Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość madźź
a termin mam na swoje 20 urodziny hehe :D kurcze nie wiem jaka to ma byc ta tabelka ale poszukam ja w necie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie ja pisałam, ja jestem z innego województwa. tabelka jest na 27 stronie ale czy to ostatnia to trzeba sprawdzić. Niech się nowe mamusie dopiszą to bedzie czytelnie kto jaki ma termin itd... ja mam zaparcia od dziecka teraz najbardziej pomaga mi kefir wieczorem albo mleko albo jogurty i sałatki ide coś posprzątać żeby weekend był z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
aa mój tato miał 40 urodziny i powiedzieliśmy mu, ze zostanie dziadkiem i będzie miał wnuka :) strasznie się ucieszył no i trochę schlał :P planuje kupic skarbonke, gdzie będzie regularnie wrzucal kasiurke by kupić wnuczkowi samochód hehe ;) to takie żarty,ale z nim to nigdy nic nie wiadomo, w każdym razie dzwonił do mojego meża z informacją, ze nabyl już jakiegoś mega dużego wiskacza i będą pili jak maluszek przyjdzie na świat :D tylko kto mi wtedy będzie pomagał przy synku jak wszyscy będą schlani? u was tez tradycją jest, ze facet pije po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Oj też też :) Prezent dla taty był naprawdę wymarzony. salvaje a ile Ty masz lat jesli można wiedzieć bo widzę że masz młodego tatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
u mnie też ta tabelka z 27 strony jest spamem, nie chce mi postu zaakceptować :( mam 19 lat, ale po ślubie jesteśmy od czerwca, więc dzidziuś nie był wpadką jak większość ludzi uważa, takie stereotypy... ze jak ktoś mody to od razu wtope zaliczł... znam się z mężem się od dzieciństwa, jego rodzice kumplują się z moimi, mają nawet obok siebie firmy i tez niedaleko siebie mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
moj stary ma jakies 48 lat ale ja sie z nim wg nie dogaduje nie mozemy znalezc wspolnego jezyka tylko sie caly czas klocimy dla mnie to jest debil doslownie .... ;/ za to mam super mame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
wcale nie jest powiedziane ze w pierwszej ciazy ruchy pojawia sie w 20 tygodniu, ogladalam taki filmik i jasno z niego wynika ze niektore z nas moga odczuwac ruchy juz w 14-15 tygodniu. z reszta kazdy lekarz to potwierdzi... co do tego opijania... mojego meza brat jak swietowal narodziny corci ze policja przyjechala bo sasiedzi zadzwonili ze od 3 dni w klatce obok jest niekonczaca sie impreza :) no ale to juz skrajny przypadek. w Polsce juz taka tradycja ze wszysko co "nowe" trzeba opic, wiec malenstwo tym bardziej ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec witaj ślązaczko:) ja mieszkam teraz w mierzęcicach k. lotniska pyrzowice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
to chyba tylko ja jestem tu taka "stara" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
na rodziców nie mam co narzekać, obecnie przechodzą chyba druga młodość bo mają głupsze pomysły niż wększość naszych znajomych :) ale co z nimi przeszłam to też moje, najbardziej wkurzały mnie wszelkie zakazy tym bardziej ze wszyscy mogli tylko nie ja :( też miałam ochote nie raz uciec z domu, ale teraz jak już nieco się "usamodzielniłam" to jest dobry kontakt, tymbardziej ze nam bardzo i jedni i drudzy rodzice pomagają. A jsak móicie do teściów, bo ja bezosobowo, cale życie z nimi żylam jako ciocia i wujek, a teraz zupełnie nie wiem jak mam się do nich odnosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
ja nie jestem jeszcze mezatka ale jak narazie to myslimy o cywilnym jestesmy ze saoba prawie od trzech lat u mnie to byla wpadka i nie wpatka poniewaz od 1,5 roku sie nie zabezpieczalismy poniewaz sie dowiedzialam o tych polcystycznych jajnikach i pewnego dnia poprostu wiedzialam ze jestem w ciazy tego samego dnia zrobilam test i pokazalo 2 grube krechy na poczatku u mnie byl szok a jak pokazalam mojemu test to bardzo sie ucieszyl ja pozniej tez to przetrawilam i oddalabym zycie za nasze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
ja też śląsk BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutkie jesteście dziewczyny...ja mam prawie drugie tyle co Wy :D Paula,nie wiem ile Ty masz ale myślę,że ja więcej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie proponuje nową tabelke wpisujcie sie bo nie można tamtej skopiować a przynajmniej mi wyskakuje SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Laurka
Czesc dziewczyny! Wczoraj tak rozprawialysmy na temat opryszczki, a mi wyskoczyly bolesne afty, to tez przeciez wirusowe...ktoras miala? cos wie na ten temat? U mnie za oknem szaro, buro, mokro....pada od rana, wiec dzien w domu przede mna......Wiecie , ja zawsze bardzo duzo czytalam, ale odkad zaszlam w ciaze jakos nie potrafie sie na czytaniu skupic........ubolewam nad tym, bo sterta ksiazek na mnie patrzy, ja mam na nie ochote, ale nie potrafie....poczytam kilka stron i dalej nie moge... A co Wy dzis macie w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
rocznikowo mam 27 lat, ale ze jestem z listopada wiec moge powiedziec ze mam 26:) jessssuuu....jak to zlecialo. jestem mezatka od 3,5 roku ale w zwiazku od 10 lat. dzis zaczal sie 16 tc naszej ciazy i kolo 3 lipca na swiat przyjdzie nasz synus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
ja wlasnie skonczylam brac prysznic wlosy ukladam jak zwykle na wloszke hehe :) i dzis musze isc na uczelnie poniewaz mam lektorat z ruskiego a juz pare razy mnie nie bylo to musze dzis isc hehe no bo komu by sie chcialo uczyc w piatek no masakra hehe i jeszcze jak wracam to jest prawie 17 ;/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie salvaje...........15.07......synek......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
dziewczyny a to tak poprostu sie wpisywac czy jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
tak poprostu :) kopiujesz ostatnią tabelke i dopisujesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
PaulaSalon......03.07.....synuś.....26.....świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie salvaje...........15.07......synek......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska madźź............11.07....?......19....lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie salvaje...........15.07......synek......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska madźź............11.07....?......19....lubelskie lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×