Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Czy aqualift to to samo co aquafilling? ?? ? Wlasnie przeczytalam ten link i sie przerazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to samo. I w Singapurze jego wstrzykiwanie w biust jest już oficjalnie zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boze !!!!! Teraz to sie zalamalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
tak, jeden anonimowy wpis z 2009 roku o innym preparacie wspominający o nieokreślonych komplikacjach. rzeczywiście załamujcie się. do osoby pytającej o mnie - już 5,5 miesiąca. wszystko idealnie. nie mogę się doczekać cieplejszej pogody, żeby nosić bluzki z dekoltem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua ...no ale dziewczyna wyzej pisala ze aqualift to to samo co aquafilling. ..ja juz mam dosc tego !! ! Niewiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, post jest z 2011 roku i to nie jest byle jaki post, bo faktycznie po sytuacjach z komplikacjami Aqualift został zbanowany w Singapurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, nie krec teraz - dobrze wiesz, ze Aqualift i Aquafilling to to samo. Sama pisalas, ze miedzy producentami tych preparatow trwa walka o prawa autorskie/patentowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Aqualift i s r e c e n t l y r e s t r i c t e d b y t h e H e a l t h S c i e n c e s A u t h o r i t y o f S i n g a p o r e a n d i s n o l o n g e r a v a i l a b l e i n S i n g a p o r e a s a b r e a s t f i l l i n g m a t e r i a l." Sorry, musialam porozdzielac litery, bo inaczej zdanie uznawane zostawalo za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqualift i s r e c e n t l y r e s t r i c t e d b y t h e H e a l t h S c i e n c e s A u t h o r i t y o f S i n g a p o r e a n d i s n o l o n g e r a v a i l a b l e i n S i n g a p o r e a s a b r e a s t f i l l i n g m a t e r i a l."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porazka z tą kafeterią - zdanie należy przeczytac z gory na dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua i co ty na to??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co dziewczyny do tej pory różne rzeczy tu były wypisywane w sprawie Aquafillingu ale nie że został zakazany w jakimś kraju. Chyba nie wycofuje się produktu z obszaru państwa bez żadnego powodu ? Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest to zastanawiajace!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ale co ja na co? czy jakiekolwiek powikłania są znane? bo na tej samej zasadzie macrolane jest "restricted" w polsce jeśli chodzi o podanie w piersi, ale już pisałam 100 razy, że nie z powodu powikłań wcale, tylko nieumiejętnego podawania przez lekarzy, które zaciemniało obraz na USG. skąd niby wiadomo dlaczego akurat w singapurze nie jest dopuszczony aqualift? może jest inny produkt, może nie zrobili badań koniecznych, kto to wie? przestańcie panikować, nikt was nie zmusza do robienia sobie aquafillingu. jak się boicie poczekajcie spokojnie parę lat i dajcie już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua wyraznie jest napisane ze ze wzgledu na komplikacje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt zostal wycofany.kobieta nie napisala dokladnie jakie komplikacje ...tylko ogolnie to napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua ale przeciez po MACROLANE BYLY powiklania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, dlaczego dziewczyny mają dać spokój? Ja powiększyłam piersi aquafillingiem i mimo wszystko wole czytać wszelkie info i być na bieżąco, bo w końcu noszę tę substancję w sobie. Ten wątek dotyczy zarówno wad jak i zalet produktu i ja jestem jak najbardziej za tym, żeby takowe były tu poruszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietna wypowiedz! Do dziewczyny powyzej gdzie robilas piersi ? i czy jestes zadowolona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Otwocku i jestem zadowolona, choć piersi nie są jeszcze całkowicie miękkie. Jednak z tego, co tu dziewczyny wyżej pisały wnioskuję, że trochę to potrwa zanim będą z powrotem naturalne w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po konsultacji...odradzono mi zabieg ze wzgledu na to ze po 100 ml efektu duzego nie bedzie. Rozmiar piersi prawie zerowy ...po 150 moze bylby i efekt ale wydac 16 tys zlotych nie usniecha mi sie !! Glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika604
dziewczyny : robila ktoras w bialymstoku lub olsztynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 2014-04-21 godz. 22:59:45 Wiesz co, przynajmniej lekarz powiedział Ci prawdę. Przecież mógł Cię po prostu okłamać i naciągnąć na kasę. Wtedy byłabyś jeszcze bardziej rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tsk...jasne jestem bardzo wdzieczna lekarzowi ze powiedzial mi prawde...a mogl mnie naciagnoc na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, ze masz być wdzięczna... Do kogo właściwie masz przetensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pretensje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszna jestes dziewczyno! Czy ja pisze o jakichkolwiek pretensjach do kogos???????? Umiesz czytac to gzytaj uwaznie! Napisalam ze nie wydam 16 tys na zabieg po ktorym bedzie bardzo mala roznica w wielkosci !!! Wiec o jakich pretensjach mi tu piszesz smieszna dziewczyno.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź wyluzuj, bo sama jesteś śmieszna i przestań mnie obrażać. Po tonie Twojej poprzedniej wypowiedzi można wywnioskować jakbyś była obrażona, że Cię nie zakwalifikowano do zabiegu. A jak Cię spróbowałam pocieszyć, to mnie ironicznie wyśmiałaś, że jesteś "wdzięczna" lekarzowi, że odradził Ci zabieg. Więc pytam się o co Ci właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakim obrazaniu ty mi tu piszesz? Heh...i o jakich pretensjach? Dotego o ironicznej wypowiedzi. .jestes chyba za malo inteligetna aby zrozuniec moje wypowiedzi skoro widzisz w nich ironie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×