Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Olucha - jak juży nie jedna z nas pisała - cuda się zdarzają, a i lekarze się mylą... więc gratulujemy:) Ania - ja byłam właśnie w 6 tygodniu i jeszcze serduszka nie było widać, koniec 6 początek 7 dopiero widać, więc może te kilka dni Ci nie zaszkodzi a więcej będziesz wiedzieć i widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Karolina24 - mi jest mokro cały czas... :) a to już połowa 7go tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam do sprzedania nowe, jeszcze z metkami (Disney, Hello Kitty, Looney Tunes) ubranka 56/62 na lato - krótkie rękawki, króciutkie spodenki, spódniczki, większość na dziewczynkę. Czy któraś z Was byłaby zainteresowana takimi ciuszkami? Jak tak, zostawcie mejla, mogę wysłać Wam kilka zdjęć tych ciuszków :) No i oczywiście gratuluję Wam serdecznie, życzę zdrowych ciąż i jak najmniejszych mdłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino ja też mam dość obfity śluz codziennie odkąd wyszedł mi test pozytywny, trochę sie obawiam czy jakiejs infekcji nie dostałam np grzybicy, ale nie piecze wiec pewnie nie. . wszystko sie na wizycie dowiem w przyszł tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Cześć dziewczyny :) ja idę na pierwszą wizytę 19.11 :) też mam uczucie mokrości i cały czas bym spała.. Najgorzej w pracy jak trzeba myśleć a mi się spać chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 89
Na infekcje w ciazy mozna stosowac Lactovaginal. Wiem, bo sama sie nabawilam czegos przez luteine i ginekolog stwierdzil ze ten lek jest bezpieczny. Ja jestem w 6tc wiec dolaczam do lipcowych, choc na usg poki co widac tylko pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO próbuje walczyc, ale ciagle zajecia-dom-zajecia-dom, w dodatku pogoda taka ze nie wiadomo jak sie ubrac... cos czuje ze bedzie ciezko... ja mam wizyte w piatek i jestem ciekawa co zobacze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
rybeczka16 - daj znać w piątek po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz nie moge sie doczekać pierwszej wizyty!!! :) czuje że przyszły tydzien bedzie obfity we wpisy w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
No ja na pewno podzielę się z Wami informacjami :) mam nadzieję że będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz swiruje pomalu przed ta wizyta, a jeszcze tydzien musze wytrzymac :) Wiec bedziemy sie dzielic informacjami :) A jakie byly reakcje waszych partnerow jak zobaczyli 2 kreski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec moj mąż najpierw powiedział-"no tego o sie nie spodziewalem", potem " no i nici z domu z ogródkiem", optem "ale pewna jestes?" no i tyle. ale potem ochłonal i do mnie przyjechal i troche mnie uspokoil. no i to były mile dwa dni:) a teraz znowu jestem sama i głupieje... mam dosc tego rozłaczenia....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
mnie dopada zmęczenie i senność dzisiaj po pracy musiałam się położyć a teraz w nocy pewnie będę grasować:) no i siusianie co pół godziny chodzę i z 4 razy w nocy:) wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym siusianiem też tak mam... Masakra... Ciągle jestem zmęczona ale przynajmniej w końcu powoli wraca mi apetyt, choć mam nadzieję, że nie za bardzo i tak jak z córką przytyję max 12 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam pytanie do dziewczyn które były już u lekarza. Napiszcie mi jakie dokładnie badania zlecił Wam lekarz, bo mogę zrobić pakiet badań dla kobiet w ciąży za 300 zł.... ale nie wiem czy jest sens robić wszystko na raz i na początku ciąży. Co jest najważniejsze w tych pierwszych tygodniach ? dzięki z góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez atam do toalety co chwile. W nocy to mysle, ze niedlugo oszaleje z tym wstawaniem :) Czuje sie na szczescie dobrze, tylko dopadly mnie jakies wzdecia albo takie uczucie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz zlecil tylko morfologie, bhcg i crp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też co chwila latam do wc i w nocy co najmniej raz. Ciągle myslę o pierwszej wizycie i co tam zobaczę lub usłyszę :) teraz to sie ciesze że nie miałam w 6 tyg wizyty bo pewnie bym serduszka nie usłyszała a w 7 tyg to na pewno sie uda :) ehhh odliczam dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Oj kobitki zazdroszczę wam że nie macie żadnych dolegliwości. Ja w pierwszej ciąży też nie wiedziałam co to znaczy a tez... masakra... nudności minimum 3 razy w ciągu dnia , zawroty głowy, zmęczenie , nerwy... strasznie. ale najważniejsze że z dzidziusiem wszystko ok. Czego się nie zniesie z myślą o maleństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie naszly mnie chyba nudnosci, okropne uczucie. Jejku aby tylko nie pozostaly i oby to jednorazowe zdazenie. Wszystkie przyszle mamy tu pracuja czy ktos siedzi sobie w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie ciesze że nie mam wcale nudności tym bardziej że pracuję. oooo Pytanie do dziewczyn pracujących: kiedy planujecie pójść na zwolnienia? zaraz od początku ciąży czy może będziecie jeszcze kilka miesięcy pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich wpisów, ale strasznie dużo naprodukowałyście i nie mam kiedy ogarnąć ;) mój M na "dwie kreski" spytał "na pewno? tak szybko?" bo krótko się staraliśmy. Karolina - ja to w pierwszej ciąży miałam takie uczucie kaca jakby, które dopadło mnie, jak już niby czuć się dobrze powinnam, czyli około 12-13 tyg. A teraz jest mi niedobrze często. Odkryłam przyczynę - tabletki z witaminami dla kobiet w ciąży. Tam jest cynk i po tym dziadostwie tak mnie mdli. Jak nie połknę, to jest spoko. Zimaaa - ja będę pracowała pewnie do końca lutego. Potem laba ;) Leki to się bierze tylko w zagrożonej ciąży, jak jest wszystko ok, to się nie bierze ani luteiny ani niczego innego, kwas foliowy tylko. Pobolewanie brzucha jest normalne. Brak objawów też ;) Ja w pierwszej nie miałam objawów baaaardzo długo. Cyce tylko bolały ale koło 10-12 tyg. dopiero. gościu - ja dostałam skierowanie na sporo badań, ale nie powiem ci dokładnie, bo nie mam tego przy sobie. Na pewno na morfologię, cukier, przeciwciała, HIV, mocz. Sprawdzę w domu i napiszę. Grzanka - ruch w ciąży jest baaaardzo ważny! Szybciej urodzisz i szybciej staniesz na nogi. A basen ponoć jest szczególnie dobry, tylko syfka łatwo złapać w ciąży. jak robisz kapustę na dziko? ja ostatnio jadę na kuchni podrzucanej przez teściową, bo non stop śpię.. :( karolina8787 - ja 7 tyd i jeszcze nie sikam non stop. Na szczęście ;) Ania - ja miałam wizytę właśnie w 6 tyg. i serducho już pulsowało, więc myślę, że to nie za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super iwka :) dzieki za wypowiedź obszerną :) no ja napisze wam po pierwszej wizycie czy dostałam jakieś leki czy tylko kwas foliowy jak dotąd. A propo, ja planuję pracować do końca stycznia. Pracuję umysłowo ale jest ciągle stres i nie mam zamiaru ryzykować zdrowia i życia dziecka żeby w pracy się ponad siły produkowac i znosić krzyki kierowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mama Amelki
Wiecie,co mi się przypomniało,Dziewczyny? Że ja z córką przytyłam w ciąży 37 kilo. Przy pierwszej wizycie 53 kg,przed porodem 90.... Cholera,żeby to się nie powtórzyło,bo znowu jestem chuda :D Z objawami u mnie na razie różnie.Raz brzuch boli,raz nie boli.Mój mąż sikał ze szczęścia,jak mu pokazałam test :) Nie pracuję teraz.Jak wróciłam po wychowawczym do pracy,dostałam wypowiedzenie :/ Ale w poprzedniej ciąży poszłam na zwolnienie szybko,bo pracowałam w warunkach szkodliwych dla ciężarnych. Dziewczyny,a tak a'propos,skąd jesteście? Ja Głogów (dolnośląskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie pracuje niestety, moj pracodawca splajtowal i tak juz rok szukam pracy. Teraz to napewno juz nic nie znajde. Tragedia jakas. Na szczescie dobrze sie czuje caly dzien i nic mi nie jest :) Ja jestem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
dziewczynki w którym tygodniu robiłyście usg i kiedy była 1 wizyta żeby potwierdzić ciążę ? Ja pracuję, ale będę chciała iść jak najszybciej na zwolnienie. Mieszkam niedaleko Łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero bede szla do lekarza i pewnie wtedy zrobi mi 1 USG. Wizyta wypada mi w 7 tygodniu ciazy wiec juz chyba bedzie widac serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
a na kiedy wyliczasz sobie wstępnie termin porodu? . Ja wizytę u lekarza mam 25 dopiero ale już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×