Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Czytaj uwaznie...wchlania sie ale po pewnym czasie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wiem, a Ty przeczytaj raz jeszcze co Aqua napisała - jej zdaniem się nie wchłonie i wierzy, ze ma już te piersi na całe życie. Trzeba zatem podchodzić z dystansem do tego, co pisze Aqua, bo ona wydaje się być trochę "zaślepiona" tym produktem. Producent przecież zapewnia, że preparat się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze aby aquq tak myslala.aqua pisala ze preparat nosi w sobie 5 miesiecy i narazie sie nie wchlania. Sadze ze o to jej glownie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczytaj i sama zobaczysz, na 100% tak pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze masz cytat z Aqua Aqua: "moim zdaniem nie będzie się ten preparat w ogóle wchłaniał. nigdy. bo on nie reaguje z organizmem. przytaczałam tu badania takie stare gdzie podobny skład chemiczny trzymał się bez jakichkolwiek ubytków 8 lat. a aquafilling jest na pewno dużo lepszej jakości. więc ja osobiście wierzę, że mam biust już na całe życie" Dlatego moim zdaniem trzeba brac poprawke na slowa Aqua, bo ona wierzy, ze ten preparat to jakies cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Aqua nie przyjmuje zadnych argumentow krytycznych w sprawie tego preparatu, tak jakby sama go stworzyla albo miala klapki na oczach. Dlatego dyskusja z nia nie ma sensu. Ona nie ma zadnych watpliwosci, a to nie jest podejscie zdroworozsadkowe. Trzeba miec choc niewielki procent sceptycyzmu, bo nie ma rzeczy idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony mozna ja zrozumiec, bo radosc z tego, ze wreszcie po tylu latach posiada biust, mogla przyslonic nieco jej obiektywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja doskonale rozumiem bo jestem plaska jak deska i o niczym innym nie maerze jak o posiadaniu jakichkolwiek piersi. ..nie dokonca niewazne jakim kosztem bo boje sie komplikacji...ale brak biustu rujnuje mi zycie. ..wstyd sie rozebrac przed facetem. A mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak - to już wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie pisze ze skutki uboczne aquafillingu sa nieznane poniewaz produkt nue zostal dokladnie przebadany.i to jest najgorsze ze niewiadomo co mnie bedzie czekac za pare lat.ciekawe czy jakis lekarz bedzie wogole umial pomoc a nie rozlozy rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co sadzicie o vesunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja? Co Rewelacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co taka cisza piszcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
a co tu pisać? osoby, które straszą hipotetycznymi skutkami ubocznymi wpisują bez końca to samo. powołują się na inną substancję. twierdzą, że nie ma żadnych badań, podczas kiedy ileś tam stron wcześniej jest zlinkowany dokument opisujący badania kliniczne, na podstawie których aquafilling został dopuszczony do stosowania. eh. to walka z wiatrakami. już wolę iść na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok aqua a co sadzisz o tym ze lekarz odradzil mi zabieg poniewaz byl na jednym sympozjum i tam wszyscy byli przeciwni aquafillingowi..ze wzgledu na skutki uboczne ..wymienial ziarniaki..etc..pomimo tego ide na konsultacje jeszcze gdzie indziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa2727
hej dziewczyny, zrobiłam sobie piersi jakieś 2 tygodnie temu.. bolało jak cholera przez tygdzień, ani się dotknąć, ale dziś już nie boli, ale nadal mam twarde miejsca gdzie ta substancja jest wprowadzona, są twarde jak kamienie, ale wiecie... duże kamienie, to zupełnie inaczej niż płaskorzeźby teraz nawet jak leże to mi wystają, są super, ale takie twarde, nie wiem czy mi to przejdzie, ale w ubraniu sterczą i cieszą:-) a co do skutków ubocznych to też jestem ciekawa, ale mam nadzieje że ich nie ma. :-) bo cycki trzeba mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwa gdzie robilas???, powinno ci to przejsc.. i piersi powinni ci zmieknac... ja nam za tydz konsultacje ...napisz cos wiecej jaki mialas rozmiar wyjsciowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
do iwa2727 - spokojnie - piersi zmiękną i będą zupełnie naturalne w dotyku. Ja twarde miejsca odczuwałam jeszcze długo, teraz jestem 2 miesiące po zabiegu i zastanawiam się nad dostrzyknięciem :) Gdzie robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
spokojnie, zmiękną i będą idealnie naturalne w dotyku. jak poczytasz wcześniejsze wpisy, to dużo zależy od osoby, u niektórych to trwa 4 tygodni, u innych dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 8 tygodni po i moje nadal sa twarde. Moze mniej niz na poczatku, ale na pewno nie sa jeszcze naturalne w dotyku. W dodatku sa nadal miejscami obolale i wyraznie odznacza sie tez granica podania preparatu. Miala ktoras z Was podobnie? Czekam cierpliwie i masuje, ale nie ukrywam, ze powoli tracę nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zapytasz swojego lekarza dlaczego tak jest. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd on ma wiedzieć jak robi to od wczoraj Poważnie do roku mogą się zmieniać Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie jak osoba powyżej. Myślę, że to kwestia rozmiaru wyjściowego i ilości skóry. Ja miałam wcześniej małe i jędrne piersi i podejrzewam, że dlatego dłużej miękną. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i ja pytałam lekarza - powiedział, że z czasem na pewno zmiękną. Ale nie wiem, w końcu on nigdy nie miał tego w piersiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 tygodni twarde piersi to troche nieopokojace.dawaj znac czy miekna bo sama sie wybieram na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co wasi faceci na wasze nowe piersi? ? Ja juz sie nie moge doczekac az swoje zrobie;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn, ktore sa juz po zabiegu - w jaki sposob Wy masujecie piersi? Moze ja cos zle robie i dlatego moje piersi nie miekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua aqua jak sie czujesz 5 miesiecy po zabiegu? czy wszystko jest w porzadku? masz jakies kontrolne usg robic czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×