Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

witaj stokrotka:) wpuszczamy wszystkie lipcówki. nikt tu się nie użala, wymieniamy się tylko opiniami na dolegliwości. większość z nas jest tu w bardzo młodym wieku i to nasze pierwsze dzieci więc pytamy doświadczonych co i jak.... stokrotka- jak C**przebiega ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta na pewno.czytam was od jakiegoś czasu i fakt jestescie beznadziejne.najgorszy temat wśród tych istniejących na kafe .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
"gościu " nie bądź taka do przodu bo ci z tyłu zabraknie xD... to co mowisz to bzdura... jak tu kolezanka napisala my sie tylko wymieniamy opiniami itp :) i kazda lipcowka jest tu mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
jak ci cos nie pasuje to nie czytaj i nie komentuj. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to czy mile czy nie mile.po drugie skąd wiesz czy jestem kobietą,co?tak sie sklada ze kojarzę jedna z was,tak mi się skojarzylo z opowiesci i pracy co kto opowiada,podlukalam ze znajoma siedzi na forum i odnalazlam temat...wiec tutaj z wami milutko slodziutko a przy znajomych w realu sie z was podsmiewa ze takie idiotki z was są... hah czytajac widać to,szkoda tylko ze taka nieszczerość tu panuje. a o kogo chodzi to mysle ze nietrudno się domyśleć:)aż tak sporo was nie pracuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bulwersujcie sie tak, ja tylko spokojnie rozmawiam z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
my sie tu gosciu nie znamy to sa wypowiedzi anonimowe a jak ktos sie smieje to prosze bardzo ja np z tego powodu plakac nie bede :) niektorzy wredni ludzie np tacy jak ty nie maja co robic i komentuja o d***e marynie bez sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
poprostu nie masz co robic i szukasz zaczepki :D bujaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam żebyście wiefzialy ze macie fałszywca tutaj :D ot to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
no i ?? :D nie znamy sie osobiscie i mysle ze zadna z dziewczyn to nie wzrusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ktos kogos tutaj nie lubi i sie wpierdziela... żal mi tej osoby ''gość'' ale no cóż pewnie czyta to wszystko i żal d**e ściska że koleżanka z pracy jest w ciąży a ona nie!!! ale co tam takich intruzów to najlepiej olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do swędzenia i pieczenia kurki używacie może maść clotrimazolum?? Różnie w necie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
no i co z tego? niech sobie będzie i tyle, czy którejś z nas on/ona szkodzi? mnie to nie interesuje, pisze o sobie i zadaje pytania jeśli czegos nie wiem lub na nie odpowiadam jeżeli znam odpowiedź, mi przyjaźń z kafe nie jest potrzebna, przecież prawdziwe zycie jest w realu! x x x cheeky - strasznie się ciesze, ze maluszek (synek) jest zdrowy i ciąża prawidlowa! wiedziałam, ze nie może być inaczej już po swoich przebojach ;) gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
mozna uzywac, ja nawet ostatnio mialam przepisany Clotrimazolum w globulkach i juz wybralam jedno opakowanie i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o picie kawy jeżeli boli was głowa to spokojnie można sobie wypić bez obaw nawet jeżeli kawe piło sie przed ciąża to nie należy tak drastycznie odrzucać, Słabiutka z mleczkiem nie zaszkodzi maluszkowi a nam sie samopoczucie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze chyba cos mi się przyplątało niestety i niewiadomo skąd... a wizyta jeszcze trochę bo 30 no i jeszcze jedna rzecz zrobiła mi się ogrocha na ustach chyba pierwszy raz w zyciu zawsze byłam przekonana że jak ktoś ma ogroche to znaczy że przeziębienie wychodzi na wierzch zamiast goraczki i tych innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
tez wlasnie czesto mam to swinstwo i tylko masc Clotrimazolum mi pomaga a gdzy juz jest wiekszy stan zapalny to nawet ginekolog juz sie nie czai i mi przepisuje tylko ze w globulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100krotka
Dziękuje za przyjęcie:-) to moja trzecia ciaza , mam już dwie córki, teraz najprawdopodobniej jest chłopczyk:-) wczoraj miałam badanie prenatalne i lekarz pow "chyba chłopak":-) mam 29 lat, woj śląskie. A ciążą póki przebiega świetnie, oprócz tego ze szybko kładę się spac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
wow stokrotka, szalejesz :) przydal by wam się chłopczyk, bo na razie w domu babiniec :D ale jak wiadomo to tylko te chęci, ważniejsze by maluch był zdrowiutki, w jakim wieku masz dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
ale dzisiaj kijowa pogoda ;/ przy takiej to tylko spac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszcze nikomu ze jest w ciąży bo sama mam dzieci inaczej mnie by tu nie bylo.jestem szczęśliwa matka i dobrze mi z tym ale nie rozumiem jak można udawać takie przyjacioleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko wpisz sie do tabelki jak Ci sie uda bo coś ja spamuje. Witaj oczywiśccie:) mamamiya nie mam pojęcia co jest z ta tabelką:/ Ewa można w maści clotrimazolum... jak moją Jule odparzyli w szpitalu to tylko to pomogło jej przy odparzeniu i w ciązy też moża stosować cheeky brown gratuluje syna!! dziewczyny gościa ignorować nie dyskutować z nim bo nie warto. kamilka fajnie ze z pęcherzem sie polepszyło co do kawy to też pytałam gin, o to mówiła że jedna nie zaszkodzi (gorsze alko) tylko nie zaleca sie picia kawy nawet nie tyle ze względu na kofeine co na to że jest moczopędna i nie pownno sie jej pić w ciązy jak ma sie problemy pęcherzowe bo może przeszkadzać w leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
hej kobitki, dopiero dzis udalo mi sie dotrzec-padam...bylam na badaniach (krew, mocz i powtarzalam CMV), ktos moze orientuje sie odnoscie interpretacji wynikow CMV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100krotka
ICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie madźź............11.07....?......19....lubelskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie moniaszka_1986.......05.07.....córa......27......dolnoślą skie Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100krotka
Moje córki są w wieku 7 i 5:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ze śląska z jakich rejonów jesteście?? stokrotka masz mój termin tzn mialam z córa termin na 27.07 om 20.10:) urodziłam w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie ignorujcie "gości" którzy tak naprawdę nam dokuczają z zazdrości że nie maja z kim gadać ani na forum ani w realu. Brak słów. Moja opryszczka nie znika wieć chyba muszę odwiedzić aptekę. polecacie moze cos niedrogiego bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
dzieczyny gdyby ktoras z was nie byla na filmie "wkręceni" to polecam bardzo fajna relaksujaca komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
a z ta opryszczka nie bylas u lekarza? bo to podobno niebezpieczne jak ma sie opryszczke w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×