Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość Ania mama Amelki
Modliszka napisała,że miesiące letnie są fajne do rodzenia.Zgadzam się.Córkę rodziłam w grudniu,z pierwszym śniegiem na -20 stopni:) Ale też było fajnie,bo na wigilię wyszłyśmy do domu i taki prezencik był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam 2 piękne kreseczki :) Według ostatniej termin porodu przypada na 18.07.2014 :) Mam już córeczkę z listopada zupełnie jak Iwka78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja jutro idę robić beta hcg potem wizyta u gin i potem sie do was dołączę w tym temacie, narazie nie chcę zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina8787
Hej dziewczyny, dzisiaj zrobiłam test i też mogę dołączyć do grona oczekujących mamusiek lipcowych. Wyliczony termin to ok 20.07:). W domku już mam jedno szczęście 3 letnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja ide w piatek do lekarza. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. pierwsze dziecko, pierwsza ciąża wiec jestem przerazona.... ale 4 testy nie kłamią:) z moich obliczen wczoraj zaczal sie VI tydzien, czyli termin w polowie lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja tez sie dolaczam :) Jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciazy :D Termin wyliczylam sobie na 15 lipca 2014 roku :) Do lekarza ide 21 listopada, zobaczymy co mi powie :) Strasznie sie ciesze, wkoncu po 4 latach sie udalo :D A jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że sporo lipcówek się pojawiło. To dobrze im więcej tym weselej :) Kurcze szybko macie te wizyty mi się udało dopiero na 30 listopada umówić. Mi się wydaję, że nie ma znaczenia czy pierwsza ciąża czy kolejna stres zawsze jest. Ja puki co nie mam żadnych większych dolegliwości (odpukać) w odróżnieniu od pierwszej ciąży kiedy to miałam dosłownie wszystkie możliwe (mdłości, wymioty, ból piersi itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najchetniej przespałabym cały pierwszy trymestr.... w dodatku dopadły mnie czarne mysli...ze sobie nie poradze itp.... ej ciezkie to zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toćka
Witajcie :) nieśmiało mogę powoli dołączać ;) były testy, była beta - czekam na wizytę (26 listopada) :) Wszystkim życzę powodzenia i spokojnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się nas narobiło! :) rybeczka - głowa do góry! strach ma wielkie oczy! :) poradzisz sobie, poradzisz... Ja też śpię okropnie, chodzę spać o 21ej :( chałupa bałagan jak nie wiem woła o pomstę nieba a ja w kimę ;) jamama2 - zazdroszczę braku dolegliwości :( mnie mdli okropnie, również w odróżnieniu od pierwszej ciąży, kiedy to nie miałam prawie żadnych dolegliwości. Mam nadzieję, że minie wkrótce. Karolina24 - no moje samopoczucie to tak jak powyżej. Czyli ogólnie do d... chciałoby się rzec :( No ale może to początki, a może mam już anemię od razu na starcie. AnnMarie11 - gratulacje! widzę, że radość ogromna :-D /// Jestem po pierwszej wizycie, Młode ma 3 mm, siedzi sobie w samym środeczku macicy, serducho już pulsuje :) mamy teraz 7 tydzień. Pierwsza fotka do albumu rodzinnego zaliczona ;) Dostałam całą listę badań do zrobienia, następna wizyta 30.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toćka
Iwka78 - gratulacje :) niech dzieciątko rośnie zdrowo :) z samopoczuciem tak jest. Ja, póki co, czuję się ok (poza bólami głowy), ale to dopiero początki i wszystko może się zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was "lipcówki 2014" :) Mam teraz jak i wy 6 tydzień, pobolewa mnie dość często brzuch, nie ma krwawień ani ostrego kłucia, ale przed chwilą sie oczytałam o poronieniach i innych zagrożeniach że jestem przerażona!!! wy też macie takie bóle, podobno to rozciąganie sie więzadeł w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że z ciążą będzie wszystko w porządku, dopiero za 6 dni mam pierwszą wizytę i nie wiem jak wytrzymam do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Cześć dziewczyny, ja też strasznie się stresuję pierwsza ciąża i wiele pytań, niepewności :) na razie czuje się dobrze poza bólami podbrzusza, małymi rzadkimi bólami głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Cześć Dziewczyny, ja jestem w 7tygodniu, mam termin na 6 lipca 2014 :) ja już po wizycie u lekarza, następna 28.11 i zakładamy kartę ciąży. To będzie nasze pierwsze dziecko, wczoraj powiedzieliśmy rodzicom i teraz panuje ogolne szczęście w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
ja dzwoniłam w zeszłym tygodniu do lekarza to mi powiedział że mam zadzwonić za 2 tygodnie, czy to dobrze? ja chciałabym się już z kimś podzielić informacją a nie mogę bo chciałabym mieć potwierdzone przez lekarza i tyle muszę czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję dopiero na Mikołaja powiedziec rodzicom i rodzinie. podobno pierwszy trymestr może być niepewny imoże sie źle skonczyć. a wy kiedy mówicie rodzinie i znajomym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
Ale nas się zrobiło:) Ja w pierwszej ciąży nie miałam objawów:) do 9 miesiąca nie odczułam że jestem w ciąży a teraz ciągle bym spała choć to dopiero początek no i pobolewa mnie trochę brzuch. Usg i wizytę mam 25.11 bo na razie to usg pewnie by nic nie pokazało. Wyliczyłam sobie termin na 19.07. Dziewczyny to wasze pierwsze ciąże? ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
My z mężem też zastanawiamy się jak to powiedzieć (gdy będziemy mieli to potwierdzone), i jak to zrobić? od września jesteśmy małżeństwem i niewiem czy zaprosić rodziców i wspólnie im powiedzieć czy każdym z osobna, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
moja pierwsza :) mam 24 lata a Ty karolina8787?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
druga ciąża mam 3 letnią córkę, a lat mam 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
wszystko zależy od tego jaki macie kontakt z rodzicami i teściami:) ja mówiłam oddzielnie o 1 ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
kontakt mamy świetny z jednymi i drugimi, ale nie wiem jakie będą reakcje :) a znów boję się że jak osobno - to do których iść wpierw żeby nikt nie czuł się mniej ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej urzadzić święta u was i powiedziec razem :) życze zdrówka! ehh u mnie sie taki instynkt ostatnio obudzil że hejjj tez juz bym chciala zaczac starania ale jak to bywa studia na karku praca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
nie wiem czy wytrzymam do świąt właśnie bo już chętnie bym powiedziała, muszę ciągle unikać a czemu nie chcesz lampki wina a czemu nie chcesz kawy, już nie wiem co mam mówić :) ja też pracuje i studiuje zaocznie a w lipcu 2014 powinnam mieć obronę magistra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jakoś tak bede miała i jakoś boję sie ze bym nie dała rady, a pracuje na zastepstwie to tez nic pewnego. A ty masz stała prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat 21, ciąża I, jestem na trzecim roku studiów dziennych i to jest miedzy innymi powód mojego przerazenia... a poza tym boje sie ze cos bedzie nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007gość
Napewno by była super atmosfera w świeta.. z drugiej strony jak ktos uslyszy pare razy wymowki to sie domysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a powiedzcie mi jeśli ostatnią miesiączkę miałam 18 października a kolejnej spodziewam się 15 listopada, chcąc teraz starać się o dziecko i teoretycznie gdyby się udało to jak policzyć kiedy można spodziewać się maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×