Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość ola_michalinka
wyżej to ja, jako gość niechący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
teraz mam 75 cm pod biustem i 90 cm w biuście. z tego co pamiętam, to było 83 cm przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_michalinka
7cm! W najśmielszych snach nawet nie podejrzewałam, że 130ml może dać aż taką różnicę! Jestem coraz bardziej zachwycona tą metodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
he he - pamiętaj tylko, że to zależy od punktu wyjścia i szerokośc***odstawy piersi - ja byłam płaska beznadziejnie, więc efekt jest naprawdę widoczny. myślę, że przy większych piersiach będzie trochę mniej spektakularny... albo potrzebne będzie więcej preparatu. jakaś dziewczyna tam wyżej pisała, że u niej razem podane w dwóch podejściach było aż 250 ml...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_michalinka
Rozumiem. Pewnie konsultacje na które się wybiorę jak przyjdzie co do czego, rozwieją wszelkie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do aqua aqua Czytam o tej bańce u Ciebie, że miałaś w trakcie robione USG i trochę się wystraszyłam, bo ja takiego Usg nie będę miała. Boje się trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do aqua aqua Te usg było robione w trakcie przy pierwszym zabiegu i przy dostrzyknięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
USG tylko przy DODATKOWYM podaniu, przy pierwszym nie ma czego obserwować jeszcze, bo nie ma preparatu w piersi ulokowanego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do aqua,aqua czyli jeśli ktoś posiada małe piersi (generalnie drobna sylwetka) efekt po podaniu 100 ml będzie dość widoczny, przynajmniej o rozmiar większe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa - popatrz na linki do moich zdjęć powyżej - przed i po - moim zdaniem przeszłam z A na B. wcześniej wstydziłam się bez push-upa wyjść z domu w bluzce bardziej przy ciele, teraz spokojnie chodzę bez stanika w obcisłych ubraniach. zamierzam jeszcze powiększyć, bo marzy mi się teraz małe C - przy moim wzroście 173 cm wyglądałyby najlepiej, proporcjonalnie - ja mam szerokie ramiona i klatkę, uprawiam całe życie sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, śledzę ten wątek niemal od samego początku i mam coraz większy apetyt na powiększenie piersi tą metodą. Najchętniej poszłabym nawet jutro, niestety póki co czeka mnie dużo wydatków i chyba musiałabym wygrać w totka, żeby jeszcze sobie na to pozwolić. Ale widząc wasze zdjęcia jestem pod wrażeniem, bardzo fajny efekt! Zastanawia mnie tylko - kiedy właściwie można na przykład wrócić do pracy? Mówię tutaj o pracy umysłowej, w biurze powiedzmy - czy już po kilku dniach nie ma bólu ani żadnych innych dolegliwości, które pozwoliłyby "normalnie" funkcjonować? Nie chciałabym tracić tygodnia urlopu na dojście do siebie :) Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto robił ten zabieg w Krakowie (właśnie ponoć w Vesunie go robią) i opowie jak było i jaki był koszt, jestem z Krakowa i fajnie by było, gdyby okazało się, że jest ok tu na miejscu i nie trzeba jechać do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz pracę umysłową to po co powiększać piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_michalinka
>gość Jak masz pracę umysłową to po co powiększać piersi Żebyś się miał nad czym głowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do dziewczyny pytającej o ból - ja na twoim miejscu wzięłabym wolny piątek i wtedy zrobiła zabieg. masz wtedy weekend na dojście do siebie. ja tak miałam i w poniedziałek prowadziłam auto i siedziałam potem przed komputerem normalnie pracując. gościu od pracy umysłowej - wykształcenie czy wykonywany zawód nie definiują mnie jako człowieka. powiększyłam sobie piersi, bo mi z tym przyjemniej. bo mogę. bo ładniej wyglądają, bo mam większą frajdę uprawiając seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa88833
aqua aqua- super!!!!!!!!! tak trzymaj :) btw. dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) Wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest z tym bąblem , dlaczego się nie rozlewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
No i jestem po zabiegu :) Zadowolona z efektu dr. Piotr z Gdyni spisał się świetnie. Jeśli chodzi o ból jest do wytrzymani. Myślałam że będzie gorzej. Zabieg trwał 2,5h w piersiach mam po 150 ml Biust jędrny a był lekko opadający. SUPER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela33333
Dziewczyny bardzo prosze wypowiadajcie sie jaknajwiecej na ten temat.sama umowilam sie na konsultacje za miesiac.caly czas zastanawiam sie czy warto to robic..bo mam strasznego pecha cokolwiek bym nie zrobila mam komplikacje etc.po drugie zastanawia mnie fakt skoro metoda jest niedlugo na rynku to skad wiadomo ze 5 lat sie bedzie utrzymywac.macrolane tez bylo szalem a co sie okazuje jeden wielki niewypal..wchlania sie po kilku miesiacach i dotego komplikacje.wlasny tluszcz tez mial byc bezpieczny..a co sie okazalo ze nowotwora mozna dostac...takze wcale bym sie nie zdziwila jak by pozniej z aqwafeling tez tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do aqua aqua. Dzisiaj trochę bolą piersi tak jak pisałaś ,,zakwasy,, i mam pytanie jak długo Cie bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust proszę wstaw zdjęcia przed i po ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do gosc. Wystawie jak tylko uda mi sie zmyc do konca pisak z piersi :) Chce zeby zdjecie bylo idealne. Ale efekt jest super, jeszcze troche obolala jestem. Postaram sie wystawic je jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust jaki miałaś wyjściowy rozmiar a jak jest teraz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez czekam na zdjecia! ja teraz mam slub i niestety nie zdaze juz uzbierac kasy na zabieg przed nim (pelno wydatkow). biust mam w rozmiarze male C, co do mojej bardzo szczuplej sylwetki jest i tak ok (w push upie wygladaja bosko), ale chce chodzic bez stanika w sukienkach bez plecow itp :) no i oczywiscie ladniej wygladac nago, bo teraz patrzac w lustro sobie mysle ,,jeden rozmiar wiecej i bylabym zadowolona". sledze watek od poczatku i chlone info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Chciałam dzisiaj wystawić zdjęcia, ale piersi jeszcze opuchnięte i pisak jeszcze się nie zmył,więc jeszcze poczekam, ale na pewno wystawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust a jak z rozmiarem? powiedz jaki miałaś wyjściowy i jak teraz jest? ;) Koniecznie wstaw zdjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Ok wstawiam zdjęcie. Miałam lekko zwisające B a teraz wydaje mi się że podchodzi pod C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie : znacznie lepsze miałąś przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow super efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ale mi też przed wydają się bardziej całuśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×