Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Witam dziewczyny alez tu nowych wpisow :) Ja tez mialam krwawienie po przytulankach z mezem i lekarz zabronil mi wspolzycia do odwolania jesli po stosunku wystepuje plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! Alicja ja wprawdzie nie mam własnej działalności ale pamietam jak szefowa czekała za zwrot za l4 dość długie czekała ok miesiąca do 1,5 miesiaca i dostała tyś zł. olinka ja bym poleciała z krwawieniem do lekarza nawet jezeli wiem ze mam jkąś nadżerke czy coś nigdy tak naprawde nie wiesz czy nie mogło sie coś zająć niepokojącego... wolałabym sprawdzić. witaj Karolina jak sie czujesz? Ale mnie dziś główka bolała ale wypiłam mleko z kawą i mi przeszło:) jestem wiecznie głodna godzine temu zjadłam kolacje a teraz mam pusto w brzuc****ak bym nie jadła cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuj***ardzo dobrze jak zawsze :) Tylko chyba wszystko rozciaga mi sie w srodku bo czuje caly czas ciagniecie w brzuchu i pachwinach wiec pewnie wiezadla macicy mi sie rozciagaja. No i oczywiscie jak zawsze chce mi sie spac i najchetniej z lozka bym nie wychodzila, zwlaszcza, ze u mnie caly czas deszcz pada :( Tak samo jak Ty tylko bym siedziala i jadla owoce, warzywa i ser bialy :) Miesa nie moge tknac ani powachac bo strasznie mi smierdzi, a lubilam miesko przed ciaza i to bardzo :) Jednak ogolnie ciaza dobrze mi mija i mowia, ze mi sluzy bo wyladnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja ja mam działalność gosp. i sama dokladnie nie wiem jak to jest z tymi wyplatami z Zus. Jak wyplacali mi opieke na chore dziecko to chyba w lipcu dostalam a w kwietniu bylam na opiece, pamietam ze trwalo to niemilosiernie dlugo. Najlepiej zadzwoń do zusu, odbiera zawsze centralka w budynku i oni takie informacje ci udziela. Dziewczymy tyle piszecie o opryszczce wargowej i jeszcze wczoraj jak to czytalam to sobie myslalam jak fajnie, ze ja juz od tylu lat nie mialam... Ale dzis rano sie pojawila :( zarazilam sie chyba od czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedzi, poczekam jeszcze troche, jak w tym nadchodzacym tygodniu nie dostane to zadzwonie i sie moze czegos dowiem. Z tego co sie orientuje to niby zus ma 30 dni na wyplate no ale wiecie, troche ciezko, bo od 1 stycznia nie pracuje, nie zarabiam i konczy mi sie kasa powoli.. wiec chcialabym jak najszybciej otrzymac pieniadze. To moje pierwsze zwolonienie lekarskie w zyciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Cześć dziewczyny :) ja dziś już wstałam, wczoraj poszłam bardzo szybko spać... a dziś u mnie pogoda paskudna :( pada deszcz i jest tak szarawo :( muszę szybko wziąć się do ogarnięcia domku bo za 3h jadę w odwiedziny do koleżanki i jej 4mc córci :) w nocy? znowu koszmary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
Olinka i co z tym Twoim krwawieniem, ustapilo? nie bylas u lekarza? Karolina 24 jezeli lekarz Wam zabronil to faktycznie mogloby to zagrozic dzidziusiowi, u mnie plamila cholerna nadzeka i jak okreslil nie ma to zwiazku z ciza...ale wiadomo strach jest juz na tyle silny ze narazie celibat :) jola2014 przez te cholerne pogody dopladly nas te opryszczki, jak leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wczoraj opryszczke smarowałam maścią Haskovirem a na całą noc nakleiłam plasterek i krostka jest już mniejsza i nie boli jak przedtem gdy ją dotykałam palcem także myslę że jeszcze 2 dni i chyba się jej pozbędę. Ja za to apetyt mam i jem totalnie wszystko co mi sie zachce. W nocy tylko sie często budze i nie koniecznie siusiu, po prostu obudze się koło 2 i godzinę- półtorej przeleżę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
hej, jak tam dziewczyny po weekendzie? my z mężem poinformowaliśmy część rodziny i znajomych, ze spodziewamy się dzidziusia i raczej mało kto wziął i przyjął ta informacje poważnie, znajomi nawet się śmiali i nie wierzyli, trochę głupio się poczułam :( powiedziałam, ze to już 3mies i 2 tyg to tymbardziej myśleli ze robimy sobie z nich jaja, bo nic nie widać, ale przecież nie wszystkim ciężarnym w tym czasie widać już brzuch :( trochę zla jestem, ze wyszlo to tak głupio. najgorzej się poczułam, jak uslyszalam tekst: szkoda ze nie dziewczynka... dla mnie nie szkoda, bo od zawsze marzyłam o małym mami-synusiu, dla mnie chłopczyk jest spełnieniem marzeń więc tymbardziej taki kop niesympatyczny... x zauważyłam, ze gdy leze na plecach bądź w pozycji półleżącej zaczynają mnie po krótkim czasie boleć krzyże.... jestem pewna, ze jest to spowodowane ciążą, bo w zyciu tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
witajcie :P no fakt dzisiaj jest pogoda paskudna... i znowu poniedzialek... jak ja tego nie lubie ;/ i jeszcze dzis trzeba isc na uczelnie a tak mi sie nie chce w taka pogode .... pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Salvaje to rzeczywiscie nie fajnie.. Ja jak narazie nie spotkalam sie z taka reakcja, chociaz tesc myslal ze zartujemy ale jak juz uwiezyl to nas wysciskal i wycalowal :-D Tesciowa tez :-D ze znajomych malo kto wie ale jak narazie pozytywne reakcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też leje deszcz i szaro za oknem. Współczuje Wam które jeszcze się uczycie, ja bym chyba nie znalazła siły na tyle obowiązków naraz. Ciąża rozleniwia... a raczej daje nam usprawiedliwienie gdy nam sie czegoś po prostu nie chce robić :) salvaje nie przejmuj się opiniami innych, Najwazniejsze co wy z mężem czujecie do dzidziusia, to wkoncu wy bedziecie stanowić rodzinę, a znajomi często coś lubią w gronie innych palnąć nie zastanawiając sie wcale nad sensem. My jak znajomym mówiliśmy to wsumie się wszyscy cieszyli ale to dlatego ze wiedzieli jak bardzo długo się staramy i że mieliśmy problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
u mnie pewnie te reakcje z powodu naszego wieku :( no ale po znajomych się tego nie spodziewałam, raczej odczułam to w sposób niemiły, ze spiepsze sobie życie... bo za młoda, bo przecież trzeba latać na imprezy, alkoholizować się, wyjeżdżać na wakacje z nimi itp. dla mnie jednak życie na kacu nie jest wyznacznikiem i priorytetem, na to jeśli będę chciała przyjdzie jeszcze czas dla mnie mój mąż i synek sa teraz najważniejsi, dobrze ze nasi rodzice tez nas tak wspierają bo chyba bym po wczorajszym dniu padla :( to ze nie mam 20 lat i jestem po ślubie a dziecko było w 100% zaplanowane znajomi i tak odebrali jako "wpadke", o cóż, na dzień dzisiejszy nawet jakby to była wpadka to i tak nic lepszego by mnie nie moglo spotkać! a trochę się użalam, przepraszam was, chyba mam chandrę i jakaś zła jestem na caly świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Parę dni nie zaglądałam a tu takie braki.. ;) Witam nowe mamusie 1 masc Clotrimazolum jest dobra na odpazenia u dzieci gdy nic nie pomaga,a i dla nas pomocna przy swedzeniu itp. :) 1 na opryszczki polecam wit B2-ja biore komplet wit B na cere rowniez dziala :) 1 ostatnio wyskoczyly mi 3 pryszcze i juz myslalam ze bedzie tak przez cala ciaze,ale juz poznikaly i mam ladna cere jak przy pierwszej ciazy(ladniejsza niz przed ciaza) widocznie wzrost hormonow(nie wiem jakich) na mnie korzystnie dziala :) 1 Zus przelewal dla mnie pieniadze czasami 15 a innym razem dwodziestego ktoregos dnia miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
u nas tez wszyscy przyjeli nowine o ciazy z radoscia, nie rozumiem jak ktros praktycznie obcy moze powiedzic ze szkoda ze to nie dziewczynka...chyba bym strzelila takiemu...ale nie ma co sie przejmowac. a wlasnie jak Wasze brzuszki-widac, nie widac??? u mnie bardzo wczesnie zaczelo byc widac, bylam w szoku, bo niektore kobitki sa w 3-4 miesiacu i nic a u mnie od razu, moze dlatego ze jestem dosc niska i chuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
salvae widocznie z mezem jestescie juz dorosli emocjonalnie ze zdecydowaliscie sie na dziecko.Niektorzy do tego nie dorosli i nie rozumieja ze ma sie tak wczesnie taka potrzebe opiekowania potomstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuszek widac minimalnie, tzn ja go z góry widze :) ale nikt poza mną jeśli nie wie to nie zauważy, a jestem w miarę szczupła. Ehh Może to głupie ale już bym chciała mieć brzuchol jak 8 miesiącu, bo bym czuła tą ciążę i to dzieciątko a tak to w sumie czuję się w ciąży ale jak nie w ciąży :) To moje pierwsze i pewnie dlatego już bym chciała być zaawansowaną ciężarną hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
wg mnie wiek nie jest wyznacznikiem do bycia matkom (no chyba w jakiś skrajnych wypadkach jest ;) ) ale co za różnica czy mam 20 czy 25, 30, 35 lat i spodziewam się pierwszego dziecka? każdy wiek to obawy i poczucie strachu przed tym czy dam rade i jak to będzie, a jednocześnie uczucie podniecenia, spełnienia i oczekiwania na to maleństwo! i jeszcze te uczucie miłości do niego mimo,ze jeszcze go nie ma, nie znam go, nie wiem jak wygląda, to wszystko jest takie piękne, nie umie nawet tego okreslic xx bolą was tez krzyże, gdy leżycie na plecach? x u mnie brzucha nie ma, chyba ze pojem to jest jakby wzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
przyznam ze w Twoim wieku salvae nie bylam jeszcze gotowa na dziecko,musialam do tego dorosnac ;) a opinie typu- szkoda ze nie dziewczynka,jesli to ktos Tobie bliski tak powiedzial to nic zlego,po prostu glosno okreslil ze on by chcial dziewczynke :) 1 u mnie juz brzuszek widac :) druga ciaza wiec juz czas najwyzszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Słodka Lili..05.07...?...30..podlaskie Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie madźź............11.07....?......19....lubelskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie< br /> moniaszka_1986.......05.07.....córa......27......dolnoś lą skie Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
jak ktoras moze to poprawcie tabelke aby bylo wpisane kolejno datami-ja musze iscobiad gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! salvaje o tak tak krzyże bola jak cholerka... w pierwszej ciązy też tak szybko zaczełam narzekać na kręgosłup... nie daj sie :) możesz ćwiczyć ... moja gin kazała mi robić tak... wyginać mocno kręgosłup do tyłu bp przy ciązy ciągnie go do przodu ja mam cholerna lordoze po ciązy :/ a opiniami sie nie przejmuj czy gdzieś jest napisane w jakim wieku kto bedzie dobra matka bądź ojcem?? to kwestja indywidualna.:) widze sama po sobie... jak masz być dobra matką to bedziesz bez względu czy bedziesz miała 20 lat czy 40 . a tak w ogóle to wiecie co zauważyłam??? że czasami ludzie maja dzieci bo... nie wiem chcą je posiadać... a potem dzieci "podrzutki " do babci jednej drugiej itp... mam sąsiadke dojrzałą kobiete mogłoby sie wydawać (37lat) długo nie mogli miec dzieci w końcu sie udała urodziła wczaśniaka ale silnego zdrowego chłopca... ojciec pracuje ona nie pracuje a dziecko a to na 2tyg do babci a to oni jadą na wczasy dziecko na 3tyg do drugiej babci a to ona musi odpocząc pyk dziecko do babci... szkoda mi i dziecka i babci bo to już starsza osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka lili co zrobiłaś wklejając tabelkę???? kurcze tak ładnie ją poprawiłam i chce wysłac a tu znów powiadomienie że to SPAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
I przy okazji prosze mnie dopisac do tej nowej tabelki bo pisze z telefonu niestety.. Termin na 24 lipca, malopolska, synus, 26 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
u mnie tez pare osob z rodziny i znajomych nie wie ze jestem w ciazy :P ale jak sie dowiedza szczegowlnie reszta rodzinki to bedzie wywracanie oczami i zrownaja mnie z ziemia...;/ bo u nas w rodzinie jest tak ze kazdy wielce wyuczony a potem dziecko a ja zrobilam odwrotnie i juz bede be :P no ale coz beda musieli sie kujonki z tym pogodzic :P życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
bole plecow tez mi dokuczaja teraz niestety szczegolnie wieczorem :( dzis jeszcze ide do ginekologa dopiero po karte ciazy poniewaz teraz mam wszystkie wyniki itp... a pierwszy raz u niej bylam przed 10 tyg takze w karcie zapisze ze u niej bylam na rozpoznanie czy to ciaza czy nie i bedzie git bo tak bym becikowego nie dostala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Laurka
Czesc Wam, ludzie gadali , gadaja i beda gadac. Zawsze ktos palnie jakas swoja madroscia, ale trzeba przymruzyc na to oko, bo szkoda slow a tym bardziej nerwow. Pamietajcie, ze czesto ludzmi zazdrosc kieruje...... U mnie dzis dalej brzydko, mokro, szaro i deszczowo, kolejny dzien w domu sie zapowiada, a mam juz tak dosc. Samopoczucie jes ok, mam jedynie mniej energii na wszystko.....jak latam po sklepach to po wizycie w dwoch musze odpoczac ;) Cera cpraz gorsza, wyrosl mi taki bolacy Guz na brodzie, ze mam ja normalnie przeksztalcona......okropne to. Przy nastepnej wizycie zapytam czy jest jakas masc albo inny cud na poprawe cery. Czy wy cos moze mozecie polecic?Ja przed ciaza tez mialam problemy z syfkami, potem jak zaszlam nagla poprawa i teraz wielkie pogorszenie. Jak ktos juz napisal tez jadlabym tylko twarozki, biale serki, ogolnie nabial i owoce, warzywa juz mniej......np. jak pomysle o brokulach to moglabym juz biec do toalety :P Jakos smaki mi sie powywracaly. Kiedys owocow w ogole nie jadlam.... Jakie macie plany na dzis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
ja na mieso i wedliny patrzec nie moge, przez pierwsze 3 miesiace mialam mdlosci 24 h na dobe-masakra, teraz juz troche lepiej, najgorzej jak jestem glodna...te wszystkie badania na czczo mnie dobijaja no ale ...najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
lucy 234 kopiowalam z 81 strony to sie udalo,dopisalam tylko literke N do ick na poczatku-Sprawdz moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie (woj. łodzkie) dzisiaj straszliwa ślizgawica. Deszcz pada i zamarza w locie:-) masakra, nie da sie chodzic, samochody suna powoli i najlepiej chyba wyjsc na spacer na łyżwy :-) x x x ja mam w ciazy bardzo wyrazne sny, czasem mile, czasem gorsze. Ale generalnie takie prawdziwe, i do otworzenia rano (bo wczesniej nigdy nie pamietalam snow). Ogolnie w nocy sypiam kiepsko, mam jakis problem z nogami - nie jest to ani ból, ani dretwienie, ani skurcze.. po prostu jakaś taka ciężkość nóg, może coś z krążeniem, nie wiem. Czuję straszną potrzebę wykręcaznia nóg, prężenia. Nie wiem jak to opisac. I czesto mam tak w nocy. Poza tym budze sie czesto i nie moge zasnac.. a to dziwne bo ogolnie jestem spiochem i nie mialam nigdy takich problemow.. chyba natura przyzwyczaja mnie do nocnego wstawania :-) x x x salvaje, nie przejmuj sie rodzina, nie oni beda wychowywac wasze dziecko:-) dobrze ze tak wczesnie zdecydowaliscie sie na dziecko, 20 lat to najlepszy czas:-) ja zdecydowalam sie mając lat 29 - i same problemy z tego wyszly:-) x x x moj brzuch juz troche widac, choc nie spodziewalam sie ze tak wczesnie mi "wywali" :-) nie moge sie doczekac kiedy poczuje ruchy. Dzis zaczal sie 13 tydzien i boje sie jutrzejszego badania genetycznego... ale jednoczesnie nie moge sie doczekac zeby zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×