Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Kazdy czyta i wyciąga wnioski po swojemu. Koleżanka podzieliła sie swoją historia i pokazała zdjecia zeby przestrzec innych i mnie zdecydowanie przekonała. Mam wrażenie, ze bardzo mocny marketing zaśmieca to forum. Nie wiem jak tak mozna cisnąć i przekonywać do zabiegu skoro dziewczyny maja go max 6 lat w ciele. Co to za miarodajny wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaCzechows
Ja mam podobne zdanie j/w. Reklamują sobie jakiegoś Rogale w co drugim zdaniu, ale po co? Taki nowy sposób na marketing? Prawdą jest, że żel utrzymuje się kilka lat, a nie jest na stałe, ale to też jego zaleta! Jak Karola napisała "można zrobić inna metodą" i po co wylewać tu swoje żale. Pamiętajcie, że nie są to zabiegi ratujące życie i trzeba wziąć pod uwagę, iż może być coś nie tak!!! Jak czytałam przeciwskazania oraz możliwe powikłania do powiększania biustu implantami, to byłam w szoku, ale jednak kobiety decydują się na taką metodę, która jest najbardziej niebezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajesz oficjalna stronę produktu. Jak myslisz co tam mogą napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które usuwały aqua.. kto wam to robił? Chirurg ogólny, onkolog czy lekarze medycyny estetycznej? Na pewno nie pójdę na usunięcie tam gdzie to robiłam, jedyne co słyszałam o dr Rogali, ale jedna z dziewczyn pisała że zbyt wiele nie pomógł. Nie wiem czy "zwykły" chirurg da sobie radę z wyczyszczeniem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu chcesz usunąć? Masz powikłania? Jeśli tak proszę napisz jakie i po jakim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam stany zapalne, od roku, preparat zbił się w "kulki" i po kolei ropieją. Goraczka, blizny, grypa przy tym to pikuś. Wpisy gości które zachęcają - ciężko mi uwiezyc żeby lekarze az tak ślepo lecieli za kasą, a tylko do tego to się sprowadza. Chcecie wyśle wam zdjęcie jak aquafill oszpeca. Zrobicie czy nie wasz wybór i na pewno to nie kwestia kasy a zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna :( A te "kulki" nie zmniejszają sie razem z wchłanianiem preparatu? Próbowałaś to juz usuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co się zbija nie maleje, sam płynny preparat się wchłania. Lekarze nie wiedzą jak to usunąć więc póki co szukam. Ciężko jest znaleźć moment bo poprzednie się nie zagoi a nowe już ropieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia pierś
Spróbuj skonsultować się z dr Wojciechem Jaskiem w Warszawie (chirurg plastyk, wiem, że usuwa aqua) albo z dr Michałem Lewandowiczem w Łodzi (chirurg plastyk i onkolog, usuwał preparat u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do trzecia piers Dało się u Ciebie usunąć cały praparat?? Miałaś przemieszczenie tak? I z drugiej piersi też miałaś usywane nie miałaś żadnych innych dolegliwości typu stanow zapalnych? Po usunięciu wszystko wporzadku masz udokumentowane ze nic nie zostało? Pytam bo coraz bardziej sie przekonuje zeby sie tego pozbyć. I jak możesz napisać ile kosztuje taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie trzeba przechodzić żadnej operacji zeby mieć usunięte? To tez jest tylko zabieg tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różni zabieg od operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg jako nieinwazyjna metoda? Teoretycznie aquafilling jest nieinwazyjny, wiec zastanawiam sie czy tez tak samo sie go wyciąga jak wkłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia pierś
Aquafilling usuwa się poprzez wykonanie nacięcia w rowku podpiersiowym, odessanie preparatu i wypłukanie rany solą fizjologiczną. Nie spotkałam się z przypadkiem, żeby usunięto to w takim sam sposób jak wprowadzono. Historie o tym, że preparat odciąga się za pomocą strzykawki i kaniuli to brednie, żeby to usunąć trzeba otworzyć pierś, odessać i na końcu wypłukać. Na forum dziewczyny pisały, że miały usuwany pod narkozą, ja miałam znieczulenie miejscowe, bez głupiego jasia i tym podobnych otępiaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia pierś
Jeśli chodzi o pozbycie się aqua - nie jestem w tej kwestii obiektywna. Z uwagi na swoje doświadczenia namawiałabym na usunięcie, ale z drugiej strony musisz pamiętać, że usuwanie jest bardziej inwazyjne niż wstrzykiwanie. Osobiście odetchnęłam z ulgą po pozbyciu się tego, pisałam już, że został mi odprysk w podbrzuszu, ale to naprawdę nic w porównaniu do tego, o czym pisze dziewczyna powyżej. Współczuję Ci i trzymam kciuki, żeby udało Ci się z tym uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robić i jeszcze raz robić Cudowny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej, ze nie ma żadnych wiarygodnych informacji na ten temat. Po operacji biustu tez sa powikłania, ale lekarze wiedza jak sie z tym obchodzić i jeśli maja wyjąc implanty to wyjmują je w całości. Operacja wydaje mi sie bardziej przewidywalna pomimo narkozy etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POlecam . Dobry zabieg. Efekty powalające. Intymnie żaden się nie zorientował że nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
smerfetka70 piszesz nieprawdę. aquafiliing jest w europie wykonywany dosyć powszechnie, w tym w UK i niemczech. http://pureharmonyclinic.co.uk/session/aquafilling-breast-enlargement http://www.innovamed-nbg.de/en/aesthetic-plastic-surgery/aquafilling-long-volume-filler.html nie jest dopuszczony na rynek amerykański, bo tam trzeba przejść długi i drogi proces certyfikacji FDA. wiele powszechnych w europie zabiegów czy leków nie ma tej certyfikacji i nie świadczy to o tym, że są gorsze od tych z ceryfikacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, dobrze, ze czuwasz nad komisja USA i wszystko wyjaśniłas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama81
ja zrobilam zabieg ponad 9 miesiecy temu i poki co jestem zadowolona. Fakt, efekt nie jest jakis wow, ale piersi są większe. wczesniej nosilam 75 A a teraz kupuje 75 C, chociaz pewnie w B tez bym sie wcisnela. Ale szczerze mowiac myslalam ze po 150 ml efekt bedzie bardziej spektakularny.Moze tak tego nie widac bo jestem wysoka (175). Czytam od czasu do czasu forum i przerazaja mnie komplikacje, myslalam ze jesli cos ma sie dziac to raczej wkrotce po zabiegu. Zastanwaialm sie nawet nad dostrzyknieciem jeszcze 50 ml, ale jak weszlam na strone kliniki we Wrocławiu w korej robilam zabieg, to aquafilling zniknal z cennika. Pewnie dlatego ze lekarz dodal implanty ktorych wczesniej nie mial w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu zrobilam po 150 teraz dolozylam po 100.Efekt-rozmiar wieksze piersi.W jednej preparat nierowno sie wchlania, mam w jednym miejscu zapadnieta piers.Niestety od gory jest zapadnieta wiec dekolty odpadaja.Innych "powiklan" nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak nierówno się wchłania ? Co na to lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz na to ze to wynika z indywidualnej budowy piersi.... jakos mega zle to nie wyglada ale ja to widze i mnie to wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz taką budowę piersi to nie mógł Ci włożyć więcej preparatu w jedną pierś? Tak , abyś była zadowolona? Ogólnie polecasz aquafilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak wiadomo operacja piersi jest kosztowną ale opłacalną inwestycją w siebie. (Jestem kobieta więc sama wiem o tym doskonale) Także jeżeli byłby potrzebny kredyt, pożyczka na taką operację zapewniam dyskrecje a kredyt w renomowanym banku. Po informacje zapraszam na wiadomości prywatne. Pozdrawiam Dorada finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budowe piersi mam normalna.Tam jakis miesien trzyma i mimo dolozenia preparatu w tym miejscu widac ubytek i nie jest w stanie nic tego miejsca wypelnic.Czy polecam? I tak i nie.Tzn efekt jak fla mnie za 23 tys jest niewielki.Widoczny ale bez wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A juz Ci sie po roku wchłania? Szybko co? Myślałam, ze piec lat. Czyli od momentu włożenia tak naprawdę stopniowo po malutku sie gubi te ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę to po 2 miesiącach od podania preparatu piersi sa już sporo mniejsze, potem stopniowo maleja. Schodzi opuchlizna wchłania się znieczulenie itd. i rozmiar jest sporo mniejszy. czekając w klinice na swój zabieg widziałam kilka pacjentek które przychodzily na dolozenie preparatu wlasnie po roku,takze nie tylko u mnie się tak szybko wchłania. Po tych 2 miesiącach uważam ze jest jakies 30% mniej, po roku jakies 40-50% jak to dalej będzie nie wiem.Tez może to troszke tak się wydaje ze szybko maleja bo na początku sa takie w stylu push up,potem ten preparat jakby opada w dol piersi i nie sa już tak na gorze napompowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×