Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość trzecia pierś
Nie miałam absolutnie żadnych niepokojących objawów przed wyciekiem. Któregoś dnia w połowie grudnia poczułam mrowienie pod piersią, w miejscu podania preparatu pojawiło się wybrzuszenie wielkości ziarnka grochu. Do głowy mi nie przyszło, że to wyciek. Dopiero gdy wybrzuszenie stawało się coraz większe a ja zaczęłam odczuwać bolesne rozpychanie przyjrzałam się uważnie i zorientowałam się, że ubywa mi preparatu w piersi. Szczerze mówiąc nie wiem czy istnieje jakiś skuteczny sposób monitorowania sytuacji, żeby zadziałać zanim wystąpią jakieś powikłania. Nie wiem czy ktokolwiek to wie. Najbardziej skuteczne przynajmniej przy przemieszczeniu się preparatu czy tworzeniu się grud wydaje się być usg, przy czym, po pierwsze może to być stwierdzone już po fakcie, po drugie radiolog musi wiedzieć na co patrzy, a z tym bywa ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekujemy za udostępnienie zdjeć, mysle, ze na pewno nie jedna zdecydowana osobę powstrzyma to od zabiegu! Mnie na pewno! Jeszcze raz dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh a tak bardzo nastawiłam sie na ten zabieg a teraz nie wiem sama. Czy jest tutaj na forum ktoś kto robił zabieg pare lat temu i nadal mu sie nic nie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zastanawiam sie nad marcolane ale chyba cieżko w Polsce znalesc kogoś kto wykonuje tego typu zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
poczytaj sobie stare dyskusje o macrolane w piersiach - bardzo szybko się wchłaniał i bardzo wielu osobom pozostawały grudy zbrylonego kwasu w postaci nieestetycznych gul. dlatego właśnie już mało która klinika robi takie zabiegi. moim zdaniem ryzyko, że coś pójdzie nie tak dużo większe niż przy aquafillingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myśle , ze aquafilling jest świetnym zabiegiem . Nie przeraża mnie fakt , ze komuś się nie udało . Chociaż bardzo współczuje . Uważam , ze wszystko jest związane z ryzykiem i nie ma zabiegu w stu procentach bezpiecznego . Zrobiłam aquafilling i jestem zadowolona . Mam piękne piersi , lepsze samopoczucie . To mój wybór , jedno życie . Zabieg nie zagraża życiu , nie powoduje raka. To dla mnie najważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie to , ze mam zaplecze finansowe i świadomość ze zawsze mogę wyciągnąć żel z piersi lub zapłacić za poprawę ewentualnie " oszpeconego" biustu nie zdecydowałbym się na zabieg . Dziewczyny które odkładają swoje ciężko zarobione pieniądze na zabieg czasami latami tylko po to , aby piersi były pełniejsze moga kiedyś płakać . Dziewczyny uważam , ze aquafilling jest świetna sprawa , ale jest tez ryzykowny z tego co niektóre pisały . Jeśli nie macie pieniędzy na ewentualna poprawę biustu ze względu na komplikacje nie róbcie tego ! Ja jestem zadowolona z aquafilling, ale jestem tez spokojna ze w razie problemów stać mnie na to , aby iść do dobrego lekarza . Jeszcze jedno. Piekny biust jest niczym w porównaniu do pięknego umysłu . Wiara w siebie i akceptacja siebie czyni Was pięknymi. Ja niestety nie potrafiłam siebie zaakceptować , ale z zazdrością patrzę na pewne siebie kobiety które nie musza niczego zmieniać . Rzecz jasna , teraz jestem zadowolona , ale moja próżność wzięła górę i musiałam to sobie kupić . Zastanówcie się dobrze . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakaś dziewczyna, która zaszła w ciążę po aquafillingu?? Albo planuje?? Lekarze na konsultacji oczywiście w samych superlatywach sie wypowiadali ze można karmić piersią ze nie ma komplikacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Nie róbcie tego, nie zdajecie sobie sprawy jakie to groźne. Po 2 latach zaszłam w ciążę. Karmienie piersią, od 3 mc ropnie, stany zapalne, antybiotyk, szpital, przez 10 mc karmienia 6 ropni, co oznacza poprzecinane piersi, ból, sącząca się ropę i wieczny antybiotyk. Preparat po 8 mc od wstrzyknięcia praktycznie nie ma różnicy, a guzy/torbiele/ropnie widoczne przez skórę. Nie oszpecajcie się, nie warto potem tak cierpieć. Zrobiłam aquafill bo bałam się implantów, myślałam że mniej będę ingerować. A po 6 nacięciach nadal nie wiem jak pozbyć się tego g***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcześniej nie mialas żadnych komplikacji?? Dopiero podczas karmienia? Cala ciąża przebiegla bezproblemowo? Ja jestem półtora roku od wszczykniecia i chce zajść w ciążę. Nie wiem czy nie poddać sie wyczyszczeniu tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka70
Gościu, a na co Ci te pieniadze? Co z tego, ze Cie stać na poprawienie "oszpeconego biustu" skoro nigdy nie bedzie wyglądał tak samo. Pieniadze wyleczą w razie czego wszystkie blizny po wyjęciu tego żelu? Dziwna logika. Cos z założenia jest nie tak skoro ten sam lekarz nie bedzie chciał naprawić spapranej roboty. Myslisz, ze Ci tak to wyjmą raz dwa? Żaden lekarz na świecie nie podejmie sie tego, upsss chyba, ze ci z Korei. To tak, kasa na bilet sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo tu zazdrośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smerfetko nie rozumiesz . Nie siej zawiści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki z Korei? co Ty piszesz ? Normalnie usuwają preparat, w Warszawie co najmniej dwie kliniki Kriocentrum i Gold Clinic. Obraz usg najlepiej pokazuje ze preparat w calosci został usunięty. 3 kola to kosztuje,wiec średnio fajnie. Uwazam ze w razie powiklan powinno być za darmo usuwane u lekarza u którego wykonywalysmy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, najlepiej umów się do lekarza i niech wykona badanie , wtedy wszystko będzie wiadomo. Na forum to można sobie jedynie gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go gość o usuwaniu preparatu Czy ty usuwałaś ? Jakim sposobem mozna sie tego pozbyć, jak wyglada ten proces usuwania?? ja dowiadywalam się troche i lekarze mi mowili, że nie da sie tego tak łatwo usnąć, gdyż jest to konsystencja kleju ktora wchodzi w tkanki. Jedynym sposobem jest otwarcie piersi i czyszczenie. I nie ma w 100% pewności że sie pozbedziesz całej tej substancji. Na usg nie widać preparatu, wygląda jak by się cały wchłonął, a po otworzeniu piersi okazuje się, że jest i to w dodatku stan zapalny ( tak miała jedna dziewczyna, ktora po aqua chciała implanty niestety nie mogła ich miec jej pierś musiła zostać właśnie wyczyszczona i kontrola za pol roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma z pracy usuwala bo robily jej sie stany zapalne.Zdarza sie. Usuneli jej bez problemu-nie nacinali piersi tylko plukali ta piers. Obraz usg ok.Zapalen nie ma. Ludzie to jest sol fizjologiczna a nie zaden klej ktory sie wzera w tkanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam żadnych dolegliwości podczas ciąży - były zmiany na USG praktycznie po 5 mc torbiele czy cokolwiek to jest, ale nie było poza tym innych objawów. Podczas wstrzykiwania może dojść do uszkodzenia lub przecięcia kanalików MLECZNYCH, nawet jeśli teraz o tym nie myślicie, jak pojawi się dzidzia a nie bedziecie mogły karmić, będziecie pluły sobie w brodę. Każda z was sama zdecyduje, ból, kasa w błoto, zagrożenie życia i zdrowia i długoterminowe problemy, ryzykujecie wasza sprawa. Ja poprostu szczerze przestrzagam, bo miałam okazję przekonać się jakie to g****o, a rok powikłań, bolu, szpitali i lekarzy, którzy nie wiedzą co zrobić, nie jest warte kilku mc z miseczeką B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecięcie kanalików ?? A który lekarz to Ci zrobił ? Przestrzegasz nas więc napisz konkretnie przed kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna87
Dziewczyny nie wiem jak to jest mozliwe ze ktos mogl takie wstrzykniecie po prostu Wam spieprzyc... w normalnych warunkach jakie mi robiono w klinice w Warszawie robiono kaniula banke do ktorej wstrzyknieto preparat. Wiele kolezanek juz to zrobilo i tez sa mega zadowolone. W porownaniu do kolezanki ktora ma silikon jest roznica, tu jest naturalnie tylko trzeba pamietac ze zalezy od wyjsciowego stanu Ja mialam spore B teraz mam spore C po 1 zabiegu. Przy dziewczynach z A jak zrobicie silikon to bedzie to wygladalo nawet gorzej, lepiej po malu stworzyc sobie miejsce poprzez ten zabieg a pozniej jesli juz jest ktos w desperacji i te silikony chce miec mozna kwas oddesac bez usuwania piersi ! I sobie wstawic pozniej silikon ale pamietajcie od razu przy malym biuscie bedzie on widoczny. A tyle bzdur co ja sie naczytalam to az zal.... podajcie namiary na lekarza ja chcetnie zrobie z tego reportaz a nie zalewacie to forum idiotycznym informacjami ktore sa nie potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób wykonano bańkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka robila tym usta. sol fizjologiczna sie wchlonela ale zostal plastik ktory wywolal stan zapalny,usta spuchly wygladalo to okropnie. lekarz ktory kilka lat temu jej to wstrzyknal rozlozyl rece ..ostatecznie inny lekarz rozcial jej warge i z jej tkankami to wycial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie o bańkę, zwłaszcza w świetle wypowiedzi Dr Rogali na temat właściwości żelu, mam nadzieję, że w swoich reportażach jesteś bardziej dociekliwa i obiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia pierś
Sarna87, zrobić miejsce na implanty aquafillingiem ???? Bańka, do której wstrzyknięto preparat ??? Serio ?! Co Ty za bzdury wypisujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka70
Omg Dziewczyny, przecież to była ironia. Chodzi mi tylko o to, ze zabieg jest zakazany w większości krajów, a za specjalistów uważa sie Koreańczykow gdzie preparat wprowadzany jest dłużej niz w PL. Dr Rogala sam sie powoływał na ten kraj i jego doświadczenie w tej dziedzinie. Dla mnie to jest conajmniej zastanawiające , ze na całym świecie jest to zabronione poza Korea i Polska. Nie dziwi was to? Poczytajcie wypowiedzi lekarzy z Niemiec na przykład. Nie znam sie na medycynie az na tyle aby stwierdzić czy preparat jest dla mnie bezpieczny lub nie, ale od tego sa organizacje, które w jakis przypadkowy sposób go zbanowaly na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna87
Sama wiem co mam w piersiach i nic naprawdę złego się nie dzieje. Proszę zadzownie do Kriocentrum i umówcie się na konsultacje to Wam wyjaśnia precyzyjnie jak ten zabieg wykonywano m.in u mnie u aqaaqa i wielu innych kobiet. A jeśli nadal chcecie zasięgać wiedzy jak widzę z tego opanowanego przez pare zazdrosnych osób bez wyobraźni forum to wolny wybór. Bardzo jestem wdzięczna koleżance która mnie namówiła do tego zabiegu bo jest to rewolucyjny efekt a nie jak w przypadku silikonów które od razu nawet przy moim stanke wyjściowym (spore B) byłoby można wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna87
Przy okazji podpowiem ze jest osobne forum kliniki Kriocentrum na którym można przeczytać sporo pozytywnych opinii na temat tego zabiegu. Wcześniej na tym forum opisano w jaki sposób wykonuje się zabieg gdzie wstrzykuje się preparat od góry gdzie kaniula lekarz tworzy najpierw miejsce na preparat tak aby nie wyciekał wiec swoiste ostrzykiwanie piersi to po prostu złe wykonany zabieg o współczuje tym które przez to przeszły chociaz ciężko mi uwierzyć ze ktoś mógł tak to spieprzyc. Polecam dr Klosa i Barojewskiego. Proszę zasiegajmy wiedzy u źródła bo z internetu to wszystko i tak wskazuje na raka :) po wypowiedziach tzw niedowiarkow i hejterow wnioskuje ze to jedna i ta sama osoba pod pseudonimem gość z niedorozwojem nie tyle piersi co i mózgu :) polecam najpierw wrócić się do podstawówki i przestudiować słownik ortograficzny bo tu piersi nie pomogą. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś w stanie uwierzyć we wszystkie pozytywne opinie, a ciężko Ci pojąć, że coś poszło nie tak? Bo wszyscy wyrażający się na temat zabiegu w superlatywach to na pewno samo bezinteresowni, inteligentni ludzie, a ci wyrażający się negatywnie to zazdrośne tłuki ? Jak na pracownika mediów dość wąskie horyzonty myślowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tu dzieje :( Jakoś z ciekawości wpisałam w necie aqua na UK, USA... i mają normalnie w cennikach ten zabieg, więc jak zabroniony? :D Zawsze możecie sobie zrobić inną metodą np przeszczep tłuszczu lub implanty albo nadal być płaskie jak deski. Buziaki i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka70
Karolcia, mówisz nieprawdę. Jest zabroniony. Lekarz w Pl opowiadał, ze komus zrobiono ten zabieg w uk w polskim gabinecie fryzjerskim. Nie wiem co Ty wpisujesz w Google, ale naprawdę nie trzeba sie natrudzić zeby zobaczyć, ze zabieg jest zablokowany poza wymienionymi krajami. Dr Rogala sam to potwierdził, ze w USA nie mozna tego oficjalnie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×