Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorKKa

Oświadczył mi się świetny facet ale nie wiem czy się zgodzić

Polecane posty

Gość ghoul
Ja bym bardzo chetnie zobaczyla ten 1.5 karatowy kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie taki nudny piernik się zrobił, no chyba że to nie on, bo tamten miał chyba nicka "komicznie" a nie "komiczne", sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postarzał się - jak każdy. Po prostu jakoś mało debilnych tematów, poza tym trochę chory jestem i nostalgia jesienna mnie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faktycznie taki nudny piernik się zrobił, no chyba że to nie on, bo tamten miał chyba nicka "komicznie" a nie "komiczne", sama juz nie wiem" I pewnie z tego powodu mam ponad 23 tys postów w profilu :P Temat poważny to i poważnie piszę... Jak pomyślę o memberze takiej wielkości to uwierzcie mi, nie do śmiechu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba chory własnie, jak balon z ktorego spuszczono powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Jeśli mam być szczery to na miejscu autorki za żadne skarby nie wklejałbym jakichś pierścionków, tylko po to by udowodnić coś osobie o nicku gość.,, Przykro mi to nie jest jedna osoba, TY komiczne widze podupadles faktycznie, gdzie ta cieta riposta z dawnych czasów? Eeee widze, ze Cie mikrus zafascynowal jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dopiero 40 lat chyba a juz taki nudny sie zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten, chyba :) | komiś, spoko. ja tu trafiłam parę lat temu jako dziewica. od tego czasu też wieeeele się zmieniło ;) a kafe traktuję już czysto rozrywkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak pomyślę o memberze takiej wielkości to uwierzcie mi, nie do śmiechu jest." | mi też jest ciężko, kiedy czytam o obwisłych cyckach i rozstępach, ale póki mnie to nie dotyczy - mam dystans :classic_cool: | jak tam życie małżeńskie? rutyna i nuda już nastały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz dopiero 40 lat chyba a juz taki nudny sie zrobil" Mało masz nudnych młodszych? Przynajmniej się cieszę, że niecałe 40 lat udało mi się przetrzymać. Ps wiem, że gość to nie jest osoba tylko każdy kto nie nada sobie nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupelnie inna osoba... jak to ludzie się zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ten facet to jakiś obojniak albo trans? może w środku ma kobiece organy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to przerosnieta lechtaczka i tak naprawde jest kobieta? No ale do rzeczy, pokaz pierscionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie, żadnej rutyny i nudy, miłość kwitnie." | to cudnie. ale ike z lusią będą płakać. | wszyscy się zmieniliśmy. nawet offerma przestał mieć poczucie humoru i stał się bardziej zgorzkniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, trudna decyzja. W sumie wszystko zależy od ciebie. Np.jaką rolę w twoim życiu odgrywa seks. Czy za 5-10 lat nie zapragniesz być po prostu porządnie zerżnięta? Czy chcesz mieć dzieci? Czy wytrzymasz w takim związku? Bo w końcu seks ma silną rolę więzotwórczą. Ale widać, że chłopak się stara. Myślę, że unikanie tematu to nie jest dobry pomysł. Właściwie, to taka mała rysa na szkle. To zależy, czy masz ochotę ją skleić, czy pozwolisz jej iść dalej. Powiem ci, że ja raczej zakończyłabym znajomość po pierwszym razie. Podwładnym szczerze, że nie ma sensu pakować się w związek, który prędzej czy później unieszczęśliwi obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś oglądałam program o zmianie płci i pokazywali jak kobiecie robią operację - wydłużają jakoś łechtaczkę i tak nawet może mieć 4cm penisa...więc wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorKKa
1. Nie wiem co się tak uczepiliście tego nieszczęsnego pierścienia- nie mieszkamy w Pl i to nie jest żaden szokujący rozmiar, bo tutaj żaden poważny dorosły facet, któremu się dobrze powodzi nie daje "opiłków" za 300 euro. Nie wiem po co w ogóle o tym napisałam, ale nie wiedziałam, że to jest takie trudne do pojęcia i bardziej szokujące niż brak członka.. 2. Co Wy z tymi dziećmi? Co to ma do rzeczy? Dziecko da się spłodzić nawet taką wypustką- chyba ktoś nie uważał na biologii.. Zresztą zadne z nas nie marzy o posiadaniu dzieci- z tego m. in. powodu rozpadł się mój poprzedni kilkuletni związek. 3. Niestety, mam bardzo duży temperament i ten brak penisa jest dla mnie frustrujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierzcie się do odpowiedniego sklepu z akcesoriami:),piszę całkiem poważnie.Przecież można temu zaradzić.Jeśli facet jest w porządku,po co go skreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czolowym wytlumaczeniem kazdego idiotyzmu jest "nie mieszkamy w Polsce". Ja tez nie, a jakos na ulicach nie widze kobiet z 1.5 karatowymi diamentami. Jak juz wymyslasz prowo to przynajmniej cos realistycznego. Poza tym skad niby znasz dokladna wielkosc kamienia? Razem z pudelkiem facet certyfikat wreczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie że pierścionek za 300euro=1252zł nazywasz opiłkiem. Ty autorko nie zasługujesz nawet na pierścionek za 30 zł, bo jesteś odrażającą szmatą i zdzirą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie wiem gdzie niby mieszkasz, ale u mnie za 300 euro sie nie kupi zadnego pierscionka, no chyba ze srebrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona po prostu pyta, czy warto wychodzić za mąż za tego kolesia WYŁĄCZNIE dla forsy, bo że go nie kocha, to chyba widać. | to się chyba nazywa prostytucja małżeńska czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorKKa
A wy ciągle o pierścionkach i do tego takie głupoty, że szkoda gadać. Pierścionek poszłam ubezpieczyć na drugi dzień- takie trudne do ogarnięcia? Wiem też jak wygląda 1,5 ct- mam biżuterię z takimi kamieniami tyle, że nie brylantami- rzeczywiście dziwne, że mniej więcej widzę na oko- piszesz kobieto jak jakaś gęś co takich "cudów" jak pierścionki nigdy na oczy nie widziała nawet na zdjęciach. Wreszcie- można wejść na stronę firmy jubilerskiej, która pierścionek wyprodukowła i odszukać ten model. Nie ma o czym w ogóle gada- skupiacie się na jakichś bzdetnych i nieistotnych szczególkach, jakaś laska czuje się dotknięta, że ośmieliłam się obrazić mikro pierścionki i rzuca wyzwiska. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko masz racje- dla mnie bardziej szokujacy jest brak foto pierscienia, niz brak atrybutów meskich twojego wybranka...a wiec gromkim glosem- POKAZ PIERSCIEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorKKa
A po czym widać, że go nie kocham? Nie za bardzo rozumiem z czego to niby wynika i skąd takie wnioski? Chyba wam ten brylant tak przesłonił wszystko inne jakbym dostała co najmniej prywatną wyspę od niego. Obcy ludzie się bardziej jarają moim pierścionkiem zaręczynowym niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie odpowiedzialas twierdzaco na oswiadczyny, a juz poszlas pierscien ubezpieczyc? przeciez to sie ni kupy ni d**y nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy z tym pierścionkiem macie? nie wystarczy wam podkreślenie faktu, że jest bogaty? | facet z takim "czymś" mógłby mi podarować nawet diamentowy sedes, a i tak bym się nie skusiła na małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diamentowy sedes, z ktorego dodac nalezy, sam rowniez korzystałby- na siedząco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w większości kobiety to materialistki,w takich tematach uwidacznia się to najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×