Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość aleksanda345
Ja tam sobie chwalę tą firmę. Póki co mam wypłate zawsze na czas i to jest dla mnie najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa33
Czesc, jestem barmanka, Super hajs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka9000
Kiedys tam pracowałam , dorbaiałm w czasie nauki i bardzo miło wspominam ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super hajs ? to mało powiedziane :D najlepszy. tzn. ja jeszcze nigdzie tyle nie zarabialam,co tutaj, a jestem zwykla hostessa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak praca - nie jest lekko. Ale też za takie pieniądze pracować warto. W każdej firmie znajdziesz plusy i minusy, zależy też, jak Ty do tego podejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego coś innego...ja uważam że praca w takich klubach wcale nie jest jakaś mega zła bo tak mówią Ci którzy nie widzieli i nie wiedzą jak tam jest a jest bardzo fajnie i często bywa śmiesznie. A najważniejsze ze pieniądze dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co TY gadasz dziewczyno! ta firma wisi miliony oszukanym ludziom! jestes dobra dopuki zapierdzielasz i sie usmiechasz a jak juz odchodzisz i chcesz swoje zamrozone pieniadze to nikt nic nie wie! A te "fajniutkie wpisy" sa od pracownikow tej firmy ktorych zadaniem jest ich wybielic! takie sa realia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ci powiem, że dostałam wszystkie swoje pieniądze które zarobiłam więc przestań opowiadać bajki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robi lada ta magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×