadowolona jesteś z efektu? Ile masz ml? Ile zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit71
Na razie jestem zadowolona. Choć pewnie za wcześnie na ostateczną ocenę... Myślę że dopiero za jakieś 10 dni jak przestaną być takie nabrzmiałe i opuchlizna zejdzie będzie widać ostateczny efekt. Mam po 150 w każdej piersi. Dr uznał ze przy mniejszej ilości efekt byłby słaby. Płaciłam 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edit71 14 tys za 150 ml to mało.... jest teraz u doktora jakaś promocja? Bolał Cię sam zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit71
Przepraszam, pomyłka 4 zamiast 5:-) 15 000. Sam zabieg jest do przeżycia. Wcześniej skóra jest znieczulenia, potem w te miejsca wprowadzana jest kaniula z takim znieczulenie do wewnątrz piersi a potem sam preparat.. Czasami nie jest przyjemnie, czuć takie rozpieranie i generalnie nie jest to zabieg relaksacyjny...nie mniej jednak nie chciałam spać ponieważ na bieżąco kontrolowalismy w trakcie zabiegu ilość preparatu i kształt piersi. Siadałam, dr oceniał i dzialalismy dalej.... Poza tym zadecydowało jego doświadczenie w tym zabiegu... Według mnie największe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
zdecydowana66, współczuję ci, że zabieg nie spełnił twoich oczekiwań i masz jakiekolwiek problemy, ale z jakiej racji wypowiadasz się o mnie w takim tonie? "aqua cały czas pisze, że to cudowny zabieg, ale wiadomo o co chodzi" - o co niby? czy to, że u mnie się powiodło i jestem zachwycona swoimi piersiami, oznacza, że będziesz sobie teraz po mnie jeździć, bo tobie się nie udało? co za postawa. zlinkuję swoje zdjęcia przed i po jeszcze raz wieczorem, nie chcę rozsyłać zdjęć swoich piersi z mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua po co sie oburzasz? Chodzi o to ze twoje wpisy wyglądają jak reklama, to wszystko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
oburzam się, bo jestem pomawiana o kłamanie. a jak niby mam się wypowiedzieć, skoro jestem zachwycona efektem? mam narzekać? rany, zaczynam żałować, że w ogóle się tu wypowiedziałam. chciałam się podzielić doświadczeniem, a teraz muszę brać udział w pyskówkach nie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musisz brać udziału w pyskowkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
za tydzień moja kolej:) już nie mogę się doczekać! trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×