Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość Paula2018
Witam. Niestety miałam zabieg powiększania piersi Aguafillingiem... teraz szukam lekarza, którzy mi to usunie, preparat się przemieścił i mam zdeformowaną pierś. Byłam już u kilku chirurgów nie wszyscy chcą się tego podjąć lub sie już podjeli i nie bardzo chcą...( i nie jestem pierwsza z tym problemem)... ale muszę podjąć te ryzyko. Nie polecam klinike Gold Clinik a są tu osoby które za wszelką cene próbują wmówić jaki to super preparat...wystarczy zadzwonić do kilku chirurgów i nawet zapytac o ten preparat zobaczycie co powiedzą...Teraz musze to usunąć, inmplanty...koszta dla mnie są przeraźające. Proszę o kontakt: który dr, to usuwa? na email: paulaxpa@wp.pl Ja już mam dość łażenia, szukania nie moge czekać z tym. Ból jest nieznosny, a psychicznie to też jestem już wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka9934
Nie chciałabym powiększać biustu, ale jedynie go wymodelować, ponieważ ćwiczę na siłowni i chciałabym podtrzymać efekty. Wczoraj na stronie krakowskiego gabinetu SCM estetic widziałam promocję na zabiegi VelaShape III i zabiegi ujędrniające Lift Up na biust. Czy ktoś z czegoś takie korzystał? Daje to jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula2018
trzecia pierś mogłabyś skontaktować się ze mną na email: paulaxpa@wp.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula2018 jak to możliwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem pytania Jak to jest możliwe? 20 lat temu pokazywano w Polsce filmy wyprodukowane w U.S.A Pokiereszowane starsze panie. Twarze opuchnięte.... z guzami... zdecydowanie przestrzegały ...... oszpecone, biedne i bardzo odważnie pokazujące swoje cierpienie. Przestrzegały nas, ale nasza telewizja pokazuje w samych superlatywach różne zabiegi i czesto sztucznie szczęśliwe kobiety. Nie wierzcie w to. Wstrzyknięcie w nasze tkanki sztucznego peparatu, szczególnie nie zbadanego ..... nie może skończyć się dobrze. Nasze tkanki to nie gąbka, która wchłonie wszystko. NIE DAJCIE SIE NABRAC KONOWAŁOM , BO BEZ NICH NIE BYŁOBY TYLE POWIKŁAŃ I CIERPIENIA. Firmy, które produkują g*******e produkty zesrałyby się razem ze swoimi produktami, gdyby nie miały chętnych do współpracy i reklamy. To głownie lekarze winni sa cierpienia kobiet, ponieważ to oni żądni sa duzych pieniedzy z zerowym swoim wkładem. Co to za wkład? kilka srebrnikow, by komuś zniszczyć życie. Kobiety, otworzcie oczy, bo jedna chwila może całkowicie zniszczyć wasze cenne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiolki
Hej, Ja obecnie wszczęłam dochodzenie w urzedzie Czeskim co do firmy produkującej Aquafilling, bo tam oni maja swoja siedzibe. Po skontaktowaniu się z wydziałem unii europejskiej do spraw medycznych, odpowiedziano mi, ze certyfikaty tej firmy zostały wydane przez ciało , które nie ma autorytetu w wystawianiu takich certyfikatów. Także numery CE nie działają jak wpisze się je na stronę. Po tym zostałam skierowana do oddziału w Czechach Moje obydwa zabiegi tym produktem zniekształciły wygląd moich piersi i teraz produkt przemieszcza się poza obręb piersi. Oczywiście nikt nie chciał ponieść za to odpowiedzialności. Jeden z korygujących zabiegów był nawet przeprowadzony przez specjalistę firmy Matrixell. Firma nie bierze żadnej odpowiedzialności i klamie w zywe oczy. Prosze , kontaktujcie sie ze mna na fabiolkifp@hotmail.co.uk , zeby bylo wiecej dowodów przeciwko temu produktowi dla Czeskiego Departamentu do spraw medycznych i na mozliwa sprawe sadowa. Także dziewczyny , które są zadowolone ,ze ten preparat jest dobry i ładne macie po nim piersi polecam USG żeby sprawdzić co się dzieje pod tkanka tłuszczowa i czy naprawde wszystko jest ok. Produkt się często przemieszcza i powoduje cysty wypełnione produktem. Ja juz mialam 3 USG. Warto wiedzieć czy wszystko ok. Dziekuje i pozdrawiam produktu nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiolki
Jeszcze chcialabym dodac, ze ten produkt nie jest dopuszczony na rynek w wiekszosci krajow Europejskich i w USA ponieważ jest nieprzewidywalny. To samo w sobie o czymś świadczy. Specjalista, do którego firma Aquafilling mnie wysłała jako ich Światowego Trenera, nie miał nawet pozwolenia na przeprowadzanie operacji plastycznych i wkrótce potem był skandal i jego gabinet zamknęli. Taka to firma jest właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiolki
Także, wszyscy lekarze, którzy przeprowadzają zabieg muszą przejść oficjalny trening Aquafilling i otrzymać certyfikat , który upoważnia ich do zakupienia produktu i wykonywania zabiegów. Wiec jesli lekarz zabieg przeprowadził to chyba beznadziejny trening otrzymał! Przedstawiciel firmy Aquafilling odlozyl sluchawke jak zapytałam go o certyfikaty, odpowiedzialność firmy i lekarz , a także powiedzial mi , ze oni nie maja dany wszystkich lekarzy którzy wykonują ten zabieg i moglam miec wstrzyknięte co innego. A jednak lekarz który przeprowadził mój zabieg jest w ich wyszukiwarce na stronie internetowej. To jest obłudna firma, która jest zainteresowana zyskiem , a nie zdrowiem pacjentów. Jak wszystko jest dobrze, to jest ok, jak cos idzie nie tak to ignorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabiolka a nie myślałaś o usunięciu tego? Wyczyszczeniu piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masowe okaleczanie kobiet nigdy nie miałoby miejsca bez pomocy sługusów medy-cyników wstrzykujących kwasy bez badań klinicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzeC
Jestem osoba ktora robiła zabieg. Mija własnie 3,5 roku. Od miesiaca moje piersi zrobiły sie jeszcze wieksze i bolesne, choc jakies wieksze zgrubienia sa niewyczuwalne. Pytanie do dziewczyn,ktore usuwaly preparat? Gdzie, u kogo i ile kosztowalo? Z tego co zauwazylam na stronie lekarz ktory mi to robil juz nie wykonuje tego zabiegu. Przezczytalam tez ze niekiedy potrzebny jest antybiotyk i nawet steryd,ale ja nie mam zanego stanu zapalnego w badaniach krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym poznac opinie dziewczyn ktore robily zabieg wiecej jak 2 lata temu jak wasze odczucia teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie . Dziewczyny bardzo prosze o wypowiedzi osob ktore robily sobie zabieg aquafilingu dluzej jak 2 lata temu ... chodzi mi o to jakie sa wasze odczucia teraz po dluzszym uplywie czasu bo wiadomo na poczatku wszystko super a obiektywna ocene mozna wydac dopiero po czasie . Prosze Was uniknijmy odpowiedzi w stylu zrob sobie silikon albo zrob aquafiling bo nie o to tu chodzi . Wiem tez ze to logiczne ze chirurdzy beda odradzac aquafiling bo wiadomo silikony to ich zarobek wiec wiadomo musza polecic swoj produkt ( sama jestem przedstawicielem handlowym wiec wiem na czym polega sprzedaz swojego produktu) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bede chciala to zrobie silikon a jesli bede chciala to zrobie aqua wiadomo to moja decyzja i wolnosc wyboru . Po prostu chce wiedziec opinie kobiet ktore robily to juz dawno ... czy wszystko jest ok lub czy preparat sie przemiescil albo migrowal ( np dla porownania mojej kolezance ostatnio przy wyglupach ze znajomymi gdzie niefortunnie sie przekrecila na kanapie odwrocil sie implant wiec wszystko widzimy moze zaczac migrowac nawet trwaly silikon ) . Jak wasze odczucia dziewczyny po uplywie czasu ? Przepraszam za wiadomosc podzielona na 3 posty ale tak mi niefortunnie to po kolei sie wyslalo bo chyba za duzo znakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegu Aquafiling już prawie dwa lata, piersi sa super!!! Tak naprawdę 30% tego preparatu tylko się wchłania i zostaje wydalone z moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzeC
Ja pisałam wyzej. Mija 3,5 roku i do tego czasu bylo naprawde super. Nie do konca jest tak ze robią sie duzo mniejsze poniezwaz po zabiegu nie wiadomo co jest obrzękiem a co jest wypelniaczem. Najwazniejsza jest higiena podczas podania, bo to nie jest maly zabieg. Ja mialam przygotowanie jak do zabiegu chirurgicznego. Tylko teraz moje piersi zrobily sie jaies wielkie i twarde i nie zaleznie od fazy cyklu. Czy zrobiłabym drugi raz -nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC8790
Co ci się z tym moczem wydala, a co jest z tą resztą. Mogłabyś to sprecyzować? Nie zrozumiałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBea
Zabieg robiłam ponad 2 lata temu.Efekt był wow przez miesiąc,teraz sa spooooro mniejsze.Kształt ladny ale na dole piersi w miejscu podania mam gule,normalnie niewidoczne chyba ze podniosę rece w gore. Ogolnie zabieg ok ale efekt niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bardzo zainteresowała mnie metoda Aquafilling i chciałabym ją opisać pod kątem naukowym, a widzę, że na forum wypowiada się bardzo wiele osób. Tak więc jeżeli chciałabyś zrobić cos ,,ku chwale nauki" odezwij się do mnie jakie są Twoje wrażenia po zastosowaniu tej metody, bo warto wszystko usystematyzować i wyjaśnić dzałania niepożądane. Mój mail d.joanna3008@gmail.com , nie jest to w żadnym stopniu niezobowiązujące, a być może pomoże innym w podejmowaniu decyzji :) mam nadzieję, że będziecie chętne do współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to żadnym wypadku ZOBOWIĄZUJĄCE* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Szukam osoby która miała powikłania po zabiegu aquafillingu wykonanego w Katowicach. Proszę o kontakt na: smerfetka1984@onet.pl. Ja już rok walczę z powikłaniami, podobnymi do opisanych już na kafeterii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma29
Oj na takie coś to bym się nie zdecydowała. Takie nowoczesne metody, może i mniej inwazyjne od operacji plastycznej, sa moim zdaniem dosc niebezpieczne- glownie ze wzgledu na to, ze nie sa dokladnie przebadane i moze dojsc do powiklan. Operacja wykonana przez profesjonalnego chirurga z wykorzystaniem dobrych implantow (np. mentory sa czesto polecane i wybierane przez kobiety) mysle, ze daje gwarancje pieknego, zdrowego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vik8
Czy ktos robil sobie pupe i jest zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczkovva
Generalnie powiększanie piersi od jakiegoś czasu mnie interesuje znalazłam nawet gabinet http://medykestetic.pl/ który jest chwalony przez wiele kobiet, ale mam jeszcze pewne dylematy... jakie mogą być powikłania od nieudanej operacji? Nie chodzi już o gabinet, ale ogólnie o konsekwencje jakie mogą się stać w razie niepowodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapusta kapusta
Dziewczyny, ja mialam wstrzykiwany aquafilling w 2015 i wszystko było z nim super, delikatnie powiększył mi piersi. W 2017 doszłam do wniosku, ze piersi są za małe i chce mały implant. Lekarz niestety, mimo rozmów i mierzenia wybrał za duży (przekonywał mnie, ze będzie wyglądał na mniejszy pod skórą). Dla mnie implant był za duży, i po samej operacji i rok po niej, wiec zdecydowałam się dwa miesiące temu na wymianę implantu na mniejszy (cały czas w piersiach były pozostałości aquafillingu). Rozmiar implantu już był ok i byłam zadowolona, ale miesiąc temu obudziłam się w nocy i poczułam, że prześcieradło jest całe mokre i lepkie, oczywiście pomyślałam, ze to jakiś kosmetyk, lub próbka z kremem pękła (nie wiedziałam co myśleć), poszłam do łazienki i troszkę się zaskoczyłam kiedy zobaczyłam ze mam dziurkę w piersi i się z niej leje wodospad... Był środek nocy na szczęście lekarz odebrał, myślałam ze pękł mi implant. Pan wytłumaczył mi, że to najprawdopodobniej aquafilling naruszył się podczas kolejnej operacji i postanowił wypłynąć (dobrze, ze była jeszcze świeża blizna w której aquafilling znalazł ujście, a nie spłynął mi niżej (np. do brzucha, coś takiego chyba czytałam na tym forum, zaraz po nocnym incydencie przeglądałam cały internet.) Czekamy z lekarzem, aż organizm sam wydali z siebie aquafilling z tej piersi... cieklo delikatnie, więcej w nocy, w ciągu dnia wsadzalam do biustonosza wkładkę (jak przy okresie). Jednak dwa dni temu złapał mnie w niej straszny ból, non stop temperatura 39 stopni i cieknie z niej gęstsza wydzielina. Staramy się z lekarzem uniknąć antybiotyku, bo po antybiotykoterapii najprawdopodobniej zalęgną się w piersi grzyby i trzeba będzie usunąć implant = kolejna operacja. Piszę tu bo strasznie się boję i nigdzie nie znalazłam podobnego przypadku, dlatego mam nadzieje, ze jakiejś dziewczynie dodam otuchy (chociaż nikomu tego nie życzę !!!). Napisze jak się sprawa rozwiąże, w tej chwili żałuję, że skusił mnie aquafilling, implanty są robione od lat i przebadane i niosą za sobą mniej takich przygód. Chociaż gdybym pewnie miała sam aquafilling to nic by się nie stało, ale później jeszcze kombinowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnikliwy obserwator
Baardzo dziwne jest to ile manipulowanych komentarzy się tutaj znajduje. Jest to jedyne źródło w polskim internecie, gdzie niby obiektywnie można przeczytać o aquafillingu. Tyle tylko, że z jednej strony są tutaj zapytania prawdziwych osób a z drugiej w 90% odpowiedzi osób zajmujących się wykonywanie implantów, klinik, managerów. Negatywny hejt o metodzie aquafilling, że niby od skrzywdzonych pacjentek:) Bujda na resorach wystarczy się wczytać w komentarze i mieć minimum wiedzy i od razu widać sztucznie preparowany hejt! "Jednak dwa dni temu złapał mnie w niej straszny ból, non stop temperatura 39 stopni i cieknie z niej gęstsza wydzielina. Staramy się z lekarzem uniknąć antybiotyku, bo po antybiotykoterapii najprawdopodobniej zalęgną się w piersi grzyby i trzeba będzie usunąć implant = kolejna operacja." I lekarz przy tego typu objawach nie zapisał antybiotyku???? Hahaha, że niby grzyby się zalęgną??? Bzdury!! METODA AQUAFILLING WIĄŻE SIĘ Z DUŻO MNIEJSZYM RYZYKIEM POWIKŁAŃ NIŻ IMPLANTY!!! Forum jest moderowane przez lobby implantologiczne nie dajcie się zwieść, zabieg aquafilling nie wiąże się z tak drastycznymi powikłaniami jak jest tutaj przez niektórych "użytkowników" przedstawiane. Przy pomocy hejtu można zniekształcić rzeczywistość. Czy powiększanie ust wiąże się z powikłaniami? tak, jak każdy zabieg, ale czy prawdą jest że co druga pacjentka ma powikłania i strasznie cierpi NIE. Przy pomocy spreparowanych użytkowników można byłoby ten fakt odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnikliwy obserwator
Bardzo dziwne jest to ile manipulowanych komentarzy się tutaj znajduje. Jest to jedyne źródło w polskim internecie, gdzie niby obiektywnie można przeczytać o aquafillingu. Tyle tylko, że z jednej strony są tutaj zapytania prawdziwych osób a z drugiej w 90% odpowiedzi osób zajmujących się wykonywanie implantów, klinik, managerów. Negatywny hejt o metodzie aquafilling, że niby od skrzywdzonych pacjentekusmiech.gif Bujda na resorach wystarczy się wczytać w komentarze i mieć minimum wiedzy i od razu widać sztucznie preparowany hejt! "Jednak dwa dni temu złapał mnie w niej straszny ból, non stop temperatura 39 stopni i cieknie z niej gęstsza wydzielina. Staramy się z lekarzem uniknąć antybiotyku, bo po antybiotykoterapii najprawdopodobniej zalęgną się w piersi grzyby i trzeba będzie usunąć implant = kolejna operacja." I lekarz przy tego typu objawach nie zapisał antybiotyku???? Hahaha, że niby grzyby się zalęgną??? Bzdury!! METODA AQUAFILLING WIĄŻE SIĘ Z DUŻO MNIEJSZYM RYZYKIEM POWIKŁAŃ NIŻ IMPLANTY!!! Forum jest moderowane przez lobby implantologiczne nie dajcie się zwieść, zabieg aquafilling nie wiąże się z tak drastycznymi powikłaniami jak jest tutaj przez niektórych "użytkowników" przedstawiane. Przy pomocy hejtu można zniekształcić rzeczywistość. Czy powiększanie ust wiąże się z powikłaniami? tak, jak każdy zabieg, ale czy prawdą jest że co druga pacjentka ma powikłania i strasznie cierpi NIE. Przy pomocy spreparowanych użytkowników można byłoby ten fakt odwrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absurdalność komentarzy bije na głowę na tym forum, to już chyba co druga Polka ma powikłania po Aquafillingu nawet ta która zabiegu nie wykonywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja35
Mialam robiony Aquafilling w listopadzie w Gold Clinic w Warszawie , nastepnego dnia piersi byly troche obrzmiale jak przed miesiaczka, zero bolu, po tygodniu usunelam szwy , po 3 tygodniach wrocilam do cwiczen, czekalam tak dlugo poniewaz takie sa zalecenia , piersi wygladaja pieknie i naturalnie. Sam zabieg byl w znieczuleniu miejscowym I trwal okolo godziny . USG wykonalam w zeszlym miesiacu, zadnych zgrubien, zel ulozony rownomiernie, blizny niewidoczne .Najlepsza decyzja w moim zyciu, nawet jesli bede musiala powtorzyc zabieg po 5-8 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×