Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Ja mam gorzej bo ubezpieczenie mam do końca kwietnia bo wtedy koncze szkole i co dalej z ubezpieczeniem.. A raczej szkoły nie skończę ponieważ za wysoki poziom teraz wprowadzili a mam kilka jedynek wiec tego nie wyciągne chyba ... Wiec do urzędu pracy nawet nie mam po co pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eniek debil jesteś i tyle! Być w ostatniej klasie i nie skonczyc szkoły??? Smiech na sali co piszesz! Wysoki poziom czy niski poziom twojego iq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihii teraz wprowadzili wysoki poziom, 3 miesiace przed koncem szkoły? Na jakiej podstawie tak twierdzisz i czym się to objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys chodziła do mnie do szkoły i miała tak wysoki poziom żeby mieć głupie dwa to średnia 2.0 i wszystkie sprawdziany na 2 zeby mieć pozytywna to ciekawe co byś zrobiła? BĘDĄC w ciąży i zle się codziennie czując i nie móc się na niczym skupić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnim roku tak wprowadzili i z obu semestrów trzeba mieć średnia 2.0 a nie tak jak wcześniej ze łącznie z obu tylko teraz tak jak i na 1 2.0 to i na drugi też ma być 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eniek idiotko dziewczyny już ci tłumaczyły że ubezpieczenie w szkole kończy sie końcem wakacji a nie końcem szkoły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srutututu! tępa jesteś idiotko, nawet nie umiesz stylistycznie nic napisac, ja chodząc do jednego z lepszych LO we Wrocławiu, mało się ucząc niegdy nie bylam zagrożona, wystarczy posiedzieć chwile nad książką i wiedzieć czego na kiedy się nauczyć, co jest za problem byś codziennie przysiadła? Chyba twoje niskie iq :D Poziom szkoły poziomem, a jakos inni daja rade tylko ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończy się z końcem szkoły bo moja mama jest w krusie ubezpieczona! I nie obrażaj "madra kobieto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma piernik do wiatraka?? To niech cie matka tez ubezpieczy w krusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kretynko tylko narzekasz a glupia jesteś, jak zamierzasz wychować dziecko i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jaki trol z ciebie glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1ss
Będzie matką a ma zero ambicji :( smutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko ty masz lipe ze szkołą debilko, trzeba być trolem by nie skończyć szkoły, pewnie jeszcze zawodowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1ss
Co sugerujesz przez to, ze nie jedna ma tutaj 18 czy 19 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chce by inne guwniary były w centrum uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie z tymi obraźliwymi wpisami. Na tym forum jest miejsce tylko dla kulturalnych ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
nie sluchaj tych glupich wypowiedzi od jakiechos goscia ....ona wie tyle co zje :D specjalnie Ci na złość robia aby Cie zdenerwowac :) nie przejmuj sie błaznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
gościu śmieszna jesteś haha boki zrywać :D sama jesteś tępa dzida z tego co czytam co ty wypisujesz na forum haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę do liceum zawodowego, gościu słyszałaś zeby taki poziom był w zawodów e? I kto tu tępym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eniek, rozne rzeczy się słyszy,a ja ci nie wierze, e :D glupia jesteś i nie ogarnięta :P slyszalas kiedyś o szarych komorkach, masz je, e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
gościu, poziom kultury w twoich wpisach pokazuje wyraźnie jak twoje IQ jest niskie. Proszę nie wypowiadaj się więcej bo psujesz tylko klimat radosnego oczekiwania na narodziny dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kultury to ci brakuje! Pozdrawiam i wyjdź , tad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze wprowadziłam tu taki temat i ze się trochę klimat zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumie porównania IQ do kultury? Czlowiek z wysokim IQ nie musi być kulturalny :P świece kulturą tylko wtedy, gdy mi to jest potrzebne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1ss
mi zepsuła dzisiaj dzień eniek :P i jak tu radośnie oczekiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty znikaj stąd bo nudzisz i prostactwem zalatujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
Człowiek z wysokim IQ to człowiek myślący. Który myśli także o innych i o tym co czują. To nie Eniek popsuła klimat. Gościu może zejdziesz z Eniek i napiszesz jak ci ciąża przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×