Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego brakuje facetom w swoich kobietach ze je porzucają dla innej

Polecane posty

Gość gość
może mają dość zrzędliwych niezadowolonych z życia żon i dlatego je porzucają? zresztą... wcale im się nie dziwię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że kochanek kopnął cie w dopsko, bo tak żałośnie wyjesz na kafe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z super laski w parę lat robi się babon romamłany to czemu się dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa wampirami energetycznymi zabieraja pzytywna energie do cna. czujesz sie jak chory, łapiesz doły i jestes jeszcze obwiniany za to. Tak tez bywa. Egoistki, materialistki gadajace jednoczesnie, ze miłosc jest najwazniejsza. Jak już Cie zgnoi i niedostanie kasy i ciagłego zabawiania i po prostu rece Ci opadają i przestajesz sie odzywać to wcisnie Ci ze kochałes nieprawdziwa miłoscią i zrobi z Ciebie kłamce itd itd. W tedy masz ochotę uciec, wyprowadzić sie do innego miasta zapomnieć ze ta manipulantka w ogóle istniała. Czujesz sie jak wrak i próbujesz odnależć samego sibie bo zostałes zmieniony do tego stopnia, ze niewiesz jak sie nazywasz i co w ogóle lubisz. Kiedy ta cholerna osoba zabawia się w najlepsze juz z kims innym. A ty jeszcze kochasz. Wie jesli spotka sie osobę, która akceptuje Twoje wady kocha Cie takim jaki jesteś nie ocenia nie krytykuje tylko razem przezywa wszystkie problemy do takiej się odchodzi, z taka sie jest. Bo w tedy czujemy sie zupełnie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak już zdobędziesz żonę która...." która akceptuje Twoje wady kocha Cie takim jaki jesteś nie ocenia nie krytykuje tylko razem przeżywa wszystkie problemy " i kocha cię i wierna jest, jest cała dla ciebie i waszej rodziny a do tego urodziwa i dobra".....to wtedy znajdziesz sobie kochankę i będziesz zdradzać taką zonę , latami zdradzać, może od niej nie odejdziesz z wygodnictwa, zresztą dla wygody niech kochanka też będzie mężatką, dyskretną............. I tak to się dzieje, zresztą po latach i tak i tak rozpadnie ci się dobre życie z żoną, bo doskonale udawało ci się rujnować więź do żony na rzecz kochanki, z czego nawet nie zdawałeś sobie sprawy sądząć że wszystko gra i masz pod kontrolą............. zresztą żona się dowie i wywali cię ze swego życia............. ...zostanie ci zamężna kochanka z doskoku i inne dziiwki zostanie ci puste życie i samotność starość nie sądź że znajdziesz ponownie taka kobietę jaką była taka żona, takie diamenty są rzadkie i w zasadzie nic nie zdarzy się dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam gościu nie przesadzaj, taki idealnych żon nie ma :-) nigdy w życiu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie składa, ze akurat mam taka zonę naprawde jest dla mnie super. Podziwiam ja za to ze jest przy mnie, tyle ze mna przeszła i nigdy się nie odwróciła. Czasem byłem dla niej okropny, ale teraz doceniam to co mam. Fakt, miałem skok w bok, ale dzieki temu przejzałem na oczy. I dziękuję jej ze mnie nie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ci sie trafił rarytas że pozazdrościć. Do muzeum by ją i pokazywać młodym siksom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie nie tylko młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 11:44 to na 100% kobieta, która sama siebie chwali :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DD
MOJA ZONKA TO JAK SPELNIENIE MARZEN !!!!!!!! swietnie gotuje , zajmuje sie dziecmi i domem , a wieczorami jest jak najlepsza kochanka - wyuzdana i warafinowana s u k a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warafinowana? to znaczy jaka ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DD
nie czepiaj sie literowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to ci sie trafił rarytas że pozazdrościć. Do muzeum by ją i pokazywać młodym siksom...." i obowiązkowo takim starym, zużytym doopom jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja - starym torbom też. Te to dopiero sie sobaczą ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzucają dla innej A potem jeszcze szybciej usiłuja wrócic do porzuconej żonki bez skutku i dobrze im tak wybrali to mają dno i muł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak szybko wracają do porzuconej żonki, akurat :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie jak sie dobrze postaracie, lepiej od zonki to nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako porzucona zona widzaca swoja wina : brak porozumienia,sex to nie wszystko,na poczatku bylo wszystko ladnie pieknie pozniej zaczelam sie czepiac ze pije ze nie spedza zcasu z rodzina,spedzal tez zaczelam sie czepiac z jego durnych malo zabawnych dowcipow,pozniej doszly moje kompleksy jak zaczelam sie starzec oczywiscie na kims musialam sie wyzyc a kto byl pod reka ?? maz ,odszedl i wcale mu sie nie dziwie bo dostarzegla ze traktowalam go gorzej jak psa,d**y nie odmawialam ale tez robilam to tylko jako spelnienie malzenskiego obowiazku......teraz mam zonatego kochanka do ktorego cwierkam jak wrobelek,komplemeny sadze a on lyka te wszystkie kity i wraca glownie po to zeby ze mna pogadac o zyciu,pracy o wiecznie narzekajacej zonie (skad ja to znam) zonak cos wyczuwa i zaczyna sie przymilac robilam to samo jak czulam ze moj byly ma kogos......juz nic nie pomoze ,facet juz nidy nie zaufa jak kobieta go osmieszy i zmiesza z blotem,......tego chyba najbardzijej brakuje facetom w swoich kobietach......czepialstwa,kochacie go?? to pozwolcie mu rozwalic sie na kanapie niech poczuje sie jak u siebie a nie ciagle pod presja,w koncu mu sie znudzie lezenie i sam wezmie sie za robote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanuuuu
mój w sądzie powiedział że woda sodowa mu uderzyła do głowy i że nie widzi we mnie winy nie nie stałam nad nim ze strzelbą :-D i nie podpowiadałam wiem że święta nie byłam-nie ma ludzi idealnych -za kryzys odpowiadają dwie osoby-choć nie zawsze po równo ale za zdradę wyłącznie zdradzający koniec kropka gdyby było inaczej pijaki, mordercy, ćpuny. damscy bokserzy -wszyscy byliby usprawiedliwieni :bo żona zła a to nie żon wina mój był z tych co nie szukali partnerek na stałe a tylko po kryjomu chcieli się zabawić-jak wszystko wyszło na jaw, nie chciał nas zostawić, próbował wrócić ale niestety drzwi miał zamknięte- teraz będąc ze swoja jedna z licznych kochanek i ją zdradza a ona myśli że może dla niej się zmienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo nie znudzi mu się leżenie, prędzej sobie kupi więcej gazet do czytania i laptopik. do czatowania.........he he....a może raczej laptopik do romansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie jest winna jedna osoba, ! winny jest mąż i żona, a czasem teściowa ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żle! Winna jest żona i teściowa. A czasem troche mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s u k a
'MOJA ZONKA TO JAK SPELNIENIE MARZEN !!!!!!!! swietnie gotuje , zajmuje sie dziecmi i domem , a wieczorami jest jak najlepsza kochanka - wyuzdana i warafinowana s u k a' <-- Like it! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to znaczy WARAFINOWANA? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrafinowany 1. «będący wyrazem wysokiego poziomu umysłowego, artystycznego, technicznego itp.; też: o kimś reprezentującym taki poziom» 2. «przejawiający się lub odbywający na wiele wymyślnych sposobów; też: o kimś zachowującym się w taki sposób»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego, czego... czegoś.. głównie poczucia, że się jest kochanym nie tylko facetem od koszenia trawy i robienia zakupów czy zarabiania na dom, że się wraca do rodziny a nie do domu. Ale chyba najbardziej dlatego, że nie czujemy się facetami przy kobiecie kręcącej nosem na samą myśl o wspólnej nocy. Bo niby to już nie to. Ale one są przecież ideałami dbającymi o siebie cały czas. O ciepło rodzinne o mój uśmiech na gębie. Nie to tylko mój zasrany obowiązek jest, ,żeby miała dobrze. I kiedy powiedziałem- dość, teraz wariuje, żebym wrócił..żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze jej tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znieść nie może, że sobie układasz życie na nowo? racja niech wariuje;)niech jej własny kwas rozniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×