Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

a bo wczoraj dopiero zauwazyłam a dzis sie upewniłam ze to opryszczka a nie zwykły syfek, to najwyżej w poniedz pójde do rodzinnego, myslałam że któraś z was miała i cos w aptece kupiła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
hej dziewczyny właśnie usiadłam na spokojnie i was doczytałam :) dziś zalatany dzien ale chyba dzieki temu duzo energii:) W każdym razie chyba wykorzystam te energie i jeszcze ogarne mieszkanie:D dziś kupiłam vitaminer prenatal. Co prawda co opakowanie mam inne witaminy ale te zachecaja cena wiec sprobuje :) no i magnez :) Ostatnio dużo tutaj postów (czytając nie które-za dużo ;P) ale to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
mala929 - ja jestem z okolic skoczowa (powiat cieszynski) a pozostale dziewczyny? chyba dzis przesadzilam z tym sprzataniem :( brzuch mnie rozbolal :( witam nowe mamusie w naszym gronie ;) a ten gosc co tu nas obraza niech spada na drzewo. nie dajmy sie wyprowadzic z rownowagi i poprostu go ignorujmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z małopolski skąd jesteście konkretnie? Same koszmary sie mi śnią.. Byłam dzis na zakupach przed studniówka i sie tak sie zle czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
o i co ciekawego kupilaś na studniowke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
studniowka ;) wspaniale czasy ;) mialam okazje przezyc dwie. pierwsza z moim mezem druga moja ;) ile to juz lat minelo ;) eniek kiedy masz studniowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Ja jestem z BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc_s na kanapę ksiązka w rękę nogi na oparcie a mąz niech skace koło Ciebie:) chyba własnie c***owiedziałm co ja bym chciała robić właśnie:) jakaś taka padnieta jestem dzis ze nie mam siły na nic:( Bielsko Cieszyn nie daleko:) Najbliżej lipiec 2014 mnie mieszka:D ide spać bo zaraz klapnę głową w klawiature... miłej nocki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
I znowu praca :-/ a jak tam u was mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
hej, pewnie połowy z was tu nie ma... ale jakby to powiedzieć, sama nie wiem co myśleć... otóż u mnie jest 15tc i 6 dni, jestem chuda jak patyk i może dlatego sobie wmawiam albo po prostu to prawda i dzisiaj rano po raz pierwszy cos poczułam, tylko czy to był mój dzidziuś????? nie wiem jak wam to nawet opisac, trwalo to krótko bo max 2-3min i nie caly czas tylko raz na jakiś czas, ok 7-10cm pod pępkiem, bardziej po lewej str, uczucie jakby głaskania/musniecia od spodu i cisza, jakby ktoś się chciał wypchać a nie mogł, raczej nie odebrałam tego jako kopniaki (tak jak piszecie) lecz bardziej lekkie wypychanie się, pogłaskanie.... tak wypychanie to chyba najwłaściwsze określenie-tylko takie leciutkie! z jednej strony tak się ciesze i bardzo wierze, ze to już to, a z drugiej sama nie wiem, bo to pierwsza ciąża i nie mam porównania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A ja wczoraj jak lezalam na placach to w brzuchu pi prawej stronie jak dotykalam sobie brzuch to mialam tak jakby wypuklenie wielkosc***omarancza.. Golym okiem nie bylo tylko widac tylko czulam pod reka takie twarde w tamtym miejscu.. Zastanawiam sie co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam tyle co lakier i torebkę a resztę jakieś ciuchy i kosmetyki, buty kupiłam wcześniej buty i sukienkę dodatki znajdę w domu.. Nudza mnie te zakupy i po godzinie mnie wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
cheeky brown - wg mnie to jelita się ruszają, miałam tak samo kiedyś i zapytałam co to mogło być bo się przestraszyłam że guzek jakiś a on powiedział ze jelita się przemieszczają i to będzie napewno to, więc dlatego myślę że mogłaś mieć to samo... Ja już po studiach, pierwszy przedmiot za mną zaliczony :) teraz obiadek a potem mamy odwiedziny :) wpadnę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100krotka
Ja też jestem z bb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju studniówkę to ja miałam 10 lat temu....ale jestem już stara, wazne że przed 30tką uda nam sie miec pierwsze dziecko :) u mnie deszcz i zimno i szaro za oknem, spać się chce i może to nie taki głupi pomysł. co do ruchów maleństwa to ja jeszcze nie odczułam ich ale czytałam że teraz często występują lekkie skurcze macicy i może to właśnie to czyjecie a nie maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
Lucy234 ja tez wlasnie jestem w trakcie leczenia opryszczki wargowej...lecze ja miejscowo mascia- hascovirem pro, sa tez tabletki na wirusa opryszczki o nazwie heviran ale jak poczytalam o tych tabletkach to sie przestraszylam i nie bralam ich, sa bardzo silne i nie wiem czy powinno sie je brac w ciazy. zdania sa bardzo podzielone nawet miedzy lekarzami-jedni twierdza ze zwykle "zimno" nie szkodzi malenstwu w brzuchu inni stanowczo twierdza ze jest niebezpieczne-jak zaczelam to czytac to 3 noce nie spalam... zebralam poprostu opinie wsrod znajomych ktroe mialy "zimno" bedac w ciazy i uznalam ze leczeni miescowe wystarczy. za dwa tygodnie mam wizyte, mam nadzieje ze wszystko z malenstwem bedzie dobrze i ze ta opryszka mu nie zaszkodzi no i ze do tego czasu nie dostane zawalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wszystkim sie uda miec dziecko przed 30tka:-) ja w tym roku kończę 31... buuu .. ale jestem stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Ja w tym roku koncze 27 a moj 31 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja pojechałam dziś do lekarza bo zostały mi tabletki heviran 400 no ale one są właśnie mocne i na ulotce pisze niezbyt o stosowaniu w ciąży i chiałam to skonsultować. lekarz mi powiedział żeby ich nie brac bo to dopiero 15 tydzień ciąży, kazał mi kupić maść zovirax albo haskovir pro i smarowac w dzień a na noc nakleić plasterki na opryszczkę i tak aż zejdzie. wprawdzie czytałam na necie że to tylko leczy objawy czyli krostka znika a wirus dalej w organizmie nie zabity no ale tak kazali to tak zrobię, Wolę nie ryzykowac zdrowia dziecka tymi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula też mam za 2 tyg wizyte więc zobaczymy co mój gin powie ale właśnie mam tak samo jak ty i lepiej chronić nasze dzidziusie :) a haskovir pro dałam tylko 13 zł a zovirax kosztuje 25 zł a to taki sam skład podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
Lucy234 no wlasnie wirus najprawdopodobniej juz w nas siedzila , bo w moim przypadku to "zimno" nie jest moim pierwszyszym, wiec licze ze nie zaszkodzi maluszkowi i ze bedzie wszystko ok. oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Dziewczyny bardzo sie teraz przestraszylam bo nie wiem co to sie dzieje. Otoz jestem w pracy i podczas dezynfekcji lozka zakulo mnie tak jakby przy wwjsciu do pochwy.. Az pomyslalam sobie "ałaa".. Co to bylo? Mam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
checky ja ci niestety nie umiem odpowiedzieć bo nie mam pojęcia co to w ogóle mogło by być. Tzn ja osobiście raczej bym sie tym nie przejęła.. Nie raz już miałam jakieś pojedyńcze ukłucia ale to w dole brzucha.. Albo jak zakaszlałam, no i raczej srednio sie tym zmartwiłam.. No ale najlepiej zapytać lekarza albo poczekac i zobaczyc czy sie powtórzy.. Ja natomiast ostatnio odczuwam takie jagby gniecenie.. Już nawet nie mówie jak mam pełniejszy pęcherz, ale bez tego też mnie "gniecie". A jak sie jeszcze zle położe albo mój położy na mnie lekko rękę to już wogóle. No ale to chyba normalne... A ruchów jeszcze nie czuje.. No ale ja mam troche tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
czesc wam :D :D ja wlsnie czekam z moim i znajomymi na pizze oni po piwku a ja soczek xD hehe. dzis caly dzien mam humorki ;/ raz jestem zadowolona raz nie ;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheeky brown, myślę, że to może być normalny objaw, mnie też czasem coś zakłuje, to tu to tam.. wczoraj wieczorem przed snem to nawet się wystraszylam... mialam tak jakby w macicy takie regularne bole - cos jakby mnie lekko "złapało" i po sekundzie, dwóch przechodzilo. I tak kilka razy w odstepach czasowych. Strasznie sie wystraszylam tego.. ale dziś jest wszystko ok. x x x Ogólnie samopoczucie u mnie średnie. Już mnie coraz rzadziej mdli, głównie tylko wieczorem, i ból piersi już nie taki jak wcześniej. Ale mam cykora przed wtorkowym usg genetycznym... oj strasznie sie boje.. Ostatnie usg mialam 2 stycznia i to juz bylo tak dawno temu... przed kazdym badaniem drżę i tego się już niestety nie pozbędę.. x x x Dziewczyny czy jest tu któraś przyszla mama ktora prowadzi wlasna dzialalnosc gospodarcza? Chcialabym sie zapytac , jesli ktoras z was wie - ile moge czekac na wyplate zasilku chorobowego z ZUS-u? Zwolnienie mam od 1 stycznia i jeszcze nie mam pieniedzy. Czy ZUS wczesniej wydaje jakąs decyzje pisemnie czy mam czekac po prostu na kase na koncie? Czy ktoras z was sie orientuje? x x x Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
mnie dziś strasznie głowa boli :( chwilami tak że nie potrafię wytrzymać :( w nocy mnie bolała strasznie z lewej strony tak jakby przy jajniku - niewiem co tak? jak już to miałam takie ukucia ale to mnie w ciągu bolało :( a wy jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Hej kobity! Potrzebuje pomocy!czy mam się martwić - wczoraj był seks,a rano pojawiło się lekkie krwawienie.Trwa cały dzień- nie jest duże,określiłabym to jak " kropelka po kropelce" a nawet i mniej.Rano krew była czerwona,teraz jest już brązowa.Wiem że podczas ciąży szyjka macicy jest nieco bardziej przekrwiona,i czytałam trochę w necie że jest to objaw nie niepokojący bo to się nieraz zdarza.Poczekam jutro do godz 10. Jak cos to dzwonię do lekarza.Miałyście może taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munia14
Dziewczyny ja mialam opryszczke i mnie learz powiedzial,ze ta waegowa nie szkodzi,gorzej z ta z narzadow rodnych. I Mnie zabronil stosowac masci na opryszczki,zalecil przemywac alkoholem,ktory szybko ja wysusza. Osobiscie polecan nakladanie pasty do zebow,nalozona jak najwczesniej nawet spowoduje,ze wogole nie wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
Olinka 86 ja mialam podobnie, ale u mnie to bylo od nadzerki, jesli Ty tez masz z nia problemy to najprawdopodobniej ona powoduje krwawienie po stosunku, ja sie tak wystarszylam ze pojechalam do szpitala ale okazalo sie ze z dzidzia i ciaza wyszysto ok i to przez ta cholerna nadzerke. w szpitalu bylam jeden dzien i dawali mi tylko duphaston (ktory wowczas i tak bralam) i nospe. no i tyle...oczywscie tak sie wystarszylam ze teraz to sie boje do meza przytulic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
Munia14...no i badz tu madra...co lekarz to opinia...tak czy siak ja lekow nie bioro, lecze opryszcze miejscowo, mam nadzieje ze nie zaszkodzi synusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×