Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Eniek nie reaguj na te durne wpisy!!! Bo jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie chciał tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eniek ale masz wielbicieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wiecie może jak to jest z grupą krwi ojca dziecka? Musi być? Ja mam brh minus a mój chłopak nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 miesięcy do porodu a wy wózki kupujecie? nawet nie wiecie czy donosicie swoje ciąze do końca,! do macierzyństwa trzeba dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi byc by wykluczyć ewentualny konflikt krwi. Takie badanie to cos ok 35zl pewnie jeśli masz minus a facet plus to konflikt jest murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Olejcie laske co Wam tu miesza. Założyła jakieś głupie forum gdzie Was obraża, a tylko się ośmiesza. Nie warto na takie zwracać uwagi, bo niejedna już tu taka była. Są to żałosne osoby bez własnego życia i tylko próbują zwrócić na siebie uwagę. Trzymajcie się Lipcówki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział żebyśmy oboje zrobili badanie na krew i to wpisać do tej książki. Nie kupujemy juz wózka tylko się rozglądamy wcześniej, a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
sory dziewszyny jakas sucz sie podszywala i cos powypisywala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj gówniaro (niezależnie od tego ile masz lat tak się zachowujesz). Na ilu jeszcze forach tak mieszasz? Zejdź z dziewczyny bo tylko się ośmieszasz. Nie masz własnego życia to poszukaj sobie innego zajęcia. Kafeteria jest dla ludzi którzy szukają porad. Widać nie masz z kim pogadać na żywo to odgrywasz się za to na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglaszajcie do usunięcia Pomarańczówki !:) Karolina super że poczułaś ruchy:) moją rybkę czuje juz od 1,5 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie jakie bierzecie witaminki i czy lekarz w ogóle jakieś Wam przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to moje nowe konto /madźź/ poniewaz jak wiecie jakies ściery sie podszywają;/ co tam jak tak u was jakie samopoczucie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taki zachowanie jest żałosne. I kto tu jest małolat... Gościu jakbyś czytała ten temat to byś wiedziała ze od wakacji jestem zaręczona i nug nie rozkładam. Nad tym wózkiem się zastanowię bo podoba mi się, ale poszukam opini o nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wez daj spokoj zalosne jest to ze ktos sie podszywa i wypisuje jakies glupoty ;/ gościu jak sie nudzisz to wypier do piaskownicy sie bawic jak sie ci nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nug>? nóg bo nogi !!! ÓÓÓ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek a to jest wozek 3w1? niby fajny :) ale to wiesz zalezy tez od tego czy mieszkasz w bloku czy w domu wolnostojacym bo wiesz zapewne taki wozek sporo wazy i mysle ze nie fajnie jest tak tachać go z gory na dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was wszystkie bo to prze ze mnie jest tu taka atmosfera. I juz nikt tu nie zagląda. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mieszkam. A jest tani w porównaniu do innych 3w1. Tylko zastanawiam się nad niebieskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madżź
eniek masz facebooka? podaj mi namiar na siebie to zaprosze cie do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam aLe jak c***odać żeby SB ten gość jaj nie robil...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madżź
normalnie, podaj linka albo imie i nazwisko i miasto oraz jak wyglądasz na zdjęciu głownym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek a ja to wlasnie mieszkam w bloku i mi sie nie oplaca taki wozek a szkoda bo bardzo mi sie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×